vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

532 επισκέπτες, 6 χρήστες
dkostas, manoslykos, Jorge, athmichalop, th3ofilos, FaniFox

Twitter

ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ: Η ίδρυση του 1ου Πανελλήνιου Συλλόγου Ατμιστών είναι γεγονός!

Αποσυνδεδεμένος alldaynews

  • ***
  • 629
  • Φύλο: Άντρας
Το είπα με την έννοια της ενημέρωσης των υπαλλήλων ώστε ο νέος ατμιστής όταν θα μπει σε ένα κατάστημα και ζητήσει κάτι που κάπου άκουσε να του απαντήσουν,βοηθήσουν,κατευθύνουν σε μία σωστή επιλογή.Αν υπάρχουν αντιστασιολόγοι,μοντακιολόγοι,ατμοποιητολόγοι στον οαέδ για κατάρτιση άλλο αυτό
Φιλικά πάντα 
Κωνσταντίνος Πέτσας

Πολύ καλή κίνηση.Καλή αρχή!

Αποσυνδεδεμένος makis206

  • *****
  • 3524
  • Φύλο: Άντρας


Θέλω να απαντήσω σε δύο θεματάκια όμως.

α) Γράφτηκε πιο πριν ότι "τα σοβαρά τελείωσαν σχετικά νωρίς και άρχισε χαβαλές με ερωτήσεις επί προσωπικού". Δεν θεωρώ ότι έγινε έτσι. Για τουλάχιστον 2 ώρες, απαντούσαμε σε κάθε ερώτηση που γινόταν και μερικές φορές την ίδια για δεύτερη και τρίτη φορά. Δεν είμαστε πολιτικοί ούτε κάνουμε άνοιγμα στο ευρύ κοινό. Απευθυνόμαστε συγκεκριμένα σε ατμιστές. Και ο ατμιστής χρειάζεται να ταυτιστεί μαζί σου όχι με την ιδιότητά σου ως "εκπρόσωπος" ή "ιδρυτής" αλλά με το ότι ατμίζεις.

Τρύφωνα μιας και έγραψα εγώ τα παραπάνω απαντώ. Κατ'αρχήν ελπίζω να μην παρεξηγήθηκα, δεν ήταν σκοπός μου να δημιουργήσω κάποια ένταση ούτε φυσικά να χαλάσω καρδιές με κάποιον, πόσο μάλλον όταν αυτός ο κάποιος έχει προσφέρει στην κοινότητα αλλά και στον σύλλογο τόσα πολλά. Το σχόλιό μου αφορουσε αποκλειστικά το όλο επιχείρημα που κάνετε (συμπεριλαμβανομένου και του kostas44 που κάνει τόσα προς ενημέρωση του κόσμου με τα τεχνολογικά του τρικ ;) ) και που κατά τη δική μου άποψη -και στη συγκεκριμένη μόνο περιπτωση- απλώς "τράβηξε" παραπάνω απ'όσο θά'πρεπε. Το είπες και μόνος σου, ορισμένα ερωτηματικά αλλά και απαντήσεις έγιναν ξανά και ξανά, αυτό ήταν από μόνο του ένα σημάδι ότι κάπου εκεί θα έπρεπε (πάντα κατά τη δική μου γνώμη ) να τελείωνε και το live. Έχετε φτιάξει πολύ όμορφα όλο αυτό απλώς κάπου εκεί το "πρόγραμμα" άρχισε να κάνει την "κοιλιά" του. Κατ'εμέ λοιπόν (κι αφού άρχισα να κουράζομαι η αλήθεια είναι ) θα έπρεπε ή να αναλάβει κάποιος να του αλλάξει την τροχιά - πάντα με ουσιαστικά πράγματα επί του θέματος που μας καθήλωσε στις οθόνες μας, ή τέλος πάντων να αρχίσουν σιγά σιγά οι καληνύχτες και οι "εικόνες" για το επόμενο σύντομο ραντεβού μας.

Μπορεί να ήταν η δικιά μου "κακιά" στιγμή και όντως μπορεί να έδωσα μεγαλύτερη βαρύτητα απ'όσο άξιζε πραγματικά. Όμως το αισθάνθηκα και το κατέθεσα όχι για να προσβάλω ή να στεναχωρήσω πιθανότατα καποιον/κάποιους, αλλά για να μπει στα υπόψιν για μελλοντικές τέτοιες ενέργειες που είναι άκρως σημαντικές κατά τη δική μου άποψη για το χτίσιμο και την πορεία του Συλλόγου. Ωραίος ο χαβαλές και η πλάκα, σε όλους μας αρέσει - πόσο μάλλον σε μένα που τώρα κάθομαι και γράφω σαν ραμολιμέντο 90 χρονών (να φύγετε! να πάτε αλλού! :laugh1: ), όμως θεωρώ ότι τη δεδομένη στιγμή απλώς δεν ήταν η κατάλληλη η ώρα.

Δεν το συνεχίζω, αντιλαμβάνομαι το βάρος που κουβαλάτε στις πλάτες σας αυτή τη στιγμή όπως επίσης και τη δυσκολία που πιθανότατα μπορεί να έχει κάποιος στο να προσαρμοστεί σε τέτοια πράγματα (ενημέρωση με σοβαρό και καθαρό διάλογο μπροστά σε μία κάμερα κλπ κλπ ).
Απλά ελπίζω κι εύχομαι να πάνε όλα κατ'ευχήν, πρώτα για εσάς που το παλέψατε και κάνατε τόσα και δεύτερον για εμάς που ακολουθούμε το όραμα με πίστη και καλοπροαίρετη αίσθηση ότι μια μέρα θα καταφέρουμε πολλά μαζί. :)

Αποσυνδεδεμένος BigSur

  • *****
  • 2958
  • Φύλο: Άντρας
  • Την παλεύω...
    • Vapeorama
Η συνέντευξη ήταν στο κανάλι του Κώστα και ήταν live. Δεν μοντάρει κανείς και κανείς δεν σηκώνεται να φύγει αν αποφασίσει μόνος του πως πέρασε η ώρα ή πως το πράγμα χαλάρωσε. Η "δουλειά" των μελών δεν ήταν να παρουσιάσουν καλό τηλεοπτικό θέαμα -δεν είναι παρουσιαστές ή δημοσιογράφοι. Μια συζήτηση ήταν, την οποία μάλιστα ελέγχει άλλος -αυτός που προσκαλεί και παίρνει την συνέντευξη.
Νομίζω πως το όποιο σχετικό σχόλιο δεν μπορεί να απευθύνεται στους συνεντευξιαζόμενους αλλά στον ίδιο τον Κώστα, στο κανάλι του.
Όποιος βγαίνει ζωντανά καλεσμένος το μόνο στο οποίο μπορεί πραγματικά να δεχτεί κριτική είναι στο πώς απάντησε.

Δεν μπορεί να είναι στα υπόψην ενός συλλόγου το πώς, για πόση ώρα και με ποιό τρόπο θα διενεργεί τις εκπομπές του κάποιος άλλος άνθρωπος, που δεν λειτουργεί για τους σκοπούς του συλλόγου αλλά παντελώς ανεξάρτητα, για το κοινό του και το κανάλι του.
:dontknow:

Αποσυνδεδεμένος Atoner

  • **
  • 298
  • Φύλο: Άντρας
  • Σοβαρος ΝΑΙ σοβαροφανης ΠΟΤΕ!!!


γ) Disclaimer: όχι, δεν τον πληρώνουμε τον Atoner... Από φυσικού του έτσι είναι.

Καλησπέρα σέ όλους και όλες.
Χωρίς να θέλω να σέ "διαψεύσω" αγαπητέ μου Τρύφωνα ,και να βγάλω στήν φόρα ,δεδομένα που μόνο τα WikiLeaks θά μπορούσαν να παρουσιάσουν ,
παρουσιάζω δημόσια ,και για λόγους διαφάνειας του Forum και του συλλόγου μας ,στοιχεία που επιβεβαιώνουν ,τό αντίθετο από αυτό που ανέφερες.

ΜΕ ΈΧΕΤΕ ΠΛΗΡΏΣΕΙ !
Έχετε πληρώσει και εμένα ,και πολλούς άλλους.
Καί αν το ξεχνάτε εσείς ,από διακριτικότητα ,και κάποιοι άλλοι γιατί δεν "συμφέρει " να θυμόμαστε ,εγώ είχα ,και θα έχω τή "ΑΓΕΝΕΙΑ " να σάς τό υπενθυμίζω .

ΚΑΙ εσύ ακόμα ακόμα προσωπικά ,εκτός όλων τών άλλων ,ΝΑΙ μέ έχετε πληρώσει.

Μέ πληρώνετε δέ ,σε τακτά διαστήματα ,χωρίς καθυστερήσεις ,χωρίς υπεκφυγές ,χωρίς γιατί.

Μέ πληρώσατε αδρά όταν "στραβάδι " πρίν χρόνια ,και μή έχοντας καν φυσική πρόσβαση σε μαγαζιά ,λόγο τού απόμερου τής σπηλιάς μου ,βρήκα έτοιμες και μαγειρεμένες λύσεις ,σέ παντελώς άγνωστα θέματα ,πού αφορούσαν τό ατμισμα .

Μέ πληρώσατε όταν παρ'όλο τόν παρλαπιπισμό μου ,τα offtopic , και τό φουριόζικο του χαρακτήρα μου ,με ενσωματώσατε με αγάπη στήν παρέα σας.

Μέ πληρώσατε όταν μέ τά κείμενα και τίς αναρτήσεις σας ,μέ μάθατε να φτιάχνω αντιστάσεις ,να "μαγειρεύω " υγρά ατμίσματος ,να προστατεύομαι από τίς κακοτοπιές .

Μέ πλήρωσες εσύ προσωπικά , όταν δεκάδες φορές ,με τήν γνώση που απλόχερα διαμοίραζες ,λόγο του επαγγέλματος ,αλλά και τίς αγάπης σου για τό ατμισμα ,αναρτούσες κείμενα ,που μέ έκαναν να ΔΩ να ΠΡΟΒΛΕΨΩ ,να κάνω " καβάτζα " ,για δύσκολες στιγμές ,να γλυτώσω κόπο και χρήμα για εμένα και το σπιτικό μου.

Μέ πλήρωσε ακόμα ακόμα και αυτός ο "Διαολάκος " ο Μπλέ άνθρωπος ,όταν με τούς διαγωνισμούς του ,γέμισε τίς μοναχικές μας μέρες στήν σπηλιά ,όταν το κρύο και οι συνθήκες δεν επέτρεπαν αλλες εργασίες ,κάνοντας μας να αδημονούμε για τήν επόμενη φωτογραφία.Πρίν από αυτόν δέ ,και ο πρωτεργάτης τών διηγημάτων ,και τού δικού του διαγωνισμού.

Θά ανάφερα και δεκάδες αλλες "ΚΡΥΦΕΣ " πληρωμές ,από φίλους που μου σταθήκαν σαν αδέλφια ,σε στιγμές περίεργες ,σε απλές απορίες ,ακόμα και αυτοί που θέλανε μιά "συμβουλή " δικιά μου Με πλήρωσαν ,δίνοντας μου τήν δυνατότητα να ανταποδώσω ένα μικρό μέρος ,από αυτά που έχω λάβει.

Μην Αποποιήσε λοιπόν τών "ευθυνών " τών δικό σου και τού φόρουμ ,καθώς και του συλλόγου.

Εχεις πολλές ,αλλά μόνο γιά να αισθάνεσαι όμορφα !

Εχω μάθει όταν κάποιος μου δίνει ,ακόμα και ένα αληθινό χαμόγελο ,να αισθάνομαι ΕΓΩ ΤΗΝ ΕΥΘΎΝΗ και τή "υποχρέωση " να τό ανταποδίδω .

Αν δέν το κάνω ,τότε θα χάσω τό μόνο που κινεί το σώμα ,και τήν ζωή μου.
ΤΗΝ ΨΥΧΉ και τήν καρδιά μου .

Και αυτή μπορεί να τήν χαρίσω εκεί που νιώθω οτι αξίζει ,να τήν πουλήσω όμως με αντίτιμο τήν ΣΙΩΠΗ και τόν Οχαδελφισμό ΤΩΝ ΒΑΛΤΩΝ ,δεν μπορώ.

Υποχρεωμένος λοιπόν νιώθω ,και σάν εγωίσταρος που είμαι ( καλό εγωισμό ελπίζω ) δέν δέχομαι να μού προσφέρουν ,και εγώ να κοιτάζω αδιάφορα αλλού.
ΔΕΝ δέχομαι.

Κανέναν δεν γνωρίζω προσωπικά ,τίποτα δέν ζητάω από κανέναν ,σε καμιά θέση δεν επιθυμώ να μπώ ,μού αρκεί να έχουμε υγεία ,και να είμαι στήν παρέα αυτή ,όσο με κάνει και νιώθω όμορφα,όσο αντέχω.

Γιά όλα τα αλλά ,υπάρχουν οι κατάλληλοι άνθρωποι ,ακόμα και αν παραμένουν διακριτικά στήν άκρη πρός το παρών ,όταν έρθει η ώρα και η στιγμή που θα χρειαστεί ,να αναλάβουν αυτό πού αρμόζει .

Το έχουν δείξει με τήν πορεία ,και τα έργα τους.

Καλό σας βράδυ .

Ευχαριστώ !












Αποσυνδεδεμένος papoys

  • ****
  • 1068
  • Φύλο: Άντρας

Αποσυνδεδεμένος e-spy

  • *****
  • 2471
  • Φύλο: Άντρας
  • Χιούμορ είναι η τέχνη να κρύβεις τις πληγές σου...
    • 99designs
Αύριο Σάββατο 18 Φεβρουαρίου στις 10 το βράδυ
νέα συνέντευξη live στο παρακάτω κανάλι:



Αν την παρακολουθήσετε στο YouTube (αντί για εδώ)
μπορείτε να συμμετέχετε και με ερωτήσεις και σχόλια.

Αποσυνδεδεμένος makis206

  • *****
  • 3524
  • Φύλο: Άντρας
Θα μας αφήσετε να δούμε ένα Σπύρο Παπαδόπουλο με την ησυχία μας επιτέλους;; :D

Θα είμαστε εκεί φυσικά :)

εγώ πάντως που παρακολουθώ σχεδόν όλα τα live και του Φορτούνη και του Λαζάρου , έχω αρχίσει να σκέφτομαι να σταματήσω.
Πραγματικά με έχει ενοχλήσει η τόσο αρνητική προδιάθεση που έχουν και ας λένε ότι και καλά περιμένουν να δούνε και μετά θα κρίνουν. Δεν μπορείς να καλλιεργείς μια πόλωση και στο ενδιάμεσο , κάθε τόσο να λες , εγώ περιμένω να δω , αν δω θετικά σημάδια θα συμμετάσχω.
Καλώς ή κακώς έχουν λόγο σε πάρα πολλά άτομα και με ενοχλεί που χρησιμοποιούν αυτήν την δυνατότητα για να περάσουν ένα αρνητισμό που έχουν για κάποια άτομα του φόρουμ , ως και καλά επιφυλακτικότητα για τον σύλλογο.
Υποτίθεται ότι κατηγορούν το φόρουμ γιατί είναι σνομπ ή κάτι τέτοιο και το φαρμάκι που βγάζουν οι ίδιοι για το φόρουμ είναι άνευ προηγουμένου. Στην τελευταία εκπομπή του ο Φορτούνης , τρεις φορές είπε ότι έχει γραμμένα πολλά απο τα ιδρυτικά μέλη του συλλόγου στα @@ του. Ε και? τι σχέση έχει αυτό με τον σύλλογο? Επειδή την πρωτοβουλία την πήραν μέλη του φόρουμ? Μα θα εκλεγεί όποιος θέλει και μπορεί , συνεπώς είναι ξεκάθαρο ότι ο σύλλογος δεν είναι φόρουμ , εκτός να βαριούνται να ασχοληθούν άλλοι από άλλες ομάδες.
Και πες ότι βάζει υποψηφιότητα ο Φορτούνης ή ο Λαζάρου ή ο Διδασκάλου και βγαίνει. Πως θα συνεργαστεί με τους υπόλοιπους που θα είναι από το φόρουμ όταν έχει τέτοια προδιάθεση? Πως είναι δυνατόν να υπάρξει ομαλή συνεργασία όταν βγαίνει ο άλλος και μιλάει τόσο χυδαία.
Δεν είναι μόνο που είπε ότι τους έχει γραμμένους , έθεσε ευθέως θέμα  ως προς την ανιδιοτέλεια της ιδρυτικής ομάδας. Το είπε δύο τρεις φορές. Είπε ακόμα ότι πολλά από τα μέλη αυτά έχουν σχέση με μαγαζιά ή δούλευαν σε μαγαζιά. Μα είναι δυνατόν? Δηλαδή πως το φαντάζεται? Ότι μαζευτήκανε οι μαγαζάτορες και συμφωνήσανε να βάλουν κάποιον δικό τους στην κοινότητα , μα για ποιον λόγο? να κερδίσουν τι και με ποιον τρόπο? Λες και μιλάμε για την ένωση βιομηχάνων και τα εργατικά συνδικάτα. Και άντε και βάλανε κάποιον δικό τους , τι θα μπορεί να κάνει?
Μήπως λέει κάνει η κοινότητα έρευνες με τα λεφτά του ταμείου , που θα έπρεπε να κάνει ο ΣΕΗΤ. Μα μακάρι να κάνει. Από τον ΣΕΗΤ θα περιμένουμε να μας προστατέψει? Να μην κάνει λοιπόν ούτε η κοινότητα έρευνες , ούτε ο ΣΕΗΤ που έτσι κιαλλιώς δεν κάνει , να μείνουμε όλοι στο μαύρο το σκοτάδι , να είμαστε ευχαριστημένοι.
Δεν σταματάει να επαναλαμβάνει ότι τα φόρουμ πεθαίνουν , γιατί το facebook είναι το μέλλον. Και τι σχέση έχει αυτό με τον σύλλογο? Χώρια που είναι λάθος αυτό που λέει. Άλλο το facebook και άλλο το φόρουμ. Δεν θα μπορεί ποτέ το facebook να προσφέρει την οργάνωση πληροφορίας που προσφέρει ένα φόρουμ. Προσφέρει άλλα πράγματα οκ αλλά μην μπερδεύουμε τα φόρουμ με το facebook και όλα μαζί με τον σύλλογο.
Τίθεται επίσης συνέχεια θέμα με τα λεφτά της συνδρομής. Ε έλεος πια ρε παιδιά , μα πραγματικά είναι δυνατόν να αφήνεις να εννοηθεί ότι στήθηκε ο σύλλογος για πάρουν τα λεφτά κάποιοι και να φύγουν , σαν κομπίνα? Φυσικά και υπάρχει περίπτωση ο κάθε ταμίας να τα καταχραστεί , αλλά αυτό ισχύει για όλους τους ταμίες , όλων των συλλόγων του κόσμου. Δεν το θέτεις ως θέμα με την ίδρυση του συλλόγου. Και ούτε αφήνεις να εννοηθεί ότι υπάρχει πιθανότητα κομπίνας , εκτός και αν έχεις στοιχεία. Στην τελική τόσο πολύ αγχώνεσαι μην σου φάνε 20 ευρώ? Ε τότε άστο , κάτσε στον καναπέ σου.
Τι να πω... καλό κουράγιο ρε Σπύρο που θα πας και θα μιλήσεις σε φιλικό επίπεδο , όταν έχει προετοιμάσει ο άλλος την ομάδα του με τέτοιο τρόπο.
Πάντως μπορεί να κάθονται διάφοροι στα live και να επικροτούν αυτά που λένε όταν καλλιεργούν μια πόλωση , ίσως και μερικοί να τους θεωρούν ακόμα πιο ωραίους τύπους με αυτά που λένε, αλλά σίγουρα κάποιους θα τους χάσουν και αυτό είναι χαζομάρα τους , γιατί δεν χρειαζόταν.
Δυστυχώς δεν το βλέπω να λειτουργεί αποδοτικά ο σύλλογος. Πιο πολύ έδαφος για πόλωση , τσακωμούς και ξεκατίνιασμα βλέπω να δίνει , παρά έδαφος για γόνιμη συνεργασία με τα ανάλογα αποτελέσματα. Ή θα καταλήξει σταδιακά να ελέγχεται από μία μόνο ομάδα μετά από πολλούς τσακωμούς ή θα διαλυθεί.
« Τελευταία τροποποίηση: Φεβρουαρίου 18, 2017, 18:45 από flavorslut »

Αποσυνδεδεμένος LoOk

  • **
  • 390
  • Φύλο: Άντρας
  • BasilisL
    • greekecigreviews
καιρο εχω να γραψω αλλα ειναι καιροσ τουλαχιστον για να πω οτι πολλα απο αυτα που διαβασα ειναι ανακρίβειες, να μιλησω για εμενα πρωτα αν θελει ο κωστασ να πει κατι μπορει να συμμετεχει και αυτοσ απο κατω.

1)ποτε ειπα ειμαι αρνητικοσ ..ισα ισα την μερα που ανακοινώθηκε στο fb την επομενη εγινα μελος και αυτο μπορει φανταζομαι να επιβεβαιωθεί. απο την αρχη ειπα δεν ειμαι ουτε αρνητικός αλλα ουτε και θα το προωθήσω με κλειστα ματια πριν μαθω λεπτομεριεσ 

2)το οταν λεμε θα τον μεθυσουμε ..και δεν μπορει να καταλαβει καποιοσ τη διαφορα αστειου και σοβαρου..δεν μπορω να κανω κατι, απο οτι θυμαμαι εγραψεσ οτι παρακολουθεισ τα βιντεο οποτε ξερεισ οτι στα live μου υπαρχει συνηθωσ αρκετο αλκοολ 

3)πρωτοι εμεισ ειπαμε στουσ θεατεσ μασ και στα μελη των γκρουπ που ποσταραμε να στειλουν ερωτησεισ που θελουν να μην ειναι τρολιεσ και ανουσια πραγματα ωστε να ειναι μια κουβεντα που στο τελοσ θα βοηθησει καποιον που σκεφτοταν να γραφτει να παρει αποφαση 

4) με τον σπυρο ηδη εχουμε βρεθει και δεν νομιζω η κουβεντα να μην ηταν σε φιλικο επιπεδο, βεβαια μπορει να πει και ο ιδιοσ που περασε

5)τα λεφτα την συνδρομησ εφοσον λεσ οτι εισαι θεατησ θα ειχεσ ακουσει και στο ραδιο που κανουμε και στο χθεσινο Live ακομα οτι εγω ειπα ειναι πολυ λογικα και δεν παιζει να τα φαει καποιοσ ...

καλο θα ειναι πριν αρχισουμε να κατηγορουμε ραδιο αρβυλα να κανουμε μια ερευνα 

psQ σορρυ για τα ορθογραφηκα λαθη αλλα δεν το εχω :D

Αποσυνδεδεμένος LoOk

  • **
  • 390
  • Φύλο: Άντρας
  • BasilisL
    • greekecigreviews
ο κωστασ με ενημέρωσε οτι δεν ειναι μελοσ του φορουμ για να γραψει αλλα συμφωνει με αυτα που γραφω,
sorry για το διπλο ποστ

Αποσυνδεδεμένος Cruiser79

  • *****
  • 9074
  • Φύλο: Άντρας
  • Ομορφαίνει, δεν παχαίνει!
    • Cruiser's e-liquid reviews
Μπορώ να επιβεβαιώσω όσα λέει ο Βασίλης, εκτός από το κομμάτι του αν γράφτηκε μέλος, και αυτό επειδή: Α) δεν είμαι μέλος της ΠΔΕ για να γνωρίζω και Β) ακόμα και να το γνώριζα ως ΠΔΕ, δεν θα το δημοσιοποιούσα εκτός αν μου το ζητούσε ο ίδιος.

Από κινητό.


Αποσυνδεδεμένος Ribot

  • *****
  • 4112
  • Φύλο: Άντρας
  • Των γαρ ηλιθίων απείρων γένεθλα
ο κωστασ με ενημέρωσε οτι δεν ειναι μελοσ του φορουμ για να γραψει αλλα συμφωνει με αυτα που γραφω,
sorry για το διπλο ποστ
Για τις συκοφαντίες ότι τα ιδρυτικά μέλη του συλλόγου έχουν άμεση ή έμμεση σχέση με καταστήματα, κάποιος πρέπει να απολογηθεί όμως και να ζητήσει συγγνώμη, έτσι δεν είναι? Γιατί αυτό το πράγμα γίνεται με σκοπιμότητα και επαναλαμβανόμενα.

Αποσυνδεδεμένος paloukaros

  • *****
  • 5211
  • Φύλο: Άντρας
  • Urge to P|U|R|G|E| ...
Καλή αρχή και καλή δύναμη παίδες.Έκανα και εγώ μολις την εγγραφή μου :sign_psyxraimia:

Αποσυνδεδεμένος LoOk

  • **
  • 390
  • Φύλο: Άντρας
  • BasilisL
    • greekecigreviews
Για τις συκοφαντίες ότι τα ιδρυτικά μέλη του συλλόγου έχουν άμεση ή έμμεση σχέση με καταστήματα, κάποιος πρέπει να απολογηθεί όμως και να ζητήσει συγγνώμη, έτσι δεν είναι? Γιατί αυτό το πράγμα γίνεται με σκοπιμότητα και επαναλαμβανόμενα.
αν υπαρχει καπου γραμμενο ή σε βιντεο/ραδιο απο εμενα ευχαριστως να το επιβεβαιωσω πρωτα και μετα να πω πωσ ηταν λαθοσ γιατι δεν γνωρίζω τα μελη  και την επαγγελματικη τους δραστηριοτητα ...δεν νομιζω να υπαρχει ομωσ κατι τετοιο 

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 18 8356 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 27, 2024, 22:14
από Chris66
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1687 180676 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 27, 2024, 13:33
από funes
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 125 33988 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 19:13
από ΛΥΚ
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4914 536361 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 15:18
από kkoumas
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 229 59812 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 13:39
από Chris66
La Tabaccheria (Αρώματα Εκχυλίσματος Καπνού - ΝΕΤ) [Αρώματα] 3047 237549 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:41
από Milarepa
Υγρα νετ απο παλιά! ΥΓΡΑ (γενικά) 2 591 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:13
από tsep12
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 185 15716 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 20, 2024, 20:16
από e-akapnos
Υγρά Αναπλήρωσης Dinner Lady Έτοιμα υγρά 1239 136154 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 12:53
από Apostolosz
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8819 1085348 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 00:26
από Σταύρος 63
Taifun GTR clones [Κλώνοι επισκευάσιμων] 169 35428 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 20:19
από axilleaspro
Υγρα net ΥΓΡΑ (γενικά) 24 10273 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 17:45
από tsep12