vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

524 επισκέπτες, 6 χρήστες
kostasklf, dkostas, Koggiot, Tsimio, antiklitos140, camber

Twitter

ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ: Η ίδρυση του 1ου Πανελλήνιου Συλλόγου Ατμιστών είναι γεγονός!

Αποσυνδεδεμένος ΜΑΡΙΑ ΝΕΦΕΛΗ

  • *****
  • 2184
  • Φύλο: Γυναίκα
οι youtubers κοτιασαν
μονο για να κάθονται στην καρεκλα μπροστά σε μια κάμερα και να κρίνουν κάνουν
αλλιώς κάποιος θα είχε κινητοποιηθεί
τέλος πάντων εγώ θα σας στηρίξω με την συνδρομή μου χωρίς να έχω καμια απόλυτος απαίτηση από σας
αρκεί να το συνεχίσετε
Φοβάμαι πώς όλοι περιμένουν να δουν ποιοι θα βάλουν υποψηφιότητα και ίσως την τελευταία στιγμή δούμε την έκπληξη!

Αποσυνδεδεμένος savo

  • *****
  • 1548
  • Φύλο: Άντρας
Kάθε αρχή και δύσκολη.  Ίσως στις δεύτερες εκλογές να είναι πολύ πιο διαφορετικά τα πράγματα.
Εμένα μου αρέσει το υπάρχον προεδρείο.
Όλο αυτό έγινε και μάλιστα με έντεχνο τρόπο, για να κατεδαφιστεί με συνοπτικές το  " χωρίς εμάς " των υπολοίπων που φώναζαν ποιοι είναι αυτοί και γιατί δεν μας είπαν τίποτα.

Αποσυνδεδεμένος ΜΑΡΙΑ ΝΕΦΕΛΗ

  • *****
  • 2184
  • Φύλο: Γυναίκα
Το υπάρχον προεδρείο savo προφανώς μας αρέσει, αφού λίγο-πολύ το ξέρουμε, δεν φαίνεται όμως να έχει τη διάθεση να αναλάβει μόνιμα. Μακάρι να κάνω λάθος.

Αποσυνδεδεμένος mimis

  • ****
  • 1315
  • Φύλο: Άντρας
  • Λατρεύω τις δίχρονες γαλέρες
    • Webcam - Κέρκυρα
Ειναι στενά τα χρονικά περιθώρια για να αποφασίσει κάποιος να καταπιαστεί τόσο δραστήρια με κάτι που δεν του έχει δοθεί πρότερη ενημέρωση.
Ειναι δύσκολο να αποφασίσει να μπει στα βαθιά σε μια απαιτητική δράση ενώ πριν 20 μερες δεν ήξερε ουτε καν ότι υπάρχει πρόθεση για να δημιουργηθεί. Πόσο μάλλον όταν ειναι αδύνατη η φυσική παρουσία των μελών μεταξύ τους, και ιδιαίτερα των των υποψηφίων ή συνυποψηφίων και της συμβατότητας όσων θα πρέπει να συνεργαστούν.
Δεν ειναι μομφή για τους δημιουργούς βέβαια, θα το υποστηρίξω όσο μπορώ, πιστεύω όμως ότι θα πρέπει να το τρέξουν οι ίδιοι για κάποιο διάστημα που μπορουν να αποδώσουν καλύτερα σε αυτο που ειναι δικό τους γέννημα σκέψης και αρχών.
Ετσι θα δοθεί ο απαραίτητος χρόνος σε όσους επιθυμούν να ασχοληθούν σοβαρά και να αποβληθούν όποιες αναστολές έχουν, για κάτι μεχρι και αιφνιδιαστικό θα το έλεγα.



Αποσυνδεδεμένος e-spy

  • *****
  • 2471
  • Φύλο: Άντρας
  • Χιούμορ είναι η τέχνη να κρύβεις τις πληγές σου...
    • 99designs
Θα σας πω και τη δική μου γνώμη για τους υποψηφίους.

Βλέπω πως πολλοί "ζητάτε" να αναλάβουν τη διοίκηση τα ιδρυτικά μέλη.
Από μια μεριά λογικό είναι. Αυτούς ξέρετε ως τώρα (έστω και online).
Δεν υπάρχουν όμως μόνο αυτοί. Ούτε το θέμα αφορά μόνο το φόρουμ.
Σε καμία απολύτως περίπτωση.

Υπάρχουν πάρα πολλοί άλλοι που θα μπορούσαν, είτε έχουν online παρουσία (φόρουμ, facebook, twitter, youtube) είτε όχι.
Και η ίδρυση του συλλόγου έχει επικοινωνηθεί έγκαιρα σε όλους.
Φυσικά θα συνεχίσουμε να την επικοινωνούμε. Και θα το εντείνουμε κιόλας.

Κατά τη γνώμη μου ένας υποψήφιος θα έπρεπε (ιδανικά):
1) Να έχει πάρα πολύ χρόνο (στα όρια ενός ανέργου) ειδικά τους πρώτους μήνες
2) Να έχει το πιο γερό στομάχι του κόσμου με αυτά που θα ακούει και διαβάζει
3) Να έχει παροιμιώδη ψυχραιμία, στα όρια μοναχού του Θιβέτ
4) Να έχει γρήγορα αντανακλαστικά
5) Να είναι φουλ ενωτικός και να μην αρπάζεται με το παραμικρό
6) Να έχει ένα Α επικοινωνιακό χάρισμα
7) Να μην είναι φυγόπονος ή ρίψασπις
8 ) Να έχει καλές σχέσεις με όλους, και να καλλιεργήσει ακόμα περισσότερες
9) Να είναι πυροσβέστης και όχι εμπρηστής
10) Να αντέχει τις απανωτές σφαλιάρες που θα φάει (λεκτικές και ψυχολογικές)
11) Να είναι αρκετά ενήμερος για τον νόμο στην Ελλάδα (ίσως και σε άλλες χώρες)
12) Να είναι αρκετά ενήμερος για την TPD
13) Να είναι καλός γνώστης του ατμίσματος
14) Να έχει πειθώ και να είναι πολυσυλλεκτικός
15) Να έχει ευγένεια αλλά και μαχητικότητα

Θα μπορούσα να γράφω μέχρι αύριο...  ;D

Όταν μου πείτε ποιος συγκεντρώνει αυτά τα χαρακτηριστικά θα πάω πάσο.
Εκτός αν βολεύεστε με λιγότερα.
Εγώ όχι.

Αποσυνδεδεμένος Cruiser79

  • *****
  • 9074
  • Φύλο: Άντρας
  • Ομορφαίνει, δεν παχαίνει!
    • Cruiser's e-liquid reviews
Καταρχάς, σπέρνει το gifάκι του kotsos75!

Κατά δεύτερον, ο Σύλλογος δεν ψάχνει μόνο 20ρικα. Ψάχνει άτομα να βγουν μπροστά. Χρόνια ακούμε "εγώ θα έκανα αυτό" και κάτι παρόμοια, έλα κάντο λοιπόν. Αν ψάξετε λίγο το φόρουμ, θα βρείτε νήμα για Σύλλογο και μάλιστα αρκετά παλιό. Ορίστε η ευκαιρία.

Μην έχετε αμφιβολίες, την 17η Μαρτίου και ώρα 17:00 που λήγουν οι υποψηφιότητες, θα έχουμε τουλάχιστον 12 υποψήφιους. Μέχρι τότε όμως, θα έχουν την ευκαιρία ΟΛΟΙ να υποβάλλουν υποψηφιότητα και να υποστηρίξουν τα όσα έχουν πει στο παρελθόν. 

Από εμάς τους 21, ελάχιστοι έχουμε εμπειρία με διοίκηση είτε συλλόγων είτε εταιρειών. Και όσοι την έχουμε, δεν γεννηθήκαμε με αυτή, την αποκτήσαμε στην πορεία. Και εννοείται ότι αυτή η ομάδα με χαρά θα βοηθήσει το ΔΣ σε τέτοια ζητήματα αμέσως μόλις της ζητηθεί. 

Εν τω μεταξύ, πρέπει να αρχίσουμε να κόβουμε αυτό το "η ομάδα των 21" γιατί αρχίζει και μου θυμίζει λίγο τη Συμμορία των 11 ή τους 53 του Τσακαλώτου...

Βάλτε υποψηφιότητα ωρέ! Μη ντρέπεστε! Εδώ είμαστε εμείς!  :))

Αποσυνδεδεμένος ΜΑΡΙΑ ΝΕΦΕΛΗ

  • *****
  • 2184
  • Φύλο: Γυναίκα
Θα σας πω και τη δική μου γνώμη για τους υποψηφίους.

Βλέπω πως πολλοί "ζητάτε" να αναλάβουν τη διοίκηση τα ιδρυτικά μέλη.
Από μια μεριά λογικό είναι. Αυτούς ξέρετε ως τώρα (έστω και online).
Δεν υπάρχουν όμως μόνο αυτοί. Ούτε το θέμα αφορά μόνο το φόρουμ.
Σε καμία απολύτως περίπτωση.

Υπάρχουν πάρα πολλοί άλλοι που θα μπορούσαν, είτε έχουν online παρουσία (φόρουμ, facebook, twitter, youtube) είτε όχι.
Και η ίδρυση του συλλόγου έχει επικοινωνηθεί έγκαιρα σε όλους.
Φυσικά θα συνεχίσουμε να την επικοινωνούμε. Και θα το εντείνουμε κιόλας.

Κατά τη γνώμη μου ένας υποψήφιος θα έπρεπε (ιδανικά):
1) Να έχει πάρα πολύ χρόνο (στα όρια ενός ανέργου) ειδικά τους πρώτους μήνες
2) Να έχει το πιο γερό στομάχι του κόσμου με αυτά που θα ακούει και διαβάζει
3) Να έχει παροιμιώδη ψυχραιμία, στα όρια μοναχού του Θιβέτ
4) Να έχει γρήγορα αντανακλαστικά
5) Να είναι φουλ ενωτικός και να μην αρπάζεται με το παραμικρό
6) Να έχει ένα Α επικοινωνιακό χάρισμα
7) Να μην είναι φυγόπονος ή ρίψασπις
8 ) Να έχει καλές σχέσεις με όλους, και να καλλιεργήσει ακόμα περισσότερες
9) Να είναι πυροσβέστης και όχι εμπρηστής
10) Να αντέχει τις απανωτές σφαλιάρες που θα φάει (λεκτικές και ψυχολογικές)
11) Να είναι αρκετά ενήμερος για τον νόμο στην Ελλάδα (ίσως και σε άλλες χώρες)
12) Να είναι αρκετά ενήμερος για την TPD
13) Να είναι καλός γνώστης του ατμίσματος
14) Να έχει πειθώ και να είναι πολυσυλλεκτικός
15) Να έχει ευγένεια αλλά και μαχητικότητα

Θα μπορούσα να γράφω μέχρι αύριο...  ;D

Όταν μου πείτε ποιος συγκεντρώνει αυτά τα χαρακτηριστικά θα πάω πάσο.
Εκτός αν βολεύεστε με λιγότερα.
Εγώ όχι.
Θα με συγχωρέσεις Σπύρο, αλλά εσύ θέλεις τον superman.  Αν ζητάμε όλα αυτά τα χαρακτηριστικά, Πρόεδρο δε θα βρούμε.
Εκτός, αν αναλάβεις εσύ! :laugh1:

Στα σοβαρά τώρα, είναι ανάγκη να ξεκινήσει να δουλεύει σύλλογος και στην πορεία όλα αλλάζουν.


Edit: το εννοώ ότι πιστεύω ότι διαθέτεις τα περισσότερα από τα χαρακτηριστικά



Ήθελα να γράψω νέο μήνυμα, αλλά με πρόλαβε ο Atoner με την υποψηφιότητα του οπότε δε θα σχολιάσω από κάτω. Θα συμπληρώσω εδώ για όποιον διαβάσει:

Επανέρχομαι γιατί φοβάμαι ότι παρερμηνεύτηκε το σχόλιό μου για τον superman. 

Δεν αστειευόμουν. 

Μακάρι -ποιος δεν θέλει - να βρίσκαμε ηγέτη με όλα αυτά τα προσόντα.

Εμείς όμως πρέπει να ξεκινήσουμε. Το έχω πει 100 φορές το μπράβο στην ομάδα πρωτοβουλίας, μπράβο ενοχικό, γιατί δεν βοήθησα σε τίποτα και αδυνατώ να το κάνω και στο μέλλον.

Όμως κάτι πρέπει να αρχίσει να κινείται και με το εσωτερικό έλεγχο θα πάρει τον δρόμο του. Ας μην σηκώνουμε τον πήχη τόσο ψηλά...

Καλή διάθεση πρέπει να υπάρχει και ενωτικό πνεύμα.
Και αν ακούγομαι καμιά φορά κάπως- φταίω εγώ- μου το έχουν πει.  :respect_hat:
« Τελευταία τροποποίηση: Φεβρουαρίου 26, 2017, 20:12 από ΜΑΡΙΑ ΝΕΦΕΛΗ »

Αποσυνδεδεμένος Atmogia

  • **
  • 492
  • Φύλο: Άντρας
681 μηνηματα στο θεμα καλα ειναι συνεχιζουμε στηριζουμε και συνεχιζουμε........με θετικη σκεψη και χωρις αρνητικη ενεργεια τη εκανε ο ενας και τη εκανε ο αλλος και μην νομιζετε δεν εγινα ακομη μελος δεν εκανα εγγραφη δεν υπαρχει φραγκο αλλα ας στηριξουμε κατι που ειναι αληθινο και ομορφο για ολλους μας  :respect:

Αποσυνδεδεμένος NekosAthina

  • ***
  • 571
  • Φύλο: Άντρας
  • Εσύ. Πόσο θέλεις να ακουστείς;
Θα συμφωνήσω με αυτό που λέει ο e-spy, με μία διαφορά, που βασίζεται βάση προσωπικής εμπειρίας και τρόπου αντίληψης.
Ο ιδανικός υποψήφιος θα έπρεπε να έχει 100 χαρίσματα, συμφωνώ. Όμως.
Το εκλεγμένο προεδρείο θα έιναι 5. Δηλαδή 5 υποψήφιοι.
Άρα 5 χ 20χαρισματα ο καθένας= 1 φωνή του Συλλογου των 100 χαρισμάτων.
Ισως καλό θα ήταν να μην συνδέουμε το υποψήφιος=πρόεδρος, αλλά μέλος μιας ομάδας ενωμένης.
« Τελευταία τροποποίηση: Φεβρουαρίου 26, 2017, 13:51 από NekosAthina »

Αποσυνδεδεμένος Bocler

  • **
  • 254
  • Φύλο: Άντρας
ΠΡΟΣ ΙΔΡΥΤΙΚΗ ΟΜΑΔΑ:

Αποψη μου (αποψη μου ετσι :))) ειναι οτι ΕΠΙΒΆΛΛΕΤΑΙ να βάλετε ΟΛΟΙ σας υποψηφιότητα. Ειναι λογικο και ηθικο να φτάσετε μεχρι τελος-η ιδρυση ηταν η αρχη,  δεν νομιζω οτι θα επρεπε να εγκαταλειψετε το καραβι ακομα. Στο κατω κατω με την υποψηφιότητα σας απλα θετετε τους εαυτους σας στην κρίση/ψηφο των μελών, τιποτα περισσότερο τιποτα λιγοτερο :)
Εκτος βέβαια αν περιμένετε την τελευταια στιγμή ωστε τυχόν αλλοι υποψήφιοι να μην επαναπαυθουν... (δεν θελω απαντηση σε αυτό  ;))

Αποσυνδεδεμένος Atoner

  • **
  • 298
  • Φύλο: Άντρας
  • Σοβαρος ΝΑΙ σοβαροφανης ΠΟΤΕ!!!
Αν αφαιρέσεις το 1 & 2 και αλλάξεις στο 10  το " φάει " με "ΡΙΧΝΕΙ " μετά δέ πά να γράφεις και μέχρι δευτέρας παρουσίας .

Είναι αντιφατικό και αντικρουόμενο εξάλλου , ο superman τής Μαριας να τίς τρώει .

  Και το κακό στο 1 τής πόλης ειναι οτι είναι ετσι ,αλλά αν το 1 = επαρχεία ,χωριό κλπ ,ο "άνεργος" μπορεί να χρειάζεται σε κάποιες μέρες ,να τούς δίνει και αβάτζα μια ωρα από τίς εικοσιτέσερις .
25 και λίγες ειναι.

Οπότε καταλήγουμε και πάλι ,στάς πόλεις.

Αν επιπλέων θεωρείτε σχεδόν εκ 'των ουκ ανευ ,να υπάρχει πρόσβαση σε Φασεμπούκια ,Τσιουτσιου  τιτιβιτ , να απαντάς σε κολλημένους που το μόνο που βλέπουν είναι πληκτρολόγια και οθόνες ,και μάλιστα σε όλους και ολα βλέπουν εχθρούς , τότε στο  2 πρέπει να βάλουμε τόν αγαπητό Ζαγοραιήδη ,που έφαγε τήν Γη ΟΛΗ να αναζητά!

Αυτό και αν ειναι στομάχι ....

Υπάρχουν λοιπόν :

1ον.... Αυτοί που θέλουν αλλά δέν μπορούν.
2ον ...Αυτοί που κάτω από προϋποθέσεις μπορούν ,          αλλά  δέν θέλουν ,βλέποντας οχι τα δύσκολα ,αλλά κάποια γελοία και κολλημένα σαν τσίχλα μυαλά ,σε μικρόκοσμους ,πού σε χίλια χρόνια δεν θα τούς ξεκολλήσει κανείς και τίποτα .
3ον ...Αυτοί πού και θέλουν ,και μπορούν να αντέξουν ,αλλά κακιά περίοδο γιά πρίγκιπες και παραμύθια ,όταν η Κακιά Μάγισσα τής επιβίωσης  ,και τής Πραγματικότητας σε ξυπνάνε  και σε προσγειώνουν στήν πάλη για το καθημερινό.

4ον......Αυτοί πού δέν θέλουν ,οπότε και να μπορούν ,μεταφέρετε στα περιττά και στα Νά εχουμε να λέμε ,ετσι για να το παίζουμε Καί καλά και ετσι και να τήν λέμε ,Ρε γ@#ώτο Για τόν Σύλλογο ΜΑΣ ρεεε και τήν Ελλάδα ,και τή Φασολάδα ,και το ΣΟΥΣΙ ,αλλά Σώσε μας εσύ και εμείς ακολουθάμε μετά σαν σωσμένοι ,και άγαλμα απο ζάχαρι θα σάς κάνουμε τούς σωτήρες μας ,αλλά Ομπρέλα στίς βροχές μην ζητάτε..

Εμείς μέχρι εκεί μπορούμε.....

Καταλάβατε Φιλαράκια τι παίζει?  

Υ.Γ Το άνωθεν κείμενο είναι απόσπασμα ,από το ''ημερολόγιο ενός ΛΟΓΙΚΟΫ .''

Αυτόματη μετάφραση Googliarismenoy Softwaeratoy kalimprarismenoy Εγκεφάλου φτού και βγαίνω ,μεταφράζετε σε : " Ημερολόγιο Ενος Θεότρελου "

Υ.Γ 33,5 στροφές ,σε μικρό δισκάκι ,στιλ ελεείστε τόν Αναίμακτο .

Κάπου ευτυχώς εκει ψηλά ,εκεί που μαζί με τα σύννεφα ,αόρατα κυκλοφορούν και όμορφα εγκεφαλικά κύματα ," Χαμηλών Συχνοτήτων "  ,εκεί στα παλιά Βραχέα ,κύματα πού μπορούν να καλύψουν μια γυροβολιά τής Γης για πλάκα ,κάτω από την προϋπόθεση τής αντανάκλασης σε σωστά στρώματα ατμόσφαιρας ,Αυτά οταν θά ερθει το λίγο πρίν ,ελπίζω να φανερώσουν το πρίν του μετά.

Καλό βράδυ να έχουμε.








Αποσυνδεδεμένος Atoner

  • **
  • 298
  • Φύλο: Άντρας
  • Σοβαρος ΝΑΙ σοβαροφανης ΠΟΤΕ!!!
Με ερώτηΚσε ένας κύριος ,ο οποίος δέν κατέχει τά κατεχόμενα ,το αν υπάρχει κάποια θέση ,ητε στο Δ.Σ 'ητε στήν ελεγκτική επιτροπή που να μην χρειάζεται φυσική παρουσία αφ ενός στάς Αθήνας   ,και ιντερνετική στά Φασεμπούκια κλπ αφ ετέρου  ,αλλά να μπορεί να προσφέρει ΕΡΓΟ ,στό σύλλογο .  

Εγώ καθώς δεν γνωρίζω ,παρακαλώ ας απαντήσει κάποιος εάν και εφόσον μπορεί και έχει τήν ευγενή καλοσύνη και γνώση .

Ευχαριστώ !

Αποσυνδεδεμένος Cruiser79

  • *****
  • 9074
  • Φύλο: Άντρας
  • Ομορφαίνει, δεν παχαίνει!
    • Cruiser's e-liquid reviews
Αν έχει τη δυνατότητα να παρευρίσκεται στις συνεδριάσεις του ΔΣ είτε ιντερνετικώς είτε ας πούμε τηλεφωνικώς με ανοικτή ακρόαση, δεν βλέπω να υπάρχει πρόβλημα...

Αποσυνδεδεμένος Π. Γιούρσης

  • **
  • 492
  • Φύλο: Άντρας
  • Το μή χείρον εστί βέλτιστον
Συμπλήρωμα σε e-spy Reply #679  και Cruizer79 Reply #680

Θα προσθέσω στα προαπαιτούμενα, τις ικανότητες και δεξιότητες του Προέδρου και Αντιπροέδρου του συλλόγου.

00.   Κάτοικοι Αθηνών και κάτοχοι ΙΧΕ.  ( Ολα τα κέντρα αποφάσεων και η δουλειά είναι στην Αθήνα )
01.   Πείρα σε επαφές και συναλλαγές με ανθρώπους που έχουν εξουσία ( όπως με Δ/ντες Τραπεζών, Προισταμένους    Δημοσίων ή άλλων υπηρεσιών, άνεση κίνησης σε Υπουργεία κλπ)  
Τέτοια πείρα έχουν π.χ οι Φοροτεχνικοί, οι Νομικοί, ακόμη και οι εμπορικοί αντιπρόσωποι-πωλητές .
02.   Ικανότητα να μιλάνε δημόσια και να στηρίζουν τις θέσεις μας.
03.   Φυσικά καλή γνώση των Αγγλικών και άλλων γλωσσών. (βλέπε TPD κ.ά)
....
11) Να είναι αρκετά ενήμερος για τον νόμο στην Ελλάδα (ίσως και σε άλλες χώρες)
12) Να είναι αρκετά ενήμερος για την TPD
13) Να είναι καλός γνώστης του ατμίσματος
14) Να έχει πειθώ και να είναι πολυσυλλεκτικός >> από e-spy Reply #679

και από Cruizer79 Reply #680  << Και εννοείται ότι αυτή η ομάδα με χαρά θα βοηθήσει το ΔΣ σε τέτοια ζητήματα αμέσως μόλις της ζητηθεί. >> .Φίλε Τρύφωνα το δήλωσες γραπτώς αυτό. Δεσμεύτηκες.


« Τελευταία τροποποίηση: Φεβρουαρίου 26, 2017, 20:37 από PGIOURSIS »

Αποσυνδεδεμένος kotsos75

  • *****
  • 3454
  • Φύλο: Άντρας
  • φυσα ρουφα τραβα τονε
μέχρι εδώ τα έχω όλα τα προσόντα  :tongue_smilie:

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 17 8324 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 20:56
από Ηρακλης
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1687 180631 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 13:33
από funes
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 125 33966 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 19:13
από ΛΥΚ
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4914 536258 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 15:18
από kkoumas
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 229 59784 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 13:39
από Chris66
La Tabaccheria (Αρώματα Εκχυλίσματος Καπνού - ΝΕΤ) [Αρώματα] 3047 237472 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:41
από Milarepa
Υγρα νετ απο παλιά! ΥΓΡΑ (γενικά) 2 586 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:13
από tsep12
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 185 15643 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 20, 2024, 20:16
από e-akapnos
Υγρά Αναπλήρωσης Dinner Lady Έτοιμα υγρά 1239 136133 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 12:53
από Apostolosz
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8819 1085327 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 00:26
από Σταύρος 63
Taifun GTR clones [Κλώνοι επισκευάσιμων] 169 35416 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 20:19
από axilleaspro
Υγρα net ΥΓΡΑ (γενικά) 24 10247 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 17:45
από tsep12