vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

518 επισκέπτες, 9 χρήστες
dkostas, ZoeM, bloodlessz, Ηρακλης, testament, Tazz, manoslykos, Jorge, GeorgeGTS

Twitter

ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ: Η ίδρυση του 1ου Πανελλήνιου Συλλόγου Ατμιστών είναι γεγονός!

Αποσυνδεδεμένος Βασίλης Γ

  • **
  • 205
  • Φύλο: Άντρας
  • Ατμιστής από Φεβ 2013
Τελικά θα υπάρξει άλλος τρόπος ηλεκτρονικής εγγραφής πλην paypal; Προχωράει το θέμα;

Αποσυνδεδεμένος e-spy

  • *****
  • 2471
  • Φύλο: Άντρας
  • Χιούμορ είναι η τέχνη να κρύβεις τις πληγές σου...
    • 99designs
Την επόμενη εβδομάδα θα γνωρίζουμε με σιγουριά, και θα το ανακοινώσουμε.

Αποσυνδεδεμένος papoys

  • ****
  • 1068
  • Φύλο: Άντρας
Τελικά θα υπάρξει άλλος τρόπος ηλεκτρονικής εγγραφής πλην paypal; Προχωράει το θέμα;
Γείτονα Βασίλη την Κυριακή ήταν τα παιδιά στο Χαλάνδρι.
Εγώ γράφτηκα εκεί χωρίς πολλά μπερδέματα.Δεν ήρθες να πιούμε καφεδάκι και να γνωριστούμε κιόλας. :)
Τούτη την Κυριακή είναι λίγο μακριά Αργυρούπολη αλλά ποιος ξέρει ίσως την άλλη να είναι κάπου στο κέντρο. :bye:

Αποσυνδεδεμένος Βασίλης Γ

  • **
  • 205
  • Φύλο: Άντρας
  • Ατμιστής από Φεβ 2013
:bye: Θα περιμένω μήπως και τα καταφέρουν, αλλιώς βλέπουμε :bye:

Αποσυνδεδεμένος thenetpoet

  • *****
  • 6415
  • Φύλο: Άντρας
  • Πανορατμίξ
Με τα capital controls και όλους τους περιορισμούς που υφίστανται, δεν το βλέπω εύκολο να φτιαχτεί τραπεζικός λογαριασμός.
Όσοι μπορούν, ο πιο σύντομος τρόπος χρονικά είναι είτε με paypal είτε μέσω κάποιας συνάντησης.

Αποσυνδεδεμένος Geraki

  • ***
  • 975
  • Φύλο: Άντρας
  • Pico-Cloud-Doggy-Gotank
Γράφτηκα και εγώ.

Το σηματάκι στο avatar με πιο πρόγραμμα γίνεται;


Αποσυνδεδεμένος antonelos

  • *****
  • 1899
  • Φύλο: Άντρας
  • Ξέρεις απο e-VESPA???
Για το σηματάκι είναι αλλα 20 :laugh1:

Αποσυνδεδεμένος NekosAthina

  • ***
  • 571
  • Φύλο: Άντρας
  • Εσύ. Πόσο θέλεις να ακουστείς;
Πσ.για το σημείο στη Αργυρούπολή.  Αν πάει κάποιος με το μετρό, Από τη στάση Αργυρούπολη είναι το πολύ 10λεπτά περπάτημα.

Αποσυνδεδεμένος Geraki

  • ***
  • 975
  • Φύλο: Άντρας
  • Pico-Cloud-Doggy-Gotank
Μόλις παρατήρησα κάτι που προσωπικά δεν μου άρεσε.

Μαζί με την πληρωμή της συνδρομής ενεργοποιήθηκε και αυτόματο προφίλ πληρωμής σε ετήσια βάση.
Δεν ξέρω αν αυτό έγινε από το paypal ή από την κοινότητα αλλά περίμενα τουλάχιστον να μου γίνει ερώτηση αν θέλω να το αποδεκτώ ή όχι.

Αποσυνδεδεμένος antonelos

  • *****
  • 1899
  • Φύλο: Άντρας
  • Ξέρεις απο e-VESPA???
Απορίες που δεν έχω ξεκαθαρίσει 

Αυτοί που θα βάζουν υποψηφιότητα για το προεδριο θα ελεγχθουν για την επαγγελματική τους ιδιότητα?

Υπάρχουν δικλειδες ασφαλείας αν μετά την εκλογή τους ασχοληθούν με το εμπόριο ατμιστικων ειδών κτλ?

Πως θα γίνει η ενημέρωση των μελών για τα οράματα και σχέδια των υποψηφίων ?

Σόρυ αν έχουν απαντηθεί όλα αυτά και δεν τα έπιασα... 

Αποσυνδεδεμένος estrifan

  • *****
  • 1546
  • Φύλο: Άντρας
Γράφτηκα και εγώ.

Το σηματάκι στο avatar με πιο πρόγραμμα γίνεται;
Πάρτο για να σε γλυκάνω...  ;D

Αποσυνδεδεμένος kinhtomania

  • **
  • 217
  • Φύλο: Άντρας
  • Αν οι γυναίκες ήταν καλες, θα ειχε και ο Θεος μια!
τα μελη απο επαρχια πως θα ψηφιζουν?
γιατι αν ειναι να γινω μελος και να μην εχω "φωνη" ψηφιζοντας δεν λεει

εχει απαντηθει στις πρωτες σελιδες................ηλεκτρονικα :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος thenetpoet

  • *****
  • 6415
  • Φύλο: Άντρας
  • Πανορατμίξ
Απορίες που δεν έχω ξεκαθαρίσει

Αυτοί που θα βάζουν υποψηφιότητα για το προεδριο θα ελεγχθουν για την επαγγελματική τους ιδιότητα?

Υπάρχουν δικλειδες ασφαλείας αν μετά την εκλογή τους ασχοληθούν με το εμπόριο ατμιστικων ειδών κτλ?

Πως θα γίνει η ενημέρωση των μελών για τα οράματα και σχέδια των υποψηφίων ?

Σόρυ αν έχουν απαντηθεί όλα αυτά και δεν τα έπιασα...
Ο νόμος δεν σου επιτρέπει να αποκλείσεις ενήλικα φυσικά πρόσωπα από το να εγγραφούν ως μέλη ούτε να τους διαχωρίσεις σύμφωνα με την επαγγελματική τους δραστηριότητα. Αφού είναι μέλη, μπορούν και να θέσουν υποψηφιότητα και να εκλεγούν.
Τα ειπαν τα παιδιά στη συνέντευξη χθες στον vapelikegeek.
Οι εμποροι έχουν δικό τους σύλλογο, πιο μεγάλο και πιο δυνατό (προς το παρόν ελπίζω), σε εμάς θα έρθουν?

Αποσυνδεδεμένος antonelos

  • *****
  • 1899
  • Φύλο: Άντρας
  • Ξέρεις απο e-VESPA???
ναι ενταξει εχουν τον δικο τους αυτοι...
αν παρολα αυτα καποιοι αποφασισουν να μπουν για να κατευθυνουν αποφασεις ή οτι αλλο κακοβουλο, ο συλλογος πως το αντιμετωπιζει?
εχουν ποινικες ευθυνες ας πουμε?

δεν μπορουμε να πονταρουμε στο οτι απλα και σιγουρα δεν θα θελουν να εισχωρησουν
σκεψεις μου
κυριως σκορπιες :tongue_smilie:

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 17 8318 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 20:56
από Ηρακλης
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1687 180600 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 13:33
από funes
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 125 33958 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 19:13
από ΛΥΚ
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4914 536216 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 15:18
από kkoumas
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 229 59779 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 13:39
από Chris66
La Tabaccheria (Αρώματα Εκχυλίσματος Καπνού - ΝΕΤ) [Αρώματα] 3047 237440 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:41
από Milarepa
Υγρα νετ απο παλιά! ΥΓΡΑ (γενικά) 2 582 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:13
από tsep12
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 185 15602 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 20, 2024, 20:16
από e-akapnos
Υγρά Αναπλήρωσης Dinner Lady Έτοιμα υγρά 1239 136126 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 12:53
από Apostolosz
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8819 1085319 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 00:26
από Σταύρος 63
Taifun GTR clones [Κλώνοι επισκευάσιμων] 169 35410 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 20:19
από axilleaspro
Υγρα net ΥΓΡΑ (γενικά) 24 10239 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 17:45
από tsep12