vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

Twitter

ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ: Η ίδρυση του 1ου Πανελλήνιου Συλλόγου Ατμιστών είναι γεγονός!

Αποσυνδεδεμένος megst

  • ****
  • 1278
  • Φύλο: Άντρας
  • Γιώργος
Ευχαριστώ Τρύφωνα, αλλά εννούσα για το πως να δούμε τα προσωπικά στοιχεία του λογαριασμού μας...

Αποσυνδεδεμένος Cruiser79

  • *****
  • 9074
  • Φύλο: Άντρας
  • Ομορφαίνει, δεν παχαίνει!
    • Cruiser's e-liquid reviews
Αν τα έχεις ξεχάσει εννοείς, ή τι στοιχεία έχεις δηλώσει? Αν είναι το πρώτο, ένα mail στον gvc και διορθώνεται. Αν είναι το δεύτερο, με τον τρόπο που σου περιέγραψα παραπάνω, έχεις πρόσβαση σε τύπου control panel. Αν ψάχνεις στοιχεία του στυλ "μητρώο μελών", αυτό προσωρινά είναι διαθέσιμο μόνο στα μέλη της ΠΔΕ και θα περάσει στο ΔΣ όταν αυτό εκλεγεί.

Αποσυνδεδεμένος modivin

  • *****
  • 3672
  • Φύλο: Άντρας
έχεις πρόσβαση σε τύπου control panel.

Δυστυχώς δεν υπάρχει τέτοια δυνατότητα ακόμα. Είναι και αυτό στο 2do.

Αποσυνδεδεμένος madmax

  • *
  • 31
  • Φύλο: Άντρας
Μέλος και εγώ του συλλόγου από σήμερα.
Παλιόπαιδα με αναγκάσατε να κάνω pay..something στα γεράματα ενώ αν ερχόσασταν στην Θεσσαλονίκη για εγγραφές θα σας κερνούσα μπουγάτσα με Tribeca άντε και με lemon tart.
Θα πω κοινοτυπία όμως πιστεύω ότι ανεξάρτητα από επιφυλάξεις που μπορεί να έχει κάποιος για διαδικασίες, άρθρα ή πρόσωπα . Ανεξάρτητα από το πώς πιστεύει ότι θα μπορούσαν να γίνουν καλύτερα τα πράγματα , τώρα δεν είναι ώρα για κριτική ή για δημιουργικότητα.
Το μόνο που έχουμε να κάνουμε τώρα, αν είμαστε οπαδοί της συλλογικής προσπάθειας , είναι να γραφτούμε στον σύλλογο , να πείσουμε κι άλλους να γραφτούν και να ψηφίσουμε.
Το Δ.Σ. που θα αναδειχθεί θα είναι αποδέκτης της κριτικής μας ( θετικής ή αρνητικής ) και το μέσο για να υλοποιηθούν οι ιδέες μας αν αυτές γίνουν αποδεκτές.

Αποσυνδεδεμένος firvain

  • ****
  • 1084
  • Φύλο: Άντρας
  • What can change the nature of a man?
ρωτάω εδώ σχετικά για να μην γράφω στο νήμα της νομοθεσίας
ο σύλλογος θα έχει νομικό σύμβουλο; θα μπορεί να κινηθεί νομικά εναντίων του ατμιστικού νόμου;
μπορεί δηλαδή ένας σύλλογος να απευθυνθεί στο ΣΤΕ ή δεν έχει τέτοια δυνατότητα (δεν εννοώ οικονομική προφανώς) ως νομική οντότητα;

Αποσυνδεδεμένος e-spy

  • *****
  • 2471
  • Φύλο: Άντρας
  • Χιούμορ είναι η τέχνη να κρύβεις τις πληγές σου...
    • 99designs
Φυσικά θα έχει νομικό σύμβουλο και φυσικά έχει τη δυνατότητα για κάτι τέτοιο.
Το αν θα μπορέσει να το πραγματοποιήσει, εξαρτάται όπως καταλαβαίνεις από τις οικονομικές δυνατότητες που θα έχει.

Αποσυνδεδεμένος Λοξίας

  • ****
  • 1388
  • Φύλο: Άντρας
Σπύρε,
τελικά αυτό ήταν το πρόβλημα. Η εισαγωγή του ονόματος χρήστη με ελληνικούς χαρακτήρες. Μόλις έβαλα Loxias, αντί Λοξίας, πέρασα στο paypal και η διαδικασία εγγραφής ολοκληρώθηκε.

Όλα καλά λοιπόν. :)

Αποσυνδεδεμένος yorgoss

  • **
  • 234
  • Φύλο: Άντρας
μέχρι πόσους υποψήφιους μπορούμε να ψηφίσουμε την Κυριακή ;;

καπου το ειχε γραψει ο Σπυρος αλλα δεν μπορω να το βρω.αν δεν κανω λαθος 5 για ΔΣ και 3 για ΕΕ

Αποσυνδεδεμένος argo

  • **
  • 126
  • Φύλο: Άντρας
εως 5 για ΔΣ ,εως 3 για ΕΕ

Αποσυνδεδεμένος dinos_74

  • *****
  • 1689
  • Φύλο: Άντρας
  • πεφτω γιατι μπορω να σηκωθω
ακουσα πολλους να κραζουν τα 15+5


ΕΠΙΣΗΣ ΑΚΟΥΣΑ ΠΟΛΛΟΥΣ ΝΑ ΛΕΝΕ ΟΤΙ ΑΓΟΡΑΣΑΝ  Π.Χ ΤΟ ΝΕΟ ΑSPIRE NAUTILUS.


ΑΡΑ ΚΡΑΖΕΙΣ??ΘΑΥΜΑΖΕΙΣ!!

Οταν μετα την Κυριακη θα εχουμε λοιπον τον 
ΔΙΚΟ ΜΑΣ ΣΥΛΛΟΓΟ ΑΤΜΙΣΤΩΝ ,
για ολους εμας,
αραγε,
θα κραζεις παλι??
θα θαυμαζεις??
Μαλλον θα κραζεις γιατι απο την πρωτη μερα 
ΕΝΩ ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΜΕΛΟΣ 
θα ζητας τα 100ml να εχουν 10 euro
θα ζητας το μοντακι σου να εχει 2 χρονια εγγυηση
θα ζητας τον ουρανο με τ¨αστρα.
Βεβαια καλυτερα που δεν εισαι μελος
γιατι το μελος εχει ευθυνη,
κατι που δυστιχος εσυ δεν εχεις,
καθως το μονο που ξερεις ειναι να κραζεις.
Οποτε ερχομαστε στην αρχη παλι.
ΚΡΑΖΕΙΣ??ΘΑΥΜΑΖΕΙΣ

Αποσυνδεδεμένος johnper

  • **
  • 297
  • Φύλο: Άντρας
  • Heavy vape industry
Ξεπούλησε ο nautilus μακαρι να γινοταν και εδω το ιδιο οπως λες φιλε μου ....

Αποσυνδεδεμένος JoeBarTeam

  • *****
  • 2478
  • 01.11.2015 00:00
[justify]Οι περισσότεροι φαντάζομαι έχουν μια κάποια εμπειρία, είτε από Σωματείο είτε από Σύλλογο. Βλέπω ζωντανά την τελευταία ενημέρωση-συνέντευξη απ’ τον φίλο e-spy. Εντάξει, ο άνθρωπος είναι χαρισματικός. Έπρεπε να δοθούν αυτές απαντήσεις. Μαχητικός και αληθινός. Αν κάποιος είχε-έχει ενστάσεις, απορίες, κατηγορίες, το οτιδήποτε. Πάντα υπάρχει βήμα. [/justify]

Αποσυνδεδεμένος NekosAthina

  • ***
  • 571
  • Φύλο: Άντρας
  • Εσύ. Πόσο θέλεις να ακουστείς;
Εάν και εφόσων κάποιοι δεν κατάλαβαν κάτι, θα πώ του Δόκτορα να μου κάνει λοβοτομή :laugh1: :laugh1:

Αποσυνδεδεμένος FML

  • ***
  • 700
  • Φύλο: Άντρας
Μιας που τέλειωσαν οι συνεντεύξεις, 3 highlights από μένα -περσινά ξινά σταφύλια- αλλά θέλω να εκμεταλλευτώ και'γω την ΤΟΣΗ ελευθερία:

1. Όσοι ατμιστές δεν μπορούν να δώσουν 1.25€ το μήνα για το σύλλογο (π.χ. γιατί τόσο τους κοστίζει η μηδενική βάση που ατμίζουν το μήνα)
μήπως να σκεφτόντουσταν να το κόψουν το άτμισμα; Αφού είναι ΤΟΣΟ σημαντικό ποσό αυτό το 1.25€, μήπως να το αξιοποιούσαν κάπως πιο σωστά;
Και πόσοι είναι αυτοί ΤΕΛΟΣΠΑΝΤΩΝ που 1.25€ το μήνα τους είναι ΤΟΣΟ τεράστιο ποσό, ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ απορώ. Επίσης απορώ πως γίνεται να έχει
τόσους άνεργους αυτή η χώρα, αλλά αυτό δεν είναι του παρόντος (προσωπικά έχω 0 γνωστούς άνεργους, άλλο αν δουλεύουν 12ωρα+ για 500€/μήνα).

2. Στην 1η συνέντευξη Σπύρου στον Φουρτούνη, παρομοίασε κάποιος το Σπύρο με τον Τσίπρα. Εκεί γέλασα ΔΥΝΑΤΑ. Και μετά από λίγο, ακολουθεί
ΜΗΝΥΜΑ ΟΛΙΚΗΣ ΑΠΟΓΝΩΣΤΗΣ ΚΛΑΣΣΙΚΟΥ ΕΛΛΗΝΑ ΚΑΝΑΠΕΔΟΦΙΛΟΥ: "ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΜΙΚΡΟΙ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟΝ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΣΟΥΝ!!!". Έτσι. Φουρτούνης + Λαζάρου
που να αντιμετωπίσουν κοτζάμ μεγαθηρίο -5ου καβαλάρη της Αποκάλυψης- Σπύρου Τσίπρα. Εύκολα ό,τι πιο αστείο/διασκεδαστικό έχω διαβάσει φέτος.
Πολλές φορές το σκέφτομαι το πρωί όταν πηγαίνω στη δουλειά για να μου φτιάχνει τη διάθεση (και να μου δίνει δύναμη να μην καταλήξω έτσι).

3. Με το Φουρτούνη -αν και τις έχω δει όλες τις εκπομπές του γιατί είναι χαριτωμένος- διαφωνούσα σε πολλά πράγματα από αυτά που έχει πει
και έχει κάνει -ΠΡΙΝ ΑΡΧΙΣΕΙ Η ΟΛΗ Η ΦΑΣΗ ΜΕ ΤΟ ΣΥΛΛΟΓΟ- και γενικά τον πήγαινα και δεν τον πήγαινα ταυτόχρονα. Στη συνέντευξη που έδωσε
στον Κώστα όμως ήταν πολύ σωστός. Αν όχι σε όλα, σχεδόν σε όλα. Και είπε και πράματα που δεν περίμενα να πει... εκεί παραδέχτηκα. Από 3-4
υποψήφιους δεν είδα καν συνεντεύξεις (τι να δεις όταν κάποιος δηλώνει: "γιατί εμένα; γιατί όχι;")




Κλείνωντας:




Α, αυτός ο George Georgiou  πως λέγεται -που από βδομάδα θα στείλει printscreens από βρισιές υποψηφίων προς τον εαυτόν του στον εισαγγελέα-
είναι μέλος στο forum (μας)? Αν ναι και αν επιτρέπεται, στείλτε μου σε ένα pm ποιός είναι να ξέρω όποτε βλέπω post του να τον αγνοώ. Ευχαριστώ.




EDIT - BONUS HIGHLIGHT: Στη σημερινή συνέντευξη γράφει ένας στο chat πως χαλάστηκε που ιδρύθηκε με τέτοιο τρόπο ο σύλλογος γιατί:
"Ε ΝΑ... ΠΟΛΛΟΙ ΠΑΛΙΟΙ ΕΙΧΑΜΕ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙ ΓΙ' ΑΥΤΟ ΤΟ ΟΡΑΜΑ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΣΕ ΑΤΜΟΚΑΦΕΔΕΣ ΜΑΣ". Μπράβο "φίλε", τόσο γέλιο
δεν μου πρόσφερε ολόκληρο Comedy Lab τα τελευταία 3 χρόνια. Σε παραδέχομαι. Άμα περίμενε η ατμιστική κοινότητα πότε θα δράσετε "εσείς"
(που το οραματιζόσασταν -χρόνια- στους ατμοκαφέδες σας) το πιο πιθανό είναι να καταλήγαμε όλοι να ατμίζουμε.... οράματα.



/drama_lover_FML_over_&_out.
« Τελευταία τροποποίηση: Μαρτίου 19, 2017, 02:48 από FML »

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 19 8427 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 10:26
από Ηρακλης
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1687 180812 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 27, 2024, 13:33
από funes
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 125 34075 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 19:13
από ΛΥΚ
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4914 536956 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 15:18
από kkoumas
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 229 59945 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 13:39
από Chris66
La Tabaccheria (Αρώματα Εκχυλίσματος Καπνού - ΝΕΤ) [Αρώματα] 3047 237872 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:41
από Milarepa
Υγρα νετ απο παλιά! ΥΓΡΑ (γενικά) 2 609 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:13
από tsep12
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 185 16086 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 20, 2024, 20:16
από e-akapnos
Υγρά Αναπλήρωσης Dinner Lady Έτοιμα υγρά 1239 136219 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 12:53
από Apostolosz
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8819 1085458 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 00:26
από Σταύρος 63
Taifun GTR clones [Κλώνοι επισκευάσιμων] 169 35521 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 20:19
από axilleaspro
Υγρα net ΥΓΡΑ (γενικά) 24 10365 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 17:45
από tsep12