vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

521 επισκέπτες, 3 χρήστες
FaniFox, manoslykos, Jorge

Twitter

ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ: Η ίδρυση του 1ου Πανελλήνιου Συλλόγου Ατμιστών είναι γεγονός!

Αποσυνδεδεμένος JoeBarTeam

  • *****
  • 2478
  • 01.11.2015 00:00
Ευλογία το να σκέφτομαι, ευλογία και ν΄ αμφισβητώ. Εύχομαι να μπορέσω έστω να ψηφίσω κάποιον από εσάς, ειλικρινά, χαίρομαι αφάνταστα που είμαι μέλος ανάμεσά σας.  

Αποσυνδεδεμένος Atoner

  • **
  • 298
  • Φύλο: Άντρας
  • Σοβαρος ΝΑΙ σοβαροφανης ΠΟΤΕ!!!
Ok ...
Όποιος δέν θέλει να θέσει υποψηφιότητα ,σε ένα ΠΑΝΕΛΛΉΝΙΟ σύλλογο ,και να παραμείνει σάν απλό μέλος ,και στήν σχετική ανωνυμία του ,οχι απλά σεβαστό ,αλλά και κάτι το οποίο πρέπει να είναι εκ τών ων ούκ  ανευ.( τό είπα σωστά    ).?

Αν όμως θέλει να ψηφιστεί από τόν οιοδήποτε , χωρίς να έχουμε ακούσει , δει , κλπ ...........

Νοείτε ότι η φωτό ΔΕΝ θά με κάλυπτε..
Το Ανέφερα Ετσι ,ως κάτι το ελαχιστότατο.

Δηλ .τι ποιό απλό ,από ενα βιντεάκι ,2 λεπτών από κάθε υποψήφιο..ΤΙ?

Εδώ τηλεδιασκέψεις ωρών LIVE κάνουμε....

Και αν ευελπιστούμε να έχουμε κάποια στιγμή χιλιάδες μέλη , τότε ξεπερνάμε κατά πολλή ,και το Αγαπητό Κωλοκοτρωνίτσι ( α ρέ ρέντα Ο Δήμαρχος :) )  , και τήν μεγάλη πόλη κοντά σέ αυτό .

Π.Χ .
Καλησπέρα σας ,ονομάζομαι Βασίλης Βασιλόπουλος ,στα φόρουμ περιφέρομαι με τό Avatar Giagkoylas , είμαι ατμιστής τόσα χρόνια ,επαγγέλλομαι Σφάχτης ,και μπορώ να συνεισφέρω κατά τήν προσωπική μου γνώμη ,σε αυτόν αυτόν, αυτόν ,και ισως και στον παραδίπλα τομέα ,στόν σύλλογο ,και τούς συνατμιστές μου.

Υ.Γ Ελα Μάρω Κοντού και ρίξτο  :

Απλό....Απλούστατοοο !

Όποιος ΔΕΝ μού ζητά κάτι ,δέν έχω καμιά " όρεξη " ,να μάθω κάτι για αυτόν και τά θέλω του.

Όποιος μου ζητά ,οφείλει να μου "απαντά " στο ελάχιστο λογικό που τού ζητάω και εγώ .

Υ.Γ 2 Νομίζω πώς είναι αυτονόητο πώς δεν μιλάω για άτομα που γνωρίζω εδώ και χρόνια ,αλλά είναι μιά φωνή πρός τα έξω.....ΕΤΣΙ ...


 
Ευχαριστώ .

 

Αποσυνδεδεμένος antonelos

  • *****
  • 1899
  • Φύλο: Άντρας
  • Ξέρεις απο e-VESPA???
καθαρισε η σκεψη μου
ευχαριστω παιδια

Αποσυνδεδεμένος kotsos75

  • *****
  • 3454
  • Φύλο: Άντρας
  • φυσα ρουφα τραβα τονε
ο κάθε υποψήφιος θα κάνει ότι αυτός νομίζει βρε ατο
δεν μπορείς να τον υποχρεώσεις να κάνει ούτε video ούτε τίποτα

Αποσυνδεδεμένος spectrum

  • *****
  • 2577
  • Φύλο: Άντρας
  • Ευχαριστώ την Παναγία και τα παιδιά μου
    • Iδεογράφος
Η μεγαλύτερη επιτυχία θα είναι όταν όλοι μαθαίνουμε να κρίνουμε λογικά, όπως ο Joe  :yes:
Μετά την τύχη, η μεγαλύτερη πρόοδος έχει γίνει από την αμφισβήτηση. 
Μακάρι να ζούσε τώρα ο Tesla... [/οφφτόπιτς]

Αποσυνδεδεμένος 30SmokingYears

  • *****
  • 1731
  • Φύλο: Άντρας
  • Everything you can imagine is real (Pablo Picasso)
Δεν μπορεί, κάποιος θα μου απαντήσει αν έχει ανέβει το χθεσινοβραδινό video... Έχω πίστη.

Αποσυνδεδεμένος kotsos75

  • *****
  • 3454
  • Φύλο: Άντρας
  • φυσα ρουφα τραβα τονε

Αποσυνδεδεμένος 30SmokingYears

  • *****
  • 1731
  • Φύλο: Άντρας
  • Everything you can imagine is real (Pablo Picasso)
Ευχαριστώ, βρε φίλος!

Αποσυνδεδεμένος Geraki

  • ***
  • 975
  • Φύλο: Άντρας
  • Pico-Cloud-Doggy-Gotank
Δεν μπορώ να καταλάβω προς τι αυτή η επίθεση στο σύλλογο.

Έγινε μια προσπάθεια να ανήκουν οι ατμιστές κάπου μπας και όλοι μαζί καταφέρουμε να κάνουμε τους "υπεύθυνους" να μας ακούσουν.
Αντί λοιπόν να ενώσουμε τα χέρια και να προχωρήσουμε μπροστά ακούμε από ατμιστές (ανεξάρτητα αν ανήκουν στο φόρουμ, σε ομάδες φβ ή οπουδήποτε αλλού) να μιλάνε για λαμόγια, για άτομα που θέλουν καρέκλες ή άλλες θεωρίες συνωμοσίας.

Αυτό που χρειαζόμαστε τώρα είναι ομόνοια και σύμπλευση όλων μας αφού στο κάτω κάτω έχουμε κοινά ενδιαφέροντα/στόχους.




Αποσυνδεδεμένος dinos_74

  • *****
  • 1689
  • Φύλο: Άντρας
  • πεφτω γιατι μπορω να σηκωθω


Ο συλλογος πρεπει να ειναι μια φωνη πολλων και οχι πολλες φωνες ενος.
« Τελευταία τροποποίηση: Φεβρουαρίου 16, 2017, 23:47 από dinos_74 »

Αποσυνδεδεμένος Atoner

  • **
  • 298
  • Φύλο: Άντρας
  • Σοβαρος ΝΑΙ σοβαροφανης ΠΟΤΕ!!!
ο κάθε υποψήφιος θα κάνει ότι αυτός νομίζει βρε ατο
δεν μπορείς να τον υποχρεώσεις να κάνει ούτε video ούτε τίποτα
ΝΟΕΊΤΕ ότι κάνει οτι θέλει.Φυσικά και είναι δικαίωμά του.
ΟΠΩΣ φυσικά ,είναι και δικό μου δικαίωμα ,τό τί και το πώς ( πάντα μέσα στα νόμιμα ,και ηθικά πλαίσια   !
Αυτό είπα :)
Καλό βράδυ υποχρεώσεις ...

Αποσυνδεδεμένος rexakos

  • ***
  • 580
  • Φύλο: Άντρας
  • Παλι με χρονια με καιρους,παλι δικα μας θα ναι!!!!
Εγώ θα συμφωνήσω σε όλα αυτά που είπε και ο Αto πιο πάνω.
Δηλαδή έμενα προσωπικά δεν με πειράζει αν θα είναι υποψήφιος ο χ,ψ έμπορος,αλλά με πειράζει να ψηφίσω κάποιον που δεν ξέρω γενικά.Και δεν τον ξέρω γιατί εμείς που είμαστε εκτός Αθηνών,δεν έχουμε βρεθεί ούτε σε συναντήσεις που γίνονται(βόρεια-νότια-δυτικά κ.τ.λ προάστια),ούτε σε άλλες δράσεις που συμβαίνουν εκεί.
Οπότε όπως καταλαβαίνεται είναι λίγο δύσκολη οι όλη διαδικασία για εμάς και πόσο μάλλον πιο πολύ, εάν μείνουν και εκτός κάποια από τα ιδρυτικά μελή που τα γνωρίζουμε από εδώ μέσα.
Και καταλήγω πως το βλέπω εγώ.
Θα ήθελα δηλ πριν την ψηφοφορία 2-3 μέρες, να γίνει μια συγκέντρωση όλων τον υποψηφίων σε ένα live όπως τα προηγούμενα 3 ή μια συνέντευξη(όπως αυτή που έγινε πριν κάνα δυο μήνες), αλλά αυτήν την φορά μεταξύ μας και να γνωρίσουμε τους υποψήφιους καλύτερα.

παιδια εχω την εντυπωση οτι την συγκεκριμενη στιγμη συζηταμε ενα δευτερευον θεμα,τις εκλογες εννοω δηλαδη.πρωταρχικο θεμα ειναι να μαζευτουμε Πολλοι μα παρα Πολλοι.

Αποσυνδεδεμένος Π. Γιούρσης

  • **
  • 492
  • Φύλο: Άντρας
  • Το μή χείρον εστί βέλτιστον
Aισθάνομαι την ανάγκη να αναφερθώ κι εγώ, στην ενότητα ""συμμετοχη ή μή των Ελλήνων (παρασκευατών υγρών, κατασκευαστών ατμιστικών ειδών, Εισαγωγέων , Χονδρεμπόρων και λιανοπωλητών ) σαν απλά μέλη στο σύλλογό μας "".
Με κάλυψε απόλυτα με τη ρεαλιστική του προσέγγιση ο φίλος συνατμιστής  Psitgr « Reply #415 on: Today
γράφοντας << Στα σημαντικά πέραν της απαγόρευσης των διασυνοριακών που διαφωνούμε για προφανείς λόγους, στα υπόλοιπα (ατμισμα σε δημ χώρους , φορολογία , διαφήμιση) τα συμφέροντα μας είναι κοινά.. Και αυτοί θέλουν το άτμισμα σε γενικές γραμμές να είναι ποιο εύκολο για να έχουν και αυτοί περισσότερους πελάτες.. >>
Θα γράψω μόνο ότι για τους παραπάνω επαγγελματίες, εμείς οι ατμιστές είμαστε το ψωμάκι τους και χάρι σε μας ζουν. Κανείς στον πλανήτη δεν θέλει να καταστρέψει, υπονομεύσει ή να σαμποτάρει αυτό που τον συντηρεί.
Είμαι βέβαιος ότι αν εξαιρέσουμε  το θέμα "απαγόρευση διασυνοριακών αγορών " σε όλα τα υπόλοιπα όχι μόνον δεν θα υπονομεύσουν τις ενέργειες και δράσεις του συλλόγου, αλλά σε κάποια θέματα θα είναι δίπλα του.
Οχι γιατί μας αγαπάνε , αλλά γιατί απλά τους ΣΥΜΦΕΡΕΙ να υπάρχουν ατμιστές δηλ νά έχουν πελάτες που λέει και ο Psitgr.
Η διοίκηση του συλλόγου  ασφαλώς θα πρέπει να είναι μη επαγγελματίες ατμιστικών ειδών και ένας τρόπος να το διασφαλίσουμε - το προτείνω με το δικαίωμα του μέλους - είναι το πρώτο ΔΣ και η ελεγκτκή επιτροπή να είναι από τα τυπικά ιδρυτικά μέλη του συλλόγου.
Αλλο η Διοίκηση που θα παίρνει αποφάσεις , αλλά να θέλουμε να τους αποκλείσουμε από απλά μέλη ?? γιατί ?? Παύλος Γιούρσης
« Τελευταία τροποποίηση: Φεβρουαρίου 16, 2017, 23:30 από PGIOURSIS »

Αποσυνδεδεμένος spectrum

  • *****
  • 2577
  • Φύλο: Άντρας
  • Ευχαριστώ την Παναγία και τα παιδιά μου
    • Iδεογράφος
Αυτό ακριβώς !!!  :thumpup:
Αναφέρομαι και στα δύο παραπάνω ποστ
Είμαστε τα πρώτα στον κόσμο φορολογήσιμα πειραματόζωα  ;D και πρέπει να γίνουν χιλιάδες πράγματα.
Προσωπικά, θα ήθελα οι εκλογές να είχαν γίνει χτες.

Σπύρο, ο άνθρωπος φαίνεται και από το πώς γράφει.
100%
Πριν πολλά χρόνια, ο tsiv είχε γράψει ότι, όσους γνώρισε κατ' ιδίαν, τους ήξερε από το πληκτρολόγιο.
Ο χαρακτήρας φαίνεται.
Για πείραμα, μίλα 22 δευτερόλεπτα στο τηλέφωνο με τον Ato... ε, αυτός είναι  :yes: ένα μεγάλο και σοφό παιδί.
Τα μη παιδιά ελπίζω να τα αναγνωρίσουμε.

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 18 8359 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 27, 2024, 22:14
από Chris66
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1687 180685 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 27, 2024, 13:33
από funes
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 125 34001 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 19:13
από ΛΥΚ
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4914 536428 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 15:18
από kkoumas
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 229 59825 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 13:39
από Chris66
La Tabaccheria (Αρώματα Εκχυλίσματος Καπνού - ΝΕΤ) [Αρώματα] 3047 237584 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:41
από Milarepa
Υγρα νετ απο παλιά! ΥΓΡΑ (γενικά) 2 593 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:13
από tsep12
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 185 15754 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 20, 2024, 20:16
από e-akapnos
Υγρά Αναπλήρωσης Dinner Lady Έτοιμα υγρά 1239 136162 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 12:53
από Apostolosz
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8819 1085358 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 00:26
από Σταύρος 63
Taifun GTR clones [Κλώνοι επισκευάσιμων] 169 35434 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 20:19
από axilleaspro
Υγρα net ΥΓΡΑ (γενικά) 24 10281 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 17:45
από tsep12