vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

520 επισκέπτες, 5 χρήστες
dkostas, Jorge, giorgos1999, bloodlessz, Tazz

Twitter

ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ: Η ίδρυση του 1ου Πανελλήνιου Συλλόγου Ατμιστών είναι γεγονός!

Αποσυνδεδεμένος papoys

  • ****
  • 1068
  • Φύλο: Άντρας
Παιδια εχει ενα μεγαλο δικιο σε αυτο που λεει,εκει θα εχουμε θεματακια.
Αντε ψαξε τον καθενα να δεις ποιος ειναι.Νομιζω οτι πρεπει να βρουμε μια λυση σε αυτο.
Πιστεύω πως θα βρεθεί η λύση και θα κυκλοφορήσουν τα ονόματα με τυχόν νικνειμ από διάφορα φόρουμ.
Εξάλλου και οι υποψήφιοι θα το θέλουν κάτι τέτοιο γιαt;i τους βολεύει. ;)

όπως τα είπε και ο Kotsos.

Ας μη βιαζόμαστε.

Αποσυνδεδεμένος apostolisd

  • **
  • 109
  • Φύλο: Άντρας
Εντάξει, δεν είναι και θέμα σημαντικό ώστε να χάσει κανένας τον ύπνο του, απλά για να μην προκύψει την τελευταία στιγμή.

Αποσυνδεδεμένος JoeBarTeam

  • *****
  • 2478
  • 01.11.2015 00:00
Η ενημέρωση, όντως, είναι κάτι που πρέπει να υπάρχει σε κάθε βήμα. Να γίνει γνωστό πως ακόμα και η αποτυχία είναι ευλογία (βλ. Άρθρο 28).

Αποσυνδεδεμένος gstamatos

  • ***
  • 537
  • Φύλο: Άντρας
  • Όλα είναι ατμός...!
καμια σχέση δεν έχουν τα nickname
οι υποψήφιοι θα είναι υποψήφιοι με το ονοματεπώνυμο τους
αν εγώ για παράδειγμα θέλω να βάλω για υποψηφιότητα για πρόεδρος (και θα το κάνω) θα κοινοποιήσω εδώ και σε όσα forum με γνωρίζουν με nickname το πραγματικό μου όνομα και έτσι θα ξέρουν ποιον θα ψηφίσουν (άσε που έχω την προεδρία στο τσεπάκι)
Γκόρτσος, Γκόρτσος  ....  εεεε, kotsos, kotsos ...!!

Αποσυνδεδεμένος makis206

  • *****
  • 3524
  • Φύλο: Άντρας
Mέσα κι εγώ ιδιαίτερα ευτυχής για την προσπάθεια που ξεκίνησε, αφήνω τα "μπράβο" και τα λοιπά "συγχαρο-τέτοια" και πάω στο διά ταύτα. ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ παιδιά.!

Μαζί σας στο κουπί με αισιοδοξία και σιγουριά ότι θα βοηθήσουν κι άλλοι, κι η βάρκα στο τέλος θα φτάσει μακρυά..   :)

Πάμε δυνατά! :thumpup:



Edit: να μην ξεχάσω να ευχαριστήσω τον αγαπητό microchip, βοήθησε αρκετά! ;)
« Τελευταία τροποποίηση: Φεβρουαρίου 14, 2017, 20:00 από makis206 »

Αποσυνδεδεμένος thenetpoet

  • *****
  • 6415
  • Φύλο: Άντρας
  • Πανορατμίξ
καμια σχέση δεν έχουν τα nickname
οι υποψήφιοι θα είναι υποψήφιοι με το ονοματεπώνυμο τους
αν εγώ για παράδειγμα θέλω να βάλω για υποψηφιότητα για πρόεδρος (και θα το κάνω) θα κοινοποιήσω εδώ και σε όσα forum με γνωρίζουν με nickname το πραγματικό μου όνομα και έτσι θα ξέρουν ποιον θα ψηφίσουν (άσε που έχω την προεδρία στο τσεπάκι)
Μια διευκρίνηση για τις εκλογές για να μην υπάρχουν παρανοήσεις.
Το κάθε μέλος μπορεί να θέσει υποψηφιότητα για το ΔΣ η την ελεγκτική επιτροπή, όχι για συγκεκριμένη θέση, πχ πρόεδρος, γραμματέας, κτλ.
Οι θέσεις θα κατανεμηθούν από το ίδιο το ΔΣ που θα έχει εκλεγεί.
Ευπρόσδεκτοι όλοι!

Αποσυνδεδεμένος Cruiser79

  • *****
  • 9074
  • Φύλο: Άντρας
  • Ομορφαίνει, δεν παχαίνει!
    • Cruiser's e-liquid reviews
Μαζευτείτε θα απαγγείλω:

Εκτός συγκλονιστικού απροόπτου, αύριο στο live του kostas44 θα βρισκόμαστε εγώ, ο thenetpoet και ο psitgr για να πούμε και εμείς δύο κουβέντες για το Σύλλογο.

Περισσότερες λεπτομέρειες, όταν αυτές γίνουν γνωστές...

Από κινητό.


Αποσυνδεδεμένος ramon

  • **
  • 427
  • Φύλο: Άντρας
θα γινει πανικος στο τσατ... :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1:
πολυ καλη προσπαθεια παιδια...
οπως επισης καλο θα ηταν εαν ηταν ευκολο να εμφανιστειτε και στο live στου βασιλη την παρασκευη...

Αποσυνδεδεμένος camber

  • *****
  • 3873
  • Φύλο: Άντρας
    • camber
Και μη ξεχνιόμαστε.. όση ώρα αυτοί θα μιλάνε εσείς να γράφεστε μέλη, εντάξει;


Αποσυνδεδεμένος e-spy

  • *****
  • 2471
  • Φύλο: Άντρας
  • Χιούμορ είναι η τέχνη να κρύβεις τις πληγές σου...
    • 99designs
οπως επισης καλο θα ηταν εαν ηταν ευκολο να εμφανιστειτε και στο live στου βασιλη την παρασκευη...
Ο Βασίλης (μαζί με τον Φουρτούνη) θα κάνουν Live το Σάββατο στις 10 το βράδυ, με καλεσμένη την αφεντομουτσουνάρα μου  ;D

Αποσυνδεδεμένος s.i.jerefos

  • **
  • 305
  • Φύλο: Άντρας
Θεωρώ ότι ο Σπύρος ήταν κατατοπιστικοτατος στο live.
Με το καλό να σας καμαρώσουμε αύριο μιας και θεωρώ ότι όλο το εγχείρημα χρήζει συγχαρητήριων!

Sent from my SM-N915FY using Tapatalk


Μπραβο παιδες.
Μεσα κι εγω.

Αποσυνδεδεμένος dinos_74

  • *****
  • 1689
  • Φύλο: Άντρας
  • πεφτω γιατι μπορω να σηκωθω
Μαζευτείτε θα απαγγείλω:

Εκτός συγκλονιστικού απροόπτου, αύριο στο live του kostas44 θα βρισκόμαστε εγώ, ο thenetpoet και ο psitgr για να πούμε και εμείς δύο κουβέντες για το Σύλλογο.

Περισσότερες λεπτομέρειες, όταν αυτές γίνουν γνωστές...

Από κινητό.
Για σημερα λεει? youtube? διευθ.?ωρα?

Αποσυνδεδεμένος e-spy

  • *****
  • 2471
  • Φύλο: Άντρας
  • Χιούμορ είναι η τέχνη να κρύβεις τις πληγές σου...
    • 99designs
Κατά 99% το Live θα μεταδοθεί από το παρακάτω link:




Σε περίπτωση που δεν λειτουργήσει αυτό (δεν παίζει τώρα, θα ανοίξει στις 10:30)
μπαίνεις στο κανάλι του Κώστα (https://www.youtube.com/user/KostasTsipos)
και λογικά με ένα δύο refresh στη σελίδα θα εμφανιστεί εκεί (μετά τις 10:30).

Αποσυνδεδεμένος ramon

  • **
  • 427
  • Φύλο: Άντρας
Ο Βασίλης (μαζί με τον Φουρτούνη) θα κάνουν Live το Σάββατο στις 10 το βράδυ, με καλεσμένη την αφεντομουτσουνάρα μου  ;D
Πάλι εσενααααα θα δούμεεεεεε... :laugh1: :laugh1: :laugh1:

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1687 180556 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 13:33
από funes
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 16 8309 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 26, 2024, 17:10
από Sergios
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 125 33951 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 19:13
από ΛΥΚ
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4914 536151 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 15:18
από kkoumas
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 229 59769 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 13:39
από Chris66
La Tabaccheria (Αρώματα Εκχυλίσματος Καπνού - ΝΕΤ) [Αρώματα] 3047 237396 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:41
από Milarepa
Υγρα νετ απο παλιά! ΥΓΡΑ (γενικά) 2 580 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:13
από tsep12
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 185 15565 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 20, 2024, 20:16
από e-akapnos
Υγρά Αναπλήρωσης Dinner Lady Έτοιμα υγρά 1239 136118 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 12:53
από Apostolosz
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8819 1085296 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 00:26
από Σταύρος 63
Taifun GTR clones [Κλώνοι επισκευάσιμων] 169 35402 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 20:19
από axilleaspro
Υγρα net ΥΓΡΑ (γενικά) 24 10227 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 17:45
από tsep12