vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

536 επισκέπτες, 5 χρήστες
manoslykos, Jorge, th3ofilos, FaniFox, camber

Twitter

ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ: Η ίδρυση του 1ου Πανελλήνιου Συλλόγου Ατμιστών είναι γεγονός!

ετοιμος και εγω :thumpup:καλη δυναμη σε ολους

Αποσυνδεδεμένος dinos_74

  • *****
  • 1689
  • Φύλο: Άντρας
  • πεφτω γιατι μπορω να σηκωθω
Τα εγγεγραμενα μελη μπορουμε να τα  ξερουμε ή υπαρχει καποιο νημα που μπαινουν?

ασχετο.............την φωτο στο avatar σου πως την εφτιαξες???

Αποσυνδεδεμένος nikosxatz

  • **
  • 115
  • Φύλο: Άντρας
Τα εγγεγραμενα μελη μπορουμε να τα  ξερουμε ή υπαρχει καποιο νημα που μπαινουν?
Νομίζω έχει απαντηθεί νωρίτερα. Είναι νομικό θέμα απορρήτου.

Αποσυνδεδεμένος papoys

  • ****
  • 1068
  • Φύλο: Άντρας
Καλώς ορίσατε.

Μπορούμε όμως εδώ όσοι θέλουμε να ποστάρουμε. 

Και να συμπληρώσω και εγώ από χτές είμαι και επίσημα μέλος του Συλλόγου. :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος dinos_74

  • *****
  • 1689
  • Φύλο: Άντρας
  • πεφτω γιατι μπορω να σηκωθω
Μια απο τα ιδια και εγω,εχτες ακριβος μετα τον papoys :yes:

Αποσυνδεδεμένος Atoner

  • **
  • 298
  • Φύλο: Άντρας
  • Σοβαρος ΝΑΙ σοβαροφανης ΠΟΤΕ!!!

σε ευχαριστω φιλε :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος e-spy

  • *****
  • 2471
  • Φύλο: Άντρας
  • Χιούμορ είναι η τέχνη να κρύβεις τις πληγές σου...
    • 99designs
Παιδιά μια παράκληση:
Ας κρατήσουμε το νήμα αυτό όσο γίνεται πιο "καθαρό"
γιατί υπάρχουν πολλοί που θέλουν να ενημερωθούν.

Τα avatar μπορείτε να τα κάνετε και στο τσατ, και με π.μ. και με πολλούς άλλους τρόπους.

Ευχαριστώ  :thank_you2:

Αποσυνδεδεμένος apostolisd

  • **
  • 109
  • Φύλο: Άντρας
ΟΚ κι εγώ με την εγγραφή.

Μια απορία με τα των εκλογών: Οι υποψήφιοι φαντάζομαι θα κατεβαίνουν στο ψηφοδέλτιο κανονικά με ονοματεπώνυμο. Επειδή όμως επί το πλείστον η επαφή γίνεται μέσω του nickname που χρησιμοποιεί ο καθένας στο ίντερνετ, πώς θα ξέρει κάποιος που θέλει να ψηφίσει λ.χ. τον apostolisd ότι αυτός είναι ο Σπανοβαγγελοδημήτρης Νικόλας του Νικόλα;

Αποσυνδεδεμένος Atoner

  • **
  • 298
  • Φύλο: Άντρας
  • Σοβαρος ΝΑΙ σοβαροφανης ΠΟΤΕ!!!
Να είσαι καλά φίλε μου , χαρά μου   :)

Χίλιααα συγνώμη ( real ) δεν σκέφτηκα το Post image ,και βιάστηκα για να χαρούμε..

Εχεις ΔΙΚΙΟ Σπύρο .

ΔΕΝ θα Ξαναγίνει ΕΔΩ .

Οκ ντράπηκα τέλος ...

Αποσυνδεδεμένος dinos_74

  • *****
  • 1689
  • Φύλο: Άντρας
  • πεφτω γιατι μπορω να σηκωθω
ΟΚ κι εγώ με την εγγραφή.

Μια απορία με τα των εκλογών: Οι υποψήφιοι φαντάζομαι θα κατεβαίνουν στο ψηφοδέλτιο κανονικά με ονοματεπώνυμο. Επειδή όμως επί το πλείστον η επαφή γίνεται μέσω του nickname που χρησιμοποιεί ο καθένας στο ίντερνετ, πώς θα ξέρει κάποιος που θέλει να ψηφίσει λ.χ. τον apostolisd ότι αυτός είναι ο Σπανοβαγγελοδημήτρης Νικόλας του Νικόλα;
Παιδια εχει ενα μεγαλο δικιο σε αυτο που λεει,εκει θα εχουμε θεματακια.
Αντε ψαξε τον καθενα να δεις ποιος ειναι.Νομιζω οτι πρεπει να βρουμε μια λυση σε αυτο.

πρωτα πρεπει να ειμαστε ενας αξιοπρεπεις αριθμος μελων και μετα να σκεφτομαστε τα εκλογικα.............προσωπικη αποψη παντα :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος PanosZografoy

  • 1
  • Φύλο: Άντρας
Σε  μια  συνομιλια  που  ειχα   σε  παρεα ατμιστων  

ακουσα  απο πολλους   το  ....ρε  φιλε   τι  μπορει  να  αλλαξει  μια  τετοια  προσπαθεια ;

η  απαντηση  που  εδωσα  ηταν  οτι  ρε  παιδια  '' η  φιλικη  εταιρεια  σε  7  χρονια  αλλαξε  δεδομενα  400ετων ''



αυτη  η  προσπαθεια  που  αρχισαν  καποιοι  αξιοι  ανθρωποι  να  φτιαξουν   μια  κοινοτητα  ατμιστων που  πιστευω  οτι  εχει  αρχισει  με   πολλη  καλη στρατηγικη     ειναι   κατι  που  δινει  σε  ολους  μας το  δικαιωμα  να  λεμε  οτι '' η  ιστορια  του  ατμισματος  στην  ελλαδα ''  γραφτηκε   χαρις  και  σε  εμενα 


η  ομαδα  ιδρυσης  της κοινοτητας  εχει  κανει  την  καλυτερη  δυνατη  ψυχολογικη προετοιμασια  ετσι  ωστε  η  ομαδα  που  θα  αναλαβει  μετα  τις εκλογες  ......  να  βρει  τα  εργαλεια  να καλυψει  τις  αναγκες     της  κοινοτητας   και  σαν  αποτελεσμα  να  υπαρχει  μια  στρατηγικη που   να  μπορει  να  συντονισει  ετσι  ωστε  ο  στοχος  να  ειναι  εφικτος    


ετσι  το  σκεφτηκα  και  εγινα  μελος ..απλα  





  

Αποσυνδεδεμένος kotsos75

  • *****
  • 3454
  • Φύλο: Άντρας
  • φυσα ρουφα τραβα τονε
ΟΚ κι εγώ με την εγγραφή.

Μια απορία με τα των εκλογών: Οι υποψήφιοι φαντάζομαι θα κατεβαίνουν στο ψηφοδέλτιο κανονικά με ονοματεπώνυμο. Επειδή όμως επί το πλείστον η επαφή γίνεται μέσω του nickname που χρησιμοποιεί ο καθένας στο ίντερνετ, πώς θα ξέρει κάποιος που θέλει να ψηφίσει λ.χ. τον apostolisd ότι αυτός είναι ο Σπανοβαγγελοδημήτρης Νικόλας του Νικόλα;
καμια σχέση δεν έχουν τα nickname
οι υποψήφιοι θα είναι υποψήφιοι με το ονοματεπώνυμο τους
αν εγώ για παράδειγμα θέλω να βάλω για υποψηφιότητα για πρόεδρος (και θα το κάνω) θα κοινοποιήσω εδώ και σε όσα forum με γνωρίζουν με nickname το πραγματικό μου όνομα και έτσι θα ξέρουν ποιον θα ψηφίσουν (άσε που έχω την προεδρία στο τσεπάκι)

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 18 8357 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 27, 2024, 22:14
από Chris66
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1687 180683 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 27, 2024, 13:33
από funes
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 125 33994 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 19:13
από ΛΥΚ
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4914 536399 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 15:18
από kkoumas
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 229 59817 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 13:39
από Chris66
La Tabaccheria (Αρώματα Εκχυλίσματος Καπνού - ΝΕΤ) [Αρώματα] 3047 237570 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:41
από Milarepa
Υγρα νετ απο παλιά! ΥΓΡΑ (γενικά) 2 592 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:13
από tsep12
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 185 15732 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 20, 2024, 20:16
από e-akapnos
Υγρά Αναπλήρωσης Dinner Lady Έτοιμα υγρά 1239 136159 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 12:53
από Apostolosz
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8819 1085351 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 00:26
από Σταύρος 63
Taifun GTR clones [Κλώνοι επισκευάσιμων] 169 35432 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 20:19
από axilleaspro
Υγρα net ΥΓΡΑ (γενικά) 24 10278 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 17:45
από tsep12