vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

342 επισκέπτες, 7 χρήστες
gfilip, ZoeM, camber, JohnDag, lagoudakis, Tazz, manoslykos

Twitter

ΑΤΜΙΣΜΑ: must ή hobby για λίγους;

Αποσυνδεδεμένος kimmi

  • **
  • 299
  • Φύλο: Άντρας
  • 생활은 아름답습니다
Απ: ΑΤΜΙΣΜΑ: must ή hobby για λίγους;
« Απάντηση #30 στις: Ιουλίου 04, 2013, 00:22 »
Για λίγους, πολύ λίγους δυστυχώς φίλε spectrum.
Ο νέος δεν νοιάζεται,
ο ηλικιωμένος δεν το έχει,
ο μεσήλικας "που να τρέχω τώρα, άλλωστε όπως λένε πειράζει.."  :wall:

Δεν μου κάνει εντύπωση βέβαια σε τούτο τον τόπο που ορίζουν οι πολλοί για να κυβερνούν οι ελάχιστοι.


Απ: ΑΤΜΙΣΜΑ: must ή hobby για λίγους;
« Απάντηση #31 στις: Ιουλίου 04, 2013, 00:55 »
Ασφαλώς για λίγους. Καθώς χρειάζεται μια σχετική ενημέρωση και εξοικείωση , δεν είναι τόσο απλό όσο ένα τσιγάρο που το ανάβεις και καίγεται μόνο του ή μαζί σου...

Αποσυνδεδεμένος shadockan

  • *****
  • 4512
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΑΤΜΙΣΜΑ: must ή hobby για λίγους;
« Απάντηση #32 στις: Ιουλίου 04, 2013, 10:28 »
Εδωσα την ψηφο στο must,γιατι ετσι οπως καπνιζα  θα ειχα γινει καρβουνο.

Αποσυνδεδεμένος LoOk

  • **
  • 390
  • Φύλο: Άντρας
  • BasilisL
    • greekecigreviews
Απ: ΑΤΜΙΣΜΑ: must ή hobby για λίγους;
« Απάντηση #33 στις: Ιουλίου 04, 2013, 10:37 »
must οσο για τουσ κολοσουσ που μπαίνουν δεν ξερω ,πρεπει να το δουμε και θετικά απο μεριά κεφαλαίου για ερευνα οταν ξεκινήσαμε αρκετοί εδω μέσα αν μασ ελεγαν σε 2 χρονια θα ατμιζεισ στα 10wat ή αυτό το μοντακι ειναι παλμικό  θα λεγαμε τι λενε τωρα ενω αμα πέσουν λευτα αυτη η ανάπτυξη που έγινε σε 2 χρονια θα μπορούσε να ειχε γίνει σε 5 μήνες , γνώμη μου πάντα  :tongue_smilie: 8)
ετσι και αλλιωσ σαν ατμιστεσ τι θέλουμε ..... να μείνουμε μακριά απο το τσιγάρο και να έχουμε οσο πιο καλή ατμιστικη απόδοση γίνεται.

Αποσυνδεδεμένος savvis66

  • *
  • 83
  • Φύλο: Άντρας
  • Carto με λεμόνι στο μπαλκόνι κ' η pg μου φουντώνει
Απ: ΑΤΜΙΣΜΑ: must ή hobby για λίγους;
« Απάντηση #34 στις: Ιουλίου 04, 2013, 10:50 »
Με όσα έχω δει μέχρι τώρα δυστυχώς για λίγους.Δεν υπάρχει καπνιστής που να δοκιμάσει ενά σωστό set up με ένα ωραίο καπνικό και να μην του αρέσει.Του το δίνεις.Το απόγευμα έρχεται με ένα τσιγάρο στο χέρι και μέσα σε μια σακούλα ή χαρτοπετσέτα το ητ σε όσα κομμάτια ούτε εσύ είχες φανταστεί οτι μπορεί να γίνει.Μπορεί να βρείς μέσα στον ατμοποιητή απο καπνό μέχρι χώμα.Ενδεχομένως και ροδιές απο λάστιχο αυτοκινήτου.Καί σχόλια τύπου "άσε ρε έγινα χάλια με αυτή την μ@λ@κια που μου έδωσες" ή "αυτά ρε τόσο εύκολα σπάνε μόνο 2 τουφεκιές έριξα να ούμε".Δυστυχώς για λίγους μέχρι να γίνει κάτι ριζοσπαστικό και αλλάξει μορφή(να τα γεμίζουν,καθαρίζουν,φορτίζουν ρομπότ :laugh1: :laugh1: :idiot1: )

Αποσυνδεδεμένος vagskarm

  • ****
  • 1468
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΑΤΜΙΣΜΑ: must ή hobby για λίγους;
« Απάντηση #35 στις: Ιουλίου 04, 2013, 11:37 »
Εγώ έβαλα must αλλά εννοώ μόνο για αυτούς που ήδη καπνίζουν πολλά χρόνια. Οι άλλοι ούτε τσιγάρο ούτε τίποτα.

Αποσυνδεδεμένος panosath

  • **
  • 105
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΑΤΜΙΣΜΑ: must ή hobby για λίγους;
« Απάντηση #36 στις: Ιουλίου 04, 2013, 11:58 »
ξεκινησα το ητ λογω του οτι παντα ημουν καπνιστης γευσης και οχι συνηθειας,
αυτο βοηθησε στο να αποδεχτω τις γευσεις του ητ ευκολα

για μενα πλεον ειναι must το ητ

Αποσυνδεδεμένος angelosdes

  • ***
  • 531
  • Φύλο: Άντρας
  • MTL+flavour
Απ: ΑΤΜΙΣΜΑ: must ή hobby για λίγους;
« Απάντηση #37 στις: Ιουλίου 04, 2013, 13:44 »
μονο για λιγους..σιγουρα...με παρα πολυ υπομονη και επιμονη!!!

Αποσυνδεδεμένος Skoudris

  • **
  • 100
  • Φύλο: Άντρας
  • Κeep calm and Vape on
Απ: ΑΤΜΙΣΜΑ: must ή hobby για λίγους;
« Απάντηση #38 στις: Ιουλίου 04, 2013, 15:29 »
Σιγουρα ειναι για ανθρωπους με υπομονη . Δεν πιστευω οτι παιζει ρολο η ηλικια , καθως και εγω και ο πατερας μου που ειναι 55 και εγω 18 με την ιδια ευκολια το κοψαμε λογω προβληματων υγειας και τωρα ατμιζουμε . οποτε και εγω πιστευω για λιγους που εχουν υπομονη και επιμονη!

Αποσυνδεδεμένος erwtas13

  • ***
  • 586
  • Φύλο: Άντρας
  • τέλος η βρώμα
Απ: ΑΤΜΙΣΜΑ: must ή hobby για λίγους;
« Απάντηση #39 στις: Ιουλίου 04, 2013, 15:59 »
Για να γλυτώνεις λεφτά και καθόλου μπόχα είναι μαστ

Αποσυνδεδεμένος Lucinda

  • *
  • 74
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: ΑΤΜΙΣΜΑ: must ή hobby για λίγους;
« Απάντηση #40 στις: Ιουλίου 04, 2013, 16:20 »
Για λίγους...δόθηκαν πολύ ωραίες απαντήσεις πιο πάνω σχετικά με αυτήν την απάντηση. Εγώ θα προσθέσω ότι είναι γα λίγους επειδή γενικά ο Έλληνας (και όχι μόνο βέβαια) βαριέται εύκολα, θέλει απλά πράγματα και την επιβεβαίωση ότι αυτό που καπνίζει είναι πιο καλό από οτιδήποτε άλλο. Για να πεις πλέον ότι μένεις στο η/τ κακά τα ψέμματα πρέπει να είσαι σε θέση να λύνεις κάποια θέματα που σίγουρα θα προκύψουν μόνος σου ή να έχεις τη διάθεση να μπεις εδώ και να ψάξεις μέχρι να βρεις την απάντηση. Επίσης θέλει μερικές φορές αρκετά γερό στομάχι ως προς τα σχόλια και τα περίεργα βλέμματα, που δεν είναι όλοι διατεθειμένοι να δεχτούν. Άρα, είναι για λίγους, συγκεκριμένα τους πραγματικά αποφασισμένους και ψαγμένους. Κι όταν λέω ψαγμένους αναφέρομαι και σε αυτούς που το ψάχνουν γενικά με τον ατμό αλλά κυρίως σε αυτούς που πριν προκύψει κάποιο πρόβλημα σοβαρό στην υγεία τους το έψαξαν και αποφάσισαν να κόψουν το κ/τ πριν να είναι αργά. Οι υπόλοιποι, απλά με ένα τσιγάρο στο χέρι κρίνουν και ψάχνουν επιβεβαίωση ότι είναι οκ με το κ/τ. Τι να πεις κανείς...


Υ.Γ. Έχω μια φίλη που ξεκίνησε το η/τ και μόλις της κάηκε ο ατμοποιητής (ένας w) απλά το σταμάτησε. Μια άλλη πάλι είχε έναν φορτιστή που δεν έκανε καλή επαφή και δεν φόρτιζε την μπαταρία. Όλη η συσκευή στο συρτάρι. Τα παραδείγματα τα λέω για να επισημάνω τα παραπάνω.

Αποσυνδεδεμένος DeareN

  • **
  • 364
  • Φύλο: Άντρας
  • Always looking for genesis attys and hybrids...
Απ: ΑΤΜΙΣΜΑ: must ή hobby για λίγους;
« Απάντηση #41 στις: Ιουλίου 04, 2013, 16:22 »
Απάντησα έλα ντέ γιατί μου άρεσε σαν απάντηση... Η αλήθεια είναι οτι για έναν heavy smoker είναι must, αλλιώς τίποτα άλλο, μόνο καθαρό και φρέσκο αέρα στις κυψελίδες μας...

Αποσυνδεδεμένος navy

  • ***
  • 530
  • Φύλο: Άντρας
  • PROVARI V2.5+GGTS+ΟΔΥΣΣΕΑΣ-ΙΑΤΤΥ-ΠΗΝΕΛΟΠΗ-SKYLINE
Απ: ΑΤΜΙΣΜΑ: must ή hobby για λίγους;
« Απάντηση #42 στις: Ιουλίου 04, 2013, 18:21 »
Ψήφισα για λίγους.Θελει υπομονη και θεληση ;)

Αποσυνδεδεμένος rodokanator

  • **
  • 266
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΑΤΜΙΣΜΑ: must ή hobby για λίγους;
« Απάντηση #43 στις: Ιουλίου 04, 2013, 19:56 »
MUST για ολους για λογους υγειας, οικονομικους και για να παιρνουνε ποδι σιγα σιγα οι καπνοβιομηχανιες.


Sent from my GT-N7000 using Tapatalk 2


Αποσυνδεδεμένος t_vaso

  • *
  • 54
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: ΑΤΜΙΣΜΑ: must ή hobby για λίγους;
« Απάντηση #44 στις: Ιουλίου 04, 2013, 20:31 »
Νομιζω για λίγους.. Θέλει ψάξιμο και να σου αρεσει!


 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1814 279606 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 14, 2024, 14:12
από Ηρακλης
Ερωτήσεις - απορίες για clearomizers Ατμοποιητές "εμπορίου" 1397 207661 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 22:52
από Xxristos
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 234 64795 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 17:26
από axilleaspro
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1462 173704 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 15:31
από Olga68
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2111 312009 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 15:05
από ThioVag
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 26 13444 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 18:21
από Sergios
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 980 124268 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 12:15
από Chris66
HCIGAR VT 75 Nano (DNA 75) [Ηλεκτρονικά mods] 1127 93300 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 09, 2024, 03:53
από Tem
Αλλοίωση γεύσης υγρού Shake and Vape 3 4073 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 07, 2024, 13:07
από Aoratix
PULSE AIO V2 [AIO (Όλα σε ένα)] 5 1341 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 07, 2024, 11:40
από axilleaspro
GeekVape Aegis Solo [Ηλεκτρονικά mods] 83 15771 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:55
από ipomonias
Vaporesso Swag 2 [Ηλεκτρονικά mods] 56 14520 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:15
από ipomonias