vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

528 επισκέπτες, 5 χρήστες
dkostas, giorgos1999, john67, manoslykos, KORG N364

Twitter

Αγορά ηλ.τσιγαρου απο Αμερική όπου δεν μπορώ να βρω αντίσταση εδώ.

Αποσυνδεδεμένος RheaJ

  • *
  • 22
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Don't pretend to be someone else.Be you!
Πριν καιρό αγόρασα το παρακάτω mini ecig απο Αμερική και δεν μπορώ να βρω ανταλλακτική αντίσταση.Μήπως μπορείτε να βοηθήσετε;


Sent from my iPhone using Tapatalk

Αποσυνδεδεμένος shadockan

  • *****
  • 4512
  • Φύλο: Άντρας
Αν δεν κανω λαθος , πρεπει να ειναι η κεφαλη τυπου Evod.
Ακομα καλυτερα ομως , μπορεις απλα να αγορασεις κατι πιο καινουριο και αποδοτικοτερο και μαλιστα σε πολυ χαμηλη τιμη.

Αποσυνδεδεμένος MARK-ANTONY

  • **
  • 201
  • Φύλο: Άντρας
Αν μπορείς βγάλε μια φωτογραφία την ανταλλακτική κεφαλή, και μήπως μοιάζει με αυτή? http://www.310.gr/antallaktiki-kefali-eleaf-bdc-1.5-ohm ή κάτι τέτοιο? http://www.ecig.gr/aksesouar/κεφαλές-ατμοποιητών/ecig-bcc-mega-clearomizer-head.html και όπως προανέφερε ο shadokan ένας ατμοποιητής τύπου aspire k1 ή gs air(φθηνοί κοντά στα 10 ευρώ) θα ήταν καλύτερα μιας και βρίσκεις πιο εύκολα ανταλλακτικά!

Αποσυνδεδεμένος RheaJ

  • *
  • 22
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Don't pretend to be someone else.Be you!
Μου είπαν να κοιτάξω στην Nobacco που θα έχει ατμοποιητές για αυτήν την μπαταρία.Στην ιστοσελίδα της εταιρίας υπάρχουν ανταλλακτικά αλλά τα μεταφορικά θα μου βγουν κούκος αηδόνι.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Αποσυνδεδεμένος RheaJ

  • *
  • 22
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Don't pretend to be someone else.Be you!



Sent from my iPhone using Tapatalk

Αποσυνδεδεμένος triastros

  • **
  • 149
  • Φύλο: Άντρας
Καλησπέρα!
Θα σου πρότεινα να κοιτάξεις για κάποιον άλλο άτμο , εκτός εάν έχεις κουράγιο και όρεξη για περατζάδες.Εγώ προσωπικά αυτό θα έκανα.
Υπάρχουν τόσοι πολλοί και για όλα τα βαλάντια. :D

Αποσυνδεδεμένος shadockan

  • *****
  • 4512
  • Φύλο: Άντρας
Ολοι οι ατμοποιητες αυτου του ειδους , μπορουν να δουλεψουν σε αυτη τη μπαταρια.


Η αληθεια ειναι οτι ολοι οι ατμ/τες δουλευουν σ' αυτη ή σε οποιαδηποτε μπαταρια.   Δεν υπαρχει καποιο μοντελο ή καποιες κατασκευες , ειδικα κατασκευασμενα για τις μπαταριες αυτες.


Η μπαταρια ειναι Evod και υπαρχει και ατμ/της με το ονομα αυτο.


Ολοι οι ατμοποιητες με σπειρωμα EGO μπορουν να κατσουν στην μπαταρια αυτη ακριβως ετσι οπως πρεπει.




Ο ατμ/της σου οπως βλεπω δεν ειναι EVOD , αλλα αυτο δεν εχει σημασια.  Ολοι οι ατμ/τες EGO μπορουν να καθησουν ακριβως στη μπαταρια σου

Αποσυνδεδεμένος RheaJ

  • *
  • 22
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Don't pretend to be someone else.Be you!
Αυτό είναι η 2η συσκευή που χρησιμοποιώ όταν είμαι έξω.Κρίμα να πάει χαμένη η συσκευή.Με τα μεταφορικά μου βγήκε όταν το είχα παραγγείλει πολύ πιο πάνω.Θα ψάξω και άλλο και αν δεν βρώ αναγκαστικά θα παραγγείλω απο το site τους. www.platinumehookahs.com

Sent from my iPhone using Tapatalk

Αποσυνδεδεμένος shadockan

  • *****
  • 4512
  • Φύλο: Άντρας
Κοριτσακι μου καλο , γιατι κολλησες σε ενα ατμοποιητη ;;;;


Η μπαταρια σου ειναι μια απλη EGO και απο επανω εχει ενα απλο ατμοποιητη με σπειρωμα συνδεσης με την μπαταρια , το επονομαζομενο σπειρωμα EGO.

Δεν  υπαρχει λογος να κανεις απο πουθενα παραγγελια.  Πας στο E-smokers εκει στη Θεσσαλονικη , μιλας με τον Τασο ή τον Στελιο και θα δεις οτι θα σου δωσουν αμετρητους ατμοποιητες που μπορουν να κουμπωσουν στη μπαταρια σου κανονικα και να δουλεψουν τελεια σε ολα τους.


Γιατι να πληρωσεις μεταφορικα και δεν ξερω και τι αλλο , ενω υπαρχουν ατομα στην πολη σου ικανα να σε βοηθησουν οσο κανεις αλλος  ;;;;


Ακουσε με και δεν θα χασεις.  Αν πας στο καταστημα θα τη βρεις την ακρη.


Υπαρχουν κι αλλα καταστηματα , αλλα εγω απο Θεσσαλονικη αυτο το καταστημα ξερω και για αυτο  θα σου πω φυσικα.

Αποσυνδεδεμένος RheaJ

  • *
  • 22
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Don't pretend to be someone else.Be you!
Προσωπικά 2 χρόνια τώρα απο esmokers κάνω όλες τις αγορές μου.Πήγα σε ολα σχεδόν τα καταστήματα Θεσσαλονίκης του κέντρου και δεν κατάφερα να βγάλω άκρη.Θα πάω στα παιδιά να ρωτήσω.Thanks shadockan!


Sent from my iPhone using Tapatalk

Αποσυνδεδεμένος shadockan

  • *****
  • 4512
  • Φύλο: Άντρας
Αν ζητας αυτο τον ατμ/τη , μπορει να μη τον βρεις πουθενα στην Ελλαδα.  Δεν το ξερω , υποθετικα το γραφω αυτο.


Απλα δοκιμαζεις και αλλους ατμοποιητες των 14mm διαμετρου με σπειρωμα EGO και οποιος σου αρεσει πιο πολυ , τον αγοραζεις και εχεις το κεφαλι σου ησυχο σε θεματα ανταλλακτικων.


Αν βοηθησα χαρα μου κοπελια....... :) :bye:




Αποσυνδεδεμένος netsplit

  • ****
  • 1358
  • Φύλο: Άντρας
Ο ατμοποιητής που βλέπω δεν πρέπει να κοστίζει πάνω απο 5-6 ευρώ.
Οπότε αν δεν υπάρχει θέμα "δεσίματος" ή κάτι άλλο πάρε έναν φθηνό ego με 5-6-7 ευρώ και είσαι jet :)


Αποσυνδεδεμένος petra

  • *****
  • 5198
  • Φύλο: Γυναίκα
  • big sister's watching you!
Εχω εναν τετοιο ατμοποιητη στο συρταρι. Κυκλοφορουσε πριν 1.5 - 2 χρονια στα μαγαζια.
Παιρνει μονες κεφαλες του ατμοποιητη evod. H nobacco λεει αυτο τον ατμοποιητη primero η delirium.
Αν κυκλοφορουν ακομη ετσι θα τις ζητησεις.
Του προτανκ οι μονες νομιζω δεν ταιριαζουν διοτι εχουν πιο μακρυ το πανω αξονακι.

Αποσυνδεδεμένος shadockan

  • *****
  • 4512
  • Φύλο: Άντρας
(Image removed from quote.)


Sent from my iPhone using Tapatalk




Σ' αυτη τη φωτογραφια Βουλα μου η κεφαλη δεν μοιαζει με του EVOD (Primero - Delirium) .
Μπορει βεβαια παρα τη διαφορετικη του οψη , αν οι διαστασεις του ειναι σαν του EVOD , να ταιριαζει.  Το εχω δει και σε αλλους ατμοποιητες αυτο.


Για να ξεμπερδευτει ομως και το κοριτσι μας , να αναφερω οτι η Nobacco δεν κατασκευαζει μπαταριες και ατμοποιητες. 
Ειναι μια εταιρια η οποια βαζει το ονομα της σε διαφορα προϊοντα της Joyetech , της Κanger κλπ.κλπ.κλπ.
Αλλαζει τα ονοματα των μπαταριων και των ατμοποιητων και τα πουλαει σαν δικα της.
Η μπαταρια αυτη ειναι μια απλη EGO  και η μονη διαφορα που εχει απο τις αλλες , ειναι οτι εχει ξανασχεδιασμενη κεφαλη , ωστε να μην υπαρχει το μικρο κενο που ειχαν οι προηγουμενης σχεδιασης EGO μπαταριες , κατω απο τους ατμοποιητες .
Αυτη ειναι μονο η διαφορα τους.  Σαν λειτουργια και αποδοση , ειναι απλα μια ΕGO.


Οποτε , ολοι οι ατμοποιητες που εχουν σπειρωμα EGO οπως οι  evod,primero,delirium,protank mini,aerotank mini,CE4,CE4 plus V2,gemini και αμετρητοι αλλοι τετοιου ειδους , μπορουν να βιδωσουν και να δουλεψουν μια χαρα επανω στη μπαταρια αυτη ή σε οποια αλλη μπαταρια.


Αρα αγαπητη μου RheaJ , μπορεις να αγορασεις καποιον αλλο ατμοποιητη που η βαση του εχει σπειρωμα τυπου EGO  , να τον βιδωσεις επανω και πολυ απλα να ατμισεις ομορφα , φτηνα , ανετα και χωρις κανενα αγχος.   
Να του βαλεις και υγρο ομως ............. ;D





Αυτο για το υγρο στο γραφω με απολυτη σιγουρια , γιατι εγω δεν εβαλα υγρο και η γευση τους δεν μου αρεσε καθολου.Σκετη αηδια ηταν. 
Μονο με υγρο απο εκεινη την ημερα............... :eyesplash: :idiot1: :wall: :laugh1: :laugh1: :laugh1:

Αποσυνδεδεμένος petra

  • *****
  • 5198
  • Φύλο: Γυναίκα
  • big sister's watching you!
Ειχα τετοιον ατμοποιητη κι επαιρνε evod κεφαλες...αυτες της φωτο ειναι.περασαν δυο χρονια κ τις εχουμε ξεχασει.

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1687 180492 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 13:33
από funes
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 16 8294 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 26, 2024, 17:10
από Sergios
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 125 33920 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 19:13
από ΛΥΚ
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4914 535979 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 15:18
από kkoumas
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 229 59736 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 13:39
από Chris66
La Tabaccheria (Αρώματα Εκχυλίσματος Καπνού - ΝΕΤ) [Αρώματα] 3047 237307 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:41
από Milarepa
Υγρα νετ απο παλιά! ΥΓΡΑ (γενικά) 2 572 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:13
από tsep12
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 185 15448 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 20, 2024, 20:16
από e-akapnos
Υγρά Αναπλήρωσης Dinner Lady Έτοιμα υγρά 1239 136093 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 12:53
από Apostolosz
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8819 1085254 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 00:26
από Σταύρος 63
Taifun GTR clones [Κλώνοι επισκευάσιμων] 169 35365 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 20:19
από axilleaspro
Υγρα net ΥΓΡΑ (γενικά) 24 10193 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 17:45
από tsep12