vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

518 επισκέπτες, 5 χρήστες
dkostas, camber, Tazz, manoslykos, Jorge

Twitter

ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ: Η ίδρυση του 1ου Πανελλήνιου Συλλόγου Ατμιστών είναι γεγονός!

Αποσυνδεδεμένος NekosAthina

  • ***
  • 571
  • Φύλο: Άντρας
  • Εσύ. Πόσο θέλεις να ακουστείς;
Ας φαω όσα Δεν μου αρέσει θέλετε, αλλά θα το πώ γιατί σκάσω.

Θέλω α) β)γ)δ)ε).....ιστ')

Για να τα θέλουμε αυτά , σημαίνει ότι έχουμε προτάσεις, έχουμε γνώμη πώς θέλουμε να κινηθέι ο Σύλλογος έχουμε στόχους για το τί πρέπει να πετύχει ο Σύλλογος.

Στο γραπτό όλα καλά. Στο κοκό?

Εαν κάποιος αισθάνεται την ενέργεια να έιναι στο πρώτο Δ.Σ και δεν ξέρει την τύφλα του από την tpd να το μετανοιώσει?
Αν κάποιος έιναι καλός στις δημόσιες υπηρεσίες και έιναι ακόμα με εργοστασιακό ατμό, να το μετανοιώσει?
Αν είναι οργανωτικός αλλά δεν έχει μπλα μπλά, να το μετανειώσει?
Αυτός που θέλει να υπερβάλλει εαυτόν ενω υποπίπτει στο 3ον του σεντονιού του Ατο να αποθαρρυνθέι
κ.ο.κ .........
Όλοι αυτοί να πιάσουν την καραμέλα των 21 ιδρυτικών μελών πάλι, επειδή λίγο πολύ ως ομάδα τα κάναν όλα αυτά και έχουν γνωρίσει πρόσωπα και καταστάσεις?, οπότε και από το καναπέ καλά έιμαι? Και να φωνάζω ότι οι 21 πρέπει να μπούν?
Κοντό καλάθι, αλλά θα έιμαι περίεργος πόσοι Αθηναίοι θα δώσουν φυσική παρουσία για την ψηφοφορία ενώ μπορούν να το κάνουν από την πλατφόρμα.

Εγώ πάντως βολέυομαι και με υποψηφίους που ξεχωρίζουν σε 5 ικανότητες. Τους λόγους τους εξήγησα παραπάνω.

Κλέινοντας θέλω να πώ ότι δεν απαντάω σε κανέναν προσωπικά και δεν θέλω να θίξω κανένα, απλά τη σκέψη μου θέλω να πώ διαβάζοντας το νήμα.

Αποσυνδεδεμένος thenetpoet

  • *****
  • 6415
  • Φύλο: Άντρας
  • Πανορατμίξ
Απλοί ατμιστές είμαστε όλοι. Επειδή ξεκινήσαμε μια κίνηση, δεν σημαίνει ότι είμαστε ικανότεροι ή σοφότεροι από τους υπόλοιπους. Εγώ πιστεύω ότι απλά έτυχε ο σωστός χρόνος/τόπος/άνθρωποι, και μια ιδέα πολυσυζητημένη από παλιά υλοποιήθηκε επιτέλους.
Από δω και πέρα να δούμε.

Αποσυνδεδεμένος yorgoss

  • **
  • 234
  • Φύλο: Άντρας
Το post του Atmos για τη δημιουργία και το παρασκήνιο του συλλόγου θα έπρεπε να μπει στο blog της κοινότητας στην ιστοσελίδα...


Sent from my iPhone using Tapatalk

Αποσυνδεδεμένος kurtz

  • *
  • 89
  • Φύλο: Άντρας
Σπύρο αν βρεις κάποιον με αυτά τα προσόντα εγώ λέω να τον κάνουμε πρωθυπουργό και ας βρούμε κάποιον με λιγότερα για τον σύλλογο.

Αποσυνδεδεμένος Atoner

  • **
  • 298
  • Φύλο: Άντρας
  • Σοβαρος ΝΑΙ σοβαροφανης ΠΟΤΕ!!!
Πλάκα πλάκα όπως πάει ,κοίτα να δείς που η " Αγια " τριάδα των τριών καμπαλέρος ,θά βρεθεί στο προσκήνιο .

Ο Kotsos πρόεδρος ,ο Ato να τρώει το ξύλο ,και ο CP στήν γωνία να σκάει στο γέλιο...
Με ύφος πάντα όμως..με ύφος...

Αιιιιιιιι βρεεεε ξυπνήστεεεεε.

Οποιος κατάλαβε κατάλαβε γιατί έγραψα οτι έγραψα .

Σιγά τά ΟΥΑ .
Ενα "σκασμό " ανθρώπους πού γνωρίζουν( ΜΕ ΑΠΌΛΥΤΟ ΣΕΒΑΣΜΟ και Respect το σκασμό  ετσι ? )   ,και εχουν το μεράκι έχουμε , τόν Μένιο τόν διαθέτω για τίς μετακινήσεις τού Προέδρου ,αν έχει αλλος "Τζάγκουαρ " ευπρόσδεκτη ,
και τελικά όποιοι ΔΕΝ γουστάρουν ,ΔΕΝ θέλουν ,και δέν δεν δέν ,ας μείνουν στήν τρύπα του λαγού αιώνια.

Και 3 και ο κούκος να είναι ο σύλλογος τί σκάτε εεεε? τιι?

Καλύτερα μιά καλή παρέα ,κόψιμο πίτας ,καμιά μπύρα η' τσίπουρο στο τόσο ,και Ενα καλό χορό για εμάς τους χορευτές και τραγουδισταράδες.
τα χρήματα φτάνουν.

Τέλος το σκάσιμο από εμάς ,αλλά καλό θά είναι να " σκάσουν " και τά κάστανα ,πού μάς γάνιασαν εδώ και χρόνια ,και δέν έλεγαν αν και καρβουνιασμένα να βγούν από τήν φωτιά ,αλλά περίμεναν τούς καστανάδες.

Μέτά Άξιοι τής μοίρας τους οι ακροβολισμένοι τής γκρίνιας και τίς μεμψιμοιρίας  ,αλλά αυτοί πού πάλεψαν και παλεύουν για αυτή ( τήν μοίρα τους ) ,χαμογελαστοί θά κοιμούνται στα όνειρά τους.

Εσείς πού το καταφέρατε ,αυτό το όνειρο να εμφανιστεί εκεί που Άνθρωποι όνειρα δέν βλέπουν ,και είπατε  ΕΛΑΤΕ και εσείς να "παίξουμε " μαζί ,εσείς ΔΕΝ έχετε να δώσετε ΛΟΓΟ σέ κανένα .

Ας βρούν οι Αλλοι τόν λόγο ,πού δέν μπορούν ούτε όνειρα να έχουν ,ούτε να μπούν ακόμα και σε αυτά που είναι καλεσμένοι.


ΑΑΑΑΑΑΙΙΙΙΙΙΙ ποιααααααααα να μου χαθείςςςςςς Κατσαουνέ'ι'κο ................ποιαςςςςςςςς .

Αιιιι ποιααααα ...


ΣΤΗΝ          μας ! και στην υγεία τών "ΤΡΕΛΛΏΝ " πού χάριν σε αυτούς  , μπορούμε ακόμα και βλέπουμε Όμορφα Όνειρα ,και οχι μόνο μαύρο Τά βράδια .



Αποσυνδεδεμένος Atoner

  • **
  • 298
  • Φύλο: Άντρας
  • Σοβαρος ΝΑΙ σοβαροφανης ΠΟΤΕ!!!
Σπύρο αν βρεις κάποιον με αυτά τα προσόντα εγώ λέω να τον κάνουμε πρωθυπουργό και ας βρούμε κάποιον με λιγότερα για τον σύλλογο.
Αστοοοοο Φίλε kurtz...( καλησπέρα και επί τι ευκαιρία  )

Βρήκα εχθές στο παζάρι εγκέφαλο Καρδιολόγου  με 1000 ευρό ,και εγκέφαλο πολιτικού Αρχηγού με 100.000 ευρό.

Οταν ρώτησα γιατί αυτή η τεράστια διαφορά μου είπε ο Πωλών τίς μετρητοίς .

Μά τί λές ρε Φιλάρα τώρα..

Του Γιατρού ειναι καρακαταχρησιμοποιημένος ,έχει ...διανύσει χιλιόμετρα .

Τού άλλου ? Αστο..
ΑΧΡΗΣΙΜΟΠΟΊΗΤΟΣ παλικάριμ ειναι..Ανέγγιχτος..

ΜΗΔΕΝ γράφει το κοντέρ........

Αποσυνδεδεμένος 30SmokingYears

  • *****
  • 1731
  • Φύλο: Άντρας
  • Everything you can imagine is real (Pablo Picasso)
Παιδιά, ζούμε στη γη όπου ανθεί φαιδρά πορτοκαλέα, όπως έλεγε ο Άγγελος Βλάχος...

Ας οργανωθούμε και ας βάλουμε μπροστά το συλλογικό συμφέρον. Δεν είναι προτροπή - είναι υποχρέωσή μας.

Αποσυνδεδεμένος Atoner

  • **
  • 298
  • Φύλο: Άντρας
  • Σοβαρος ΝΑΙ σοβαροφανης ΠΟΤΕ!!!
ΑΝΑΚΟΊΝΩΣΗ !

Επειδή οπως έχω πεί παλιά δεν μου αρέσει να χρωστάω.

Επειδή καλά τα λόγια και τα χιουμοριστικά ,αλλά οταν ειναι η ωρα τής φωτιάς ,κάποιος πρέπει να βγάλει τήν Λόλα από το μπάρ.

Επειδή κάποιος ΤΡΕΛΟΣ   πρέπει να κάνει τήν αρχή ,μπάς και ξυπνήσουν και μερικοί αλλοι.

Επειδή πείρα την έγκριση από τόν αρχηγό του σπιτιού τήν κυρά μου ,και τίς τρείς σκυλίτσες ,με τήν υπόσχεση οτι αν τίς παραμελήσω θα με καθαιρέσουν ,ακόμα και πλανητάρχης να γίνω.

Επειδή ετσι ,και επειδή ΔΕΝ θέλω να πώ αλλα , καθώς σε κάτι τέτοια δέν το έχω με το μπλα μπλά ,η΄ΔΕΝ γουστάρω το Μπλά .

ΚΑΤΑΘΕΤΩ ΥΠΟΨΗΦΙΌΤΗΤΑ γιά  Ελεγκτική Επιτροπή .


Ελπίζω να είναι μιάς ματιάς ,ενός χαμόγελου επιστρεφόμενα,σε όσα εχω πεί οτι χρωστάω.

Μεγάλο ρόλο έπαιξε κάτι πού μου έγραψε κάποιος .

ΔΕΝ τό συζητάω ,οτι με το που θά υπάρξουν ,αλλα παλικάρια από εδώ ,που ειναι ΧΙΛΙΕΣ φορές καταλληλότεροι ,σάν υποψήφιοι  ,εγώ  θά αποσυρθώ.

Και από το φόρουμ μας να μήν ειναι ,αλλά να είναι άξιοι ,μεγάλη μου τιμή θά ειναι να τήν κάνω τσιου.

Αν ΟΧΙ ας πρόσεχαν.

Δεν χαρίζω κάστανα ούτε στα άντερά μου ,δεν καταλαβαίνω από φιλίες συγγενολόια ,και τόν θεό, αντίθετα φρικάρω.

Μπαίνω μόνο και μόνο είπα μπάς καί ξυπνήσουν και αλλοι.

Ήθελα να το κοινοποιήσω ΠΡΩΤΑ εδώ , ετσι ένιωσα ,την απόφαση τήν πήρα μόλις τώρα ,αφού μίλησα με τό κορίτσι μου ,ΔΕΝ το ξέρει κανείς άλλος ,δεν εχω μιλήσει απολύτως με κανένα άλλον.

Ανάθεμα και αν εχω καταλάβει τί κάνω ,αλλά ειναι ποιο σίγουρο από τόν θάνατο οτι αμα το πώ εχει γίνει.

Μην περιμένει κανείς να αλλάξω και να το παίζω νιά νια ,
μήν μου πεί κανείς,  ετσι και αλλιώς ,δέν θέλω να αλλάξω τόν τρόπο που γράφω ,αν κάτι ειναι σοβαρό ,αλλου και "σοβαρά" ,δέν ΜΠΟΡΩ να αλλάξω ,γιατί μετά δεν θα είμαι εγώ..

Και μετά δεν θα θέλω να με βλέπω ,ούτε εσείς εμένα.

Αν αντέξω καλώς ,αν δέν λέω ,τήν έκανα αφού ενημερώσω φυσικά .

Γιά Αυτούς πού με εχουν τιμήσει .

Αυτά ........... 


Μετά τιμής Ato  .......

( Τα υπόλοιπα στοιχεία στό σύλλογο και στά μέλη μόλις τελειώσω τήν υποψηφιότητα )
















Αποσυνδεδεμένος kotsos75

  • *****
  • 3454
  • Φύλο: Άντρας
  • φυσα ρουφα τραβα τονε
περιμένω να δω video-παρουσίαση  :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος Atoner

  • **
  • 298
  • Φύλο: Άντρας
  • Σοβαρος ΝΑΙ σοβαροφανης ΠΟΤΕ!!!
Νομίζω Οτι έχω 43 πυρετό αυτή τήν στιγμή ..πίεση αστα...
χαλαρώνω και τα λέμε .


Αποσυνδεδεμένος chzamp

  • ****
  • 1000
  • Φύλο: Άντρας
  • Χρήστος.....χάρηκα...
Πάντως πολύ πετυχημένα νομίζω το είχε πει ο ποιητής ότι ιδανικά ο σύλλογος θα ήθελε και ορεξάτους, με χρόνο,  νέους "συνταξιούχους".. Και στα φορουμ και στο FB αυτή η ηλικιακά έμπειρη κατηγορία ατμιστών υπάρχει και είναι ενεργή.  Με την βοήθεια νεότερων που έχουν χρόνο θα μπορούσαν να δώσουν άριστα αποτελέσματα..

Αποσυνδεδεμένος Atoner

  • **
  • 298
  • Φύλο: Άντρας
  • Σοβαρος ΝΑΙ σοβαροφανης ΠΟΤΕ!!!
Ok τήν υπέβαλα .

Γλωσσοδέτης........

Τά λέμε .....

Υ.γ ....Atoner  : Atoooooooooo ...βρεεεεεεε τρελόπαιδο τί έκανες όσο έλειπα με τήν μάνα σου βρεεεεεε , για να σού φέρω να φάς σαπρακιασμένοοο.
Πού με έμπλεξεςςςςςςςς βρεεε πάλι εεε? που?

Ato :

Αποσυνδεδεμένος Dhmfot

  • **
  • 299
  • Φύλο: Άντρας
Μολις μου ήρθε ενα μηνυμα
Η συνδρομή σας στο GVC έχει ΑΚΥΡΩΘΕΙ
Τι συμβαινει?

Αποσυνδεδεμένος kotsos75

  • *****
  • 3454
  • Φύλο: Άντρας
  • φυσα ρουφα τραβα τονε
μου ήρθε και σε εμενα αλλα δεν λέει πως ακυρώνεται i συνδρομή
λέει πως δεν θα ανανεωθεί αυτόματα

Αποσυνδεδεμένος ramon

  • **
  • 427
  • Φύλο: Άντρας
και μενα το ιδιο παιδια μολις ελαβα εμαιλ απο το paypal

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 17 8319 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 20:56
από Ηρακλης
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1687 180601 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 13:33
από funes
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 125 33961 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 19:13
από ΛΥΚ
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4914 536225 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 15:18
από kkoumas
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 229 59779 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 13:39
από Chris66
La Tabaccheria (Αρώματα Εκχυλίσματος Καπνού - ΝΕΤ) [Αρώματα] 3047 237442 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:41
από Milarepa
Υγρα νετ απο παλιά! ΥΓΡΑ (γενικά) 2 583 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:13
από tsep12
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 185 15609 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 20, 2024, 20:16
από e-akapnos
Υγρά Αναπλήρωσης Dinner Lady Έτοιμα υγρά 1239 136127 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 12:53
από Apostolosz
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8819 1085319 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 00:26
από Σταύρος 63
Taifun GTR clones [Κλώνοι επισκευάσιμων] 169 35411 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 20:19
από axilleaspro
Υγρα net ΥΓΡΑ (γενικά) 24 10239 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 17:45
από tsep12