vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

305 επισκέπτες, 7 χρήστες
Tem, djfloor, Stedorian93, Buliwyf, maprix, tibolaso, Jorge

Twitter

Αποφάσισα να το κόψω. Τι συσκευή να αγοράσω? Προτάσεις!

Αποσυνδεδεμένος Kris

  • **
  • 291
  • Φύλο: Άντρας
  • Θέλω κάποια να μ’αγαπήσει για τα λεφτά της... ツ
Απ: Αποφάσισα να το κόψω. Τι συσκευή να αγοράσω? Προτάσεις!
« Απάντηση #825 στις: Δεκεμβρίου 02, 2011, 02:40 »
Παιδια δεν ρωτησα το βασικοτερο. Η ποιοτητα του ατμου, θυμιζει τσιγαρο? Η υφη δηλαδη? Σε ικανοποιει ή ειναι σαν να ρουφας αερα κοπανιστο?


να σου πω την γνώμη μου? Κλάσεις ανώτερος ο ΑΤΜΟΣ σε συνάρτηση πάντα και με το υγρό που θα ατμίσεις (να είναι στα γούστα σου)  :D

Αποσυνδεδεμένος vaporaki

  • ***
  • 526
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αποφάσισα να το κόψω. Τι συσκευή να αγοράσω? Προτάσεις!
« Απάντηση #826 στις: Δεκεμβρίου 03, 2011, 06:04 »
γεια σας παιδια...

εκανα χθες την εγγραφη μου και σημερα που αποφασισα να παραγγειλω το πρωτο μου ητ (εχω καπνισει αρκετες φορες αλλα δεν ειχα κανενα δικο μου) σκεφτηκα πρωτα να σας ρωτησω,

δυστυχως δεν μπορω να ανοιξω νεο θεμα. ομολογω οτι μου πηρα σχεδον μια ωρα να κααταλαβω γιατι. τοσα χρονια στα φορουμ μου φαινοτανε απιστευτο να μην βρισκω το κουμπι "νεο θεμα"  :wall:

το ερωτημα ειναι το εξης. θελω να παρω ενα διακριτικο τσιγαρο 2 κομματιων και κανενα απο οσα βρισκω εδω δεν με καλυπτει. ετσι βρηκα μια εταιρια που εχει καλες κριτικες και αποφασισα να παρω απο αυτην,

ειναι η http://www.v2cigs.com/

να προχωρησω? ξερετε κατι που πρεπει να ξερω? δεν βρηκα καμια αναφορα  στο σαιτ για την εν λογω εταιρια.

Αποσυνδεδεμένος G

  • **
  • 394
  • Φύλο: Άντρας
  • GG Extremist
Απ: Αποφάσισα να το κόψω. Τι συσκευή να αγοράσω? Προτάσεις!
« Απάντηση #827 στις: Δεκεμβρίου 03, 2011, 09:49 »
Βασικά μετά από 2-2,5 ώρες στο forum διαβάζοντας και κάνοντας το intro post μου έχω αρχίσει να πελαγώνω και να βαριέμαι να διαβάζω. Στο κάτω κάτω όπως είπε κάποιος εδώ μέσα (δεν ξέρω που, έχω χαθεί) το θέμα είναι να γίνει εύκολο να το αρχίσει κάποιος. Να κόψω το τσιγάρο θέλω όχι να αρχίσω νέο πολύωρο χόμπι! Βασικά είμαι σχεδόν έτοιμος να το παρατήσω και να την κάνω για το πλησιέστερο φαρμακείο να πάρω ένα έτοιμο με ότι να ναι πάνω και το δοκιμάσω. Τόσο απλά.

Τέλος πάντων ontopic ο οδηγός καλά άρχισε τον ακολουθούσα όπως διάβαζα, κατέληξα ότι θα ξεκινήσω με DSE 901 (αν και όταν πήγα στο funstore.gr είχε 200 901/901LR/901HV πράγμα που με μπέρδεψε και αυτό ακόμα περισσότερο αφού νόμιζα ότι κατέληγα κάπου) έφτασα στο μέρος που λέει για cartomizer και εκεί δεν δίνει συγκεκριμένες οδηγίες. Οπότε βασικά αυτός ο οδηγός δεν με βοήθησε καθόλου ίσα ίσα που δημιούργησε περισσότερες απορίες..

Σε καμμία περίπτωση δεν λέω κάτι κακοπροαίρετα, αντίθετα ΑΝ τελικά πάρω οτιδήποτε και αρχίσω το ΗΤ (πάντα με σκοπό να το κόψω τελείως) θα ήθελα να φτιάξω ένα thread που να είναι get a FAST opinion. Ένας νέος που δεν ξέρει ούτε τα βασικά όπως εγώ θα του πάρει τουλάχιστον 8 ώρες για να καταλήξει κάπου και να κάνει έστω την πρώτη αγορά!

Καταλαβαίνω την πρόθεσή σας να μην διαφημίζετε και να είστε ουδέτεροι απλά κάνοντας κριτική αλλά ρε παιδιά δεν είναι κακό να έχετε ΕΝΑ και μόνο ΕΝΑ thread "Βαρέθηκες να μελετάς τόσο πολύ για κάτι που ίσως τελικά να μην αρχίσει καν? Ρίξε μια ματιά εδώ.". Εκεί μέσα γράψτε μέσα σε ΤΟ ΠΟΛΥ 1000 λέξεις συγκεκριμένα προιόντα ΜΕ LINKS για να τα αγοράσει και από κει και πέρα εάν του αρέσει ψάχνεται. Αλλά σκέφτομαι ότι έχω ήδη φάει 8 ώρες σύνολο να ψάχνομαι με το κωλοΗΤ και μπορεί όταν καταλήξω και πάρω ένα να αποφασίσω ότι δεν μου αρέσει καθόλου..  :wall:

Ξαναλέω καταπληκτικές οι πληροφορίες υπάρχουν αμέτρητες στο forum αλλά σαν newbie που είμαι δεν με βοηθάτε καθόλου.

Αποσυνδεδεμένος parpen

  • ****
  • 1006
  • Φύλο: Άντρας
  • A-2 + PP by Craven.gr + VV +Rc_mizer by Sokin
    • Parpen's e-liquid calculator
Απ: Αποφάσισα να το κόψω. Τι συσκευή να αγοράσω? Προτάσεις!
« Απάντηση #828 στις: Δεκεμβρίου 03, 2011, 10:03 »
..και γιατί καλέ μας φίλε, δεν πετάγεσαι σε μερικά καταστήματα Η.Τ που πλέον υπάρχουν αρκετά να δοκιμάσεις 2-3 συσκευές, να τις δεις και από κοντά?

Τα πράγματα δεν είναι τόσο δραματικά. Μια ματιά αν ρίξεις μόνο στο θέμα των αυτοπαρουσιάσεων που έγραψες και εσύ, οι περισσότεροι γράφουν με ποια συσκευή ξεκίνησαν. Άρα αμέσως αμέσως έχεις μια τάξη μεγέθους. Θα διαπιστώσεις εύκολα από τις 10 τελευταίες σελίδες, πως οι δημοφιλείς συσκευές δεν ξεπερνούν τις 4-5.
Πηγαίνεις μετά στα reviews να δεις τις κριτικές για την κάθε μια και αποφασίζεις.


Αποσυνδεδεμένος Dio13

  • ***
  • 781
  • Φύλο: Άντρας
  • ProVari V1 - DD + A2 ss = \m/ Heavy Rock \m/
Απ: Αποφάσισα να το κόψω. Τι συσκευή να αγοράσω? Προτάσεις!
« Απάντηση #829 στις: Δεκεμβρίου 03, 2011, 10:07 »
φιλε G μιας κ εχεις διαβασει καμποσα εδω μεσα, οσο κ αν τα θεματα ειναι παμπολλα για καποιον που δεν εχει υπομονη κ χρονο να εντρυφισει, απ οσα λοιπον εχεις διαβασει, βαλε κατω τα δικα σου κριτηρια π.χ διαρκεια μπαταριας, κοστος αγορας η γενικο κοστος και νομιζω πως θα εχεις μια πολυ καλη βαση για του τι πραγματικα θελεις κ να πας σ ενα απ τα πολλα καταστηματα κ απλα ν αγορασεις  :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος DARK ANGEL

  • *****
  • 1508
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠοτΕ ΔεΝ ΕφΥγα ΑΠο ΕδΩ.....
Απ: Αποφάσισα να το κόψω. Τι συσκευή να αγοράσω? Προτάσεις!
« Απάντηση #830 στις: Δεκεμβρίου 03, 2011, 10:09 »
@ G   :)

Καλή σου μέρα,

Ειλικρινά δεν σε καταλαβαίνω  :) Πιστεύεις οτι  εμείς όταν πρωτοξεκινήσαμε να ήταν πιο εύκολο να καταλήξουμε στο ητ που ατμίζουμε σήμερα?

Ψάξαμε, διαβάσαμε κ κατασταλάξαμε κ πίστεψε με δεν ήταν τόσο εύκολο οσο ειλικρινά είναι σήμερα ναι? Εαν δεις προσεκτικά τις κριτικές  θα καταλάβεις μα αφού θέλεις να παρατήσεις το κτ ξεκίνησε με κάτι σίγουρο κ απλό κ οικονομικό όπως το Giant  κ δες πως είναι αρχικά το άτμισμα ναι?
Το ητ για πολλούς απο εμάς είναι η σωτηρία μας απο το κτ!! Άρα δεν του πάει η λέξη που είπες κ δεν το λέω αυτό για να σε προσβάλω ναι?

Το ητ είναι ότι καλλίτερο για εμένα που με έκανε να ξεχάσω τον απίστευτο εφιάλτη του καπνίσματος καλέ μου φίλε.
Να αγοράσεις το ητ σου απο κανονικό κατάστημα κ όχι απο έναν άσχετο ναι? Το λεω αυτό γιατί σε ενα κατάστημα σίγουρα θα σου δωθεί η ευκαιρία να δοκίμασεις να ατμίσεις με κάποια ητ!!!

Καλή κ δυνατή αρχή να συναντήσει το τέλος που θα βάλεις στο κανονικό τσιγάρο!!!!!!!!!!!!!!!!!

Φιλικά,

Αγγελική  :)

Αποσυνδεδεμένος Yiannis Rasta

  • *****
  • 1411
  • Φύλο: Άντρας
  • keep walking
    • YIANNIS STAMATIOU
Απ: Αποφάσισα να το κόψω. Τι συσκευή να αγοράσω? Προτάσεις!
« Απάντηση #831 στις: Δεκεμβρίου 03, 2011, 10:28 »
Βασικά μετά από 2-2,5 ώρες στο forum διαβάζοντας και κάνοντας το intro post μου έχω αρχίσει να πελαγώνω και να βαριέμαι να διαβάζω. .............................Ξαναλέω καταπληκτικές οι πληροφορίες υπάρχουν αμέτρητες στο forum αλλά σαν newbie που είμαι δεν με βοηθάτε καθόλου.
Γεια σου φιλε G :bye:
.....στ' αληθεια μου θυμισες τους 2 πρωτους μηνες που δεν ειχα γινει μελος
 στο φορουμ αλλα μονο διαβαζα.
Καθε μερα ελεγα να διαβασω μπας και βγαλω ακρη και μετα απο 1-2 ωρες - αναλογα τα κεφια,
το εκλεινα εκνευρισμενος που δεν καταλαβαινα απο που να αρχισω και τι να ψαξω.....
...........και αναβα ακομα ενα κτ.
Αυτο κρατησε αρκετα και ημουν απογοητευμενος απο την σκεψη οτι ποτε δεν θα μου γινει χρησιμο το φορουμ για αυτο που ψαχνω.
Να λοιπον που τωρα ειναι μια αναμνηση μονο και η εμπειρια με το ηλεκτρονικο τσιγαρο εγινε πραγματικοτητα - ειναι γεγονος πως εκοψα πλεον το κτ.
Το κλειδι ειναι να δινεις χρονο στον εαυτο σου,στην προσπαθεια σου για διακοπη του καπνισματος και
υπομονη με την εμπειρια που θα αποκομισεις απο το φορουμ και τα ωφελη του.
Να εισαι σιγουρος πως δεν εισαι ο μονος που ξεκινα υπ'αυτες τις συνθηκες.
Αλλα πιστεψε με - στο τελος εσυ θα δωσεις τη λυση που θες και το φορουμ ειναι εδω για να σε βοηθησει,
να ενημερωθεις και να μιλησεις με πολλους αλλους φιλους,
αυτης της υπεροχης και μεγαλης διαδυκτιακης παρεας και οχι μονο ::)

Αποσυνδεδεμένος arxontas7

  • *
  • 94
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αποφάσισα να το κόψω. Τι συσκευή να αγοράσω? Προτάσεις!
« Απάντηση #832 στις: Δεκεμβρίου 03, 2011, 10:36 »
Βασικά μετά από 2-2,5 ώρες στο forum διαβάζοντας και κάνοντας το intro post μου έχω αρχίσει να πελαγώνω και να βαριέμαι να διαβάζω. Στο κάτω κάτω όπως είπε κάποιος εδώ μέσα (δεν ξέρω που, έχω χαθεί) το θέμα είναι να γίνει εύκολο να το αρχίσει κάποιος. Να κόψω το τσιγάρο θέλω όχι να αρχίσω νέο πολύωρο χόμπι! Βασικά είμαι σχεδόν έτοιμος να το παρατήσω και να την κάνω για το πλησιέστερο φαρμακείο να πάρω ένα έτοιμο με ότι να ναι πάνω και το δοκιμάσω. Τόσο απλά.

Τέλος πάντων ontopic ο οδηγός καλά άρχισε τον ακολουθούσα όπως διάβαζα, κατέληξα ότι θα ξεκινήσω με DSE 901 (αν και όταν πήγα στο funstore.gr είχε 200 901/901LR/901HV πράγμα που με μπέρδεψε και αυτό ακόμα περισσότερο αφού νόμιζα ότι κατέληγα κάπου) έφτασα στο μέρος που λέει για cartomizer και εκεί δεν δίνει συγκεκριμένες οδηγίες. Οπότε βασικά αυτός ο οδηγός δεν με βοήθησε καθόλου ίσα ίσα που δημιούργησε περισσότερες απορίες..

Σε καμμία περίπτωση δεν λέω κάτι κακοπροαίρετα, αντίθετα ΑΝ τελικά πάρω οτιδήποτε και αρχίσω το ΗΤ (πάντα με σκοπό να το κόψω τελείως) θα ήθελα να φτιάξω ένα thread που να είναι get a FAST opinion. Ένας νέος που δεν ξέρει ούτε τα βασικά όπως εγώ θα του πάρει τουλάχιστον 8 ώρες για να καταλήξει κάπου και να κάνει έστω την πρώτη αγορά!

Καταλαβαίνω την πρόθεσή σας να μην διαφημίζετε και να είστε ουδέτεροι απλά κάνοντας κριτική αλλά ρε παιδιά δεν είναι κακό να έχετε ΕΝΑ και μόνο ΕΝΑ thread "Βαρέθηκες να μελετάς τόσο πολύ για κάτι που ίσως τελικά να μην αρχίσει καν? Ρίξε μια ματιά εδώ.". Εκεί μέσα γράψτε μέσα σε ΤΟ ΠΟΛΥ 1000 λέξεις συγκεκριμένα προιόντα ΜΕ LINKS για να τα αγοράσει και από κει και πέρα εάν του αρέσει ψάχνεται. Αλλά σκέφτομαι ότι έχω ήδη φάει 8 ώρες σύνολο να ψάχνομαι με το κωλοΗΤ και μπορεί όταν καταλήξω και πάρω ένα να αποφασίσω ότι δεν μου αρέσει καθόλου..  :wall:

Ξαναλέω καταπληκτικές οι πληροφορίες υπάρχουν αμέτρητες στο forum αλλά σαν newbie που είμαι δεν με βοηθάτε καθόλου.
Φιλε G κ εγω εχω φαει διαβασμα κ ιδιως στην αρχη ειχαν σπασει τα νευρα μου αλλα οταν θελουμε να ξεφυγουμε κ να διακοψουμε το κ.τ πρεπει να εχουμε υπομονη.Ακομα δεν εχω ξεκινησει το η.τ.Αλλα απο την Τριτη ξεκιναω με προυποθεση να το κοψω μετα κ αυτο.Ερχεται το καινουργιο ICE  που για μενα που ξεκιναω ειναι το καλητερο απο οσα εχω διαβασει.Κ πιστεψεμε διαβαζω εδω κ 2 μηνες.Κανε την κινηση κ πηγαινε οσο πιο αμεσα να παρεις κατι.

Συνδεδεμένος Tem

  • *****
  • 9583
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αποφάσισα να το κόψω. Τι συσκευή να αγοράσω? Προτάσεις!
« Απάντηση #833 στις: Δεκεμβρίου 03, 2011, 10:36 »
γεια σας παιδια...

εκανα χθες την εγγραφη μου και σημερα που αποφασισα να παραγγειλω το πρωτο μου ητ (εχω καπνισει αρκετες φορες αλλα δεν ειχα κανενα δικο μου) σκεφτηκα πρωτα να σας ρωτησω,

δυστυχως δεν μπορω να ανοιξω νεο θεμα. ομολογω οτι μου πηρα σχεδον μια ωρα να κααταλαβω γιατι. τοσα χρονια στα φορουμ μου φαινοτανε απιστευτο να μην βρισκω το κουμπι "νεο θεμα"  :wall:

το ερωτημα ειναι το εξης. θελω να παρω ενα διακριτικο τσιγαρο 2 κομματιων και κανενα απο οσα βρισκω εδω δεν με καλυπτει. ετσι βρηκα μια εταιρια που εχει καλες κριτικες και αποφασισα να παρω απο αυτην,

ειναι η http://www.v2cigs.com/

να προχωρησω? ξερετε κατι που πρεπει να ξερω? δεν βρηκα καμια αναφορα  στο σαιτ για την εν λογω εταιρια.
Αρκετά καλή επιλογή για κάποιον που αναζητά κάτι εμφανισιακά κοντά στο κανονικό τσιγάρο
Ουσιαστικά το ίδιο προϊόν θα το βρείς και στις παρακάτω αξιόπιστες εταιρείες :
http://www.halocigs.com/g6/electronic-cigarette-starter-kit.html
http://smokelessimage.com/
http://www.nobacco.gr/product/701/nobacco-mini-more
Βέβαια υπάρχει και σε πολλές άλλες ακόμα.
Εναλλακτική πρόταση επίσης το 510-Τ Mini Tank System. Με σύστημα ατμοποιητή και αμπούλας.
http://www.joyetech.com/product/510T.php
http://www.ovale.gr/product.php?id=7

Αποσυνδεδεμένος G

  • **
  • 394
  • Φύλο: Άντρας
  • GG Extremist
Απ: Αποφάσισα να το κόψω. Τι συσκευή να αγοράσω? Προτάσεις!
« Απάντηση #834 στις: Δεκεμβρίου 03, 2011, 11:08 »
Τόσα post στις 10 το πρωί δεν τις περίμενα..  :tongue_smilie:

Τέλος πάντων απλά την άκουσα λίγο εώς που ζαλήστικα να διαβάζω.

Θα πάω σίγουρα από κάποιο κατάστημα nobacco (έτσι μου έκατσαν καλά αυτοί) και 90% θα πάω για το Giant και ένα 10% αν με μεταπίσει για τον α β λόγο ο πωλητής ίσως πάρω το Ego-T. Τέλος το ψάξιμο. Αρκετά.

Σας ευχαριστώ όλους για τις απαντήσεις σας. Όταν θα το έχω στα χέρια μου και θα έχω και μερικές εντυπώσεις θα τα ξαναπούμε. Α τελευταία ερώτηση: είπα για nobacco.
Βλέπω στο site τους ( http://www.nobacco.gr/content/11/shmeia-polisis ) ότι στο Κορωπί που μένω εγώ λέει ένα φαρμακείο και ένα mini market για πωλητές.  Όπως είπατε και εσείς θα ήθελα για την πρώτη αγορά να μιλήσω με κάποιον έστω να μου επιβεβαιώσει την αγορά μου. Που μου προτείνετε να πάω σχετικά κοντά?
Κοντά μου εννοώ μέχρι και Μαρούσι(Mall).
@ G   :)
[...]
Ειλικρινά δεν σε καταλαβαίνω  :) Πιστεύεις οτι  εμείς όταν πρωτοξεκινήσαμε να ήταν πιο εύκολο να καταλήξουμε στο ητ που ατμίζουμε σήμερα?
[...]

Σίγουρα {ναι} αλλά η ουσία δεν είναι να το κάνουμε και λίγο πιο εύκολο για τον νέο? Τι εννοείς ότι επειδή παιδεύτηκες εσύ και τα κατάφερες πρέπει και του άλλου να του βγει η παναγία?

Αποσυνδεδεμένος Dio13

  • ***
  • 781
  • Φύλο: Άντρας
  • ProVari V1 - DD + A2 ss = \m/ Heavy Rock \m/
Απ: Αποφάσισα να το κόψω. Τι συσκευή να αγοράσω? Προτάσεις!
« Απάντηση #835 στις: Δεκεμβρίου 03, 2011, 11:14 »
μα το φορουμ εδω υπαρχει και για τους επιδοξους νεους ατμιστες ετσι ωστε να ΜΗΝ τους βγει η παναγια οπως αναφερεις...
δεν προκειτε για πηρυνικη φυσικη, να κοψουμε μια παλιοσυνηθεια που μας κατεστρεφε τη ζωη θελουμε, οσο για τις συσκευες, και οι πιο φθηνες του εμποριου για αρχη, για ν απαλλαγεις απ το κ.τ. ειναι μια χαρα, ολα τα υπολοιπα μετα ειναι θεμα γουστου 8)

Αποσυνδεδεμένος matsakonas

  • ****
  • 1410
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αποφάσισα να το κόψω. Τι συσκευή να αγοράσω? Προτάσεις!
« Απάντηση #836 στις: Δεκεμβρίου 03, 2011, 11:16 »
παρε το giant  που σαρεσει κιολας, παρε και κανενα εξτρα καρτο και εισαι κομπλε 8)

Αποσυνδεδεμένος parpen

  • ****
  • 1006
  • Φύλο: Άντρας
  • A-2 + PP by Craven.gr + VV +Rc_mizer by Sokin
    • Parpen's e-liquid calculator
Απ: Αποφάσισα να το κόψω. Τι συσκευή να αγοράσω? Προτάσεις!
« Απάντηση #837 στις: Δεκεμβρίου 03, 2011, 11:22 »

Θα πάω σίγουρα από κάποιο κατάστημα nobacco (έτσι μου έκατσαν καλά αυτοί) και 90% θα πάω για το Giant και ένα 10% αν με μεταπίσει για τον α β λόγο ο πωλητής ίσως πάρω το Ego-T. Τέλος το ψάξιμο. Αρκετά.


Πολύ καλή επιλογή. Θα συνιστούσα, εκτός από το πακέτο του Γίγαντα, να πάρεις x-tra έναν ατμοποιητή τύπου EGO-T ή έναν τύπου Want.
Ο μοναδικός λόγος που το προτείνω, είναι ότι επειδή αυτοί είναι τύπου Tank, μπορείς εύκολα να αλλάζεις γεύσεις , κάτι που στην αρχή θα σου χρειαστεί, αφού θα θέλεις να δοκιμάσεις διάφορες.


Συνδεδεμένος Tem

  • *****
  • 9583
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αποφάσισα να το κόψω. Τι συσκευή να αγοράσω? Προτάσεις!
« Απάντηση #838 στις: Δεκεμβρίου 03, 2011, 11:24 »
..............Θα πάω σίγουρα από κάποιο κατάστημα nobacco (έτσι μου έκατσαν καλά αυτοί) και 90% θα πάω για το Giant και ένα 10% αν με μεταπίσει για τον α β λόγο ο πωλητής ίσως πάρω το Ego-T. Τέλος το ψάξιμο. Αρκετά.

Σας ευχαριστώ όλους για τις απαντήσεις σας. Όταν θα το έχω στα χέρια μου και θα έχω και μερικές εντυπώσεις θα τα ξαναπούμε. Α τελευταία ερώτηση: είπα για nobacco.
Βλέπω στο site τους ( http://www.nobacco.gr/content/11/shmeia-polisis ) ότι στο Κορωπί που μένω εγώ λέει ένα φαρμακείο και ένα mini market για πωλητές.  Όπως είπατε και εσείς θα ήθελα για την πρώτη αγορά να μιλήσω με κάποιον έστω να μου επιβεβαιώσει την αγορά μου. Που μου προτείνετε να πάω σχετικά κοντά?
Κοντά μου εννοώ μέχρι και Μαρούσι(Mall).
Σίγουρα {ναι} αλλά η ουσία δεν είναι να το κάνουμε και λίγο πιο εύκολο για τον νέο? Τι εννοείς ότι επειδή παιδεύτηκες εσύ και τα κατάφερες πρέπει και του άλλου να του βγει η παναγία?

Αν αποφασίσεις για το eGo-T τότε καλύτερα να καταλήξεις στο eGo-C  ;)
Στο Μαρούσι και στην γύρω περιοχή υπάρχουν καταστήματα πώλησης.

Αποσυνδεδεμένος DARK ANGEL

  • *****
  • 1508
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠοτΕ ΔεΝ ΕφΥγα ΑΠο ΕδΩ.....
Απ: Αποφάσισα να το κόψω. Τι συσκευή να αγοράσω? Προτάσεις!
« Απάντηση #839 στις: Δεκεμβρίου 03, 2011, 11:29 »
@ G

Σίγουρα {ναι} αλλά η ουσία δεν είναι να το κάνουμε και λίγο πιο εύκολο για τον νέο? Τι εννοείς ότι επειδή παιδεύτηκες εσύ και τα κατάφερες πρέπει και του άλλου να του βγει η παναγία?

Δεν με κατάλαβες σίγουρα μα δεν πειράζει...  Εγω δεν παιδεύτηκα καθόλου για αυτό που με έβγαλε απο τον εφιάλτη του κτ!!!!  :) :) Ότι έκανα το έκανα με μεγάλη υπομονή κ ενα τεράστιο χαμόγελο κ ας ζούσα σε μια χώρα πίσω απο τον ήλιο ναι? δλδ δεν είχα καν την δυνατότητα να πάω σε ενα μαγαζί να δω κ να δοκιμάσω ενα ητ! αφου τα απαγορεύουν μέχρι κ τώρα!! Διάβασα κ ρώτησα τα παιδιά εδω κ με βοήθησαν πολύ κ τώρα είναι ολα καλά . Θα δείς οτι θα βρείς αυτό που σου ταιριάζει κ θα χαμογελάς σε λίγες μέρες.  :yes: :yes: :yes:

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 21 8729 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 29, 2024, 17:49
από KORG N364
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1687 181192 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 27, 2024, 13:33
από funes
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 125 34251 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 19:13
από ΛΥΚ
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4914 537683 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 15:18
από kkoumas
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 229 60195 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 13:39
από Chris66
La Tabaccheria (Αρώματα Εκχυλίσματος Καπνού - ΝΕΤ) [Αρώματα] 3047 238363 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:41
από Milarepa
Υγρα νετ απο παλιά! ΥΓΡΑ (γενικά) 2 701 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:13
από tsep12
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 185 16512 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 20, 2024, 20:16
από e-akapnos
Υγρά Αναπλήρωσης Dinner Lady Έτοιμα υγρά 1239 136878 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 12:53
από Apostolosz
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8819 1085743 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 00:26
από Σταύρος 63
Taifun GTR clones [Κλώνοι επισκευάσιμων] 169 35685 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 20:19
από axilleaspro
Υγρα net ΥΓΡΑ (γενικά) 24 10571 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 17:45
από tsep12