vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

522 επισκέπτες, 1 χρήστης
Tem

Twitter

Αποφάσισα να το κόψω. Τι συσκευή να αγοράσω? Προτάσεις!

Αποσυνδεδεμένος Steamboy

  • *****
  • 2644
  • Φύλο: Άντρας
  • Provari(Mini) v2 + Mini D.I.D.(special edition)
Απ: Αποφάσισα να το κόψω. Τι συσκευή να αγοράσω? Προτάσεις!
« Απάντηση #420 στις: Σεπτεμβρίου 16, 2011, 15:17 »
Aν εννοείς κάποιους όπως εμένα με Provari...Nαι μια χαρά βγαίνω έξω :D
Eδώ δε ντρέπονται οι γκόμενες να βγαίνουν χωρίς ρούχα απ το σπίτι τους,θα κωλώσω εγώ να κυκλοφορώ με το "δονητή" στο χέρι. :)) :)) :))
Παραθέτω και 2 link για σας τους νέους ατμιστές και να θυμώμαστε και μεις οι "παλιοί" :
http://e-kapnisma.gr/index.php/topic,1191.msg22407.html#msg22407
http://e-kapnisma.gr/index.php/topic,1218.0.html
;)

Αποσυνδεδεμένος Μενιος

  • *
  • 87
  • Φύλο: Άντρας
  • ATMISTAS
Απ: Αποφάσισα να το κόψω. Τι συσκευή να αγοράσω? Προτάσεις!
« Απάντηση #421 στις: Σεπτεμβρίου 16, 2011, 15:19 »
 :)
Aν εννοείς κάποιους όπως εμένα με Provari...Nαι μια χαρά βγαίνω έξω :D
Eδώ δε ντρέπονται οι γκόμενες να βγαίνουν χωρίς ρούχα απ το σπίτι τους,θα κωλώσω εγώ να κυκλοφορώ με το "δονητή" στο χέρι. :)) :)) :)) :))
:)) :)) :)) :))

Αποσυνδεδεμένος Steamboy

  • *****
  • 2644
  • Φύλο: Άντρας
  • Provari(Mini) v2 + Mini D.I.D.(special edition)
Απ: Αποφάσισα να το κόψω. Τι συσκευή να αγοράσω? Προτάσεις!
« Απάντηση #422 στις: Σεπτεμβρίου 16, 2011, 15:20 »
Παραθέτω και 2 link για σας τους νέους ατμιστές και να θυμώμαστε και μεις οι "παλιοί" :
http://e-kapnisma.gr/index.php/topic,1191.msg22407.html#msg22407
http://e-kapnisma.gr/index.php/topic,1218.0.html
 ;)

Αποσυνδεδεμένος Μενιος

  • *
  • 87
  • Φύλο: Άντρας
  • ATMISTAS
Απ: Αποφάσισα να το κόψω. Τι συσκευή να αγοράσω? Προτάσεις!
« Απάντηση #423 στις: Σεπτεμβρίου 16, 2011, 15:27 »
αυτα ειναι να τα εχεις σπιτι αντι για ναργιλε....!φιλε steamboy ειμαστε διαφορετικης φιλοσοφιας...!εγω αυτα δεν τα κυκλοφορω ακομα και να μου τα δινανε δωρο!σκεφτομαι την φατσα της γκομενας που θα βγεις πρωτη φορα θα κατσεις στο τραπεζι θα παραγγειλεις τα ποτα και θα σκασεις το κανονι....! :laugh1:

Αποσυνδεδεμένος Steamboy

  • *****
  • 2644
  • Φύλο: Άντρας
  • Provari(Mini) v2 + Mini D.I.D.(special edition)
Απ: Αποφάσισα να το κόψω. Τι συσκευή να αγοράσω? Προτάσεις!
« Απάντηση #424 στις: Σεπτεμβρίου 16, 2011, 15:32 »
Μη το λες είναι γκομενοπαγήδα...Το μέγεθος μετράει.... :)) :))
Έρχεται και αρχίζει τις ερωτήσεις,το ένα φέρνει το άλλο....τα γνωστά.... ;) :))

Σοβαρά τώρα,μπορεί να είμαστε κ διαφορετικής φιλοσοφίας,ο καθένας όπως το βλέπει.Eσύ δε μπορείς να βγεις με αυτά έξω,εγώ δε μπορώ να με φανταστώ πλέον χωρίς αυτα. :)
Αλλά πιστεύω πως για όλα υπάρχει μια μέση λύση.Kαι κάποιοι στόχοι μας συνδέουν όλους εδώ. :)

Αποσυνδεδεμένος Μενιος

  • *
  • 87
  • Φύλο: Άντρας
  • ATMISTAS
Απ: Αποφάσισα να το κόψω. Τι συσκευή να αγοράσω? Προτάσεις!
« Απάντηση #425 στις: Σεπτεμβρίου 16, 2011, 15:34 »
θα θυσιασω την ατμικη απολαυση για ν απολαυσω το γυναικειο κορμι....! :))

Αποσυνδεδεμένος palmira7

  • *
  • 14
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Αποφάσισα να το κόψω. Τι συσκευή να αγοράσω? Προτάσεις!
« Απάντηση #426 στις: Σεπτεμβρίου 19, 2011, 14:44 »
καλησπέρα..

είμαι καπνίστρια πολλά χρόνια και εδώ και ένα χρόνο δουλεύω πολύ έντονα την ιδέα να το κόψω κυρίως γιατί νομίζω ότι το βαρέθηκα και δεν μου προσφέρει τίποτα ( ένα τσιγάρο απολαμβάνω όλο και όλο, αυτό με την πρώτη γουλιά αλκοόλ).

παλιά το η.τ δεν το θεωρούσα πολύ καλή ιδέα μάλλον γιατί ντρέπομαι να εμφανίζομαι με μια συσκευή στο στόμα αλλά το έχω απενοχοποιήσει. Καθώς θεωρώ ότι το μεγαλύτερο πρόβλημά μου είναι η συνήθεια του χεριού (κομπολόι ή οτιδήποτε άλλο δεν έχει βοηθήσει) είπα να το πάρω.

και φτάνω στο δια ταύτα: ποιο επιλέγω;

θα σας πω τα κριτήρια μου μπας και σας το κάνω πιο εύκολο:
 - να μην είναι πολύ ακριβό
 - δεν με ενδιαφέρει να είναι βαρύ με την έννοια του να με καλύπτει σε νικοτίνη και τα λοιπά αλλά να μην είναι και τύπου slim συμβατικού τσιγάρου απλώς να αναφέρω ότι πλέον καπνίζω ελαφρύ καπνό - αλλά κάνω πολλά τσιγάρα.
 - να μπορώ να το προμηθευτώ αυτό και τα εξαρτήματά του εύκολα και γρήγορα - σήμερα αύριο θα θελα να το έχω  :)
 - να μην χρειάζεται ιδιαίτερη συντήρηση ή καθαρισμό καθώς τα αμελώ πολύ όλα αυτά!

Προς το παρόν αυτά

Να αναφέρω ότι έχω διαβάσει τα διάφορα άρθρα απλά επειδή είμαι συγκλονιστικά άσχετη δεν κατέληξα πουθενά!!!!

ευχαριστώ πολύ !!

Αποσυνδεδεμένος Dep-ON

  • ***
  • 900
  • Φύλο: Άντρας
  • Ατμί-Ζω ProVari+Iatty+GG Stealth+Zeus+DVW
Απ: Αποφάσισα να το κόψω. Τι συσκευή να αγοράσω? Προτάσεις!
« Απάντηση #427 στις: Σεπτεμβρίου 19, 2011, 15:12 »
καλησπέρα..

είμαι καπνίστρια πολλά χρόνια και εδώ και ένα χρόνο δουλεύω πολύ έντονα την ιδέα να το κόψω κυρίως γιατί νομίζω ότι το βαρέθηκα και δεν μου προσφέρει τίποτα ( ένα τσιγάρο απολαμβάνω όλο και όλο, αυτό με την πρώτη γουλιά αλκοόλ).

παλιά το η.τ δεν το θεωρούσα πολύ καλή ιδέα μάλλον γιατί ντρέπομαι να εμφανίζομαι με μια συσκευή στο στόμα αλλά το έχω απενοχοποιήσει. Καθώς θεωρώ ότι το μεγαλύτερο πρόβλημά μου είναι η συνήθεια του χεριού (κομπολόι ή οτιδήποτε άλλο δεν έχει βοηθήσει) είπα να το πάρω.

και φτάνω στο δια ταύτα: ποιο επιλέγω;

θα σας πω τα κριτήρια μου μπας και σας το κάνω πιο εύκολο:
 - να μην είναι πολύ ακριβό
 - δεν με ενδιαφέρει να είναι βαρύ με την έννοια του να με καλύπτει σε νικοτίνη και τα λοιπά αλλά να μην είναι και τύπου slim συμβατικού τσιγάρου απλώς να αναφέρω ότι πλέον καπνίζω ελαφρύ καπνό - αλλά κάνω πολλά τσιγάρα.
 - να μπορώ να το προμηθευτώ αυτό και τα εξαρτήματά του εύκολα και γρήγορα - σήμερα αύριο θα θελα να το έχω  :)
 - να μην χρειάζεται ιδιαίτερη συντήρηση ή καθαρισμό καθώς τα αμελώ πολύ όλα αυτά!

Προς το παρόν αυτά

Να αναφέρω ότι έχω διαβάσει τα διάφορα άρθρα απλά επειδή είμαι συγκλονιστικά άσχετη δεν κατέληξα πουθενά!!!!

ευχαριστώ πολύ !!



καλώς να ορίσεις στο ατμισμα  :bye:

το βαρύ ή ελαφρύ σε σχέση με την νικοτίνη εξαρτάτε από το υγρό ...οχι απο ΗΤ

για το ΗΤ για δες εδώ ....http://e-kapnisma.gr/index.php/topic,3015.0.html

Αποσυνδεδεμένος Darky

  • **
  • 176
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αποφάσισα να το κόψω. Τι συσκευή να αγοράσω? Προτάσεις!
« Απάντηση #428 στις: Σεπτεμβρίου 19, 2011, 15:38 »
palmira, ως νεος στον χωρο σου λεω πως ολα αυτα που ζητας τα κανει σιγουρα ο ego-t, ανεξαρτητου μαρκας..

ρωτα και την δικια μου που ελεγε τα ιδια με σενα, και τωρα ατμιζει μια βδομαδα αδιακοπα, γεμιζοντας μονο το φιλτρακι.
και στην αρχη μου κανε και την δυσκολη  >:(

την παρελαβα "τσαγιερα" απ τον μπαμπα της και μεσα σε μια βδομαδα μου χει γινει ατμοπλοιο, και μου χει και αποψη..  >:(

Αποσυνδεδεμένος palmira7

  • *
  • 14
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Αποφάσισα να το κόψω. Τι συσκευή να αγοράσω? Προτάσεις!
« Απάντηση #429 στις: Σεπτεμβρίου 19, 2011, 15:41 »


καλώς να ορίσεις στο ατμισμα  :bye:

το βαρύ ή ελαφρύ σε σχέση με την νικοτίνη εξαρτάτε από το υγρό ...οχι απο ΗΤ

για το ΗΤ για δες εδώ ....http://e-kapnisma.gr/index.php/topic,3015.0.html

σ'ευχαριστω πολύ για το άρθρο... εννοούμε αυτο το προιον?
http://www.vapormania.gr/index.php?route=product/product&path=20&product_id=50

και εκει που λεει για την μπαταρία τι εννοεί (650 mah - 1100 mah )

Αποσυνδεδεμένος DARK ANGEL

  • *****
  • 1508
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠοτΕ ΔεΝ ΕφΥγα ΑΠο ΕδΩ.....
Απ: Αποφάσισα να το κόψω. Τι συσκευή να αγοράσω? Προτάσεις!
« Απάντηση #430 στις: Σεπτεμβρίου 19, 2011, 15:43 »
καλησπέρα..

είμαι καπνίστρια πολλά χρόνια και εδώ και ένα χρόνο δουλεύω πολύ έντονα την ιδέα να το κόψω κυρίως γιατί νομίζω ότι το βαρέθηκα και δεν μου προσφέρει τίποτα ( ένα τσιγάρο απολαμβάνω όλο και όλο, αυτό με την πρώτη γουλιά αλκοόλ).

παλιά το η.τ δεν το θεωρούσα πολύ καλή ιδέα μάλλον γιατί ντρέπομαι να εμφανίζομαι με μια συσκευή στο στόμα αλλά το έχω απενοχοποιήσει. Καθώς θεωρώ ότι το μεγαλύτερο πρόβλημά μου είναι η συνήθεια του χεριού (κομπολόι ή οτιδήποτε άλλο δεν έχει βοηθήσει) είπα να το πάρω.

και φτάνω στο δια ταύτα: ποιο επιλέγω;

θα σας πω τα κριτήρια μου μπας και σας το κάνω πιο εύκολο:
 - να μην είναι πολύ ακριβό
 - δεν με ενδιαφέρει να είναι βαρύ με την έννοια του να με καλύπτει σε νικοτίνη και τα λοιπά αλλά να μην είναι και τύπου slim συμβατικού τσιγάρου απλώς να αναφέρω ότι πλέον καπνίζω ελαφρύ καπνό - αλλά κάνω πολλά τσιγάρα.
 - να μπορώ να το προμηθευτώ αυτό και τα εξαρτήματά του εύκολα και γρήγορα - σήμερα αύριο θα θελα να το έχω  :)
 - να μην χρειάζεται ιδιαίτερη συντήρηση ή καθαρισμό καθώς τα αμελώ πολύ όλα αυτά!

Προς το παρόν αυτά

Να αναφέρω ότι έχω διαβάσει τα διάφορα άρθρα απλά επειδή είμαι συγκλονιστικά άσχετη δεν κατέληξα πουθενά!!!!

ευχαριστώ πολύ !!
Καλως ορισες!!  :) :) :) εγω θα το θεσω λιγο διαφορετικα το θεμα σου ναι? διχως ομως να με παρεξηγησεις  ;) Οταν κατι το θελεις για καποιον λογο? δεν γινεται να το εχεις να σε εξυπηρετει διχως κ εσυ να το προσεχεις.
 Δεν θα βρεις κανενα ηλεκτρονικο τσιγαρο που δεν θελει την απαραιητη συντηρηση η εστω προσοχη οπως εγω λεω.

Ομως αν παλι το θελεις οπως πχ οπως ενα κομπολοι? τοτε δεν εχεις προβλημα στο να κρατας ενα εντελως ψευτικο ητ? καταλαβαινεις πως το λεω? ειτε οντος ατμιζεις ειτε δεν!

Δεν γινεται αλλιως δλδ να εχουμε ενα ητ ετσι για να το κραταμε! Αν ειναι ετσι τοτε πας σε ενα καταστημα κ οτι κ αν σου δωσουν σε χαμηλη τιμη γιατι οχι? Το παιρνεις κ λες οκ τωρα εχω στο χερι ενα ητ.

 Αν ομως θελεις να κοψεις το κτ κ θελεις να εχεις κατι πολυ καλο? που θα αντικαταστησει το κτ ναι? θα πρεπει να  δεις  για ego-t  κ για Giant κ τοσα αλλα που υπαρχουν στο φορουμ.

 Ενα καλο ητ θα σε καλυπτει σιγουρα κ ετσι ποτε δεν θα χρειαστει να αναψεις κτ ποτε!!  Πιστεψε με!!

Παντα φιλικα,
Αγγελικη  :)

Αποσυνδεδεμένος palmira7

  • *
  • 14
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Αποφάσισα να το κόψω. Τι συσκευή να αγοράσω? Προτάσεις!
« Απάντηση #431 στις: Σεπτεμβρίου 19, 2011, 15:44 »
palmira, ως νεος στον χωρο σου λεω πως ολα αυτα που ζητας τα κανει σιγουρα ο ego-t, ανεξαρτητου μαρκας..

ρωτα και την δικια μου που ελεγε τα ιδια με σενα, και τωρα ατμιζει μια βδομαδα αδιακοπα, γεμιζοντας μονο το φιλτρακι.
και στην αρχη μου κανε και την δυσκολη  >:(

την παρελαβα "τσαγιερα" απ τον μπαμπα της και μεσα σε μια βδομαδα μου χει γινει ατμοπλοιο, και μου χει και αποψη..  >:(

και να λοιπόν πού μπερδεύομαι .....  :hmmm:

μήπως μπορείτε να μου διευκρινίσετε τισ διαφορές ανάμεσα στο ego t  και  ego w ????

Αποσυνδεδεμένος Dep-ON

  • ***
  • 900
  • Φύλο: Άντρας
  • Ατμί-Ζω ProVari+Iatty+GG Stealth+Zeus+DVW
Απ: Αποφάσισα να το κόψω. Τι συσκευή να αγοράσω? Προτάσεις!
« Απάντηση #432 στις: Σεπτεμβρίου 19, 2011, 15:48 »
και εκει που λεει για την μπαταρία τι εννοεί (650 mah - 1100 mah )
[/quote]


εννοεί μιλιαμπερ... χωρητικότητα ...η 650 σε βγάζει 5 ώρες περίπου η 1100 ποιο πολλές αλά είναι ποιο μεγάλη σε μέγεθος ....για έξω από το σπίτι καλή είναι η 650αρα  ;)

Αποσυνδεδεμένος Darky

  • **
  • 176
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αποφάσισα να το κόψω. Τι συσκευή να αγοράσω? Προτάσεις!
« Απάντηση #433 στις: Σεπτεμβρίου 19, 2011, 15:53 »
και να λοιπόν πού μπερδεύομαι .....  :hmmm:

μήπως μπορείτε να μου διευκρινίσετε τισ διαφορές ανάμεσα στο ego t  και  ego w ????

μην σκας με τις διαφορες ego-w kai ego-t. ειναι ανεφ ουσιας γι αυτο που ψαχνεις.
πηγαινε σ ενα καταστημα που τα εχουν και τα δυο, και οποιο σε βολεψει το παιρνεις.

αυτο που πρεπει να παρεις -οτι κι αν διαλεξεις τελικα- ειναι μια μεγαλη μπαταρια (απο 900mah και πανω) ωστε, μια που κανεις πολλα τσιγαρα οπως λες, να την εχεις για κύρια -θα σε παει για 2-3 πακετα την μερα- και την 650αρα σαν 2η, αν ξεμεινεις καταλαθος..

Αποσυνδεδεμένος palmira7

  • *
  • 14
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Αποφάσισα να το κόψω. Τι συσκευή να αγοράσω? Προτάσεις!
« Απάντηση #434 στις: Σεπτεμβρίου 19, 2011, 16:05 »
Καλως ορισες!!  :) :) :) εγω θα το θεσω λιγο διαφορετικα το θεμα σου ναι? διχως ομως να με παρεξηγησεις  ;) Οταν κατι το θελεις για καποιον λογο? δεν γινεται να το εχεις να σε εξυπηρετει διχως κ εσυ να το προσεχεις.
 Δεν θα βρεις κανενα ηλεκτρονικο τσιγαρο που δεν θελει την απαραιητη συντηρηση η εστω προσοχη οπως εγω λεω.

Ομως αν παλι το θελεις οπως πχ οπως ενα κομπολοι? τοτε δεν εχεις προβλημα στο να κρατας ενα εντελως ψευτικο ητ? καταλαβαινεις πως το λεω? ειτε οντος ατμιζεις ειτε δεν!

Δεν γινεται αλλιως δλδ να εχουμε ενα ητ ετσι για να το κραταμε! Αν ειναι ετσι τοτε πας σε ενα καταστημα κ οτι κ αν σου δωσουν σε χαμηλη τιμη γιατι οχι? Το παιρνεις κ λες οκ τωρα εχω στο χερι ενα ητ.

 Αν ομως θελεις να κοψεις το κτ κ θελεις να εχεις κατι πολυ καλο? που θα αντικαταστησει το κτ ναι? θα πρεπει να  δεις  για ego-t  κ για Giant κ τοσα αλλα που υπαρχουν στο φορουμ.

 Ενα καλο ητ θα σε καλυπτει σιγουρα κ ετσι ποτε δεν θα χρειαστει να αναψεις κτ ποτε!!  Πιστεψε με!!

Παντα φιλικα,
Αγγελικη  :)

Αγγελική εκτιμώ πάρα πολύ την απάντησή σου και δεν παρεξηγώ καθόλου!!!!

καταλαβαίνω τι μου λες - δεν είπα να μην το φροντίζω απλά κάπου διάβασα για ενα η.τ ( δεν θυμάμαι ποιο) που ήθελε πολύ καθάρισμα κτλ και βασικά ούτε καν για μένα το λέω αλλά για τον φίλο μου που είπαμε να το κάνουμε μαζί και δεν είναι της συντήρησης και του καθαρισμού καθόλου!  :tongue_smilie:

ως προς το να έχω ένα η.τ απλά στο χέρι εννοούσα ότι γενικά και λόγω δουλειας μένω πολλές ώρες χωρίς τσιγάρο και έχει μειωθεί θέλω να πιστεύω η εξάρτησή μου !! και είμαι και πολύ αποφασισμένη ότι θέλω να απαλλαγώ από το σ.τ. το έχω σιχαθεί! Αυτό που εννοούσα είναι ότι την ιδέα του η.τ μου την έβαλε ο φίλος μου ο οποίος καπνίζε πολύ περισσότερο από μένα και τελικά είπα και εγώ ότι δεν έχω κάτι να χάσω.....

και για να μην κουράζω απλά μπερδεύτηκα με τα ego t kai ego w ......  :-\
φιλικά επίσης!!!!!

Συγχώνευση μηνυμάτων: Νοεμβρίου 14, 2011, 19:48
μην σκας με τις διαφορες ego-w kai ego-t. ειναι ανεφ ουσιας γι αυτο που ψαχνεις.
πηγαινε σ ενα καταστημα που τα εχουν και τα δυο, και οποιο σε βολεψει το παιρνεις.

αυτο που πρεπει να παρεις -οτι κι αν διαλεξεις τελικα- ειναι μια μεγαλη μπαταρια (απο 900mah και πανω) ωστε, μια που κανεις πολλα τσιγαρα οπως λες, να την εχεις για κύρια -θα σε παει για 2-3 πακετα την μερα- και την 650αρα σαν 2η, αν ξεμεινεις καταλαθος..

πραγματικά σ' ευχαριστώ πολύ !!!! νομίζω ότι αύριο πρωί πρωί αυτήν την δουλειά θα κάνω!!!

και κάτι τελευταίο αν και σας ζάλισα: ξέρετε κάνενα κατάστημα στα βόρεια - ανατολικά προάστεια? γιατι το vapormania είναι νίκαια και δεν βολεύει καθόλου... ή έστω μια λίστα με καταστήματα???

« Τελευταία τροποποίηση: Νοεμβρίου 14, 2011, 19:48 από Βασίλης »

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1460 172128 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 05, 2024, 21:09
από camber
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1808 276506 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 21:18
από antiklitos140
GeekVape Aegis Solo [Ηλεκτρονικά mods] 83 15405 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:55
από ipomonias
Vaporesso Swag 2 [Ηλεκτρονικά mods] 56 14042 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:15
από ipomonias
INNOKIN ZENITH II Ατμοποιητές "εμπορίου" 41 9402 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 02, 2024, 23:53
από Xxristos
Ποιά σύρματα θεωρείτε Κορυφή (ποιοτικά), (Kanthal A1, Nichrome, SS, Εξωτικά....) [Περί αντιστάσεων (τεχνικά)] 202 43140 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 02, 2024, 20:48
από Tem
VOOPOO Doric Galaxy Pod kit [AIO (Όλα σε ένα)] 7 431 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 20:07
από Aoratix
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 126 35617 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 15:45
από Haruspex
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2707 559093 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 11:43
από Tem
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1689 182615 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 06:50
από Tem
Σωστό μαγνητικό καλώδιο usb, πως να μην χαλάσετε ποτέ την θύρα φόρτισης του mod Μπαταρίες, USB pass-through και φορτιστές 0 207 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 00:54
από ipomonias
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 21 10582 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 29, 2024, 17:49
από KORG N364