vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

533 επισκέπτες, 5 χρήστες
manoslykos, Mimhsdr, th3ofilos, Olga68, grag

Twitter

ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ: Η ίδρυση του 1ου Πανελλήνιου Συλλόγου Ατμιστών είναι γεγονός!

Αποσυνδεδεμένος kotsos75

  • *****
  • 3454
  • Φύλο: Άντρας
  • φυσα ρουφα τραβα τονε
απλά δεν τους ψηφίζουμε
σαν απλά μέλει δεν νομίζω να ενοχλούν κανέναν 
και αυτοί ατμιστες είναι (οι περισσότεροι)

Αποσυνδεδεμένος JoeBarTeam

  • *****
  • 2478
  • 01.11.2015 00:00
[justify]@Cruiser79, καλησπέρα. Παρακολούθησα κι εγώ την χθεσινοβραδινή ζωντανή ενημέρωση, (ήρθα και με πακέτο “κακόβουλων” ερωτήσεων που μάζεψα στο δάσος). Επίσης, πρώτη φορά είδα τον αγαπητό Psitgr σε ζωντανή ενημέρωση, και φυσικά, μόνο καλά λόγια μπορώ να πω. Ακόμα, η δεύτερη αυτή ενημέρωση είχε σημαντική βελτίωση κοινού με αρκετές ερωτήσεις. [/justify]

[justify]Λίγες αναρτήσεις πιο πίσω, σημειώνει κάτι σημαντικό ο αγαπητός PGIOURSIS, όπως και ο φίλος ati. Υπάρχει μία σημαντική διαφοροποίηση ανάμεσα σε ατμιστές, όπως επίσης και στις πρώτες αντιδράσεις τους για την κίνηση των 21. Μερικά μόνο από τα ερωτήματα που επιμένουν, (άσχετα αν όλα ή πολλά από αυτά έχουν απαντηθεί), είναι:[/justify]

[justify]1) Γιατί έμεινε κρυφό όλο αυτό, γιατί δεν ρωτήθηκε η άποψη μεγαλύτερου συνόλου;[/justify]

[justify]2) Γιατί η έδρα του Συλλόγου θα είναι η κακούργα Αθήνα;[/justify]

[justify]3) Γιατί οι εκλογές θα γίνουν τον Μάρτιο και γιατί τα μέλη εκτός Αθηνών είναι μετέωρα στο αν τελικά θα ψηφίσουν ή όχι.[/justify]

[justify]4) Γιατί τελικά θα είναι υποψήφια μέλη οι πάντες;[/justify]

[justify]5) Πώς θα ξετρυπώσει το σώμα τον κακό έμπορα x Joe που θα είναι καμουφλαρισμένο αγγελάκι-μέλος.[/justify]

[justify]6) Γιατί κανένα ιδρυτικό μέλος δεν επιθυμεί να θέσει υποψηφιότητα για ΔΣ;[/justify]

[justify]7) Οι υποψήφιοι για ΔΣ θα παρουσιάσουν θέσεις και βιογραφικό;[/justify]

[justify]8 ) Πώς μπορώ να ξέρω πως δεν είστε δάκτυλος του ΣΕΕΗΤ;[/justify]

[justify]Πέρα από τα παραπάνω, ταπεινή μου γνώμη. Στην αρχή χαμογελάς για την τόσο αγαθή κουταμάρα που διαβάζεις δεξιά κι αριστερά, κάποια στιγμή βλέπεις και προσωπικές επιθέσεις στα άτομα που ήδη είναι γνωστά με ονοματεπώνυμο, εκτεθειμένα από την πρώτη στιγμή, στην κάθε βλακεία που κυκλοφορεί ελεύθερη κι ωραία. Ε, εκεί λες, δεν υπάρχει ελπίδα.[/justify]
[justify]Διαβάζω εξυπνάδες όπως, “ξέρω από συνδικαλισμό, λαμόγια είναι”, (και δώσ’ του σταυροπόδι). “Δεν πιστεύω τίποτα, δεν ελπίζω τίποτα, είμαι ο Μπάτμαν”. [/justify]

[justify]Δεν διάβασαν ούτε μισή λέξη από θέσεις ή Καταστατικό. Δεν έχουν την παραμικρή ιδέα από συλλογικότητα, και παρ’ όλα αυτά βγάζουν φωτιές, οι φωστήρες. Τόσο βαθιά γνώση είναι να μην σε τρομάζει; τρομάρα τους. [/justify]



Αποσυνδεδεμένος Atoner

  • **
  • 298
  • Φύλο: Άντρας
  • Σοβαρος ΝΑΙ σοβαροφανης ΠΟΤΕ!!!
Καλησπέρα σας .

Ένα θέμα το οποίο ακούγετε ,αλλά θα ήθελα να πώ και γώ το "κάτι τις " ,είναι το εξής .

ΟΤΑΝ με το καλό φτάσει η ώρα τών εκλογών ,και οταν με το καλό έχουν μαζευτεί οι υποψήφιοι ,καλό θά ήταν ,το προσωρινό Δ.Σ ,να τούς "μαζέψει " σέ ενα νήμα -οποιουδήποτε φόρουμ ,να τα πείτε , ( ας είναι και κλειστό νήμα ) , και μετά τα άτομα τά οποία θέλουν και μετά τά λοιπά ,και τίς τελικές διευκρινίσεις ,να θέσουν υποψηφιότητα ,να βρεθεί τρόπος να μπορούμε σε έναν "τόπο " ,να δούμε έστω μία πρόσφατη φωτογραφία τους ,το τί επαγγέλλονται , και ένα πολύ σύντομο ,από τα πιστεύω ,και τα θέλω ,αλλά και τά προσδοκώ τους για τόν σύλλογό μας .

Αυτή η κοινή σελίδα μετά να κοινοποιηθεί στό Block τού συλλόγου , ούτως ώστε όλα τα μέλη ( και μόνο αυτά ) ,να μπορούν να έχουν έστω μιά μικρή η' ποιό σφαιρική άποψη ,για ποιόν θα ήθελαν να ψηφίσουν.

Αλλος τρόπος ,πανελλαδικά ,χωρίς να είναι όλοι αναγκασμένοι και "υποχρεωμένοι " ,να κυνηγάνε Live ,και διάφορες συναντήσεις  ,και πάλι με το ζόρι να δούνε 2-3 άτομα που ήδη γνωρίζουν ,ΔΕΝ νομίζω να υπάρχει ,εκτός και αν ... μαζευτούν όλοι μαζί ( οι υποψήφιοι ), και να μιλήσουν ο καθένας έστω για 5 λεπτά για τα προαναφερόμενα , και αυτό τό βίντεο κατόπιν να μπει σέ σημείο σελίδας του συλλόγου ,που και σε αυτό , ΜΟΝΟ τά μέλη του ,να έχουν πρόσβαση.

Θέλω να ΑΚΟΎΣΩ προφορά λόγου.
Θέλω να ΔΩ .
Θέλω να ΝΙΏΣΩ .

Μετά ας μιλήσει η ψυχή και η νόηση του καθενός μας,έχοντας πλέων μιά κάπως , ποιό ολοκληρωμένη άποψη ,για το τί ( συχωρέστε μου τόν όρο ) ρόλο παίζει ο καθένας από τούς αγαπητούς μελλοντικούς υποψηφίους .

Ευχαριστώ για τήν ανοχή σας ,και καλό βράδυ να έχουμε.





Αποσυνδεδεμένος 30SmokingYears

  • *****
  • 1731
  • Φύλο: Άντρας
  • Everything you can imagine is real (Pablo Picasso)
Παιδιά, ανέβηκε;

Στάλθηκε από το SM-J500FN μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Αποσυνδεδεμένος antonelos

  • *****
  • 1899
  • Φύλο: Άντρας
  • Ξέρεις απο e-VESPA???
απλά δεν τους ψηφίζουμε
σαν απλά μέλει δεν νομίζω να ενοχλούν κανέναν
και αυτοί ατμιστες είναι (οι περισσότεροι)
σαν απλα μελη δεν εχω κανενα ζορι, ισα ισα που μεγαλωνει και η δυναμη της κοινοτητας...
ειπα ΑΝ βαλουν υποψηφιοτητα τι γινετε?

Αποσυνδεδεμένος kotsos75

  • *****
  • 3454
  • Φύλο: Άντρας
  • φυσα ρουφα τραβα τονε
αυτοί έχουν το δικαίωμα να βάλουν υποψηφιότητα
και εμείς το δικαίωμα να μην τους ψηφίσουμε
που ξέρεις μπορεί να δούμε και κανένα μαγαζάτορα άξιο άνθρωπο που να σέβεται τους ατμιστες και να μην τους κοιτάει σαν ευρώ
αυτόν τον ψηφίζουμε (αν θέλουμε και αν δεν έχουμε καλύτερες επιλογές)

Αποσυνδεδεμένος BigSur

  • *****
  • 2958
  • Φύλο: Άντρας
  • Την παλεύω...
    • Vapeorama
Μόλις παρατήρησα κάτι που προσωπικά δεν μου άρεσε.

Μαζί με την πληρωμή της συνδρομής ενεργοποιήθηκε και αυτόματο προφίλ πληρωμής σε ετήσια βάση.
Δεν ξέρω αν αυτό έγινε από το paypal ή από την κοινότητα αλλά περίμενα τουλάχιστον να μου γίνει ερώτηση αν θέλω να το αποδεκτώ ή όχι.
Δεν είσαι ο περίεργος της παρέας, ούτε εμάς μας αρέσει!
Προέκυψε από το paypal και ψάχνουμε τρόπο να μην βγαίνει αυτό.
Θα υπάρξει ενημέρωση.
:)

Αποσυνδεδεμένος Ribot

  • *****
  • 4112
  • Φύλο: Άντρας
  • Των γαρ ηλιθίων απείρων γένεθλα
@Τζο
1) Δεν ήταν και τόσο κρυφό. Έγινε βολιδοσκόπηση και είδαμε έλλειψη διάθεσης ή πίστης στην αναγκαιότητα ενός συλλόγου ή μεγάλη διάσταση απόψεων. Πέραν αυτών, η προσπάθεια αυτή έχει ξεκινήσει εδώ και μήνες, μετά τη συνέντευξη, ώστε να πάμε ένα βήμα παρακάτω. Σε πληροφορώ ότι ήταν πολύ επίπονη και με πολλά σκαμπανεβάσματα, αντικρουόμενες απόψεις, αντιθέσεις και συνθέσεις για να φτάσουμε σήμερα να έχουμε σύλλογο. Όλα αυτά μεταξύ 20-25 ανθρώπων! Κάτσε και σκέψου αν θα μπορούσε να υλοποιηθεί η ιδέα αν έπρεπε να γίνει σύγκλιση απόψεων 50 ανθρώπων σου λέω εγώ. Ούτε το 2019 που είπε κι ο Σπύρος στη συνέντευξη δε θα είχαμε σύλλογο.

2) Γιατί στην Αθήνα βρίσκεται η πλειονότητα των ιδρυτικών μελών και των ατμιστών γενικότερα και στην Αθήνα βρίσκονται τα κέντρα των αποφάσεων.

3) Γιατί το καταστατικό προβλέπει εκλογές εντός 3 μηνών.

4) Γιατί έτσι πρέπει σε έναν ελεύθερο από δεσμεύσεις, δημοκρατικό σύλλογο. Όποιος επιθυμεί μπορεί να είναι υποψήφιος. Ας έρθει ο Χ με τους 1000 φίλους του, ας γραφτούν ας ψηφιστούν μεταξύ τους στις εκλογές, ας πάρουν τη διοίκηση, ας πορευτούν όπως νομίζουν καλύτερα για την ατμιστική κοινότητα κι ας κρίνουμε το έργο τους όλοι εμείς.

5) Θα περάσει τη διοίκηση από τον ορό της αλήθειας κι όποιον πιάσουμε θα του κάνει φάλαγγα ο Τρύφωνας με τετραμπάταρο μοντάκι! (Αστειάκι!)

6) Δεν έχει εκδηλώσει το ενδιαφέρον του. Αν κάποιος το επιθυμεί θα το εκδηλώσει όταν κρίνει σωστό. Εγώ πάντως αποκλείεται, ρητά και κατηγορηματικά. Θα το σκεφτόμουν ίσως και υπό προϋποθέσεις για εφορευτική επιτροπή τη μέρα των εκλογών ή ελεγκτική επιτροπή. Αυτό το λέω τώρα για πρώτη φορά!

7) Όποιος θέλει ας το κάνει, εγώ δε θα το έκανα. Σιγά μη βγάλω και οικογενειακή φωτογραφία, λες και κατεβαίνω για δήμαρχος Κωλοκοτρωνιτσίου!

8] Τι είναι το ΣΕΕΗΤ?

Αποσυνδεδεμένος JoeBarTeam

  • *****
  • 2478
  • 01.11.2015 00:00
[justify]@Ribot, καλησπέρα. Ούτε εσένα θα διαβάσουν, τζάμπα τα γράφεις. Δεν υπάρχει καν το σθένος, ούτε για μία απλή ερώτηση, αρκεί μόνο: είσαι λαμόγιο, τέλος. Πάντως, προσωπικά, είναι στενάχωρο να βλέπω, σαν απλό μέλος πάντα, να μην θέλει κανένας από εσάς να θέσει υποψηφιότητα. [/justify]

Αποσυνδεδεμένος spectrum

  • *****
  • 2577
  • Φύλο: Άντρας
  • Ευχαριστώ την Παναγία και τα παιδιά μου
    • Iδεογράφος
Να απλώσω κι εγώ το σεντόνι, μην πάει χαμένο  :laugh1:
Αν και δεν είμαι στο κέντρο των αποφάσεων της όντως κακούργας Αθήνας...
1) Φάνηκε από τη συνέντευξη της 12/7/2016 ότι βάσεις για συνεργασία και δημιουργία μπορούν να υπάρξουν. Ο πυρήνας ήταν αρχικά τα άτομα της επιστολής. Αν μπλέκονταν πάρα πολλοί στην αρχή, θα χανόμασταν.
2) Για να είναι πιο εύκολα τα τρεξίματα. Άντε να είσαι επαρχία και να θες ένα σωρό χαρτιά... Κάποια έγγραφα, εγώ που είμαι Ρόδο, πρέπει να πάω Σύρο, αυτοπροσώπως, για να τα πάρω, λένε...
3) Τα μέλη εκτός Αθηνών ΔΕΝ είναι μετέωρα. ΦΥΣΙΚΑ και θα ψηφίσουν.
Για την ημερομηνία των εκλογών έχει μεριμνήσει ο νόμος.
4) Γιατί έχουμε Δημοκρατία (μη γελάσετε)
5) Αν ο έμπορας έχει τόσους πολλούς υποτακτικούς είμαστε άξιοι της μοίρας μας. ΔΕΝ έχει. Εξωγήινοι μπορεί να υπάρχουν, έμπορας την πλειοψηφία δεν μπορεί να την πάρει. Εκτός αν ψηφίσουν 8 άτομα.
6) Επιθυμεί, υποθέτω. Αλλά θέλει να δώσει την ευκαιρία σε όλες τις τάσεις, αν υπάρχουν. Βέβαια, δεν είμαι στο μυαλό του καθενός για να ξέρω, αλλά πάντα ο αυθορμητισμός είναι και της καρδιάς και αντικειμενικός.
7) Θέσεις, ίσως. Το βιογραφικό είναι εμπλουτίζεται με το κάθε πλήκτρο που πατάει κανείς, όταν απευθύνεται στα ΜΚΔ. Ο σύλλογος τις έχει ανάγκη τις θέσεις, τη στρατηγική, τη σιγουριά που μπορούν να δώσουν οι μεθοδευμένες κινήσεις. Γι αυτό και οι υποψηφιότητες είναι για όλους.
8] Δεν... 

Αποσυνδεδεμένος Psitgr

  • ***
  • 761
  • Φύλο: Άντρας
Παιδιά μην τα λέμε και τα ξαναλέμε μεταξύ μας..

Ο κάθε έμπορος είναι και ατμιστής συνεπώς έχει δικαίωμα να εγγράφει στον σύλλογο.. Συνεπώς και δικαίωμα να θέσει υποψηφιότητα.. Και εσείς δικαίωμα να το ψηφίσετε ή όχι..

Α. οι έμποροι ηλ.τσιγάρου δεν είναι κάτι κοντα κακομούτσουνα πλασματάκια που έχουν σκοπό να καταστρέψουν τον κόσμο.. Μην κάνετε έτσι λοιπόν..

Διαφωνούμε σε δυο τρία πραγματάκια αλλά δεν είμαστε και παναθηναικός ολυμπιακός.. Στα σημαντικά πέραν της απαγόρευσης των διασυνοριακών που διαφωνούμε για προφανείς λόγους, στα υπόλοιπα (ατμισμα σε δημ χώρους , φορολογία , διαφήμιση) τα συμφέροντα μας είναι κοινά.. Και αυτοί θέλουν το άτμισμα σε γενικές γραμμές να είναι ποιο εύκολο για να έχουν και αυτοί περισσότερους πελάτες..
Αμα μας δίνουν δώρα στους διαγωνισμούς δλδ είναι καλοί,αμα κάποιος θέλήσει να γραφτεί στο σύλλογο , το κάνει για να μας καταστρέψει..??

Και όπως είπα και χθες όλοι οι έμποροι δεν είναι ΣΕΕΗΤ, όπως και όλοι οι ατμιστές δεν θα είναι ΚΕΑ

Β. Ας υποθέσουμε πως εγώ μπήκα στο ΔΣ και είμαι το κακομούτσουνο πλασματάκι.. Ποιος είπε πως μπορώ να κάνω ότι θέλω..?? Και οι αποφάσεις του ΔΣ με πλειοψηφία παίρνονται, οπότε αν δεν είμαστε τρία τουλάχιστον κακομούτσουνα , ΔΕΝ.. Και άντε είμαστε.. Υπάρχει ελεγκτική επιτροπή να ελέγχει το ΔΣ. Και φυσικά και υπάρχει και η ΓΣ που μπορεί να άρει την εμπιστοσύνη της στο ΔΣ και να το καθαιρέσει ..
Τι είναι ο σύλλογος δλδ.. Μπατε σκύλοι αλέστε..??


Μπορούμε κάποια στιγμή να σταματήσουμε να φοβόμαστε την σκιά μας..??
« Τελευταία τροποποίηση: Φεβρουαρίου 16, 2017, 22:16 από Psitgr »

Αποσυνδεδεμένος JoeBarTeam

  • *****
  • 2478
  • 01.11.2015 00:00
Κυρ δάσκαλε, καλά τα λες όμως ξέρεις καλύτερα από Φυσική πως, η αθλιότητα κεντρομόλος έρχεται και φυγόκεντρος φεύγει.


Αποσυνδεδεμένος Psitgr

  • ***
  • 761
  • Φύλο: Άντρας
Μερικά πράγματα πρέπει να τα αφήνεις να έρχονται και να φεύγουν..
Θα ζήσουμε και θα προχωρήσουμε.. Τα εμπόδια είναι για να τα πηδάς και να σε γυμνάζουν περισσότερο..

Αποσυνδεδεμένος Ribot

  • *****
  • 4112
  • Φύλο: Άντρας
  • Των γαρ ηλιθίων απείρων γένεθλα
[justify]Πάντως, προσωπικά, είναι στενάχωρο να βλέπω, σαν απλό μέλος πάντα, να μην θέλει κανένας από εσάς να θέσει υποψηφιότητα.[/justify]
Επαναλαμβάνω, κανείς δεν έχει εκδηλώσει την επιθυμία να είναι υποψήφιος. Αυτό δεν σημαίνει ότι δεν την έχει κιόλας και δεν πρόκειται να την εκδηλώσει. Δεν είναι αυτό το μείζον αυτή τη στιγμή, το μείζον είναι να εγγραφούν μέλη που θα ψηφίσουν τους όποιους υποψήφιους.
Η ιστορία του συλλόγου είναι άγραφο χαρτί αυτή τη στιγμή. Όποιος θέλει να γράψει μιαν αράδα ας σπεύσει, καλοδεχούμενοι είναι όλοι. Όπως είπε κι ο Τρύφωνας στη συνέντευξη, εμείς κάναμε τη μπουγάδα και εμφανίσαμε σιδερωμένα τα ρούχα.
Όποιος θέλει να τα φορέσει ας δοκιμάσει αν του πάνε κι ας ψηφίσουμε τον πιο καλοντυμένο. Ότι υπέγραψε κάποιος ένα καταστατικό και δούλεψε από τη θέση του ιδρυτικού μέλους, δεν τον καθιστά περισσότερο μέλος από αυτόν που γραφτηκε χτες, ούτε πιο ικανό να μπει στο προεδρείο. Αν το πιστεύαμε αυτό, θα κάναμε εκλογές μεταξύ μας, όπως συμβαίνει με ΟΛΟΥΣ τους νεοϊδρυθέντες συλλόγους και θα καθόμασταν στις καρέκλες. Το μέγιστο καθήκον όμως είναι να κινητοποιούν πολλοί, να μη μείνει κανείς αμέτοχος, να γίνει συνείδηση ο σύλλογος σε κάθε ατμιστή αν αυτό είναι δυνατόν. Είναι?
Εδώ σε θέλω μάγκα μου! Γιατί από κριτική, άλλο τίποτα! Σου γράφω εγώ κριτικές από καναπέως που ούτε ο Νίνος Φένεκ Μικελίδης δεν έχει γράψει!

Αποσυνδεδεμένος spectrum

  • *****
  • 2577
  • Φύλο: Άντρας
  • Ευχαριστώ την Παναγία και τα παιδιά μου
    • Iδεογράφος
Ξέρω πως φυγόκεντρος ΔΕΝ υπάρχει, παρά μόνο στην προσπάθεια κάποιου που δεν είναι αδρανειακός παρατηρητής να εξηγήσει αυτά που γίνονται γύρω του.
Όσο για την κεντρομόλο, απλό επίθετο είναι. Έτσι χαρακτηρίζουμε μια οποιαδήποτε δύναμη αναγκάζει κάποιον να κάνει κύκλους. Η αιτία όμως είναι άλλη (βαρύτητα, ηλεκτρισμός, τριβή, τάση νήματος).

Το θέμα είναι να ξεφύγουμε από τα ταμπού.
Οι αρχαίοι ήξεραν πως πρώτα φαίνεται το κατάρτι και μετά το πλοίο, ο Αιγαίας πέθανε γι αυτό, ελάχιστοι όμως σκέφτηκαν ότι η Γη είναι στρογγυλή, αν και βρήκαν με απόλυτη ακρίβεια τη διάμετρό της.
Ίσως, αν ήταν ενωμένοι, δεν θα τους έπνιγε η Ιστορία μέχρι το 1700 παρά...

Ουπς, ξέφυγα.
Δεν ξέρω αν... ξέρω Φυσική, σίγουρα όμως την αγαπώ  :love_hearts:

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 19 8412 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 10:26
από Ηρακλης
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1687 180804 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 27, 2024, 13:33
από funes
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 125 34070 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 19:13
από ΛΥΚ
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4914 536915 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 15:18
από kkoumas
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 229 59931 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 13:39
από Chris66
La Tabaccheria (Αρώματα Εκχυλίσματος Καπνού - ΝΕΤ) [Αρώματα] 3047 237855 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:41
από Milarepa
Υγρα νετ απο παλιά! ΥΓΡΑ (γενικά) 2 609 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:13
από tsep12
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 185 16055 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 20, 2024, 20:16
από e-akapnos
Υγρά Αναπλήρωσης Dinner Lady Έτοιμα υγρά 1239 136216 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 12:53
από Apostolosz
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8819 1085450 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 00:26
από Σταύρος 63
Taifun GTR clones [Κλώνοι επισκευάσιμων] 169 35515 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 20:19
από axilleaspro
Υγρα net ΥΓΡΑ (γενικά) 24 10356 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 17:45
από tsep12