vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

530 επισκέπτες, 6 χρήστες
dkostas, giorgos1999, john67, manoslykos, KORG N364, Jorge

Twitter

Kanger Evod bottom Coil (ή Delirium ή Primero κτλ.)

Αποσυνδεδεμένος Stepeha

  • *****
  • 3068
  • Φύλο: Άντρας
  • Ναυαγοσώστης σε πιτσαρία καλλυντικών
Απ: Kanger Evod bottom Coil (ή Delirium ή Primero κτλ.)
« Απάντηση #30 στις: Φεβρουαρίου 06, 2013, 09:30 »
Tα νέα από το μέτωπο λοιπόν, είναι πως έχει σφίξει η τζούρα πλέον. Δεν είναι σαν την αρχή. Έχει γίνει σαν του CE4.
« Τελευταία τροποποίηση: Φεβρουαρίου 06, 2013, 09:35 από Stepeha »

Απ: Kanger Evod bottom Coil (ή Delirium ή Primero κτλ.)
« Απάντηση #31 στις: Φεβρουαρίου 06, 2013, 10:40 »
Και είσαι στη 5η μέρα δηλαδή !
Από γεύση και ατμό πως πάει ? παραμένει σε υψηλά επίπεδα ή έχουν γίνει
και αυτά υποτονικά ?

Αποσυνδεδεμένος vato

  • ***
  • 548
  • Φύλο: Άντρας
  • a toda madre o un desmadre
Απ: Kanger Evod bottom Coil (ή Delirium ή Primero κτλ.)
« Απάντηση #32 στις: Φεβρουαρίου 06, 2013, 10:46 »
Το εχεις κανει κανενα μπανακι?

Αποσυνδεδεμένος Stepeha

  • *****
  • 3068
  • Φύλο: Άντρας
  • Ναυαγοσώστης σε πιτσαρία καλλυντικών
Απ: Kanger Evod bottom Coil (ή Delirium ή Primero κτλ.)
« Απάντηση #33 στις: Φεβρουαρίου 06, 2013, 10:48 »
Ατμός ακόμη σε υψηλά επίπεδα. Καμμένο καθόλου και γεύση, όσο μπορώ να προσδιορίσω από τη σκέτη βάση που κάνω, σε πολύ καλά επίπεδα.


Μπιλ, όχι. Μπανάκι γιοκ.

Αποσυνδεδεμένος zilberto

  • **
  • 222
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Kanger Evod bottom Coil (ή Delirium ή Primero κτλ.)
« Απάντηση #34 στις: Φεβρουαρίου 06, 2013, 11:19 »
Tα νέα από το μέτωπο λοιπόν, είναι πως έχει σφίξει η τζούρα πλέον. Δεν είναι σαν την αρχή. Έχει γίνει σαν του CE4.


Δοκίμασε αυτή τη συμβουλή!:

Εννοουσα μια κερφιτσουλα περασμα στις τρυπουλες αερισμου στο σπείρωμα, καμμια φορα φραζουν.

Αποσυνδεδεμένος Mulder

  • *****
  • 1698
  • Φύλο: Άντρας
  • Ατμιστής Απο Παρασκευή 13/01/12 21:20
Απ: Kanger Evod bottom Coil (ή Delirium ή Primero κτλ.)
« Απάντηση #35 στις: Φεβρουαρίου 16, 2013, 22:29 »
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=8QfijdBYFEk[/youtube]

Αποσυνδεδεμένος abel

  • **
  • 113
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Kanger Evod bottom Coil (ή Delirium ή Primero κτλ.)
« Απάντηση #36 στις: Φεβρουαρίου 17, 2013, 00:14 »
Στο video απλα δεν υπαρχει η αντιδραση του τυπου στο 11:30  ;D
Απο τις καλυτερες που εχω δει σε παρουσιαση  ;D

Εκτος απο τις εντυπωσεις του, δειχνει και πως να τον επισκευασουμε  :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος gewre

  • ***
  • 649
  • Φύλο: Άντρας
    • Παρουσιάσεις και κριτικές ειδών ηλεκτρονικού καπνίσματος
Απ: Kanger Evod bottom Coil (ή Delirium ή Primero κτλ.)
« Απάντηση #37 στις: Φεβρουαρίου 19, 2013, 19:17 »
[youtube]fJXBYh-2jZw[/youtube]

Αποσυνδεδεμένος manner

  • *
  • 90
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Kanger Evod bottom Coil (ή Delirium ή Primero κτλ.)
« Απάντηση #38 στις: Φεβρουαρίου 21, 2013, 17:58 »
Λοιπον συναδελφοι συνατμιστες.
Αυτος ο evod ειναι τελικα ο καλυτερος (κατα την γνωμη μου παντα) εργοστασιακος της αγορας.
(Πολυκρατη μην κανεις ενσταση,τον C3 δεν τον εχω δοκιμασει,δεν τον βαζω στο παιχνιδι).
Με ολα αυτα που εχουν γραφτει ως εδω,με τα χουγια του και με τα άλλα του,που παρεμπιπτοντως εγω δεν τα αντιμετωπισα,ενα μεγαλο μπραβο στην kanger της το δινω
σαν ενα απο τα πιο ποιοτικα προϊοντα που εχει κατασκευασει.Εχω φιλους που σχεδον παρατησαν τους επισκευασιμους που ειχαν,και καλους μαλιστα.
Οσοι πιστοι προσελθετε.Και απιστοι ακομα. :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος Stepeha

  • *****
  • 3068
  • Φύλο: Άντρας
  • Ναυαγοσώστης σε πιτσαρία καλλυντικών
Απ: Kanger Evod bottom Coil (ή Delirium ή Primero κτλ.)
« Απάντηση #39 στις: Φεβρουαρίου 23, 2013, 13:00 »
Λοιπον συναδελφοι συνατμιστες.
Αυτος ο evod ειναι τελικα ο καλυτερος (κατα την γνωμη μου παντα) εργοστασιακος της αγορας.
(Πολυκρατη μην κανεις ενσταση,τον C3 δεν τον εχω δοκιμασει,δεν τον βαζω στο παιχνιδι).
Με ολα αυτα που εχουν γραφτει ως εδω,με τα χουγια του και με τα άλλα του,που παρεμπιπτοντως εγω δεν τα αντιμετωπισα,ενα μεγαλο μπραβο στην kanger της το δινω
σαν ενα απο τα πιο ποιοτικα προϊοντα που εχει κατασκευασει.Εχω φιλους που σχεδον παρατησαν τους επισκευασιμους που ειχαν,και καλους μαλιστα.
Οσοι πιστοι προσελθετε.Και απιστοι ακομα. :thumpup:


Παρομοίως, σούταρα άπαντες ατμοποιητές, επισκευάσιμους και μη και έμεινα με τον Evod. Έχει την απλότητα της αλλαγής κεφαλών και απίθανη γευση, παραγωγή ατμου σε συνδιασμό με πολύ καλό χτύπημα.


Και για να μην παρεξηγηθούν κάποιοι κ εδώ, όχι δεν φτάνει την απόδοση των επισκευάσιμων. Είναι 2 κλικ κάτω, ενώ οι υπόλοιποι εργοστασιακοί που έχω δοκιμάσει, ξεκινούν από τα 4-5 κλικ και κάτω...
« Τελευταία τροποποίηση: Φεβρουαρίου 23, 2013, 13:05 από Stepeha »

Αποσυνδεδεμένος Mulder

  • *****
  • 1698
  • Φύλο: Άντρας
  • Ατμιστής Απο Παρασκευή 13/01/12 21:20
Απ: Kanger Evod bottom Coil (ή Delirium ή Primero κτλ.)
« Απάντηση #40 στις: Φεβρουαρίου 28, 2013, 15:46 »
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=5EK19q96h8U[/youtube]

Αποσυνδεδεμένος katsignik

  • *
  • 21
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Kanger Evod bottom Coil (ή Delirium ή Primero κτλ.)
« Απάντηση #41 στις: Μαρτίου 02, 2013, 09:24 »
Τον έχω λίγες μέρες στα χέρια μου και νομίζω ότι είναι ο καλύτερος από όλους όσους έχω δοκιμάσει. Ειδικά σε σχέση με τον VapeOnly είναι κλάσεις ανώτερος.
Σε σχέση με τον ΜΤ3 αν και χωράει λιγότερο υγρό δε με πείραξε γιατί δε μου έβγαλε τα προβλήματα που έβγαζε ο ΜΤ3.
Εμένα προσωπικά δε μου μπούκωσε και είναι σήμερα η 6η μέρα. Δουλεύει όπως την πρώτη. Ποτέ δε μου έκανε υπερτροφοδοσία και ποτέ δε μου έδωσε καμένο. Διαβάζω αυτά που γράφετε αλλά είναι σα να μιλάμε για άλλον ατμοποιητή.
Μου τον έφερε ένας φίλος από Αθήνα  και τον πήρε από ένα μαγαζί που το λένε Replacesmoke. Δε ξέρω αν κάνει να λέμε καταστήματα, αλλά αν δε κάνει ας το σβήσει κάποιος.

Αποσυνδεδεμένος kritikos727

  • ****
  • 1209
  • Φύλο: Άντρας
  • Ευτυχώς γλύτωσα από το καρκινογόνο τσιγάρο !!!
    • Riza Apartments
Απ: Kanger Evod bottom Coil (ή Delirium ή Primero κτλ.)
« Απάντηση #42 στις: Μαρτίου 02, 2013, 10:38 »
Συμφωνώ με τους προηγούμενους , ότι πρόκειται για έναν ατμοποιητή σύγχρονο που μηδενίζει τα προβλήματα παρόμοιων ατμοποιητών της αγοράς .
Οι βελτιώσεις συνεχίζονται και έχουμε πολύ δρόμο ακόμα για παραπέρα έρευνα του απόλυτου .

Αποσυνδεδεμένος Stepeha

  • *****
  • 3068
  • Φύλο: Άντρας
  • Ναυαγοσώστης σε πιτσαρία καλλυντικών
Απ: Kanger Evod bottom Coil (ή Delirium ή Primero κτλ.)
« Απάντηση #43 στις: Μαρτίου 04, 2013, 12:59 »
Εμένα που και που μου κάνει κανένα μπουκωματάκι με πεσμένη γεύση. Και το κάνει κυρίως με το που τον γεμίζω τέρμα. Εντόπισα όμως τη λύση. Πριν γεμίσω, ρολάρω τη βάση με πάνω το ανταλλακτικό, σε χαρτί κουζίνας. Έτσι στεγνώνει κάπως το φιτίλι και δεχεται καλύτερα το γεμισμένο με υγρό σώμα του ατμοποιητή.


Μου έκανε κάτι πάλι πριν από λίγο και πλέον ξεπερνά τα όρια του τυχαίου κ πρέπει να το αναφέρω.Προχθές πάω να κουμπώσω μια φρεσκοφορτισμένη ego, και με το που πάω να ατμίσω πατάω το κουμπί, ανάβει μια φορά κ μετά τίποτα. Έπαψε να λειτουργεί. Δοκίμασα διάφορα, συνέχισε να μη λειτουργεί και λέω πάπαλα η μπαταρία. Δεν το πολυσκέφτηκα κ την πέταξα μιας κ την είχα απο το καλοκαίρι. Λογικό μου φαινόταν να είχε φαει τα ψωμιά της.Κουμπώνω πάνω μετά μια φρεσκοφορτισμένη από την ίδια καλοκαιριάτικη φουρνιά μπαταριών, τα ίδια και αυτή. Ανάβει μια φορά κ μετά τίποτα. Τί διάολο λέω, ίδια ημερομηνία λήξεως έχουν; Ακολουθεί κάδος και σε αυτή μιας και ότι κι αν έκανα, δεν ξαναλειτουργούσε. Μου κόβει και αλλάζω αντίσταση σε περίπτωση που είχα πέσει σε ελλατωματική που για κάποιο λόγο μετά απο μέρες βραχυκύκλωνε τις μπαταρίες, βάζω ολοκαίνουρια μπαταρία και όλα καλά.Αμ δε! Σήμερα μετά από φορτιση αυτής της μπαταρίας, την βάζω πάνω και μου κάνει το ίδιο! Προσπαθω με καθαρίσματα και πατήματα να την επαναφέρω, αλλά τζίφος. Νεκρό το λαμπάκι κ δεν έδινε ρευμα. Μου μπαίνει η ιδέα να τη βάλω πάλι στο φορτιστη, τη βάζω, αρχίζει να αναβοσβήνει το λαμπάκι, ξεκινάει η φόρτιση κ ξαναζωντανευει η μπαταρία!!! Την βάζω στον ατμοποιητή κ πλέον δουλευει κανονικά!Μου εξηγείτε παρακαλώ τι μπορεί να συμβαίνει, γιατί μου φαίνονται λίγο κουφά όλα αυτα; Φταίει μήπως η σχεδίαση του ατμοποιητή και βραχυκυκλώνει; Έχω ελλατωματική βάση στον ατμοποιητη, ή τον Δια στον ωροσκόπο μου;
« Τελευταία τροποποίηση: Απριλίου 17, 2013, 22:58 από Yiannis Rasta »

Αποσυνδεδεμένος gewre

  • ***
  • 649
  • Φύλο: Άντρας
    • Παρουσιάσεις και κριτικές ειδών ηλεκτρονικού καπνίσματος
Απ: Kanger Evod bottom Coil (ή Delirium ή Primero κτλ.)
« Απάντηση #44 στις: Μαρτίου 06, 2013, 20:47 »
Μου έχει τύχει με βραχυκυκλωμένους ατμοποιητές αυτό που περιγράφεις.
Εκεί που να πετάς τις μπαταρίες σαν να είναι μιας χρήσεως πάρε καλύτερα ένα καινούργιο ατμοποιητή.

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1687 180492 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 13:33
από funes
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 16 8294 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 26, 2024, 17:10
από Sergios
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 125 33919 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 19:13
από ΛΥΚ
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4914 535973 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 15:18
από kkoumas
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 229 59736 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 13:39
από Chris66
La Tabaccheria (Αρώματα Εκχυλίσματος Καπνού - ΝΕΤ) [Αρώματα] 3047 237306 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:41
από Milarepa
Υγρα νετ απο παλιά! ΥΓΡΑ (γενικά) 2 572 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:13
από tsep12
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 185 15446 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 20, 2024, 20:16
από e-akapnos
Υγρά Αναπλήρωσης Dinner Lady Έτοιμα υγρά 1239 136093 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 12:53
από Apostolosz
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8819 1085252 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 00:26
από Σταύρος 63
Taifun GTR clones [Κλώνοι επισκευάσιμων] 169 35364 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 20:19
από axilleaspro
Υγρα net ΥΓΡΑ (γενικά) 24 10193 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 17:45
από tsep12