vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

520 επισκέπτες, 5 χρήστες
Mimhsdr, Olga68, grag, bloodlessz, Jorge

Twitter

ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ: Η ίδρυση του 1ου Πανελλήνιου Συλλόγου Ατμιστών είναι γεγονός!

Αποσυνδεδεμένος gipsy

  • *****
  • 1261
  • Φύλο: Άντρας
Ακυρώθηκαν οι επαναλαμβανόμενες-αυτόματες συνδρομές

EDIT: Επεξήγηση... Στην αρχή των εγγραφών είχε μπει στο να γίνεται κάθε χρόνο αυτόματη ανανέωση της συνδρομής (να τραβάει αυτόματα το PayPal 15€ κάθε χρόνο). Αυτό ακυρώσαμε μόλις. Η αρχική συνδρομή δεν ακυρώθηκε.

Αποσυνδεδεμένος ΜΑΡΙΑ ΝΕΦΕΛΗ

  • *****
  • 2184
  • Φύλο: Γυναίκα
Έφτασαν 2 μηνύματα:

Το1ο:

WordPress [email protected] μέσω webserver.thesmelter.net 
12:11 π.μ. (Πριν από 12 λεπτά)

προς Εμένα





Η συνδρομή σου στο GVC ακυρώθηκε.

Εάν δεν ζήτησες την ακύρωση, παρακαλώ επικοινώνησε μαζί μας στο [email protected]

To 2o αναφέρεται στην ανανέωση.

Αποσυνδεδεμένος gipsy

  • *****
  • 1261
  • Φύλο: Άντρας
Μην τους δίνεται σημασία :angel:

Αποσυνδεδεμένος ΜΑΡΙΑ ΝΕΦΕΛΗ

  • *****
  • 2184
  • Φύλο: Γυναίκα
Ο,τι πεις. ;)
Το κρίμα στο λαιμό σου αν δεν μπορέσω να ψηφίσω :dontknow:

Αποσυνδεδεμένος antonelos

  • *****
  • 1899
  • Φύλο: Άντρας
  • Ξέρεις απο e-VESPA???
και σε εμενα ηρθε και εξακολουθω και κανω login στο site κανονικα.
ολα καλα λοιπον




Σπυρο ετοιμαζεις βαλιτσες? :))

Αποσυνδεδεμένος gipsy

  • *****
  • 1261
  • Φύλο: Άντρας
Θα σας έρθει άλλο ένα εντός ολίγου 

Αποσυνδεδεμένος Atoner

  • **
  • 298
  • Φύλο: Άντρας
  • Σοβαρος ΝΑΙ σοβαροφανης ΠΟΤΕ!!!
Δεν υπάρχει πρόβλημα.

Όπως προανέφερε ο Gipsy επειδή αφαιρέθηκε το νά ανανεώνετε αυτόματα η συνδρομή ,κάτι το οποίο το ζήτησαν οι φίλοι συνδρομητές ,καθώς το είχε περάσει το Paypal ,είρθε αυτό το μήνυμα .

Η συνδρομή για τό 2017 ειναι κατοχυρωμένη ,εξάλλου υπάρχει και η απόδειξη.

Υ.Γ Ελπίζω να τα έγραψα ορθά ,αν και είμαι πλαγιαστά.
( τήν είπα τήν κρυάδα μου )



Αποσυνδεδεμένος ΜΑΡΙΑ ΝΕΦΕΛΗ

  • *****
  • 2184
  • Φύλο: Γυναίκα
Ήρθε και το 3ο. Ευχαριστούμε gipsy.

Αποσυνδεδεμένος 30SmokingYears

  • *****
  • 1731
  • Φύλο: Άντρας
  • Everything you can imagine is real (Pablo Picasso)
Ρε παιδιά, που σας έρχονται όλα αυτά? Εμένα γιατί δεν μου έρχεται τίποτα? Σε πηγάδι κατ...ηφόρισα, δηλαδή?

Αποσυνδεδεμένος gipsy

  • *****
  • 1261
  • Φύλο: Άντρας
Δεν ήσουν από αυτούς με την επαναλαμβανόμενη πληρωμή  ;D

Αποσυνδεδεμένος Π. Γιούρσης

  • **
  • 492
  • Φύλο: Άντρας
  • Το μή χείρον εστί βέλτιστον
ΑΠΟ PayPal , τώρα
Koinotita Ellinon Atmiston canceled your automatic payments

Dear PAVLOS GIOURSIS,
Koinotita Ellinon Atmiston canceled your automatic payments. This means we'll no longer automatically draw money from your account to pay the merchant. If you have any questions, you may ask Koinotita Ellinon Atmiston about this cancellation.

Αφορά ΜΟΝΟΝ την ΠΑΓΙΑ εντολή για αυτόματη πληρωμή της συνδρομής επομένων ετών. ΟΛΑ ΚΑΛΑ
ΔΕΝ ΑΦΟΡΑ την εγγραφή και τη συνδρομή του 2017.
« Τελευταία τροποποίηση: Φεβρουαρίου 27, 2017, 01:33 από PGIOURSIS »

Αποσυνδεδεμένος BigSur

  • *****
  • 2958
  • Φύλο: Άντρας
  • Την παλεύω...
    • Vapeorama
Το plugin του Paypal έβγαζε αυτόματη ανανέωση της συνδρομής (δηλαδή σε ένα χρονο θα αφαιρούσε αυτόματα 15 ευρώ). Δεν το είχαμε επιλέξει και δεν το θέλαμε. Αυτό διορθώθηκε αργότερα αλλά στα πρώτα μέλη το διόρθωσε ο φίλτατος gispy χειροκίνητα και στάλθηκε αυτό το email.
:)

Αποσυνδεδεμένος BigSur

  • *****
  • 2958
  • Φύλο: Άντρας
  • Την παλεύω...
    • Vapeorama

Η άποψή μου για τους υποψήφιους:
Αν είχαν όλα τα στοιχεία που περιγράφει ο μπλε κατάσκοπός μας, τότε αυτά τα άτομα θα έσωζαν το σύμπαν.
Για την Κοινότητα Ελλήνων Ατμιστών θα καλόβλεπα και απλούς θνητούς, με πάθος, λογική και ευελιξία.
Αλλιώς φοβάμαι πως θα το κλείναμε το μαγαζί λόγω έλλειψης απιθανοτέλειων.
:D

Αποσυνδεδεμένος papoys

  • ****
  • 1068
  • Φύλο: Άντρας
ΑΝΑΚΟΊΝΩΣΗ !

Επειδή οπως έχω πεί παλιά δεν μου αρέσει να χρωστάω.

Επειδή καλά τα λόγια και τα χιουμοριστικά ,αλλά οταν ειναι η ωρα τής φωτιάς ,κάποιος πρέπει να βγάλει τήν Λόλα από το μπάρ.

Επειδή κάποιος ΤΡΕΛΟΣ   πρέπει να κάνει τήν αρχή ,μπάς και ξυπνήσουν και μερικοί αλλοι.

Επειδή πείρα την έγκριση από τόν αρχηγό του σπιτιού τήν κυρά μου ,και τίς τρείς σκυλίτσες ,με τήν υπόσχεση οτι αν τίς παραμελήσω θα με καθαιρέσουν ,ακόμα και πλανητάρχης να γίνω.

Επειδή ετσι ,και επειδή ΔΕΝ θέλω να πώ αλλα , καθώς σε κάτι τέτοια δέν το έχω με το μπλα μπλά ,η΄ΔΕΝ γουστάρω το Μπλά .

ΚΑΤΑΘΕΤΩ ΥΠΟΨΗΦΙΌΤΗΤΑ γιά  Ελεγκτική Επιτροπή .



(Image removed from quote.)
Καλορίζικος και καλή επιτυχία.Πιστεύω ότι τα μέλη του Συλλόγου που είναι και μέλη του φόρουμ θα στηρίξουν μία τέτοια υποψηφιότητα. :thumpup:
Εύχομαι να είναι αληθινό,να μην είναι μία από τις συνηθισμένες πλάκες σου να μην το μετανοιώσεις και νάχουμε την ευκαιρία να σε γνωρίσουμε
και από κοντά με μια εκδρομούλα στην Αθήνα στις 19 Μαρτίου. :respect:

Αποσυνδεδεμένος savo

  • *****
  • 1548
  • Φύλο: Άντρας
Μπράβο σας για την ενημέρωση σχετικά με την αυτόματη ανανέωση κλπ. Mail με το τι συνέβη και καπάκι επεξηγηματικό τις κίνησης. Πολύ οργανωμένα πράγματα μέχρι στιγμής και χαίρομαι ιδιαίτερα γι αυτό.
Ολόκληρη sony και πρέπει να πηγαίνεις μόνος σου να ξετσεκάρεις την αυτόματη ανανέωση. Όχι ότι δεν θα ανανεώσουμε στον σύλλογο αλλα να επισημαίνουμε αυτές τις μικρές αλλά σημαντικές λεπτομέρειες. :thumpup:

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 19 8412 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 10:26
από Ηρακλης
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1687 180804 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 27, 2024, 13:33
από funes
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 125 34070 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 19:13
από ΛΥΚ
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4914 536912 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 15:18
από kkoumas
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 229 59929 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 13:39
από Chris66
La Tabaccheria (Αρώματα Εκχυλίσματος Καπνού - ΝΕΤ) [Αρώματα] 3047 237854 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:41
από Milarepa
Υγρα νετ απο παλιά! ΥΓΡΑ (γενικά) 2 609 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:13
από tsep12
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 185 16050 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 20, 2024, 20:16
από e-akapnos
Υγρά Αναπλήρωσης Dinner Lady Έτοιμα υγρά 1239 136215 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 12:53
από Apostolosz
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8819 1085450 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 00:26
από Σταύρος 63
Taifun GTR clones [Κλώνοι επισκευάσιμων] 169 35514 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 20:19
από axilleaspro
Υγρα net ΥΓΡΑ (γενικά) 24 10354 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 17:45
από tsep12