vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

515 επισκέπτες, 6 χρήστες
dkostas, white varadero, Jorge, camber, giorgos1999, grag

Twitter

T2 2.4ml eGo CC (Coil Changeable) Clearomizer

Αποσυνδεδεμένος dimkor

  • **
  • 176
  • Φύλο: Άντρας
Απ: T2 2.4ml eGo CC (Coil Changeable) Clearomizer
« Απάντηση #15 στις: Ιουλίου 08, 2012, 21:28 »
ο Ε-1 παίρνει οποιοδήποτε drip 510  :thumpup:

Μηπως βιδώνει ο αντάπτορας του (Stopper); (Φώτο)
« Τελευταία τροποποίηση: Ιουλίου 08, 2012, 22:13 από dimkor »

Αποσυνδεδεμένος petra

  • *****
  • 5198
  • Φύλο: Γυναίκα
  • big sister's watching you!
Απ: T2 2.4ml eGo CC (Coil Changeable) Clearomizer
« Απάντηση #16 στις: Ιουλίου 08, 2012, 21:33 »
Improved tip for 2.4ml eGo CC clearomizer. Much better quality. Not easy to break.     :))

http://www.healthcabin.net/index.php?main_page=product_info&cPath=1107_1111&products_id=8095

Μα τι γάτα που είσαι!!!
Το πήραν χαμπάρι δηλαδή!!!
Τους γράφω λοιπον το ticket, αν και βλέπω ότι ταυτόχρονα πρέπει να παραγγείλω καμια δεκαριά να βρίσκονται. Γιατί, αν εξαιρέσω αυτό το πρόβλημα, κατά τα άλλα είναι καλό. Οχι κορυφαίο, αλλά καλό.

Dimkor, ευχαριστώ πολύ. Θα το κοιτάξω μόλις πάρω απάντησή τους.

Αποσυνδεδεμένος atmoxalkida

  • *
  • 24
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ποτέ μην απελπίζεσαι
Απ: T2 2.4ml eGo CC (Coil Changeable) Clearomizer
« Απάντηση #17 στις: Ιουλίου 08, 2012, 22:01 »
o  ego cc 2.4 ml εχει  ενα  θεμα  με  το  πιπακι  μετα  απο καποιες  τσουρες  ανεβαζει θεμοκρασια  ραγιζει και  σου  μενει  το  πιπακι  στο  χερι  με  την  βαση  του  σπειρωματος  επανω  ....μια  λυση  ειναι  το  πιπακι  του  atmo
micro [ bio ]  η  c 8   οπου  εκανα  και  εγω  ....το  εβαλα  σφηνωτο  πανω  στην  βαση  του  σπειρωματος  και  κουμπωνει  τελεια  μιας  και  εχει  και  την  πατουρα  και  αφηνει  μονο  την διοδο της  αποσπομενης φιτυλοαντιστασης ..............   

Αποσυνδεδεμένος Tem

  • *****
  • 9582
  • Φύλο: Άντρας
Απ: T2 2.4ml eGo CC (Coil Changeable) Clearomizer
« Απάντηση #18 στις: Ιουλίου 08, 2012, 23:33 »
Improved tip for 2.4ml eGo CC clearomizer. Much better quality. Not easy to break.     :))

http://www.healthcabin.net/index.php?main_page=product_info&cPath=1107_1111&products_id=8095

Sold out όμως... Eπιβεβαιώνεται έτσι ουσιαστικά ότι υπάρχει γενικότερο πρόβλημα με τα επιστόμια που συνοδεύουν το CC. Από εκεί και πέρα δεν μπορώ παρά να συμφωνήσω με την Petra στο ότι το συγκεκριμένο clearomizer αποδίδει καλά.

Επίσης η Health Cabin στην ιστοσελίδα της κάνει μια ακόμα αναφορά σχετικά με το θέμα των προβληματικών επιστομίων , στην περιγραφή του eGo CC:
The first batch tip is easy to break and the new batch tips have greatly improved. They are much more durable than before. Health Cabin carries Tips for 2.4ml CC Clearomizers for your choice.
http://www.healthcabin.net/index.php?main_page=product_info&cPath=1076_1125&products_id=8080
« Τελευταία τροποποίηση: Ιουλίου 09, 2012, 11:42 από Tem »

Αποσυνδεδεμένος petra

  • *****
  • 5198
  • Φύλο: Γυναίκα
  • big sister's watching you!
Απ: T2 2.4ml eGo CC (Coil Changeable) Clearomizer
« Απάντηση #19 στις: Ιουλίου 09, 2012, 12:16 »
Aυτά συμβαίνουν όταν αγοράζεις την πρώτη βερσιόν ενός προϊόντος.
Η βελτίωσή του γίνεται αφού οι πρώτοι πελάτες χρησιμεύσουν ως beta testers.

Χτες έστειλαν ερώτηση στο HC και σήμερα μου απάντησαν ότι στην επόμενη παραγγελία μου, θα μου στείλουν δωρεάν τα νέα τιπς. Τους απάντησα ότι αφού το προιόν έχει εγνωσμένο πρόβλημα και τα νεα τιπς είναι το update που διορθώνει το πρόβλημα, πρέπει να τα στείλουν ούτως ή άλλως. Δέχτηκαν. Ευγενέστατοι.

ΕΝΤΙΤ Τετάρτη 11 Ιουλίου:
Ο ατμοποιητής άρχισε τα γνωστά κουλά των CE2. Μπουκώνει αναίτια και ξεμπουκώνει επίσης χωρίς να κάνω κάτι. Οταν μπουκώνει χάνει από τον πόλο, ενώ από πάνω δε βγάζει ατμό. Φυσάω με τον ατμο όρθιο, βγάζει συνέχεια υγρό από τον πόλο. Φυσάω με τον άτμο πλαγιαστό, βγάζει υγρό από το επιστόμιο. Μετά συνέρχεται και ατμίζει καλά. Ισως να φταίει το επιστόμιο που δεν κάνει καλή επαφή.

Συμπέρασμα: Ο άτμο θέλει βελτιώσεις.
Την επόμενη φορά που θα δω καινούριο προϊόν, θα περιμένω να "ωριμάσει" στην αγορά και θα προμηθευτώ ένα από ελληνικό κατάστημα για δοκιμή. Αν είναι καλό, θα ξαναπάρω 2-3 κομμάτια να τα έχω στοκ, αλλά μέχρι εκεί. Μόνον αν είναι εξαιρετικό θα πάρω 10 κομμάτια. Αυτή τη φορά στόκαρα ένα προϊόν με συμπαθητική απόδοση μεν, όχι κάτι όμως που αξίζει να το στοκάρεις σε 5+5 κομμάτια. Νομίζω ότι όταν χαλάσει η κεφαλή, θα ανοίξω πρώτα έναν με τανκ και έναν ντριπάτο και αφού χαλάσουν κι αυτοί θα αλλάξω την κεφαλή για να τον ξαναατμίσω.
« Τελευταία τροποποίηση: Ιουλίου 11, 2012, 20:05 από petra »

Αποσυνδεδεμένος Giannaros

  • *
  • 86
  • Φύλο: Άντρας
  • Kαι με τα φυλλοκαρδια μου τραβω τον ξελιγωνω!
Απ: T2 2.4ml eGo CC (Coil Changeable) Clearomizer
« Απάντηση #20 στις: Ιουλίου 12, 2012, 23:35 »
Δυστηχως τα ιδια συμβαινουν κ σε μενα,μπουκωματα κτλ.προσπαθησα να ανοιξω την κεφαλη για να την τροποποιησω αλλα δυστηχως μου εμεινε στα χερια,μαλλον την εχουν φτιαξει ετσι ωστε να μην δεχεται παρεμβασεις..φιξαριστη,
ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΣΗ

Αποσυνδεδεμένος petra

  • *****
  • 5198
  • Φύλο: Γυναίκα
  • big sister's watching you!
Απ: T2 2.4ml eGo CC (Coil Changeable) Clearomizer
« Απάντηση #21 στις: Ιουλίου 12, 2012, 23:44 »
Σήμερα είπα να μην το γεμίσω ποτέ πάνω από τη μέση. Θα έλεγα ότι δούλεψε εξαιρετικά όλη μέρα.
Δεν ξέρω αν φταίει αυτό, αλλά από φόβο είχα και τον τριπάτο μαζί όλη μέρα. Μήπως φταίει κι αυτό, ότι δηλαδή τον δούλευα εναλλάξ και ξεκουραζόταν.

Αποσυνδεδεμένος valantiss

  • *
  • 12
  • Φύλο: Άντρας
Απ: T2 2.4ml eGo CC (Coil Changeable) Clearomizer
« Απάντηση #22 στις: Ιουλίου 23, 2012, 20:16 »
κ σε μενα μια απ τα ιδια,δεν εχω προβλημα με το πιπακι αλλα με τις διαροες,μου βγαζει το υγρο απο τη κεφαλη κ μπουκονει...τωρα 2 μερες δε του βαζω πανω απο 0.8 ml και δουλευει μια χαρα.δ ξερω αν φταιει αυτο θα δειξει..οποτε του βαζα παραπανω ειχε διαροες μεχρι να φτασει στο 0.8ml κ μετα δουλευε κανονικα

Αποσυνδεδεμένος petra

  • *****
  • 5198
  • Φύλο: Γυναίκα
  • big sister's watching you!
Απ: T2 2.4ml eGo CC (Coil Changeable) Clearomizer
« Απάντηση #23 στις: Αυγούστου 01, 2012, 19:09 »
Ηρθε η σειρά μου να μοιραστώ τις εντυπώσεις μου μετά από ένα μήνα σχεδόν αποκλειστικής χρήσης με τον 1,8ohm.
Η πρώτη κεφαλή κράτησε 18 ημέρες αποκλειστικής χρήσης. Εβαλα τη δεύτερη πριν λίγες ημέρες. Ενδιάμεσα επιχείρησα να βάλω επιστόμιο από αχρησιμοποίητο CC που όμως άντεξε κι αυτό 2,5 μέρες.
Με τη γνωστή ταλαιπωρία που υφίσταται κάτι στα δικά μου χέρια.
Από τροφοδοσία, ο άτμο υπέστη μέτρια. Δεν τον δούλευα σε απλή ego, ούτε όμως και σε VV που επιτυγχάνει καλύτερη καύση και ομαλότερη τροφοδοσία ρεύματος.
Τον δούλευα σε passthrough VV Ego 4,2v 70% στον υπολογιστή με σταθερό ρεύμα και 30% χωρίς το καλώδιο, με την τάση να μειώνεται όσο περνάει η ώρα.

Επιστόμιο:
Σήμερα παρέλαβα από τους Κινέζους τα δωρεάν ανταλλακτικά βελτιωμένα επιστόμια.
Ηδη όμως από χτες ατμίζω με το νέο επιστόμιο, που πολύ ευγενικά μου έστειλε η Μαρία του FAB VAPE έχοντας διαβάσει το πρόβλημα.
το νέο επιστόμιο έχει εσωτερικά 4 "κολωνίτσες" που ουσιαστικά ενισχύουν την αντοχή του. Από όσα διάβασα, οι Ελληνες καταστηματάρχες παρέλαβαν αφού είχε διαγνωστεί και λυθεί το πρόβλημα, οπότε το θέμα αυτό ΔΕΝ ΥΦΙΣΤΑΤΑΙ για αγορές από Ελλάδα.

Διαρροές:
Ταλαιπωρήθηκα αρκετά 18 ημέρες με τον πρώτο και περίπου 5-6 με τον δεύτερο από διαρροές.
στο 60% περίπου της διάρκειας χρήσης του δουλεύει καλά με πολύ καλή απόδοση γεύσης (οπωσδήποτε μπανιο στην αρχή σωλήνα, επιστόμιο, κεφαλή) καλό ατμό και χτύπημα (όχι εξαιρετικό, καλό) Στο 40% ρουφούσα μπουρμπουληθρες ή τίποτα (όχι ατμός κλπ) ή σκούπιζα υγρά από το επιστόμιο, τον πόλο Και την ένωση πλαστικού σωλήνα με βάση.
Απέδωσα μέρος του προβλήματος αρχικά στο σπασμένο επιστόμιο που ήταν κολλημένο με μονωτικό, μη εφαρμόζοντας στεγανά στο τανκ. Αλλά το πρόβλημα συνεχίστηκε και με το δεύτερο επιστόμιο μέχρι να σπάσει, όπως και με το τρίτο το γερό.
Δεν ξέρω αν οφείλεται στο κάτω μέρος του tube. Ηρθε με μια φυσαλίδα αέρα στην ένωση και στη συνέχεια έκανε δίπλα μια ραγισματιά 3 χιλιοστά που έφτασε ως τα 5 (από τη συνήθειά μου να τον κουβαλάω στην τσέπη) Οταν χάνει από το tube πάντα είναι πιο υγρό στο συγκεκριμένο σημείο. Αυτή η ανεξήγητη αστάθεια στην απόδοσή του με έχει προβληματίσει, καθώς δεν κατάφερα να τη συσχετίσω με τη στάθμη του υγρού, ούτε με τον τρόπο εισπνοής, μόνο να παρατηρήσω ότι την κάνει πιο συχνά όταν δουλεύω τη μπαταρία χωρίς καλώδιο. Ισως σε μπαταριοθήκες να μη δημιουργείται το ίδιο θέμα. Ή να οφείλεται στο γεγονός ότι ήταν η πρώτη παρτίδα, ή να έπεσα σε προβληματικό κομμάτι. Σώμα, όχι κεφαλή. Πάντως, ο κύριος λόγος που άλλαξα κεφαλή δεν ήταν η γεύση και το χτύπημα, αλλά η ελλειπής ατμοποιηση και οι περισσότερες διαρροές.

Συμπέρασμα:
Δεν είναι ο ατμο που όλοι περιμέναμε. Πάσχει κι αυτός από την κατάρα των περισσότερων κλιαρομάιζερ: διαρροές μετά μπουκωμάτων που εμφανίζονται χωρίς εμφανή λόγο και διορθώνονται από μόνες τους.

Κάποια στιγμή θα επιχειρήσω ένα συγκριτικό τεστ αντοχής μεταξύ CC & Crystal, πάντα πάνω σε ego μπαταρίες που είναι και το κατ΄εξοχήν κοινό του.



Αποσυνδεδεμένος Tem

  • *****
  • 9582
  • Φύλο: Άντρας
Απ: T2 2.4ml eGo CC (Coil Changeable) Clearomizer
« Απάντηση #24 στις: Αυγούστου 03, 2012, 10:13 »
και βέβαια, όπως ήταν αναμενόμενο, τώρα και  έκδοση κεφαλής με μακρύ φιτίλι (long wick)
http://www.heaven-gifts.com/product-525.html 

Αποσυνδεδεμένος petra

  • *****
  • 5198
  • Φύλο: Γυναίκα
  • big sister's watching you!
Απ: T2 2.4ml eGo CC (Coil Changeable) Clearomizer
« Απάντηση #25 στις: Αυγούστου 07, 2012, 22:26 »
Εβαλα στην άκρη τους CC/T2 της καμπίνας και άνοιξα πριν 3 μέρες τον ίδιο από FAB Vape.
Πολύ καλύτερη ποιότητα, που θα έλεγα ότι εστιάζεται στις κεφαλές.
Αλλάζοντας τις κεφαλές ΗC & FAB στο ίδιο tube, έβλεπα ότι η 6 ημερών κεφαλή της HC δεν έπαιζε καλά σε κανένα tube, ενώ της FAB έπαιζε και στα δυο καλά.
Σημειώνω ότι ήταν η 2η κεφαλή που χρησιμοποιούσα από HC. Η πρώτη ήταν κάπως καλύτερη, αλλά πάλι πίσω σε ποιότητα από της FAB.
Δεν ξέρω αν παίζει ρόλο η παρτίδα ή το εργοστάσιο, πάντως τα προβλήματα δεν υπάρχουν πλέον, μόνο ένα δάκρυσμα στον πόλο κάποιες στιγμές, αλλά στα φυσιολογικά όρια.
Από χτύπημα και ντουμάνι είναι ένα κλικ πάνω από τον HC στα καλά του, παρά το γεγονός ότι φοράει την μεσαία σε αντίσταση κεφαλή.
Θα ήθελα ακόμη μισό κλικ πάνω, αλλά και πάλι είναι καλός.
Στο τεστ δοκιμής που έκανα με το τανκ γεμάτο δεν αντιμετώπισε πρόβλημα μπουκωμάτων ή διαρροών, κάτι πολύ θετικό.
Να σημειώσω επίσης ότι η πλαστικίλα του πρώτου που κράτησε 5 μλ, με τον καινούριο ήταν ανύπαρκτη από την πρώτη κιόλας χρήση.

Προς το παρόν το συγκριτικό που ήθελα να κάνω με τον κρύσταλ (να ανοίξω δυο μαζί και να τους χρησιμοποιώ παράλληλα) αναβάλλεται, διότι ο κρύσταλ που ένοιξα την ίδια μέρα βγηκε οφφ μέσα σε 10 ώρες από διαρροές και σφίξιμο τζούρας και δεν έχω άλλον.

Αποσυνδεδεμένος savvis66

  • *
  • 83
  • Φύλο: Άντρας
  • Carto με λεμόνι στο μπαλκόνι κ' η pg μου φουντώνει
Απ: T2 2.4ml eGo CC (Coil Changeable) Clearomizer
« Απάντηση #26 στις: Αυγούστου 08, 2012, 16:28 »
Προς το παρόν το συγκριτικό που ήθελα να κάνω με τον κρύσταλ (να ανοίξω δυο μαζί και να τους χρησιμοποιώ παράλληλα) αναβάλλεται, διότι ο κρύσταλ που ένοιξα την ίδια μέρα βγηκε οφφ μέσα σε 10 ώρες από διαρροές και σφίξιμο τζούρας και δεν έχω άλλον.
Petra αν είχες τις κεφαλές με το μακρύ φυτίλι(και εγώ τα ίδια ακριβώς είχα) και ξαναπάθεις τα ίδια κόψε τα φυτίλια αφαίρεσε το μικρό φυτιλάκι απο την αντίσταση και πέρνα το απο πάνω αλά Ε1.Μόνο έτσι μου δούλεψαν ρολόι

Απ: T2 2.4ml eGo CC (Coil Changeable) Clearomizer
« Απάντηση #27 στις: Αυγούστου 18, 2012, 07:49 »
Μπορεί το φιτίλι του να είναι μικρό αλλά είναι απλωμένο και κάθεται σχεδόν περιμετρικά
στο σιλικονένιο ποτηράκι έτσι ώστε να βρέχεται με μια περιστροφή και να λειτουργεί σαν
χοάνη διοχέτευσης του υγρού στην αντίσταση μέσω αυτού.
Σε χαμηλή στάθμη υγρού ακόμα και σε περιμετρική περιστροφή αν δεν πάει το υγρό να
"κάτσει" στο ποτηράκι αυτό τότε βγάζει καμένο σε κάθε τζούρα.
Το πρόβλημα θεραπεύεται μόνο με συμπλήρωση πάνω από το 1/3 της δεξαμενής με υγρό.

Αποσυνδεδεμένος petra

  • *****
  • 5198
  • Φύλο: Γυναίκα
  • big sister's watching you!
Απ: T2 2.4ml eGo CC (Coil Changeable) Clearomizer
« Απάντηση #28 στις: Αυγούστου 18, 2012, 09:35 »
Δεν είναι τόσο τραγικά τα πράγματα. Σ΄αυτά που είχα από Κίνα, ακόμη και με το υγρό ίσα να καλύπτει τον πάτο, καμμένο δεν έβγαζε ποτέ όσο το γύριζες να βρέχεται η άκρη του φιτιλιού. Ηταν από την πρώτη παρτίδα. Γενικά, υπερτροφοδοσία και μπουκωματάκια είχαν συχνά, ποτέ όμως καμμένο.
Στη δεύτερη παρτιδα που πήρα από Ελλάδα, ήθελε μισό εκατοστό τουλάχιστον υγρό για να τροφοδοτείται σωστά όταν το αναποδογυρίζεις και να μη βγάζει καμμένο. Κάποια μικροαλλαγή πρέπει να έχει γίνει στις κεφαλές, διότι αυτές μπούκωναν πολύ πιο σπάνια, αλλά ήθελαν και λίγο περισσότερο υγρό για να μη βγάλουν καμμένο.

Αποσυνδεδεμένος papoys

  • ****
  • 1068
  • Φύλο: Άντρας
Απ: T2 2.4ml eGo CC (Coil Changeable) Clearomizer
« Απάντηση #29 στις: Αυγούστου 18, 2012, 09:49 »
Εγώ νομίζω ότι ο συγκεκριμένος ατμοποιητής πέραν των παραπάνω ml χορητηκότητα που έχει στα υπόλοιπα υστερεί σε σχέση με τον

crystal.

Τόσο σε διαρροές που εμφανίζει γιατί δεν έχει τη στεγανότητα που έχει ο crystal όσο και στην μεγάλη ευκολία που καθαρίζετε ο
  crystal.
Πιστεύω όμως ότι όπως ανέφερε και ηpetra τα επόμενα μοντέλα του να είναι καλίτερα όπως έγινε και με τον c.

Θάθελε εδώ να προσθέσω και κάτι άλλο που είδα τις τελευταίες μέρες και αν ενοχλεί ας το σβήσει κάποιος.

Σαν φαν των απλών κινέζικων εργοστασιακών μοντέλων (μπαταριών -  ατμοποιητών) χαίρομαι για την συνεργασία ως συντονιστών σε
αυτή εδώ την ενότητα της petra  και Giannh Pap. :thumpup:

Πάντα διάβαζα τις τεκμηριωμένες και σωστές απόψεις της petra.
Τον τελευταίο καιρό την έβλεπα να μην συμμετέχει πολύ.Όμως με την αναβάθμιση του Γιάννη την βλέπω να επανέρχεται ορεξάτη και να
μου θυμίζει την petra που γνώρισα τον πρώτο καιρό που ήρθα στο φόρουμ και κατάπινα τις απόψεις της σαν νέος ατμιστής. :respect:

Πιστεύω και εύχομαι μαζί με τον Γιάννη ο οποίος έχει όρεξη για δουλειά και αρκετά ακόμη να μάθει να καταφέρουν να αναστήσουν τους
καλούς - απλούς - φτηνούς κινέζικους ατμοποιητές τους οποίους έχει ανάγκη η μεγαλίτερη μερίδα των ατμιστών. 

Ελπίζω να με συγχωρέσετε για το οφ τόπιτς αλλά έχοιωθα ότι εδώ ήταν ο κατάλληλος χώρος να πω τα παραπάνω. :yes:
« Τελευταία τροποποίηση: Αυγούστου 18, 2012, 10:02 από papoys »

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1687 180512 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 13:33
από funes
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 16 8299 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 26, 2024, 17:10
από Sergios
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 125 33929 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 19:13
από ΛΥΚ
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4914 536032 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 15:18
από kkoumas
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 229 59754 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 13:39
από Chris66
La Tabaccheria (Αρώματα Εκχυλίσματος Καπνού - ΝΕΤ) [Αρώματα] 3047 237333 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:41
από Milarepa
Υγρα νετ απο παλιά! ΥΓΡΑ (γενικά) 2 574 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:13
από tsep12
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 185 15492 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 20, 2024, 20:16
από e-akapnos
Υγρά Αναπλήρωσης Dinner Lady Έτοιμα υγρά 1239 136102 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 12:53
από Apostolosz
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8819 1085272 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 00:26
από Σταύρος 63
Taifun GTR clones [Κλώνοι επισκευάσιμων] 169 35375 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 20:19
από axilleaspro
Υγρα net ΥΓΡΑ (γενικά) 24 10207 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 17:45
από tsep12