vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

211 επισκέπτες, 5 χρήστες
dkostas, tibolaso, gigelis78, Milarepa, vougiouklakis

Twitter

ΤΙ ΣΑΣ ΕΧΕΙ ΚΟΥΡΑΣΕΙ ΣΤΟ Η.Τ. ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ?

Απ: ΤΙ ΣΑΣ ΕΧΕΙ ΚΟΥΡΑΣΕΙ ΣΤΟ Η.Τ. ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ?
« Απάντηση #735 στις: Ιουνίου 02, 2017, 01:30 »
Από τη στιγμή που ξεκίνησα το η/τ με έχει κουράσει ένα και μόνο πράγμα..
Το ότι προσπαθεί να μου εξηγήσει ο καθε ...........(μπορώ να βαλω πολλους χαρακτηρισμους εδώ αλλά δεν θέλω) το πόσο κακό κάνει το η/τ......Διάλογοι απίστευτης ομορφιάς και κυριώς από πρων χρήστες η/τ οι οποίοι ξαναγύρισαν στο κ.τ. 
-το ξέρεις ότι αυτό είναι καρκινογόνο ε?χειρότερο από το κ.τ.
-εσύ που το ξέρεις?
-μου το είπε ένας γιατρός..
-πως τον λένε?
-δεν μπορώ να σου πω...(η γνώση μαλλον δεν μοιράζεται..)
-οκ
-δεν ξέρεις σε λίγα χρόνια τι θα σου βγάλει....ακόμα δεν έχουν γίνει έρευνες...
-ε τότε που το ξέρει ο γιατρός σου ότι είναι καρκινογόνο?(συνήθως μετά από αυτό επικρατεί παύση λίγων δευτερολέπτων...)

Συνήθως η απάντηση μου είναι ότι αυτό είναι πιο νόστιμο γτ βαριέμαι να ακούω την βλακεία του καθένα(καπου εκεί σκέφτομαι μια ατάκα η οποία μάλλον μας ταιριάζει....--μνημόνια μέχρι να σβήσει ο ήλιος--)

Αποσυνδεδεμένος mel9887

  • ***
  • 731
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΤΙ ΣΑΣ ΕΧΕΙ ΚΟΥΡΑΣΕΙ ΣΤΟ Η.Τ. ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ?
« Απάντηση #736 στις: Ιουνίου 02, 2017, 02:39 »
Oταν πρεπει να ξαναστησω ατμοποιητη... :sad_eyes:
Επισης καποια υγρα που ενω στην αρχη ειναι τοοοσο μαματα ομως την επομενη μερα αισθανεσαι σαν να ατμιζεις σκετη βαση...
Ο γρηγορος κορεσμος γευσης λοιπον :laugh1:

Αποσυνδεδεμένος dinos_74

  • *****
  • 1689
  • Φύλο: Άντρας
  • πεφτω γιατι μπορω να σηκωθω
Απ: ΤΙ ΣΑΣ ΕΧΕΙ ΚΟΥΡΑΣΕΙ ΣΤΟ Η.Τ. ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ?
« Απάντηση #737 στις: Ιουνίου 02, 2017, 10:14 »
οτι ο doggy θελει δυο φορες γεμισμα καθε μερα

Αποσυνδεδεμένος gkon961

  • *
  • 93
  • Φύλο: Άντρας
  • Ε, πού πας; Είναι γκρεμός εκεί: - Ε, τότε καλά πάω
Απ: ΤΙ ΣΑΣ ΕΧΕΙ ΚΟΥΡΑΣΕΙ ΣΤΟ Η.Τ. ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ?
« Απάντηση #738 στις: Ιουνίου 02, 2017, 11:28 »
-δεν ξέρεις σε λίγα χρόνια τι θα σου βγάλει....ακόμα δεν έχουν γίνει έρευνες...
-ε τότε που το ξέρει ο γιατρός σου ότι είναι καρκινογόνο? (συνήθως μετά από αυτό επικρατεί παύση λίγων δευτερολέπτων...)
Συνήθως η απάντηση μου είναι ότι αυτό είναι πιο νόστιμο γτ βαριέμαι να ακούω την βλακεία του καθένα

Συνήθως απαντάω:
Δεν χρειάζεται να περιμένουμε χρόνια να δούμε τι θα ανακαλύψουν, τι θα μας βγάλει.
Ας έρθουν εδώ γιατί,

το ζω εδώ τώρα, μπροστά μου. :))

Αποσυνδεδεμένος Zelatini

  • **
  • 233
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Όλα είναι δρόμος...
Απ: ΤΙ ΣΑΣ ΕΧΕΙ ΚΟΥΡΑΣΕΙ ΣΤΟ Η.Τ. ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ?
« Απάντηση #739 στις: Ιουνίου 06, 2017, 23:51 »
Κυρίως με κουράζουν τα μυαλά μου τα κλούβια που... ζηλεύουν τον καπνό γιατί όλοι ή έστω ένας στην παρέα κάνουν και γιαυτό έχουν ξαναγυρίσει εκεί πολλές φορές.... 
Εκεί στο Νότο είχα καταφέρει να μην μείνει ούτε ένας καπνιστής στον περίγυρό μου!
Οι βόρειοι αποδείχτηκαν πολυ χαρμάνηδες και αλάνια βρε παιδί μου...και έγινε το αντίστροφο!
Και πάλι lonesome cowboy να προσπαθώ.... Αλλά που θα μου πάνε! Στο χέρι τους είναι;;;;;χεχεχε!

Αποσυνδεδεμένος thenetpoet

  • *****
  • 6415
  • Φύλο: Άντρας
  • Πανορατμίξ
Απ: ΤΙ ΣΑΣ ΕΧΕΙ ΚΟΥΡΑΣΕΙ ΣΤΟ Η.Τ. ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ?
« Απάντηση #740 στις: Ιουνίου 07, 2017, 10:51 »
εδώ έχω ακούσει ότι "ο καπνός είναι φυσικό πράγμα, χορταρι, άρα καλύτερο από το η.τ."

Αποσυνδεδεμένος nikosallos

  • *****
  • 1613
  • Φύλο: Άντρας
  • ..έχει ο θεός...
Απ: ΤΙ ΣΑΣ ΕΧΕΙ ΚΟΥΡΑΣΕΙ ΣΤΟ Η.Τ. ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ?
« Απάντηση #741 στις: Ιουνίου 07, 2017, 11:39 »
....οτι πίσω απο κάθε ντουμάνι...σκάει κι ένας τύπος με μούσι....

Αποσυνδεδεμένος wannabe

  • **
  • 288
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: ΤΙ ΣΑΣ ΕΧΕΙ ΚΟΥΡΑΣΕΙ ΣΤΟ Η.Τ. ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ?
« Απάντηση #742 στις: Ιουνίου 07, 2017, 11:53 »
Που δοκιμάζω ένα υγρό, προσεκτικά (...) κι όταν το αγοράζω και το ατμίζω δεν το αντέχω με τίποτα.
:idiot1:

Αποσυνδεδεμένος Pscl

Απ: ΤΙ ΣΑΣ ΕΧΕΙ ΚΟΥΡΑΣΕΙ ΣΤΟ Η.Τ. ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ?
« Απάντηση #743 στις: Ιουνίου 07, 2017, 12:08 »
που βρισκεις αγαπημενο υγρο και στην επομενη παρτιδα αλαζουν το αρωμα του

Αποσυνδεδεμένος oumpra

  • *
  • 47
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΤΙ ΣΑΣ ΕΧΕΙ ΚΟΥΡΑΣΕΙ ΣΤΟ Η.Τ. ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ?
« Απάντηση #744 στις: Ιουνίου 07, 2017, 12:41 »
αλαξε αντισταση ανα 2 μερες
κανονικα θελει δυο ιδιους ατμο φτιαχνεις τον ενα καθαριζεις τον αλλον :thumpup: :thumpup: :thumpup: :thumpup: :thumpup:

Απ: ΤΙ ΣΑΣ ΕΧΕΙ ΚΟΥΡΑΣΕΙ ΣΤΟ Η.Τ. ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ?
« Απάντηση #745 στις: Ιουνίου 07, 2017, 12:44 »
Η στάση των ΜΜΕ που καλούν σχεδόν πάντα αποκλειστικά γιατρούς - πολέμιους του Η.Τ. (πρόσφατο παράδειγμα οι χτεσινές "Ιστορίες" στο Σκάι) ενώ από την άλλη πλευρά θα δείξουν στην καλύτερη περίπτωση κάποιον έμπορο - που φυσικά θέλει να πουλήσει τα υγρά του τα οποία όπως λένε οι γιατροί "κανείς δεν ξέρει τι περιέχουν"...

Αποσυνδεδεμένος N0PSYS

  • *
  • 17
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΤΙ ΣΑΣ ΕΧΕΙ ΚΟΥΡΑΣΕΙ ΣΤΟ Η.Τ. ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ?
« Απάντηση #746 στις: Ιουνίου 07, 2017, 12:45 »
που αναγκαζομαι να αναβω το κτ της γυναικας με την αντισταση γιατι ποτε δεν εχει αναπτηρα

Αποσυνδεδεμένος apostolisd

  • **
  • 109
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΤΙ ΣΑΣ ΕΧΕΙ ΚΟΥΡΑΣΕΙ ΣΤΟ Η.Τ. ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ?
« Απάντηση #747 στις: Ιουνίου 07, 2017, 13:07 »
Για τους παραπονούμενους για τον πόλεμο στο ηλεκτρονικό τσιγάρο, έχουμε ακούσει και χειρότερα...



Αποσυνδεδεμένος thomka

  • *
  • 47
  • Φύλο: Άντρας
  • Αέρας Πεχλιβάνης...
Απ: ΤΙ ΣΑΣ ΕΧΕΙ ΚΟΥΡΑΣΕΙ ΣΤΟ Η.Τ. ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ?
« Απάντηση #748 στις: Ιουνίου 07, 2017, 13:15 »
Η στάση των ΜΜΕ που καλούν σχεδόν πάντα αποκλειστικά γιατρούς - πολέμιους του Η.Τ. (πρόσφατο παράδειγμα οι χτεσινές "Ιστορίες" στο Σκάι) ενώ από την άλλη πλευρά θα δείξουν στην καλύτερη περίπτωση κάποιον έμπορο - που φυσικά θέλει να πουλήσει τα υγρά του τα οποία όπως λένε οι γιατροί "κανείς δεν ξέρει τι περιέχουν"...
Καλά ξεκάθαρο promotion για το iqos το επεισοδιο...  :thumpdown:
Πάντως αν και συμφωνώ οτι θέλει ακόμα αρκετά χρόνια να γίνουν μετρήσεις ωστε να αποδειχθούν οι βλαβερές (?) συνέπειες του Η.Τ., είναι πραγματικά κρίμα που εκπρόσωπος απο την Ελληνική Αντικαρκινική Εταιρία λέει οτι το Η.Τ. είναι εισαγωγή στο Κ.Τ. καθώς το κάνουν παιδιά για να μην τα μυρίζουν οι γονείς τους και καταλάβουν οτι καπνίζουν !!!!!!!!

(το βίντεο ξεκινάει στο συγκεκριμένο λεπτό)

http://www.youtube.com/watch?v=qQK3l2oPBbw&t=47m0s
« Τελευταία τροποποίηση: Ιουνίου 07, 2017, 14:02 από thomka »

Αποσυνδεδεμένος nikosallos

  • *****
  • 1613
  • Φύλο: Άντρας
  • ..έχει ο θεός...
Απ: ΤΙ ΣΑΣ ΕΧΕΙ ΚΟΥΡΑΣΕΙ ΣΤΟ Η.Τ. ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ?
« Απάντηση #749 στις: Ιουνίου 07, 2017, 14:27 »
Ο παύλος τσίμας δεν το παρουσίαζε;.... ;D

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2109 310569 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 12:46
από Antiprosopos
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1811 278831 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 02:33
από stavax
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 26 13018 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 18:21
από Sergios
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 980 123889 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 12:15
από Chris66
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 233 64096 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 10, 2024, 14:19
από Ελένη Π
Ερωτήσεις - απορίες για clearomizers Ατμοποιητές "εμπορίου" 1395 206846 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 09, 2024, 23:14
από Xxristos
HCIGAR VT 75 Nano (DNA 75) [Ηλεκτρονικά mods] 1127 93038 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 09, 2024, 03:53
από Tem
Αλλοίωση γεύσης υγρού Shake and Vape 3 3943 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 07, 2024, 13:07
από Aoratix
PULSE AIO V2 [AIO (Όλα σε ένα)] 5 1167 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 07, 2024, 11:40
από axilleaspro
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1461 173229 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 06, 2024, 09:00
από treloneritis
GeekVape Aegis Solo [Ηλεκτρονικά mods] 83 15622 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:55
από ipomonias
Vaporesso Swag 2 [Ηλεκτρονικά mods] 56 14354 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:15
από ipomonias