vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

471 επισκέπτες, 2 χρήστες
manoslykos, camber

Twitter

Αποφάσισα να το κόψω. Τι συσκευή να αγοράσω? Προτάσεις!

Αποσυνδεδεμένος atmomixani

  • *
  • 698
  • Φύλο: Άντρας
  • το μεγεθος μετραει
Απ: Αποφάσισα να το κόψω. Τι συσκευή να αγοράσω? Προτάσεις!
« Απάντηση #390 στις: Σεπτεμβρίου 13, 2011, 17:21 »
αν ξεκινουσα τορα θα επερνα ΙΑΤΤΥ με ενα μοντακι με 18650 και βουρ ! αλλα μια σισκευη που προτινω για νεο ατμιστι ειναι η ego w  γεμιζεις και ατμιζεις χορις να ασχολιθης πολι ... νομιζω !

Αποσυνδεδεμένος Dep-ON

  • ***
  • 900
  • Φύλο: Άντρας
  • Ατμί-Ζω ProVari+Iatty+GG Stealth+Zeus+DVW
Απ: Αποφάσισα να το κόψω. Τι συσκευή να αγοράσω? Προτάσεις!
« Απάντηση #391 στις: Σεπτεμβρίου 13, 2011, 18:18 »
Ναι εχεις δικιο Giant τον λεει . Ευχομαι να τα παει καλα μαζι μου κ εγω μαζι του. ;) ;)



με έμενα δεν τα πήγε πάντως  :thumpdown:.....εχω δοκιμάσει αρκετούς.. σαν τον ego-w κανένας  :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος panosfc

  • ***
  • 763
  • I am a Steam Machine Κιτσο μου!
    • OUR PRIDE!!!
Απ: Αποφάσισα να το κόψω. Τι συσκευή να αγοράσω? Προτάσεις!
« Απάντηση #392 στις: Σεπτεμβρίου 13, 2011, 18:23 »


με έμενα δεν τα πήγε πάντως  :thumpdown:.....εχω δοκιμάσει αρκετούς.. σαν τον ego-w κανένας  :thumpup:

Σου ειναι ευκολο να εξηγησεις τον λογο που δεν τα πηγες καλα με τον Giant;

Αποσυνδεδεμένος Dep-ON

  • ***
  • 900
  • Φύλο: Άντρας
  • Ατμί-Ζω ProVari+Iatty+GG Stealth+Zeus+DVW
Απ: Αποφάσισα να το κόψω. Τι συσκευή να αγοράσω? Προτάσεις!
« Απάντηση #393 στις: Σεπτεμβρίου 13, 2011, 19:02 »
Σου ειναι ευκολο να εξηγησεις τον λογο που δεν τα πηγες καλα με τον Giant;



τον πήρα εχτές από αυτά που διάβαζα .... αλλά εμένα προσωπικά δεν μου είπε τίποτα.. κατώτερος του Hybrid ..φτωχό ντουμάνι και σε γεύση και χτύπημα ...μια ήμερα χρήση και άρχισε να πέφτει η απόδοση ... μπορεί να έπεσα και στο ελαττωματικό κομματι αλλά δεν το πιστεύω ... μετά τον w που ατμιζω τελευταία όλοι μου φαίνονται κατώτεροι....μου έκατσε... αύριο θα έχω τον  Α-2 ελπίζω καλύτερος να είναι  :D

Αποσυνδεδεμένος panosfc

  • ***
  • 763
  • I am a Steam Machine Κιτσο μου!
    • OUR PRIDE!!!
Απ: Αποφάσισα να το κόψω. Τι συσκευή να αγοράσω? Προτάσεις!
« Απάντηση #394 στις: Σεπτεμβρίου 13, 2011, 19:05 »
Μηπως δεν "καθεται" καλα με hybrid μπαταρια;Λεω εγω τωρα...
Γιατι με Ego-T  μπαταρια ειναι πολυ καλος!Βεβαια δεν εχω δοκιμασει τον w για να σου πω διαφορες.

Αποσυνδεδεμένος Darky

  • **
  • 176
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αποφάσισα να το κόψω. Τι συσκευή να αγοράσω? Προτάσεις!
« Απάντηση #395 στις: Σεπτεμβρίου 13, 2011, 19:11 »
σορρυ ρε παιδια, αλλα δεν εβγαλα ακρη.

σε λιγο ξεκιναω να παω να παρω για πρωτη φορα ενα, και δεν μπορω να πω οτι με βοηθησε το αρθρο.
δεν ειμαι απ αυτους που θα ανοιξουν 10 τοπικ με ερωτησεις. προσπαθησα να βρω οσες πληροφοριες μπορουσα εδω μεσα, οι οποιες ειναι πραγματι πολλες αλλα.. διασπαρτες.
και μπορει ολοι εσεις που ειστε παλιοτεροι στο σπορ και ξερετε που να ψαξετε, να τις βρισκετε ευκολα αλλα, ενας νεος στον χωρο χανεται..

θα ηταν καλο λοιπον ενα τετοιο τοπικ να ειναι πιο πληρες (δεν το απαιτω, λεω αν καποιος εχει χρονο και διαθεση να το κανει), να εχει υποκατηγοριες καπνιστων και συσκευων και να σε ξεμπερδευει αντι να σε μπερδευει..

καπου διαβασα αυτο:
http://hlektronikotsigaro.blogspot.com/2011/01/blog-post_5848.html
το οποιο δεν ξερω ποιανου ειναι, αλλα τουλαχιστον ειναι απλο στην λογικη και την δομη του.

αντιθετα, εδω ειδα μονο δυο μαρκες, και μαλιστα δεν εβγαλα και ακρη σε ποια προιοντα αναφερονται.. (λεει ο φιλος πχ ego t.. ποιο ego t? απ οτι καταλαβα υπαρχουν πολλα.. ή μηπως κανω λαθος?  :(  )
δεν ειδα πουθενα το γκαμουτσι, αρα μαλλον οι περισσοτεροι απο σας δεν το χρησιμοποιειτε.
στο τελος το αρθρο αναφερει και μια εταιρια GIANT, για την οποια ουτε την ξερω, ουτε γραφει κατι παραπανω..

θελω να πω μ ολ αυτα οτι, αν πραγματικα θελετε να μας βοηθησετε τωρα που ειμαστε "κατσικια" με το θεμα, θα πρεπει να μιλατε στην γλωσσα μας και οχι στην δικια σας..

εγω πχ καπνιζα περιπου 35 τσιγαρα την μερα.
θελω κατι να με χτυπαει στον ουρανισκο, να βγαζει καπνο, να μην χαλαει, να εχει επιλογη καλης μπαταριας και να χει μια ποικιλια ωστε αυριο μεθαυριο που θα γινω παλιος να φτιαχνω μονος μου και τα υγρα.
υπαρχει? ή θα πρεπει να παω σε δυο συσκευες?
παντως, επειδη δεν βγαζω ακρη, μαλλον με βλεπω στην ego-t

φιλικα
Σταυρος

Αποσυνδεδεμένος bazexa

  • **
  • 271
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αποφάσισα να το κόψω. Τι συσκευή να αγοράσω? Προτάσεις!
« Απάντηση #396 στις: Σεπτεμβρίου 13, 2011, 19:18 »
σορρυ ρε παιδια, αλλα δεν εβγαλα ακρη.

σε λιγο ξεκιναω να παω να παρω για πρωτη φορα ενα, και δεν μπορω να πω οτι με βοηθησε το αρθρο.
δεν ειμαι απ αυτους που θα ανοιξουν 10 τοπικ με ερωτησεις. προσπαθησα να βρω οσες πληροφοριες μπορουσα εδω μεσα, οι οποιες ειναι πραγματι πολλες αλλα.. διασπαρτες.
και μπορει ολοι εσεις που ειστε παλιοτεροι στο σπορ και ξερετε που να ψαξετε, να τις βρισκετε ευκολα αλλα, ενας νεος στον χωρο χανεται..

θα ηταν καλο λοιπον ενα τετοιο τοπικ να ειναι πιο πληρες (δεν το απαιτω, λεω αν καποιος εχει χρονο και διαθεση να το κανει), να εχει υποκατηγοριες καπνιστων και συσκευων και να σε ξεμπερδευει αντι να σε μπερδευει..

καπου διαβασα αυτο:
http://hlektronikotsigaro.blogspot.com/2011/01/blog-post_5848.html
το οποιο δεν ξερω ποιανου ειναι, αλλα τουλαχιστον ειναι απλο στην λογικη και την δομη του.

αντιθετα, εδω ειδα μονο δυο μαρκες, και μαλιστα δεν εβγαλα και ακρη σε ποια προιοντα αναφερονται.. (λεει ο φιλος πχ ego t.. ποιο ego t? απ οτι καταλαβα υπαρχουν πολλα.. ή μηπως κανω λαθος?  :(  )
δεν ειδα πουθενα το γκαμουτσι, αρα μαλλον οι περισσοτεροι απο σας δεν το χρησιμοποιειτε.
στο τελος το αρθρο αναφερει και μια εταιρια GIANT, για την οποια ουτε την ξερω, ουτε γραφει κατι παραπανω..

θελω να πω μ ολ αυτα οτι, αν πραγματικα θελετε να μας βοηθησετε τωρα που ειμαστε "κατσικια" με το θεμα, θα πρεπει να μιλατε στην γλωσσα μας και οχι στην δικια σας..

εγω πχ καπνιζα περιπου 35 τσιγαρα την μερα.
θελω κατι να με χτυπαει στον ουρανισκο, να βγαζει καπνο, να μην χαλαει, να εχει επιλογη καλης μπαταριας και να χει μια ποικιλια ωστε αυριο μεθαυριο που θα γινω παλιος να φτιαχνω μονος μου και τα υγρα.
υπαρχει? ή θα πρεπει να παω σε δυο συσκευες?
παντως, επειδη δεν βγαζω ακρη, μαλλον με βλεπω στην ego-t

φιλικα
Σταυρος

@MENIO    αυτό ενούσα όταν έλεγα σχετικά με τον τίτλο του νήματος... ;)
καλή η προσπάθεια για την βοήθεια στους νέους που θα είναι κάπως μπερδεμένοι....ΑΛΛΑ...μου παραθέτεις ΜΟΝΟ 2 του εμπορίου...οπότε μήπως θα ήταν καλύτερο αντί για τίτλο "Απ: ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΤΟ ΠΟΙΟ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟ ΤΣΙΓΑΡΟ ΘΑ ΕΠΙΛΕΞΕΤΕ ΓΙΑ Ν ΑΡΧΙΣΕΤΕ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ!"  ποιο από ΤΑ 2 να διαλέξετε??!!. Γιατί για κάποιον νέο ίσως ακουστεί πραπλανητικό...δηλαδή ΜΟΝΟ αυτά κυκλοφορούν??

Αποσυνδεδεμένος panosfc

  • ***
  • 763
  • I am a Steam Machine Κιτσο μου!
    • OUR PRIDE!!!
Απ: Αποφάσισα να το κόψω. Τι συσκευή να αγοράσω? Προτάσεις!
« Απάντηση #397 στις: Σεπτεμβρίου 13, 2011, 19:20 »
Μια χαρα θα εισαι με τον Ego-T.Αργοτερα,χρησιμοποιοντας το θα σου λυθουν αρκετες αποριες.
Αν καπνιζες βαρια τσιγαρα ξεκινησε με υγρα πειεκτικοτητας νικοτινης 18mg και ανω και στη συνεχεια δοκιμαζοντας θα βρεις το χτυπημα ή την γευση που θελεις.

Αποσυνδεδεμένος Darky

  • **
  • 176
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αποφάσισα να το κόψω. Τι συσκευή να αγοράσω? Προτάσεις!
« Απάντηση #398 στις: Σεπτεμβρίου 13, 2011, 19:21 »
Μια χαρα θα εισαι με τον Ego-T.Αργοτερα,χρησιμοποιοντας το θα σου λυθουν αρκετες αποριες.
Αν καπνιζες βαρια τσιγαρα ξεκινησε με υγρα πειεκτικοτητας νικοτινης 18mg και ανω και στη συνεχεια δοκιμαζοντας θα βρεις το χτυπημα ή την γευση που θελεις.

ευχαριστω πολυ Πανο  :)

παω..  ::)

Αποσυνδεδεμένος bazexa

  • **
  • 271
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αποφάσισα να το κόψω. Τι συσκευή να αγοράσω? Προτάσεις!
« Απάντηση #399 στις: Σεπτεμβρίου 13, 2011, 19:22 »
Μια χαρα θα εισαι με τον Ego-T.Αργοτερα,χρησιμοποιοντας το θα σου λυθουν αρκετες αποριες.
Αν καπνιζες βαρια τσιγαρα ξεκινησε με υγρα πειεκτικοτητας νικοτινης 18mg και ανω και στη συνεχεια δοκιμαζοντας θα βρεις το χτυπημα ή την γευση που θελεις.

Και να προσθέσω οτι, μπορείς να ξεκινήσεις ΟΠΟΤΕ θέλεις με δικά σου υγρά ΟΤΙ και να πάρεις.. (οχι gamuchi βεβαια...)

Αποσυνδεδεμένος Dep-ON

  • ***
  • 900
  • Φύλο: Άντρας
  • Ατμί-Ζω ProVari+Iatty+GG Stealth+Zeus+DVW
Απ: Αποφάσισα να το κόψω. Τι συσκευή να αγοράσω? Προτάσεις!
« Απάντηση #400 στις: Σεπτεμβρίου 13, 2011, 19:29 »
Μηπως δεν "καθεται" καλα με hybrid μπαταρια;Λεω εγω τωρα...
Γιατι με Ego-T  μπαταρια ειναι πολυ καλος!Βεβαια δεν εχω δοκιμασει τον w για να σου πω διαφορες.



σε ego μπατ τον ατμιζω.... τώρα του έκοψα αυτο το άθλιο επιστόμιο και του φόρεσα ενα μεταλλικό και βελτιώθηκε λίγο η τζούρα ... :hmmm:

Συγχώνευση μηνυμάτων: Νοεμβρίου 14, 2011, 19:46
σορρυ ρε παιδια, αλλα δεν εβγαλα ακρη.

σε λιγο ξεκιναω να παω να παρω για πρωτη φορα ενα, και δεν μπορω να πω οτι με βοηθησε το αρθρο.
δεν ειμαι απ αυτους που θα ανοιξουν 10 τοπικ με ερωτησεις. προσπαθησα να βρω οσες πληροφοριες μπορουσα εδω μεσα, οι οποιες ειναι πραγματι πολλες αλλα.. διασπαρτες.
και μπορει ολοι εσεις που ειστε παλιοτεροι στο σπορ και ξερετε που να ψαξετε, να τις βρισκετε ευκολα αλλα, ενας νεος στον χωρο χανεται..

θα ηταν καλο λοιπον ενα τετοιο τοπικ να ειναι πιο πληρες (δεν το απαιτω, λεω αν καποιος εχει χρονο και διαθεση να το κανει), να εχει υποκατηγοριες καπνιστων και συσκευων και να σε ξεμπερδευει αντι να σε μπερδευει..

καπου διαβασα αυτο:
http://hlektronikotsigaro.blogspot.com/2011/01/blog-post_5848.html
το οποιο δεν ξερω ποιανου ειναι, αλλα τουλαχιστον ειναι απλο στην λογικη και την δομη του.

αντιθετα, εδω ειδα μονο δυο μαρκες, και μαλιστα δεν εβγαλα και ακρη σε ποια προιοντα αναφερονται.. (λεει ο φιλος πχ ego t.. ποιο ego t? απ οτι καταλαβα υπαρχουν πολλα.. ή μηπως κανω λαθος?  :(  )
δεν ειδα πουθενα το γκαμουτσι, αρα μαλλον οι περισσοτεροι απο σας δεν το χρησιμοποιειτε.
στο τελος το αρθρο αναφερει και μια εταιρια GIANT, για την οποια ουτε την ξερω, ουτε γραφει κατι παραπανω..

θελω να πω μ ολ αυτα οτι, αν πραγματικα θελετε να μας βοηθησετε τωρα που ειμαστε "κατσικια" με το θεμα, θα πρεπει να μιλατε στην γλωσσα μας και οχι στην δικια σας..

εγω πχ καπνιζα περιπου 35 τσιγαρα την μερα.
θελω κατι να με χτυπαει στον ουρανισκο, να βγαζει καπνο, να μην χαλαει, να εχει επιλογη καλης μπαταριας και να χει μια ποικιλια ωστε αυριο μεθαυριο που θα γινω παλιος να φτιαχνω μονος μου και τα υγρα.
υπαρχει? ή θα πρεπει να παω σε δυο συσκευες?
παντως, επειδη δεν βγαζω ακρη, μαλλον με βλεπω στην ego-t

φιλικα
Σταυρος




ψάξε λίγο τις τιμές... υπάρχουν και ποιο φτηνά απο 99ε .....και καλά ... όλα πάνω κάτω ίδια είναι.... :bye:
« Τελευταία τροποποίηση: Νοεμβρίου 14, 2011, 19:46 από Βασίλης »

Αποσυνδεδεμένος panosfc

  • ***
  • 763
  • I am a Steam Machine Κιτσο μου!
    • OUR PRIDE!!!
Απ: Αποφάσισα να το κόψω. Τι συσκευή να αγοράσω? Προτάσεις!
« Απάντηση #401 στις: Σεπτεμβρίου 13, 2011, 19:35 »



ψάξε λίγο τις τιμές... υπάρχουν και ποιο φτηνά απο 99ε .....και καλά ... όλα πάνω κάτω ίδια είναι.... :bye:

Οπα ναι οντως αυτο δεν το ειδα...
Foul απο την Ovale.Γιατι τοσο ακριβα;Μεγαλο foul!

Αποσυνδεδεμένος Μενιος

  • *
  • 87
  • Φύλο: Άντρας
  • ATMISTAS
Απ: Αποφάσισα να το κόψω. Τι συσκευή να αγοράσω? Προτάσεις!
« Απάντηση #402 στις: Σεπτεμβρίου 13, 2011, 20:08 »
σορρυ ρε παιδια, αλλα δεν εβγαλα ακρη.

σε λιγο ξεκιναω να παω να παρω για πρωτη φορα ενα, και δεν μπορω να πω οτι με βοηθησε το αρθρο.
δεν ειμαι απ αυτους που θα ανοιξουν 10 τοπικ με ερωτησεις. προσπαθησα να βρω οσες πληροφοριες μπορουσα εδω μεσα, οι οποιες ειναι πραγματι πολλες αλλα.. διασπαρτες.
και μπορει ολοι εσεις που ειστε παλιοτεροι στο σπορ και ξερετε που να ψαξετε, να τις βρισκετε ευκολα αλλα, ενας νεος στον χωρο χανεται..

θα ηταν καλο λοιπον ενα τετοιο τοπικ να ειναι πιο πληρες (δεν το απαιτω, λεω αν καποιος εχει χρονο και διαθεση να το κανει), να εχει υποκατηγοριες καπνιστων και συσκευων και να σε ξεμπερδευει αντι να σε μπερδευει..

καπου διαβασα αυτο:
http://hlektronikotsigaro.blogspot.com/2011/01/blog-post_5848.html
το οποιο δεν ξερω ποιανου ειναι, αλλα τουλαχιστον ειναι απλο στην λογικη και την δομη του.

αντιθετα, εδω ειδα μονο δυο μαρκες, και μαλιστα δεν εβγαλα και ακρη σε ποια προιοντα αναφερονται.. (λεει ο φιλος πχ ego t.. ποιο ego t? απ οτι καταλαβα υπαρχουν πολλα.. ή μηπως κανω λαθος?  :(  )
δεν ειδα πουθενα το γκαμουτσι, αρα μαλλον οι περισσοτεροι απο σας δεν το χρησιμοποιειτε.
στο τελος το αρθρο αναφερει και μια εταιρια GIANT, για την οποια ουτε την ξερω, ουτε γραφει κατι παραπανω..

θελω να πω μ ολ αυτα οτι, αν πραγματικα θελετε να μας βοηθησετε τωρα που ειμαστε "κατσικια" με το θεμα, θα πρεπει να μιλατε στην γλωσσα μας και οχι στην δικια σας..

εγω πχ καπνιζα περιπου 35 τσιγαρα την μερα.
θελω κατι να με χτυπαει στον ουρανισκο, να βγαζει καπνο, να μην χαλαει, να εχει επιλογη καλης μπαταριας και να χει μια ποικιλια ωστε αυριο μεθαυριο που θα γινω παλιος να φτιαχνω μονος μου και τα υγρα.
υπαρχει? ή θα πρεπει να παω σε δυο συσκευες?
παντως, επειδη δεν βγαζω ακρη, μαλλον με βλεπω στην ego-t

φιλικα
Σταυρος
                     λοιπον σταυρο egot ειναι ολα(ovale,nobacco,alter,joytech)η τιμη αλλαζει!το giant ειναι ατμοποιητης που βιδωνει στις egot μπαταριες!λοιπον εγω σου προτεινω να παρεις 2 μπαταριες egot(οποια μαρκα θες)και βαλε πανω ενα giant  η' μια hybrid e!http://www.nobacco.gr/product/643/atomizer-egot-tank   αυτος ειναι ο ενας http://www.nobacco.gr/product/668/cartomizer-giant-lr-egot-hybrid κι αυτος ο αλλος.

Συγχώνευση μηνυμάτων: Νοεμβρίου 14, 2011, 19:47


με έμενα δεν τα πήγε πάντως  :thumpdown:.....εχω δοκιμάσει αρκετούς.. σαν τον ego-w κανένας  :thumpup:
              ΕΡΩΤΗΣΗ ΦΙΛΟΣ     ο ego w ατμοποιητης βιδωνει στις egot μπαταριες?μια συντομη παρακαλω απαντηση γιατι φαινεται ενδιαφερον να το δοκιμασουμε!εμεις δεν εχουμε κολλημα με μαρκες την δουλεια μας να κανουμε και ν απολαμβανουμε το ηλεκτρονικο μας τσιγαρο!
« Τελευταία τροποποίηση: Νοεμβρίου 14, 2011, 19:47 από Βασίλης »

Αποσυνδεδεμένος Dep-ON

  • ***
  • 900
  • Φύλο: Άντρας
  • Ατμί-Ζω ProVari+Iatty+GG Stealth+Zeus+DVW
Απ: Αποφάσισα να το κόψω. Τι συσκευή να αγοράσω? Προτάσεις!
« Απάντηση #403 στις: Σεπτεμβρίου 13, 2011, 20:18 »
              ΕΡΩΤΗΣΗ ΦΙΛΟΣ     ο ego w ατμοποιητης βιδωνει στις egot μπαταριες?μια συντομη παρακαλω απαντηση γιατι φαινεται ενδιαφερον να το δοκιμασουμε!εμεις δεν εχουμε κολλημα με μαρκες την δουλεια μας να κανουμε και ν απολαμβανουμε το ηλεκτρονικο μας τσιγαρο!


 :thumpup: :thumpup: :thumpup: :yes: :yes: :yes:

Αποσυνδεδεμένος Μενιος

  • *
  • 87
  • Φύλο: Άντρας
  • ATMISTAS
Απ: Αποφάσισα να το κόψω. Τι συσκευή να αγοράσω? Προτάσεις!
« Απάντηση #404 στις: Σεπτεμβρίου 13, 2011, 20:36 »
ωραια ευχαριστω μπορεις να μου παραθεσεις μερικα site που μπορω να το παραγγειλω!ελληνικα αν γινεται
και αν θελεις κανε ενα μικρο review gia to ego w να το επισυναπσω στο αρχικο μηνυμα απο την στιγμη που το εχεις δουλεψει και μπορεις να μας πεις θετικα αρνητικα κλπ!         Υ.Γ χωρις ανταπτορα βιδωνει απευθειας...?
« Τελευταία τροποποίηση: Σεπτεμβρίου 13, 2011, 20:51 από Μενιος »

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Lost Vape Thelema Nexus [AIO (Όλα σε ένα)] 0 52 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 18:10
από zamploutos
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 186 20289 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 13:11
από georgeboy
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1814 279934 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 14, 2024, 14:12
από Ηρακλης
Ερωτήσεις - απορίες για clearomizers Ατμοποιητές "εμπορίου" 1397 207766 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 22:52
από Xxristos
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 234 65091 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 17:26
από axilleaspro
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1462 173824 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 15:31
από Olga68
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2111 312330 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 15:05
από ThioVag
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 26 13554 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 18:21
από Sergios
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 980 124368 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 12:15
από Chris66
HCIGAR VT 75 Nano (DNA 75) [Ηλεκτρονικά mods] 1127 93385 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 09, 2024, 03:53
από Tem
Αλλοίωση γεύσης υγρού Shake and Vape 3 4110 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 07, 2024, 13:07
από Aoratix
PULSE AIO V2 [AIO (Όλα σε ένα)] 5 1389 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 07, 2024, 11:40
από axilleaspro