vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

514 επισκέπτες, 8 χρήστες
dkostas, camber, Jorge, JohnDag, white varadero, azografos, giorgos1999, manoslykos

Twitter

ΤΙ ΣΑΣ ΕΧΕΙ ΚΟΥΡΑΣΕΙ ΣΤΟ Η.Τ. ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ?

Αποσυνδεδεμένος paloukaros

  • *****
  • 5211
  • Φύλο: Άντρας
  • Urge to P|U|R|G|E| ...
Απ: ΤΙ ΣΑΣ ΕΧΕΙ ΚΟΥΡΑΣΕΙ ΣΤΟ Η.Τ. ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ?
« Απάντηση #960 στις: Απριλίου 24, 2019, 08:10 »
Υπήρχε και ολόκληρο νήμα γι αυτό το θέμα κάποια στιγμή αλλά δεν το βρίσκω τώρα... Πρέπει να δράσει λίγο ο καφές  :yes:

Με σκέτο πετσί είναι για εμένα η καλύτερη λύση.Ειδικά στα καινούργια αυτοκίνητα με τις χαζο επιστρώσεις που έχουν τα τζάμια είχα βαρεθεί να βλέπω πράσινα και μωβ συννεφάκια όταν χρησιμοποιούσα azax ή κάτι άλλο αντίστοιχο

Αποσυνδεδεμένος annastas

  • ****
  • 1254
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Ο,τι θελω θα κανω....
Απ: ΤΙ ΣΑΣ ΕΧΕΙ ΚΟΥΡΑΣΕΙ ΣΤΟ Η.Τ. ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ?
« Απάντηση #961 στις: Απριλίου 24, 2019, 08:13 »
Εμείς που κυκλοφορούμε με αντίκες δεν έχουμε θέμα... Ναι όντως υπήρχε νήμα....ας πχιουμε καφέ...

Αποσυνδεδεμένος Tem

  • *****
  • 9582
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΤΙ ΣΑΣ ΕΧΕΙ ΚΟΥΡΑΣΕΙ ΣΤΟ Η.Τ. ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ?
« Απάντηση #962 στις: Απριλίου 24, 2019, 09:29 »
Σχετικές αναφορές υπάρχουν εδώ.

Αποσυνδεδεμένος nikosxatz

  • **
  • 115
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΤΙ ΣΑΣ ΕΧΕΙ ΚΟΥΡΑΣΕΙ ΣΤΟ Η.Τ. ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ?
« Απάντηση #963 στις: Απριλίου 24, 2019, 11:17 »
Τα καλώδια ...  που μπερδεύονται παντού και οι ευσυγκίνητοι ατμοποιητές, όπως γράφει παραπάνω η Petra. 

Αποσυνδεδεμένος mmottekk

  • *
  • 20
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΤΙ ΣΑΣ ΕΧΕΙ ΚΟΥΡΑΣΕΙ ΣΤΟ Η.Τ. ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ?
« Απάντηση #964 στις: Απριλίου 24, 2019, 14:47 »
Και εμένα με εκνευρίζουν οι "ξερόλες" που αποφαίνονται ότι είναι το ίδιο άν όχι χειρότερο από το κ.τ. Ακόμη και γιατροί, ακόμη και πνευμονολόγοι. Αν δεν ήμουν  "κεφάλι αγύρηγο", μπορεί  και να με είχαν πείσει.
Με εκνευρίζει, επίσης, το ότι έχουμε τις ίδιες απαγορεύσεις.
Τέλος "τα  παίρνω" με τις κατά καιρούς απαγορεύσεις που μας κάνουν να στοκάρουμε τη μία φορά βάσεις, την άλλη snv κ.λ.π.
Ένας βασικός λόγος που συμβαίνει αυτό είναι το ότι η πλειοψηφία κατεβάζει αμάσητες τις επικεφαλίδες όλων των "ανεξάρτητων" ερευνών που διατυμπανίζουν πως κάποια έρευνα έδειξε πως οι ατμιστές "κινδυνεύουν" περισσότερο από τους μη ατμιστές.
Ένας πολύ αποτελεσματικός τρόπος αντιμετώπισης τέτοιων πεποιθήσεων είναι η υπόδειξη πως ΟΛΟΙ οι ατμιστές έχουν υπάρξει καπνιστές και άρα εννοείται πως η υγεία τους θα είναι πιο επιβαρυμένη από τους "μη ατμιστές" και κατ'επέκταση "μη καπνιστές".
Αυτό όχι μόνο ακυρώνει την εγκυρότητα των επικεφαλίδων των εν λόγω ερευνών και των συνοδευτικών τους καταχωρίσεων σε εφημερίδες και blogs, αλλά δείχνει και την μεροληψία τους.

Αποσυνδεδεμένος Π. Γιούρσης

  • **
  • 492
  • Φύλο: Άντρας
  • Το μή χείρον εστί βέλτιστον
Απ: ΤΙ ΣΑΣ ΕΧΕΙ ΚΟΥΡΑΣΕΙ ΣΤΟ Η.Τ. ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ?
« Απάντηση #965 στις: Απριλίου 24, 2019, 17:27 »
Ένας βασικός λόγος που συμβαίνει αυτό είναι το ότι η πλειοψηφία κατεβάζει αμάσητες τις επικεφαλίδες όλων των "ανεξάρτητων" ερευνών που διατυμπανίζουν πως κάποια έρευνα έδειξε πως οι ατμιστές "κινδυνεύουν" περισσότερο από τους μη ατμιστές.
.
Το έντονο, δικό μου. Ετσι όπως το γράφεις, είναι Αλήθεια. Μήπως ήθελες να γράψεις << πως κάποια έρευνα έδειξε πως οι ατμιστές "κινδυνεύουν" περισσότερο από τους ΚΑΠΝΙΣΤΕΣ ? >> το οποίον, όντως είναι παραμύθια.
« Τελευταία τροποποίηση: Απριλίου 24, 2019, 20:29 από Π. Γιούρσης »

Αποσυνδεδεμένος mmottekk

  • *
  • 20
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΤΙ ΣΑΣ ΕΧΕΙ ΚΟΥΡΑΣΕΙ ΣΤΟ Η.Τ. ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ?
« Απάντηση #966 στις: Απριλίου 24, 2019, 21:15 »
[member=9873]Π. Γιούρσης[/member]: Το έγραψα όπως σκόπευα. Και είναι όντως αλήθεια. Αλλά είναι παραπλανητική για τους λόγους που εξήγησα στην αμέσως επόμενη φράση και εκεί ακριβώς βρίσκεται το ζουμί.

Αποσυνδεδεμένος pakitis

  • **
  • 160
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΤΙ ΣΑΣ ΕΧΕΙ ΚΟΥΡΑΣΕΙ ΣΤΟ Η.Τ. ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ?
« Απάντηση #967 στις: Απριλίου 28, 2019, 19:57 »
Το ότι δεν την παλεύει μοντ στα χέρια μου να κλείσει χρόνο..

Αποσυνδεδεμένος mnrtzs

  • *
  • 72
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΤΙ ΣΑΣ ΕΧΕΙ ΚΟΥΡΑΣΕΙ ΣΤΟ Η.Τ. ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ?
« Απάντηση #968 στις: Μαΐου 05, 2019, 13:03 »
Το ότι στην Ελλάδα όλοι έγιναν γιατροί κ βγάλανε πόρισμα ότι το ΗΤ είναι χειρότερο από το τσιγάρο...

Αποσυνδεδεμένος redortho

  • *****
  • 1784
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΤΙ ΣΑΣ ΕΧΕΙ ΚΟΥΡΑΣΕΙ ΣΤΟ Η.Τ. ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ?
« Απάντηση #969 στις: Μαΐου 05, 2019, 14:20 »
Το κακό είναι ότι το υποστηρίζουν και πολλοί γιατροί  :(

Αποσυνδεδεμένος mnrtzs

  • *
  • 72
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΤΙ ΣΑΣ ΕΧΕΙ ΚΟΥΡΑΣΕΙ ΣΤΟ Η.Τ. ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ?
« Απάντηση #970 στις: Μαΐου 05, 2019, 14:28 »
Εγώ με όσους γιατρούς έχω μιλήσει δεν μου έχουν πει άσχημα πράγματα...Είναι απλά λίγο επιφυλακτικοί ακόμα...

Αποσυνδεδεμένος Arvalius

  • **
  • 175
  • Φύλο: Άντρας
  • What goes around, comes around
Απ: ΤΙ ΣΑΣ ΕΧΕΙ ΚΟΥΡΑΣΕΙ ΣΤΟ Η.Τ. ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ?
« Απάντηση #971 στις: Μαΐου 05, 2019, 22:18 »
Είπα να το τραιναρω όσων μπορω αλλά όσο είναι ζωντανό το νήμα με τσιγκλαει.

Αγχώνομαι κάθε φορά που θα βρω νικοτίνη. Αισθάνομαι σαν ζακι που προσπαθεί τρόπους να βρει.......την άκρη.

Κατά τα άλλα μια χαρά. Από τότε που ξεκίνησα ,ένα μοντακι έχω 4ατμο πλέον (χάρισα τον ναυτιλο σε φίλο) και όλα κυλάνε όμορφα.

Στάλθηκε από το Redmi Note 2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Αποσυνδεδεμένος tsiv

  • *****
  • 2868
Απ: ΤΙ ΣΑΣ ΕΧΕΙ ΚΟΥΡΑΣΕΙ ΣΤΟ Η.Τ. ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ?
« Απάντηση #972 στις: Μαΐου 05, 2019, 22:54 »
Αγχώνομαι κάθε φορά που θα βρω νικοτίνη.
Απαγορεύτηκε και δεν το πήρα χαμπάρι? :hmmm:
Σε όλα τα καταστήματα ηλεκτρονικού τσιγάρου δεν πουλάνε? :dontknow:
Και δόξα τον Ύψιστο είναι μερικές χιλιάδες - ζωή να 'χουνε...

Αποσυνδεδεμένος Arvalius

  • **
  • 175
  • Φύλο: Άντρας
  • What goes around, comes around
Απ: ΤΙ ΣΑΣ ΕΧΕΙ ΚΟΥΡΑΣΕΙ ΣΤΟ Η.Τ. ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ?
« Απάντηση #973 στις: Μαΐου 06, 2019, 22:02 »
@tsiv . Έχεις απόλυτο δίκιο και δεν το διατύπωσα σωστά.
Αγχώνομαι κάθε φορά που θα βρω φθηνά boosters.

Τώρα ακούγεται καλύτερα από πριν.
Κατά τα άλλα, μια χαρά
:-)

Στάλθηκε από το Redmi Note 2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Αποσυνδεδεμένος agialas

  • ***
  • 700
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΤΙ ΣΑΣ ΕΧΕΙ ΚΟΥΡΑΣΕΙ ΣΤΟ Η.Τ. ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ?
« Απάντηση #974 στις: Μαΐου 07, 2019, 00:35 »
με έχουν κουράσει τα κινεζακια να περιμενω..οταν κυριαρχουσαν στο χωρο οι αμερικανοευρωπαίοι μεχρι το 2013-14 αυτοι ξεστοκαριζαν της eco και κτλπ συν οτι μας τα επαιρναν με τους κλωνους.
αρχες του 2012 οταν εβγαλαν το Ζmax και αρκετοι γελαγαν εδω μεσα.. ειχα γραψει τοτε οτι μπορουν να φτιαξουν τα παντα, αλα η πολιτική τους ειναι να μας αρμεγουν συνεχως.
εδω και μερικα χρονια μας εχουν φλομωσει στης μονταρες- ατμοποιηταρες που πανω κατω ολα τα ιδια παιζουν.
οποτε εγω περιμενω να βγαλουν το mod kit χωρις αντιστασεις βαμβακια, να βαζω μονο υγρο να ρυθμιζω το mod με όποια τζουρα κι οπως την θελω, λετε να περιμενω πολυ ?  ;D ;D      
« Τελευταία τροποποίηση: Μαΐου 07, 2019, 00:43 από agialas »

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1687 180525 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 13:33
από funes
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 16 8303 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 26, 2024, 17:10
από Sergios
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 125 33939 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 19:13
από ΛΥΚ
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4914 536067 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 15:18
από kkoumas
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 229 59759 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 13:39
από Chris66
La Tabaccheria (Αρώματα Εκχυλίσματος Καπνού - ΝΕΤ) [Αρώματα] 3047 237351 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:41
από Milarepa
Υγρα νετ απο παλιά! ΥΓΡΑ (γενικά) 2 576 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:13
από tsep12
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 185 15506 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 20, 2024, 20:16
από e-akapnos
Υγρά Αναπλήρωσης Dinner Lady Έτοιμα υγρά 1239 136106 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 12:53
από Apostolosz
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8819 1085278 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 00:26
από Σταύρος 63
Taifun GTR clones [Κλώνοι επισκευάσιμων] 169 35377 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 20:19
από axilleaspro
Υγρα net ΥΓΡΑ (γενικά) 24 10210 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 17:45
από tsep12