vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

522 επισκέπτες, 4 χρήστες
manoslykos, camber, Jorge, th3ofilos

Twitter

T2 2.4ml eGo CC (Coil Changeable) Clearomizer

Απ: T2 2.4ml eGo CC (Coil Changeable) Clearomizer
« Απάντηση #75 στις: Ιανουαρίου 27, 2013, 08:27 »
D T2

Ο Τ2  σε lifting με νέο επιστόμιο αλουμινίου και σε πολλά όμορφα χρώματα







Διαθεσιμότητα: http://dampferinsel.de
Τιμές 5,5 €

Αποσυνδεδεμένος greekfury

  • **
  • 107
  • Φύλο: Άντρας
Απ: T2 2.4ml eGo CC (Coil Changeable) Clearomizer
« Απάντηση #76 στις: Ιανουαρίου 27, 2013, 12:59 »
3 μερες μετα... έχοντας κάνει περίπου 30 ml Και αφοτου τον επλυνα εχθες ,σημερα μου βγαζει μια νοτα πικρας στο στομα...μηπως η αντισταση αρχιζει και καρβουνιαζει ? :confused1:
Οκ την βρηκα την λυση...Dry burn και μετα εφυγε....

παιδια καλησπερα σας,μετα απο 2-3 ημερες το υγρο που βαζω αρχιζει και σκουρενει(μεσα σε μια ωρα),να φανταστω ειναι υπολοιματα απο τον ατμοποιητη?οδηγειες καθαρισματος?


Συγχώνευση συνεχόμενων ποστς
« Τελευταία τροποποίηση: Ιανουαρίου 30, 2013, 15:30 από Giannis Pap »

Αποσυνδεδεμένος mars76

  • *
  • 78
  • Φύλο: Άντρας
Απ: T2 2.4ml eGo CC (Coil Changeable) Clearomizer
« Απάντηση #77 στις: Φεβρουαρίου 05, 2013, 14:27 »
Όποιος μπορεί ας βοηθήσει... Δεύτερη φορά που μου συμβαίνει τελευταία, να αγοράζω καινούρια φυτιλοαντίσταση για τον Τ2 και να πετυχαίνω αυτή με το 4απλό φυτίλι, το πολύ παχύ.
Αποτέλεσμα με το που τις βάζω, να μπουκώνει συνεχώς όλο το σύστημα, οι τζούρες να βγαίνουν με το ζόρι, χωρίς καθαρή γεύση και κάθε 5 λεπτά να αναγκάζομαι να τον βγάζω απ τη μπαταρία για να τον φυσήξω και να φύγουν από κάτω τα υγρά που μαζεύτηκαν μέσα στο σωλήνα. Και μιλάμε για πολλά υγρά...

Τί μπορώ να κάνω για να τον φέρω στα ίσια του?

Αποσυνδεδεμένος ddrosatos

  • 1
  • Φύλο: Άντρας
Απ: T2 2.4ml eGo CC (Coil Changeable) Clearomizer
« Απάντηση #78 στις: Απριλίου 18, 2013, 17:19 »
Γενικα ο T2 ειναι λιγο περιεργος και εξαρτόνται απο πολλους παραγοντες τα μειονεκτηματα που εχει.
Αρχικα να πω οτι μου αρεσει αρκετα.
1.αερατη τζουρα σχετικα ζεστος ατμος
2.μεγάλη χωρητικοτητα
Προσωπικα και μονο δεν μου αρεσει για τους κατωθει λογους.
1. οι αντιστασεις του εχουν κοντά φυτιλια...(ολο γυρω γυρω τον κανω)
2. οταν η μπαταρια φτανει στα τελευταια της εχω διαρροη απο κατω
(κατι που δεν μου συμβαινει με αλλους)
3.Σε καποιες μπαταριες της EGO αν την βιδωσεις οσο παει κουμπωνει τελεια και δεν παιρνει καθολου αερα(θελει λιγο ξεβιδωμα) η εξαρτημα να πατησει πανω και να δωσει λιγο υψος

διαρροες εχει οπως ολοι..Ισως να εχει λιγο παραπανω απο καποιους.. Η τζουρα του ειναι πολυ ωραια παντως

Αποσυνδεδεμένος mars76

  • *
  • 78
  • Φύλο: Άντρας
Απ: T2 2.4ml eGo CC (Coil Changeable) Clearomizer
« Απάντηση #79 στις: Απριλίου 24, 2013, 18:15 »
Φίλε ddrosatos ως προς το πρώτο θέμα που θέτεις με τα κοντά φυτίλια, πλέον κυκλοφορούν αντιστάσεις και με μακρυά. Και μάλιστα 2 διαφορετικών ειδών, μία με διπλό χοντρό φυτίλι και η άλλη με πιό λεπτό τριπλό.
Αγόρασα πρόσφατα την πρώτη (διπλό χοντρό φυτίλι) και είναι ίσως η καλύτερη φυτιλοαντίσταση για Τ2 και από γεύση και από προβλήματα διαροών. Και στο λέω εγώ που χρησιμοποιώ τον συγκεκριμένο εδώ και 6 μήνες και έχω αγοράσει δεκάδες αντιστάσεις

Αποσυνδεδεμένος ΜΙΤΣ

  • **
  • 164
  • Φύλο: Άντρας
Απ: T2 2.4ml eGo CC (Coil Changeable) Clearomizer
« Απάντηση #80 στις: Απριλίου 24, 2013, 22:28 »
Εμένα πάλι από την αρχή μου έβγαζε καμμένο, και τον παρατησα στο συρτάρι :angry_orange:
θα του δώσω μια ακόμα ευκαιρία με καινουργια αντίσταση :hmmm:

Αποσυνδεδεμένος metmat

  • **
  • 470
  • Φύλο: Άντρας
Απ: T2 2.4ml eGo CC (Coil Changeable) Clearomizer
« Απάντηση #81 στις: Οκτωβρίου 07, 2013, 09:43 »
Να ρωτήσω κι εγώ ρε παιδιά κάτι μιας και είστε έμπειροι σε αντίθεση με μένα που τώρα μπαίνω στον χώρο του ατμίσματος!
Έχω τον T2 και παρατηρώ πρόβλημα στην γεύση που μου δίνει.
Όταν βάζω νέα κεφαλή/αντίσταση και γεμίζω με υγρό, έχω πολύ καλή γεύση. Από το δεύτερο όμως γέμισμα η γεύση χάνεται εντελώς. Απλά αισθάνομαι ότι ατμίζω κάτι που έχει γλυκιά γεύση. Δεν μπορώ να καταλάβω το γιατί. Τον ατμοποιητή τον καθαρίζω με νερό βρύσης αν παίζει κάποιο ρόλο αυτό. Οι κεφαλές που έχω είναι αυτές που έχουν διπλά φυτίλια αν το λέω σωστά (δλδ περισσεύουν 4 άκρες μέσα στο δοχείο) και είναι στα 1.8ohm. Η μπαταρία μου είναι μια απλή ego και μία από το primero της nobacco.
Μπορεί να μου πει κάποιος τι φταίει και έχω αυτό το πρόβλημα;

Επίσης θα ήθελα αν είναι εύκιολο να μου προτείνεται κάποιον καλό ατμοποιητή να αγοράσω που θα μου δίνει πλούσια γεύση. Μέχρι στιγμής έχω δοκιμάσει τον Τ2, τον EVOD και τον CE4V5 αν θυμάμαι καλά τον τελευταίο.
Αν πάρω τον Thor ή τον Τ3 λέτε να έχω πιο γεμάτη και πιο καθαρή γεύση;

Σας ευχαριστώ.

Αποσυνδεδεμένος octavia

  • **
  • 224
  • Φύλο: Άντρας
Απ: T2 2.4ml eGo CC (Coil Changeable) Clearomizer
« Απάντηση #82 στις: Δεκεμβρίου 09, 2013, 23:47 »
καλησπερα


ατμιστης περιπου 2 μηνες και 2 βδομαδες


εχω 4 τ2 οι 2 δουλευουν πολυ καλα και οι αλλοι 2 βγαζουν συνεχεια μπουρμπυλιθρες και σταγονα στον πολο της μπαταριας


αυτοι οι 2 που δουλευουν τον ενα τον εχω σε ego μπαταρια και τον αλλο σε mini lava και τον δουλευω απο 3,6 μεχρι 3,8,
ουτε μπουρμπυλιθρες ουτε γευση καμενου ουτε διαροες και για μενα ειναι ο καλυτερος ατμο λογο ατμου
πηρα και τα δικα μου υγρα που πιστευο οτι ειναι ......... πιο νερουλα και βλεπω οτι εχει καλυτερη ατμοποιηση
επερνα μακρυφυτιλες αντιστασεις αλλα τελεφταια πηρα με κοντο φυτιλη και δεν βλεπω διαφορα
πιστευω οτε τελικα ειναι θεμα ποιοτητας του ατμο
οι 2 που δουλευουν καλα (χωρις να θελω να κανω διαφημηση) τουσ πηρα απο nexxton 12οροφες
αυτα
καλο ατμισμα σε ολους
α
και μεσα στο σαββατοκυριακο εκανα 4 καινουργιους ατμιστες και φυσικα τους προτινα και πηραν τ2

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 18 8364 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 27, 2024, 22:14
από Chris66
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1687 180699 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 27, 2024, 13:33
από funes
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 125 34005 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 19:13
από ΛΥΚ
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4914 536475 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 15:18
από kkoumas
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 229 59834 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 13:39
από Chris66
La Tabaccheria (Αρώματα Εκχυλίσματος Καπνού - ΝΕΤ) [Αρώματα] 3047 237613 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:41
από Milarepa
Υγρα νετ απο παλιά! ΥΓΡΑ (γενικά) 2 595 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:13
από tsep12
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 185 15791 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 20, 2024, 20:16
από e-akapnos
Υγρά Αναπλήρωσης Dinner Lady Έτοιμα υγρά 1239 136165 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 12:53
από Apostolosz
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8819 1085375 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 00:26
από Σταύρος 63
Taifun GTR clones [Κλώνοι επισκευάσιμων] 169 35446 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 20:19
από axilleaspro
Υγρα net ΥΓΡΑ (γενικά) 24 10287 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 17:45
από tsep12