vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

476 επισκέπτες, 3 χρήστες
manoslykos, Jorge, camber

Twitter

Αποφάσισα να το κόψω. Τι συσκευή να αγοράσω? Προτάσεις!

Αποσυνδεδεμένος claireth

  • **
  • 110
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Αποφάσισα να το κόψω. Τι συσκευή να αγοράσω? Προτάσεις!
« Απάντηση #2340 στις: Δεκεμβρίου 21, 2014, 11:49 »
Καλημέρα σε όλους/ες
Αυτή τη φορά πιστεύω ότι ποστάρω στο σωστό μέρος  :)


Λοιπόν,αποφάσισα ότι πλέον θέλω να σταματήσω το κ.τ και να πάω σε ηλεκτρονικό,απλά ως αρχάρια έχω χαθεί στο σύμπαν των επιλογών...εως τώρα έχω διαβάσει 5 πράγματα,έχω μιλήσει και με 3-4 ανθρώπους και καθότι καπνίζω 2 πακέτα την ημέρα (παίζει και λίγο παραπάνω) winston μπλέ,κοιτάζω πλέον σε όλα τα καταστήματα για να δω τι υπάρχει σε kits καταρχήν,ώστε να έχω κάτι έτοιμο αρχικά..
λοιπόν να σας δείξω λίγο τι σκέφτομαι να πάρω και να μου πείτε τη γνώμη σας
1)http://www.vaporsolutions.gr/hlektroniko-tsigaro-agora/644-evod-mega-kit-kanger-1900mah.html
2)[size=78%]http://www.replacesmoke.com/%CE%B7%CE%BB%CE%B5%CE%BA%CF%84%CF%81%CE%BF%CE%BD%CE%B9%CE%BA%CE%AC-%CF%84%CF%83%CE%B9%CE%B3%CE%AC%CF%81%CE%B1/clearomizer-sets/20-40-%CF%84%CF%83%CE%B9%CE%B3%CE%AC%CF%81%CE%B1-%CE%B7%CE%BC%CE%AD%CF%81%CE%B1/ce4-v3.0-thor-1300mah-clearomizer-set-detail.html[/size]
3)[/size][size=78%]http://www.replacesmoke.com/%CE%B7%CE%BB%CE%B5%CE%BA%CF%84%CF%81%CE%BF%CE%BD%CE%B9%CE%BA%CE%AC-%CF%84%CF%83%CE%B9%CE%B3%CE%AC%CF%81%CE%B1/clearomizer-sets/20-40-%CF%84%CF%83%CE%B9%CE%B3%CE%AC%CF%81%CE%B1-%CE%B7%CE%BC%CE%AD%CF%81%CE%B1/aspire-bdc-e-pen-1300mah-clearomizer-set-detail.html[/size]


τείνω προς το Kanger για κάποιο λόγο (απροσδιόριστος ακόμη) αλλά κάθε πρόταση δεκτή για κάτι άλλο παρεμφερές..
όσον αφορά τα υγρά μου είπαν ότι καλό θα ήταν να πάω σε 1.2 νικοτίνη για αρχή (το τσιγάρο μου έχει 0.6mg) και όσο για τις μάρκες έχω διαβάσει καλά λόγια για τα Atmos και τα Flavour Art,τώρα γεύση δεν ξέρω ακόμη θα δείξει,πάντως τα χρόνια έχουν δείξει ότι καπνίζω τα πάντα  :tongue_smilie:


Ευχαριστώ για το χρόνο σας και συγνώμη για το μονό σεντονάκι!

Αποσυνδεδεμένος georgedr

  • *
  • 57
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αποφάσισα να το κόψω. Τι συσκευή να αγοράσω? Προτάσεις!
« Απάντηση #2341 στις: Δεκεμβρίου 21, 2014, 12:05 »
Με λίγα παραπάνω χρήματα μπορείς αν πάρει το mas
http://www.nobacco.gr/el/e-shop/e-cigs/mas-179


το ίδιο είναι και αυτό
http://www.replacesmoke.com/istick-20-watts-by-eleaf-detail.html


από ατμο ο ναυτίλος είναι καλός και σαν απόδοση αλλά και δένει καλά σαν σετ


http://www.replacesmoke.com/%CE%B1%CE%BE%CE%B5%CF%83%CE%BF%CF%85%CE%AC%CF%81/%CE%B1%CF%84%CE%BC%CE%BF%CF%80%CE%BF%CE%B9%CE%B7%CF%84%CE%AD%CF%82-%CE%B3%CE%B9%CE%B1-%CE%B7%CE%BB%CE%B5%CE%BA%CF%84%CF%81%CE%BF%CE%BD%CE%B9%CE%BA%CE%AC-%CF%84%CF%83%CE%B9%CE%B3%CE%AC%CF%81%CE%B1/bvc-bottom-vertical-coil/aspire-mini-nautilus-bvc-by-eigate-detail.html


αλλά και ο κ1
http://www.replacesmoke.com/%CE%B1%CE%BE%CE%B5%CF%83%CE%BF%CF%85%CE%AC%CF%81/%CE%B1%CF%84%CE%BC%CE%BF%CF%80%CE%BF%CE%B9%CE%B7%CF%84%CE%AD%CF%82-%CE%B3%CE%B9%CE%B1-%CE%B7%CE%BB%CE%B5%CE%BA%CF%84%CF%81%CE%BF%CE%BD%CE%B9%CE%BA%CE%AC-%CF%84%CF%83%CE%B9%CE%B3%CE%AC%CF%81%CE%B1/bvc-bottom-vertical-coil/aspire-k1-bvc-by-eigate-detail.html


ελπίζω να βοήθησα θα σε κατατοπίσουν καλύτερα και οι υπόλοιποι τις παρέας (τα προϊόντα υπάρχουν και σε άλλα μαγαζιά που θα σου προσφέρουν καλύτερη έκπτωση)

Αποσυνδεδεμένος e-akapnos

  • ***
  • 835
  • Φύλο: Άντρας
  • Dum vivimus vivamus
Απ: Αποφάσισα να το κόψω. Τι συσκευή να αγοράσω? Προτάσεις!
« Απάντηση #2342 στις: Δεκεμβρίου 21, 2014, 12:07 »
καλημέρα claireth.
πρώτα απ' όλα σου εύχομαι να βγεις πριν το νέο έτος από τον κόσμο του κτ και να περάσεις σ' αυτόν του ητ.
και οι 3 επιλογές σου είναι καλές για την αρχή τουλάχιστον. Επειδή όμως βλέπω ότι καις αρκετά τσιγάρα (2 πακετα την ημέρα) θα σε συμβούλευα να πάρεις τουλάχιστον 1 πολυβολτική μπαταρία κι ας έχεις ένα starter kit. η πολυβολτική θα σε διευκολύνει να απολαύσεις πιο εύκολα το ητ προκειμένου να αποφύγεις το κτ.
οι περισσότεροι ατμοποιητές λίγο πολύ είναι καλοί. το κυριότερο είναι να βρεις το υγρό που θα σε καλύψει. για αρχή σίγουρα 12-18 mg νικοτίνη.
Το καλύτερο που μπορείς να κάνεις είναι να δοκιμάσεις διάφορες επιλογές σε κάποιο φυσικό κατάστημα.
Καλή τύχη σου έυχομαι και καλώς ήρθες στο φόρουμ.

Αποσυνδεδεμένος Doubt

  • *****
  • 2812
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αποφάσισα να το κόψω. Τι συσκευή να αγοράσω? Προτάσεις!
« Απάντηση #2343 στις: Δεκεμβρίου 21, 2014, 12:09 »
Από το kanger εμένα μου αρέσει η μπαταρία και νομίζω θα σε καλύψει. Στα χρήματα που ζητάνε τα άλλα 2, παίρνεις το istick και με λίγα ακόμα, 2 φθηνούς ατμοποιητές και είσαι βασίλισσα. Προτείνουμε πάντα να τα δεις πρώτα από κοντά.
« Τελευταία τροποποίηση: Δεκεμβρίου 21, 2014, 15:39 από Doubt »

Αποσυνδεδεμένος Athan

  • *****
  • 2386
  • Φύλο: Άντρας
  • Read The Fuckin' Manual...
    • Athan
Απ: Αποφάσισα να το κόψω. Τι συσκευή να αγοράσω? Προτάσεις!
« Απάντηση #2344 στις: Δεκεμβρίου 21, 2014, 12:14 »
Το θεμα ειναι να το εχεις αποφασισει 100% για αρχη.Μετα υπαρχουν παρα πολλα φθηνα ατμιστικα που θα πρεπει να δοκιμασεις για να αρχισεις να μπαινεις σιγα σιγα στον κοσμο του ΗΤ.Θα σε παροτρυνα να μη κανεις γρηγορες,βιαστικες κ ακριβες αγορες για αρχη,το καλυτερο ειναι να πας σε ενα καταστημα (ισως χρειαστει κ σε περισσοτερα) να συζητησεις με καποιον εκει,να πεις σε τι βαθμο καπνισματος εισαι,να δοκιμασεις καποια απλα πραματα,να δεις τι ακριβος μπορει να σου δωσει το ΗΤ,τι σε γεμιζει,κ μετα να κρινεις τι ειναι καλο για αρχη.

Αποσυνδεδεμένος kostas44

  • *****
  • 2465
  • Φύλο: Άντρας
  • Youtuber Creator
    • Η ζωη ειναι τεχνη και η τεχνη ειναι η ζωη μου
Απ: Αποφάσισα να το κόψω. Τι συσκευή να αγοράσω? Προτάσεις!
« Απάντηση #2345 στις: Δεκεμβρίου 21, 2014, 12:16 »
Istick ή Mas  τα ιδια ειναι και ενα Nautilus mini  ή Gemini mini και μην το ψαχνεις πολυ και χαθεις  :yes: :yes: :yes: :yes:   μπορεις να τα βρεις απο ενα μαγαζι ή απο διαφορετικα οπως σου εχω τα λινκς
καλως ηρθες  :yes: :yes: :yes:

Αποσυνδεδεμένος claireth

  • **
  • 110
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Αποφάσισα να το κόψω. Τι συσκευή να αγοράσω? Προτάσεις!
« Απάντηση #2346 στις: Δεκεμβρίου 21, 2014, 12:30 »
Καλώς σας βρήκα και σας ευχαριστώ για την υποδοχή  :)


το έχω αποφασίσει 100%,είμαι σε φάση το βρίσκω,το αγοράζω...δεν θέλω άλλο κ.τ και για λόγους οικονομικούς (σαφώς) αλλά και για λόγους υγείας (προσέχουμε για να έχουμε)
οπότε προτείνετε απ'ότι βλέπω να κάνω κάτι custom για πιο καλά...τώρα βλέπω και το βίντεο για το istick για να πάρω μια ιδεά.


Που λέτε το μόνο κακό είναι ότι ναι μεν μένω Αττική,αλλά μένω αρκετά μακριά από τον πολιτισμό (μένω ανάμεσα σε Λαύριο και Κερατέα) και εδω γύρω απ'όσο ξέρω δεν υπάρχει κάποιο κατάστημα,οπότε η μετάβαση σε διάφορα μαγαζιά είναι λίγο δύσκολη,έχω βάλει στο μάτι 1 το οποίο έχει και να δοκιμάσεις υγρά και μάλλον θα το επισκεφθώ αύριο για να δω τι παίζει,ας ελπίσουμε ότι δεν θα με δούνε ψάρι και θα με συνδέσουν με Κάιρο  :tongue_smilie:


Το kanger για κάποιο λόγο (και πάλι θα το πω) μου έχει κολλήσει αλλά το μαγαζί που θα πάω δεν το έχει (το συγκεκριμένο) έχει ένα άλλο παρόμοιο,απλά θέλω για αρχή να πάρω τα πάντα (εννοώ από ανταλλακτικά) γιατί με πιάνει το άγχος του "κι αν ξεμείνω τότε τι θα γίνει?" είμαι υπερβολική?


Υγ:ααα και το Gemini μια χαρά φαίνεται και χρωματιστό (γυναίκα,τι περιμένατε?) αλλά out of stock στο fab!

Αποσυνδεδεμένος kostas44

  • *****
  • 2465
  • Φύλο: Άντρας
  • Youtuber Creator
    • Η ζωη ειναι τεχνη και η τεχνη ειναι η ζωη μου
Απ: Αποφάσισα να το κόψω. Τι συσκευή να αγοράσω? Προτάσεις!
« Απάντηση #2347 στις: Δεκεμβρίου 21, 2014, 12:35 »
για υγρα στην αρχη ειναι μονοδρομος να δοκιμασεις καποια απο καποιο δοκιμαστηριο και καλα θα ειναι τωρα τις γιορτες να κατέβεις προς το κεντρο για να γνωρισεις μερικα και να τα δοκιμασεις .. θα εχει και πλακα να δοκιμαζεις.. μετα απο κει και περα οπως κανω και εγω που εγω ειμαι σε πόλυ δυσκολοτερη θεση απο σενα μιας και μ,ενω σε νησι και εδω οθτε για δειγμα δεν μπορω να βρω ητ μαγαζια ...  τα παιρνω ολα αυτα που θελω μεσω ιντερνετ .. και δεν εχω κανενα προβλημα ... εξοπλισμο κοιτα αυτα που σου ειπα ... και δεν θα μετανιωσεις ...


ΥΓ Το fabvape  ειναι πολυ εξυπηρετικο και αν τους στηλεις και πμ θα σου βρουν οτι θελεις  :yes: :yes: :yes: :yes: και ο Gemini οντως ειναι πολυ καλοοοοοςςςςς

Αποσυνδεδεμένος Athan

  • *****
  • 2386
  • Φύλο: Άντρας
  • Read The Fuckin' Manual...
    • Athan
Απ: Αποφάσισα να το κόψω. Τι συσκευή να αγοράσω? Προτάσεις!
« Απάντηση #2348 στις: Δεκεμβρίου 21, 2014, 12:36 »
Το σιγουρο ειναι οτι οι ατμοποιητες χρειαζονται αρκετα συχνα ανταλακτικα (αντιστασεις) που οι τιμες τους ξεκινανε απο 2.5e κ ανω.Τα υγρα παλι ειναι ενα θεμα,αυτα που σου προτειναν τα παιδια ειναι καλα κ σχετικα φθηνα,αλλα ειναι λιγο για πιο προχωρημενους κ πρεπει να ψαξεις μεσα στο φορουμ κ να διαβασεις περι αυτον καποια πραματα.

Αποσυνδεδεμένος Papadopoulou Ioanna

  • ***
  • 949
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Αποφάσισα να το κόψω. Τι συσκευή να αγοράσω? Προτάσεις!
« Απάντηση #2349 στις: Δεκεμβρίου 21, 2014, 12:48 »
Καλως ήρθες κορίτσι, το μόνο σίγουρο είναι ότι εδώ θα βρεις βοήθεια για ό,τι κι αν χρειαστείς γιατί πολλές φορές δυστυχώς δεν είναι όλα τα καταστήματα κατατοπιστικά και ειδικά για τον νέο ατμιστή. Ακόμα και πιο παλιοί ατμιστές αλλάζουν εξοπλισμό κι έχουν απορίες.Εδώ όλα λύνονται και οι παλιότεροι με χαρά και άπειρη υπομονή βοηθούν. Θα δεις ότι αν σε λίγο καιρό δεν τα βρεις με τον αρχικό εξοπλισμό σου, αφού εξοικειωθείς με την ιδέα και τη διαδικασία του ατμίσματος,υπάρχουν καλές εκπτώσεις για τα μέλη του φόρουμ,από καταστήματα διαμάντια στο χώρο, που αν και δεν είναι στη γειτονιά σου σου στέλνουν τα προϊόντα ταχύτατα και θα είναι άνθρωποι από πίσω συνεπείς και επαγγελματίες.Όταν θα ξέρεις πια τί θέλεις και τί να ζητήσεις, ναι;Αφού το πήρες απόφαση και αυτό είναι το σημαντικό τα άλλα θα έρθουν, καλώς ήρθες στο μαγικό χώρο του ατμίσματος!

Αποσυνδεδεμένος claireth

  • **
  • 110
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Αποφάσισα να το κόψω. Τι συσκευή να αγοράσω? Προτάσεις!
« Απάντηση #2350 στις: Δεκεμβρίου 21, 2014, 12:49 »
αύριο θα κάνω τη βόλτα έτσι και αλλιώς...και σίγουρα θα γυρίσω σπίτι με το 1ο ηλεκτρονικό,δεν παίζει να γυρίσω με άδεια χέρια  :tongue_smilie:
πάει 1 μήνας και που λέω όχι άλλο τσιγάρο,πονάει η τσέπη μου πολύ και επειδή πειραματίζομαι πολύ στην κουζίνα ωσαν αυτοδίδακτη σέφ,θέλω τη γεύση και την όσφρηση μου πίσω,οπότε εν ολίγοις δεν πάει άλλο!


μου αρέσει το άτιμο,αλλά ήρθε η ώρα να θέσω προτεραιότητες και το τσιγάρο δεν είναι πλέον στην 10αδά...χμμμ τώρα που διαβάζω αυτό που έγραψα πραγματικά δεν το πιστεύω ότι το λέω εγω αυτό αλλά τελικά αλλάζει ο άνθρωπος!


Που λέτε,ας γίνει η αρχή και μετά και εγω μέσω νετ θα αγοράζω,αλλά η αρχή πρέπει να γίνει face 2 face  :)


Θα σας ενημερώσω περαιτέρω για το που κατέληξα τελικά και ελπίζω όλα να πάνε καλά.

Αποσυνδεδεμένος Athan

  • *****
  • 2386
  • Φύλο: Άντρας
  • Read The Fuckin' Manual...
    • Athan
Απ: Αποφάσισα να το κόψω. Τι συσκευή να αγοράσω? Προτάσεις!
« Απάντηση #2351 στις: Δεκεμβρίου 21, 2014, 12:52 »
Νασε καλα κ μη διστασεις να ρωτησεις για οποιαδηποτε απορια σου,γιαυτο ειμαστε εδω :) κ να κατσεις να διαβασεις γενικα το φορουμ.

Αποσυνδεδεμένος kostas44

  • *****
  • 2465
  • Φύλο: Άντρας
  • Youtuber Creator
    • Η ζωη ειναι τεχνη και η τεχνη ειναι η ζωη μου
Απ: Αποφάσισα να το κόψω. Τι συσκευή να αγοράσω? Προτάσεις!
« Απάντηση #2352 στις: Δεκεμβρίου 21, 2014, 12:57 »
και μια μικρη συμβουλη για αρχη οσο αναφορα τα υγρα ... στην αρχη παρε με μεγαλη περιεκτικοτητα σε νικοτινη καλυτερα 18αρα ... επειδη ακομα δεν ξερεις και δεν εισαι ετοιμη να αποδεχθεις την αλλαγη που θα κανεις .. οποτε καλυτερα να αρχισεις απο κει για να σε καλυπτει απο στερητικο της νικοτινης και μετα εσυ θα δεις που θα το πας .. αυτο μετα απο ενα 3μηνο και βαλε ... οχι απο την δευτερη εβδομαδα να κατεβασεις νικοτινη .. στην αρχη να παρεις και ενα καπνικο  οχι φρουτα και γλυκα .... αν θελεις να με ακουσεις να δοκιμασεις το μπεμπεκα απο ATMOS LAB  εχω πολλους γυρισει σε ητ χαρην σε αυτο το υγρο και τωρα ειναι ακομα ατμιστες ... (αυτο κανω και εγω μετα απο τοσο καιρο ) βεβαια μετα κανεις και αλλα υγρα οτι σου αρεσει ... ολα αυτα ειναι συμβουλες και οχι απαραίτητα να τα ακολουθησεις

Αποσυνδεδεμένος Athan

  • *****
  • 2386
  • Φύλο: Άντρας
  • Read The Fuckin' Manual...
    • Athan
Απ: Αποφάσισα να το κόψω. Τι συσκευή να αγοράσω? Προτάσεις!
« Απάντηση #2353 στις: Δεκεμβρίου 21, 2014, 13:01 »
Κωστα επετρεψε μου να πω,η νικοτινη του ΗΤ δεν εχει καμια σχεση με αυτη του ΚΤ,η 0.6 που κανει στο ΚΤ ειναι πολυ μικρη ομως σε σχεση με την 18αρα στα υγρα (γνωμη μου) κ αν παρει το αιστικ θα εχει θεμα,οποτε ας παρει την 12αρα που ειναι ενδιαμεσα

Αποσυνδεδεμένος claireth

  • **
  • 110
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Αποφάσισα να το κόψω. Τι συσκευή να αγοράσω? Προτάσεις!
« Απάντηση #2354 στις: Δεκεμβρίου 21, 2014, 13:09 »
Κώστα,αυτό το υγρό το είδα που αναφέρεις και μόνο και μόνο από το όνομα ήθελα να το δοκιμάσω  :)
με 2 μαγαζιά που έχω μιλήσει στο τηλέφωνο μου είπαν να ξεκινήσω στο 12αρι,τώρα δεν ξέρω να δω τι θα μου πούν και τα άλλα αύριο...το σίγουρο είναι ότι όλες οι συμβουλές μου είναι χρήσιμες στην παρούσα φάση και πολύ σας ευχαριστώ γι'αυτό...


εντωμεταξύ βρήκα αυτό [size=78%]http://www.replacesmoke.com/%CE%B7%CE%BB%CE%B5%CE%BA%CF%84%CF%81%CE%BF%CE%BD%CE%B9%CE%BA%CE%AC-%CF%84%CF%83%CE%B9%CE%B3%CE%AC%CF%81%CE%B1/ego-t/kanger-aerotank-bdc-air-adjust-detail.html[/size]
και σκέφτομαι να το συνδιάσω με την istick που μου προτείνατε πιο πριν,είναι οκ σαν συνδιασμός?και αργότερα παίρνω και 2η μπαταρία (ίσως πιο μικρή για 2η) και ατμιστή (για άλλο υγρό πχ πιο βαρύ ή ελαφρύ) όχι τίποτε άλλο αλλά και το budget είναι λίγο στενάχωρο δυστυχώς


υγ:έχω την εντύπωση ότι σιγά-σιγά κάτι έχω αρχίσει και σκαμπάζω  :tongue_smilie:


 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
DIY υγρό μέντας αλλά πολύ παγωμένο [Αρώματα] 2 358 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 17, 2024, 10:38
από Geraki
Lost Vape Thelema Nexus [AIO (Όλα σε ένα)] 0 267 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 18:10
από zamploutos
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 186 21862 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 13:11
από georgeboy
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1814 283525 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 14, 2024, 14:12
από Ηρακλης
Ερωτήσεις - απορίες για clearomizers Ατμοποιητές "εμπορίου" 1397 209296 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 22:52
από Xxristos
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 234 68017 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 17:26
από axilleaspro
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1462 176075 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 15:31
από Olga68
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2111 314896 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 15:05
από ThioVag
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 26 15087 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 18:21
από Sergios
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 980 126245 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 12:15
από Chris66
HCIGAR VT 75 Nano (DNA 75) [Ηλεκτρονικά mods] 1127 94989 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 09, 2024, 03:53
από Tem
Αλλοίωση γεύσης υγρού Shake and Vape 3 4934 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 07, 2024, 13:07
από Aoratix