vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

516 επισκέπτες, 6 χρήστες
dkostas, manoslykos, gfilip, white varadero, Jorge, camber

Twitter

ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ: Η ίδρυση του 1ου Πανελλήνιου Συλλόγου Ατμιστών είναι γεγονός!

Αποσυνδεδεμένος Atoner

  • **
  • 298
  • Φύλο: Άντρας
  • Σοβαρος ΝΑΙ σοβαροφανης ΠΟΤΕ!!!




Αγαπητέ παλιέ φίλε συνατμιστή Apostolos kal ,
αν ήσουν κάποιος νέος εδώ ,μπορεί και να μην απαντούσα ,( που δέν το νομίζω για να πώ τήν απόλυτη αλήθεια ,αλλά δεν θα με πείραζε ίσως τόσο ) αλλά επειδή ακόμα θυμάμαι μέχρι και τόν καιφούνι εκείνο που πρωτοπήρα , οτι απο τόν ιδιο χώρο που τον ειχες πάρει και εσύ ηταν ,και διάβαζα τα στησίματα ,τα προβλήματα κλπ που ποσταρες ,για να μαθαίνω σάν ποιο άπειρος που ήμουν στούς επισκευάσιμους ,εεε περίμενα ,οτι μετά από χρόνια ,θά ήξερες ,( θά έβλεπες ) ,το αν ΕΓΩ ΠΡΩΣΩΠΙΚΑ ,ειχα ποτέ 'η έχω  ,"στημένο" λόγο ,αλλά και γενικά οτιδήποτε κάνω- γράφω.
Και μέ αυτό που γράφω δέν εννοώ φυσικά ,οτι κάποιοι αλλοι φίλοι έχουν ,αλλά μου αρέσει να μιλάω ΜΟΝΟ ΚΑΙ απόλυτα για ΜΕΝΑ.

Εμπάς περιπτώσει ,   είτε δεν εννοούσες ΚΑΙ εμένα ,είτε είμαι μέσα και εγώ στούς " Ατμοπολιτικούς " , σε αυτούς με " Στημένο λόγο και πολιτικάντηδες με όμορφα λόγια εντυπωσιασμού "  και πού ελπίζεις οτι τα μυαλά μας δεν έχουν πάρει ΠΟΛΫ ΑΕΡΑ ,( οπότε ενα κάτι τίς το έχουμε από αέρα πατέρα ),ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΏ γιατί μού άνοιξες τα μάτια ,και με έκανες να ΔΩ ,οτι δέν κάνω εγώ ,για οποιαδήποτε θέση ,καθότι είτε θα στεναχωριόμουν με τήν οποιαδήποτε κριτική ΤΕΤΟΙΟΥ ΕΙΔΟΥΣ ( πού κακά τα ψέματα θά υπάρχει ,και θα αυξάνετε ΛΟΓΑΡΙΘΜΙΚΆ με τήν πάροδο τού χρόνου ),είτε επειδή είμαι και λιγάκι παραπάνω του μέσου όρου νευρικός , ( κάτι που εδώ στο Forum τό έχω  ξεχάσει ,και τό έχω αφήσει έξω από τήν πόρτα του όταν μπαίνω για να χαλαρώσω )  θά άνοιγαν μερικές ακόμα τρύπες στο στομάχι μου ,κάτι το οποίο δεν ειναι και το ζητούμενο μου , και καθώς εχω πεί  από τήν αρχή ,οτι η υποψηφιότητά μου είχε να κάνει μόνο και μόνο ,για να σπάσει ο πάγος ,και με το που θά βρεθούν άλλα παλικάρια ,τα οποία και λόγο φυσικής θέσης κοντά στα δρώμενα ,και λόγο ικανοτήτων τίς οποίες εγω ΔΕΝ διαθέτω ,θα είναι πολύ ποιό ικανοί για τίς όποιες θέσεις στόν σύλλογο,θά αποσυρθώ και ΘΑ ΨΗΦΙΣΩ με μεγάλη μου χαρά αυτούς ,από όπου και να προέρχονται ,
ΑΠΟΣΎΡΩ τήν υποψηφιότητά μου ( θά ενημερώσω φυσικά και επίσημα τόν σύλλογο ),και εύχομαι καλή συνέχεια σε όλους ,με υγεία ,γερό στομάχι και τεράστια υπομονή.

Παρακαλώ να σεβαστείτε τήν απόφασή μου ,ξέρω θά ακουστούν αρκετά ,ντρέπομαι για τήν αναστάτωση ,αλλά μύγα στο σπαθί μου ΔΕΝ ανέχτηκα ΠΟΤΕ στήν ζωή μου ,ιδικά σε θέματα τιμής ,και ευθιξίας.


ΟΤΙ ΜΠΟΡΩ να προσφέρω ,να είστε σίγουροι οτι θά τό κάνω από οποιαδήποτε γωνίτσα τής γαλαρίας ,και δέν χρειάζεται να είμαι σε καμιά "ΘΕΣΗ" για να το κάνω.

Και αν δέν μπορώ ,η Σπηλιά και η χειμερία νάρκη ας με υποδεχτεί .
Η Άνοιξη λίγο ποιό αργά ,λίγο ποιό μπροστά ,έρχεται και θα ξανα ξυπνήσω .

Σάς ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΌΛΟΥΣ, μα ΟΛΟΥΣ, ΜΑ ΟΛΟΥΣ .

Τιμή και χαρά μου ,που έχω κάποιους ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΥΣ φίλους εδώ.

ΤΗΝ αγάπη μου και ....τά λέμε....

Γιώργος Καλογήρου.


Υ.Γ Παρακαλώ πολύ ,κανείς να μην βγει να πεί για αγωνιστές ,για μάχες ,για οτι εγώ είμαι δεν ειμαι ,τόν κακό μου και τόν ψυχρό μου καιρό.
Δεν χρειάζομαι κανέναν να πεί το τί ειμαι εγώ.
Όποιος νιώθει οτι νιώθει για μένα ,παρακαλώ να τό κρατήσει για τόν εαυτό του.
Δεν τήν γλύτωσα από τό καρκίνωμα ,και θά πάω απο άγχος ,ή από νεύρα .
ΟΠΟΙΟΣ με αγαπά ΑΣ καταλάβει το τί λέω.

Η απόφαση πού πήρα ΔΕΝ αναιρείτε ,και πιστέψτε με δέν χάνει η Βενετιά βελόνι ,ΟΥΤΕ ΤΟ παίζω οτι κάτι έκανα .
Και πάλι ειλικρινά συγνώμη ,για τήν όποια αναστάτωση.


« Τελευταία τροποποίηση: Μαρτίου 08, 2017, 19:16 από Atoner »

Αποσυνδεδεμένος dinos_74

  • *****
  • 1689
  • Φύλο: Άντρας
  • πεφτω γιατι μπορω να σηκωθω
Το μόνο που «βλέπω» είναι η αλήθεια και το σωστό,
ανεξάρτητα από φιλίες, και γνωστούς.

ΑΠΟΣΎΡΩ τήν υποψηφιότητά μου  

Τιμή και χαρά μου ,που έχω κάποιους ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΥΣ φίλους εδώ.



 
κανε λοιπον το σωστο
μην αποσυρης
εχεις πραγματικους φιλους παρα πολλους
Ειναι κριμα για εναν,να χασουν οι πολλοι.Απλα σκεψου το.
Λογο προβληματος που εχω(το γνωριζετε ολοι)ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΔΙΑΒΑΣΑ ΤΟΣΟ ΜΕΓΑΛΟ ΝΗΜΑ ΚΑΙ ΠΡΟΣΠΑΘΙΣΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΚΡΑΤΗΣΩ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΩ.
Νομιζω αυτο λεει πολλα Γιωργο.

Λυπαμε Γιωργο για την αποφαση σου.Μια ντομπρα και καθαρη φωνη ειναι παντα χρησιμη και απαραιτητη.Σεβομαι ομως την αποφαση σου :respect:

Αποσυνδεδεμένος Micha3L

  • **
  • 491
  • Φύλο: Άντρας
  • IT ℑℑ by ℠
    • vaping ... 8years
Δυστυχώς θα χρειαστεί πολύ γερο στομάχι για να αντέξει κάποιος τον ρόλο του στο σύλλογο.


ps
Γιώργο σε καταλαβαίνω απόλυτα και σέβομαι και εγώ με την σειρά μου την απόφασή σου, αλλά να ξέρεις ότι χρειαζόμαστε καθαρά άτομα σαν και εσένα στο GVC.

Αποσυνδεδεμένος billythekid

  • *****
  • 2380
  • Φύλο: Άντρας
Διαβάζω αυτά που γράφουν οι υποψήφιοι στα προφιλε τους και πραγματικά λυπάμαι... απο απλοι ατμιστες ξαφνικά  έγιναν ατμοπολιτικοι με στημενο λογο για να κέρδησει ο καθένας τις εντυπώσεις.....

Η ατμιστικη Κοινότητα δε χρειάζεται πολιτικάντηδες με ομορφα λογια εντυπωσιασμου .

Εύγε σε όσους ασχολούνται ενεργά με το συλογο αλλά να είστε απλοι ατμιστες με απλό καθημερινό λογο

Εύχομαι να μη πάρουν τα μυαλά σας αέρα πολυ και να έχετε μια αξιόλογη πορεία.
Απόστολε
Καλά έκανες και είπες την γνώμη σου και φυσικά δεν έχει σημασία αν είσαι μέλος ή όχι του Συλλόγου, αλλά για μία ακόμη φορά ως συνήθως έκανες το θαύμα σου............ :thumpdown: :thumpdown: :thumpdown: 

Αποσυνδεδεμένος spectrum

  • *****
  • 2577
  • Φύλο: Άντρας
  • Ευχαριστώ την Παναγία και τα παιδιά μου
    • Iδεογράφος
Καλά...  :laugh1:
Κάθε φορά που κάποιος κάνει "μπου" ή νομίζουμε πως κάνει  "μπου" θα πιάνει τους υποψήφιους το φιλότιμο;
Τι θα γίνει αν γίνει κάποια συνάντηση με τον άλφα "μουράτο";

Υπάρχει και το άλλο φιλότιμο, αυτό που δεν φαίνεται εύκολα ούτε στον εαυτό μας. Αυτό που λέει ότι, αν θέλουμε να προχωρήσει η δουλειά, κάτι τέτοια θα λέγονται (ή θα νομίζουμε ότι ειπώθηκαν) και ότι αυτός που θα αποδεχθεί την αποστολή πρέπει να τα ξεπερνά φυσώντας και μόνο.

Ναι, αυτοί που θα επιλεγούν θα τα περάσουν αυτά. 
Η διαφορά τους από τους πολιτικούς πρέπει να είναι ότι θα πονέσουν. Και να είναι έτοιμοι γι αυτό.

Αποσυνδεδεμένος APOSTOLOS KAL

  • ****
  • 1467
  • Φύλο: Άντρας
Δεν εχω πρόβλημα ούτε προσωπική κόντρα με κανέναν υποψήφιο, είπα αυτο που ένιωσα απλά και τους έδωσα και τις ευχές μου για ότι καλύτερο....

Λυπάμαι για την απόφαση σου Γιώργο, δε νομίζω ότι πράττεις σωστά...

Τρύφωνα δυστυχώς δεν βρίσκομαι Ελλάδα για  να ειμαι ενεργό μέλος του συλλόγου... Αν κάποια στιγμη επιστρεψω να έισαι σιγουρος ότι θα το κανω παρ όλες τις αντιδράσεις που θα υπάρξουν ... Ο αποστολοςκαλ δεν ειναι τέρας όπως πιστεύουν έδω μέσα ούτε τρολ...

Καλο δρόμο σ'αυτούς που αντέχουν!!!!!
« Τελευταία τροποποίηση: Μαρτίου 08, 2017, 16:56 από APOSTOLOS KAL »

Αποσυνδεδεμένος Atoner

  • **
  • 298
  • Φύλο: Άντρας
  • Σοβαρος ΝΑΙ σοβαροφανης ΠΟΤΕ!!!
Apostole σού εύχομαι οτι καλύτερο εκεί πού είσαι ,με το καλό όποτε δεήσει να γυρίσεις στην πατρίδα.
Συνυπογράφω οτι ούτε τέρας είσαι ,ούτε φυσικά Τρολ. :)
Το οτι κάτι με ενόχλησε ,δεν σημαίνει οτι θα δεχόμουν επ' ουδενί  να μην ακουστεί μία άποψη ,μόνο και μόνο επειδή " ενοχλεί ".
Αυτό θά ηταν οτι χειρότερο ,χίλιες φορές χειρότερο.
Η απόφαση μου για απόσυρση ( για τα μπάζα θα έλεγα ) ,δεν έχει να κάνει ούτε γιατί τοοοοοσο ποια ενοχλήθηκα ,τόοοοοοσοοοο ποια με χάλασε ,από τήν στιγμή που δεν ήταν και απόλυτα στοχευμένο προς μένα.
τέτοια οπως είπα θα υπάρχουν πολλά ,και κλιμακούμενα ισως.
Ουτε κάν Μπου δεν κατάλαβα....
Απλούστατα ήταν ενα από τα κομματάκια του παζλ τής αποχώρησης ( απόσυρσης υποψηφιότητας ποιο σωστά ) ,και τίποτα περισσότερο...
Οχι δεν φοβάμαι το τί θά πει κάποιος ,νομίζω ξέρω να απαντώ καταλλήλως.
Τόν εαυτό μου φοβάμαι ,για το τί μπορεί να πώ η' να κανω οταν γνωρίζω ,επακριβώς το τι μπορώ.
Οποτε ΜΟΝΟ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ υπεύθυνος για τίς πράξεις μου ,ευτυχώς η' δυστυχώς ,και θά ήταν ανέντιμο να ρίξω σε κάποιον τήν ευθύνη ,ετσι για να έχουμε να λέμε.....
Καλή συνέχεια φιλαράκια τα λέμε......
Αρκετά σας κούρασα.

Αποσυνδεδεμένος thenetpoet

  • *****
  • 6415
  • Φύλο: Άντρας
  • Πανορατμίξ
Γιώργο, δικαίωμα σου να κάνεις ότι εσύ θεωρείς σωστό.
Προσωπικά με λύπησε η απόσυρση της υποψηφιότητας σου.

Αποσυνδεδεμένος NekosAthina

  • ***
  • 571
  • Φύλο: Άντρας
  • Εσύ. Πόσο θέλεις να ακουστείς;
Καλησπέρα σε όλους.

Αύριο στις 22:00 θα δώσω συνέντευξη στο κανάλι VasililisL ecig reviews. Θα σας περιμένω εκέι να συζητήσουμε.


Αποσυνδεδεμένος e-spy

  • *****
  • 2471
  • Φύλο: Άντρας
  • Χιούμορ είναι η τέχνη να κρύβεις τις πληγές σου...
    • 99designs
Παρακαλώ διαβάστε και αυτό.

Αποσυνδεδεμένος Angelos

  • ****
  • 1045
  • Φύλο: Άντρας
Παρακολούθησα πριν λίγο την συνέντευξη των 2 υποψηφίων για το Δ.Σ του Συλλόγου και είδα πολλά μηνύματα στο chat περί του ύψους της συνδρομής, περί 5ευρου, περί ανέργων κλπ. 
Δεν τα υποτιμάω γιατί ήμουν και εγώ 4 χρόνια άνεργος και ξέρω τι εστί.
Μια πρόταση μου προς την ΠΔΕ,χωρίς να ξέρω αν μπορεί να πάρει τέτοιες αποφάσεις, είναι να ΜΗΝ πληρώνουν το 5ευρο της εγγραφής οι άνεργοι με ενεργή κάρτα  ανεργίας

Αποσυνδεδεμένος gipsy

  • *****
  • 1261
  • Φύλο: Άντρας
Άγγελε έχει απαντηθεί πολλές φορές αυτό.
Είναι κάτι που πρέπει να το αποφασίσει το εκλεγμένο ΔΣ  :yes:
Η ΠΔΕ δεν μπορεί να πάρει τέτοια πρωτοβουλία-απόφαση.

Αποσυνδεδεμένος Angelos

  • ****
  • 1045
  • Φύλο: Άντρας
Ναι αλλά η ΠΔΕ αποφάσισε για το 5ευρο. Δεν θα μπορούσε τουλάχιστον μέχρι τις εκλογές να πάρει μια απόφαση (προσωρινή). Το ΔΣ μετά αποφασίζει για τα περαιτέρω. Δεν πιστεύω να υπάρχουν κάποιοι που θα είναι αντίθετοι σε μια τέτοια απόφαση. Εκτός αν "νομικά" δεν γίνεται να παρθεί τέτοια απόφαση

Αποσυνδεδεμένος gipsy

  • *****
  • 1261
  • Φύλο: Άντρας
H ΠΔΕ τηρεί το καταστατικό. Δεν μπορεί να πάρει απόφαση εναντίον αυτού.
Για να αλλάξει θέλει τροποποίηση καταστατικού, δηλαδή απόφαση Γενικής συνέλευσης ότι εγκρίνει την τροποποίηση καταστατικού, εκλεγμένο ΔΣ κλπ


EDIT: Μάλλον καμία απόφαση δεν μπορεί να πάρει. Ο μόνος ρόλος της είναι να κάνει εγγραφές και να πάει τον σύλλογο σε εκλογές. ;)
« Τελευταία τροποποίηση: Μαρτίου 11, 2017, 01:14 από gipsy »

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1687 180512 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 13:33
από funes
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 16 8299 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 26, 2024, 17:10
από Sergios
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 125 33929 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 19:13
από ΛΥΚ
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4914 536036 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 15:18
από kkoumas
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 229 59755 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 13:39
από Chris66
La Tabaccheria (Αρώματα Εκχυλίσματος Καπνού - ΝΕΤ) [Αρώματα] 3047 237333 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:41
από Milarepa
Υγρα νετ απο παλιά! ΥΓΡΑ (γενικά) 2 574 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:13
από tsep12
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 185 15492 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 20, 2024, 20:16
από e-akapnos
Υγρά Αναπλήρωσης Dinner Lady Έτοιμα υγρά 1239 136102 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 12:53
από Apostolosz
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8819 1085274 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 00:26
από Σταύρος 63
Taifun GTR clones [Κλώνοι επισκευάσιμων] 169 35375 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 20:19
από axilleaspro
Υγρα net ΥΓΡΑ (γενικά) 24 10207 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 17:45
από tsep12