vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

520 επισκέπτες, 2 χρήστες
panoskapa, FaniFox

Twitter

ΤΙ ΣΑΣ ΕΧΕΙ ΚΟΥΡΑΣΕΙ ΣΤΟ Η.Τ. ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ?

Αποσυνδεδεμένος Doubt

  • *****
  • 2811
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΤΙ ΣΑΣ ΕΧΕΙ ΚΟΥΡΑΣΕΙ ΣΤΟ Η.Τ. ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ?
« Απάντηση #900 στις: Αυγούστου 31, 2018, 09:08 »
Σας πληρώνουν κανονικά τουλάχιστον;
;D

Αποσυνδεδεμένος IreneGR

  • **
  • 154
  • Φύλο: Γυναίκα
  • 28/12/2017 ....
Απ: ΤΙ ΣΑΣ ΕΧΕΙ ΚΟΥΡΑΣΕΙ ΣΤΟ Η.Τ. ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ?
« Απάντηση #901 στις: Αυγούστου 31, 2018, 10:07 »
Με έχει κουράσει που κόλλησα την σχέση μου με το ατμισμα και τώρα πρέπει να κάνω αλλαγές σε 6 ατμοποιητες δυο φορες την εβδομάδα. Σας τη χαρίζω.    :-\

Αποσυνδεδεμένος anarxaki

  • **
  • 444
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Ναι, εγώ είμαι :)
Απ: ΤΙ ΣΑΣ ΕΧΕΙ ΚΟΥΡΑΣΕΙ ΣΤΟ Η.Τ. ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ?
« Απάντηση #902 στις: Αυγούστου 31, 2018, 10:28 »
Αυτό το ζόρι το περνώ κι εγώ. Του είπα «Ξεκίνα το άτμισμα, δεν χρειάζεται να ψάχνεις και να διαβάζεις, τα ξέρω εγώ» και βρέθηκα να κάνω τα πάντα, μόνο που δεν του κρατάω τον ατμοποιητή στο στόμα.

Αποσυνδεδεμένος ZiovanioS

  • ***
  • 672
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΤΙ ΣΑΣ ΕΧΕΙ ΚΟΥΡΑΣΕΙ ΣΤΟ Η.Τ. ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ?
« Απάντηση #903 στις: Αυγούστου 31, 2018, 11:14 »
Με έχουν κουράσει τα συμπράγκαλα που πρέπει να έχω μαζί μου,για να ατμίσω.Όσο λιτός κ να είσαι κάποια είναι εντελώς απαραίτητα.

Η τεράστια ποικιλία υγρών κυρίως, που κατά βάση έχουν παρόμοια προφίλ και είνια σκέτο marketing.

Το ιδιο περίπου ισχύει και για ατμοποιητές/mod

Τέλος η όλη κατάσταση υγρών-ατμό-mod σε χομπίστικη φάση είναι πολύ ακριβο σπορ αν δεν είσαι πολύ συγκεκριμένος και αυστηρός στα γούστα σου.

Αποσυνδεδεμένος DaDi

  • *
  • 66
  • Φύλο: Άντρας
  • NO PAIN NO GAIN
Απ: ΤΙ ΣΑΣ ΕΧΕΙ ΚΟΥΡΑΣΕΙ ΣΤΟ Η.Τ. ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ?
« Απάντηση #904 στις: Αυγούστου 31, 2018, 11:33 »
Εμένα με έχει κουράσει η διαρκής αναζήτηση του τέλειου υγρού, καθώς και η μικρή ζωή των αντιστάσεων που χρησιμοποιώ  :-\
Σήμερα θα κάνω την 1η μου παραγγελία αντιστάσεων απο το Ebay μπας και χαλαρώσω λίγο  ::)

Αποσυνδεδεμένος ako

  • ***
  • 831
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΤΙ ΣΑΣ ΕΧΕΙ ΚΟΥΡΑΣΕΙ ΣΤΟ Η.Τ. ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ?
« Απάντηση #905 στις: Αυγούστου 31, 2018, 12:10 »
Μην ψάχνεις άδικα για το τέλειο υγρό, ξέρω κάποιον εδώ μέσα που θα σου ανοίξει τα μάτια.  :yes:

Αποσυνδεδεμένος drum

  • *****
  • 5371
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΤΙ ΣΑΣ ΕΧΕΙ ΚΟΥΡΑΣΕΙ ΣΤΟ Η.Τ. ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ?
« Απάντηση #906 στις: Αυγούστου 31, 2018, 13:03 »
Εμένα με έχει κουράσει η διαρκής αναζήτηση του τέλειου υγρού, καθώς και η μικρή ζωή των αντιστάσεων που χρησιμοποιώ  :-\
Σήμερα θα κάνω την 1η μου παραγγελία αντιστάσεων απο το Ebay μπας και χαλαρώσω λίγο  ::)
Μήπως να πήγαινες σε επισκευασιμο ατμοποιητη ? 

Αποσυνδεδεμένος StefPasc

  • **
  • 178
  • Φύλο: Άντρας
  • Ad astra per aspera
Απ: ΤΙ ΣΑΣ ΕΧΕΙ ΚΟΥΡΑΣΕΙ ΣΤΟ Η.Τ. ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ?
« Απάντηση #907 στις: Αυγούστου 31, 2018, 14:09 »
η μόνη σημαντική διαφορά για μένα είναι ότι έχω αναγκστικά μαζί μου μια κάπως μεγαλούτσικη θήκη.... :D

κατά τα άλλα όσο κι αν με κουράζουν ή βαριέμαι την καθαριότητα και τα στησίματα για 5-6 ατμοποιητές καθε βδομάδα (και κάθε λίγα τανκ όπου κάνω νετ υγρά, το φτιάξιμο υγρών κτλ όσο θυμάμαι την κατάσταση που βρισκόμουν πριν 5 χρόνια καπνίζοντας 2 πακέτα την ημέρα μέχρι το απογευμα και μετά πούρα λέω και 30 χρόνια να άτμιζα χαλάλι του :respect: :respect: :respect:


Αποσυνδεδεμένος ΜΑΡΙΑ ΝΕΦΕΛΗ

  • *****
  • 2184
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: ΤΙ ΣΑΣ ΕΧΕΙ ΚΟΥΡΑΣΕΙ ΣΤΟ Η.Τ. ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ?
« Απάντηση #908 στις: Αυγούστου 31, 2018, 18:21 »
Με έχει κουράσει που κόλλησα την σχέση μου με το ατμισμα και τώρα πρέπει να κάνω αλλαγές σε 6 ατμοποιητες δυο φορες την εβδομάδα. Σας τη χαρίζω.    :-\


Αυτό το ζόρι το περνώ κι εγώ. Του είπα «Ξεκίνα το άτμισμα, δεν χρειάζεται να ψάχνεις και να διαβάζεις, τα ξέρω εγώ» και βρέθηκα να κάνω τα πάντα, μόνο που δεν του κρατάω τον ατμοποιητή στο στόμα.



:D

Δεν είμαι μόνη στον κόσμο τούτο. Υπάρχουν αδερφές - ψυχές κορόιδα  :eyesplash:


Τρέχει αυτό αγάπη μου.

Για δοκίμασε, βγάζει καμένο.

Αν τους πλύνω θα τους στήσεις?

:angry_orange:



Αποσυνδεδεμένος Π. Γιούρσης

  • **
  • 492
  • Φύλο: Άντρας
  • Το μή χείρον εστί βέλτιστον
Απ: ΤΙ ΣΑΣ ΕΧΕΙ ΚΟΥΡΑΣΕΙ ΣΤΟ Η.Τ. ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ?
« Απάντηση #909 στις: Αυγούστου 31, 2018, 18:47 »
Το παρόν θέμα ίσως θα έπρεπε να έχει τίτλο :
"Τι σας έχει κουράσει, εσάς που θέλετε να απολαύσετε το άτμισμα στο μέγιστο βαθμό ?"

Διότι το 60% χρησιμοποιούν entry level ατμοποιητή, εργοστασιακές αντιστάσεις κι έτοιμα υγρά. Αυτοί δεν κουράζονται.
Διότι το υπόλοιπο 39% χρησιμοποιούν λίγο καλύτερους ατμοποιητές, εργοστασιακές κεφαλές, έτοιμα έως το πολύ κανένα shake & vape υγρά με κανά δύο απλά μοντάκια. και αυτοί δεν λέμε ότι ψοφάνε από κούραση.

Μένουμε λοιπόν εμείς το 1% που γράφουμε στο παρόν νήμα, και γκρινιάζουμε σαν γεροντοκόρες και έχουμε σαν personal text το " Τραβάτε με και ας κλαίω " αλλά που ξεχνάμε το περίφημο " Μπρός στα κάλλη ( μέγιστη απόλαυση ) τι είναι ο πόνος ( κούραση )

Τελικά είμαστε ωραίοι και πλάκα έχουμε.

Αποσυνδεδεμένος ΜΑΡΙΑ ΝΕΦΕΛΗ

  • *****
  • 2184
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: ΤΙ ΣΑΣ ΕΧΕΙ ΚΟΥΡΑΣΕΙ ΣΤΟ Η.Τ. ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ?
« Απάντηση #910 στις: Αυγούστου 31, 2018, 18:56 »
Επιλογή μας είναι, φυσικά αστειευόμαστε.  :yes:

Πάντως μπορώ να σκεφτώ αρκετούς λόγους για να γκρινιάξω και για τις εργοστασιακές κεφαλές  :))

Αποσυνδεδεμένος yorgoss

  • **
  • 234
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΤΙ ΣΑΣ ΕΧΕΙ ΚΟΥΡΑΣΕΙ ΣΤΟ Η.Τ. ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ?
« Απάντηση #911 στις: Σεπτεμβρίου 27, 2018, 20:36 »
Δεν με είχε κουράσει κάτι στο η.τ. μέχρι την προηγούμενη εβδομάδα που αποφάσισα να ασχοληθώ με επισκευασιμους
Έβλεπα τα βίντεο στα YouTube με τα στησίματα σε εύκολους ατμοποιητές και μου φάνηκαν εύκολα ....ΜΥΘΟΣ
άντε και ξεκινάς να τη στρίβεις και ας πούμε ότι καταφέρνεις και τη βιδώνεις στο ντεκ χωρίς να κρέμεται απέξω η μισή ....μετά το βαμβάκι ;;
Πως κόβεις αυτό που χρειάζεται και ποσό χρειάζεται ;; Και άντε να το περάσεις με τρόπο μέσα από την αντίσταση χωρίς να τη διαλύσει ...κι αν είναι μικρό το κομμάτι θα έχω διαρροές ;; Ας το βγάλω κι ας περάσω άλλο μεγαλύτερο ....ΚΟΛΑΣΗ
Μετά πολλά πολλά έχω στρίψει 5-6 εκ των οποίων οι 2 πέτυχαν (κάπως ) και αυτές τις διέλυσα ( ξεχαρβάλωσαν) με το βαμβάκι μετά ....ΚΟΥΡΑΣΗ...να μουνα στο λύκειο και να διάβαζα αρχαία πιο εύκολο θα μου φαινόταν ...τεσπα τώρα είμαι στη φάση να προσπαθώ κάθε 1-2 μέρες ( έχω τους ζενιθακους μου και δεν πολυκαίγομαι )....αλλά που θα πάει...θα μάθω



Sent from my iPhone using Tapatalk

Αποσυνδεδεμένος knstn

  • **
  • 203
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΤΙ ΣΑΣ ΕΧΕΙ ΚΟΥΡΑΣΕΙ ΣΤΟ Η.Τ. ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ?
« Απάντηση #912 στις: Σεπτεμβρίου 27, 2018, 20:55 »
Το πλύσιμο του ατμοποιητή...

Αποσυνδεδεμένος billythekid

  • *****
  • 2380
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΤΙ ΣΑΣ ΕΧΕΙ ΚΟΥΡΑΣΕΙ ΣΤΟ Η.Τ. ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ?
« Απάντηση #913 στις: Σεπτεμβρίου 27, 2018, 21:23 »
Πάρε ένα μπανάκι υπερήχων και το πλύσιμο θα γίνει παιχνιδάκι. 

Αποσυνδεδεμένος Ntinlanden

  • ***
  • 638
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΤΙ ΣΑΣ ΕΧΕΙ ΚΟΥΡΑΣΕΙ ΣΤΟ Η.Τ. ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ?
« Απάντηση #914 στις: Σεπτεμβρίου 27, 2018, 21:41 »
Τα "στοκαρισματα", μανουβρες και ελιγμούς με πανικο ή χωρις που πρεπει να κανουμε καθε φορα που σκαει μια νεα βομβα σχετικα με το ατμισμα/νομοθεσιες/απαγορεύσεις/φοροι.

Πολυ ομως.

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 18 8359 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 27, 2024, 22:14
από Chris66
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1687 180685 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 27, 2024, 13:33
από funes
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 125 34001 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 19:13
από ΛΥΚ
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4914 536428 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 15:18
από kkoumas
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 229 59825 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 13:39
από Chris66
La Tabaccheria (Αρώματα Εκχυλίσματος Καπνού - ΝΕΤ) [Αρώματα] 3047 237584 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:41
από Milarepa
Υγρα νετ απο παλιά! ΥΓΡΑ (γενικά) 2 593 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:13
από tsep12
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 185 15755 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 20, 2024, 20:16
από e-akapnos
Υγρά Αναπλήρωσης Dinner Lady Έτοιμα υγρά 1239 136162 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 12:53
από Apostolosz
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8819 1085358 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 00:26
από Σταύρος 63
Taifun GTR clones [Κλώνοι επισκευάσιμων] 169 35434 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 20:19
από axilleaspro
Υγρα net ΥΓΡΑ (γενικά) 24 10281 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 17:45
από tsep12