vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

508 επισκέπτες, 8 χρήστες
th3ofilos, dkostas, tony1976, maprix, bloodlessz, camber, Jorge, kurtz

Twitter

ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ: Η ίδρυση του 1ου Πανελλήνιου Συλλόγου Ατμιστών είναι γεγονός!

Αποσυνδεδεμένος savo

  • *****
  • 1548
  • Φύλο: Άντρας
Να κάναμε έτσι για τα χιλιάδες ευρώ που μας κόψανε όλα αυτά τα χρόνια ή ότι άλλο που χάσαμε από τους ανεκδηιγητους πολιτικούς θα είχαμε βγει από τα μνημόνια.
Δυστυχώς κοιτώντας λίγο δεξία αριστερά αντλαμβάνομαι  ότι μερικούς τους πονάει και τους πονάει πολύ αλλά δεν ξέρω το λόγο. Το εικοσάευρο να είναι ; :hmmm: λες και μπήκε κάποιος στο σπίτι μας και το πήρε παρά την θέληση μας. Αληθεια τωρα, σε όλα αυτά διυλίζουμε τον κώνωπα τόσο πολύ ;  H απλά επειδή είναι στη φύση μας η καχυποψία, ψάχνουμε το άλοθι να μην συμμετάσχουμε κάπου επειδή δεν μας αρέσει η φάτσα του άλλου?   Τέλος πάντων δεν συνεχιζω γιατί θα ξεφύγω τώρα το αισθάνομαι.  Καλό βράδυ σε όλους και αγάπη.
Υ.Γ Καπελάκια και κονκάρδες να βγάλει ο σύλλογος. Αναπτήρες να μην βγάλει. ;)

Αποσυνδεδεμένος sensk3

  • ***
  • 858
  • Φύλο: Άντρας
  • Η πραγματικότητα ξεπερνάει την ανθρώπινη φαντασία!
Μια σκέψη έκανα και απλώς την μοιράζομαι μαζί σας...

Για φαντάσου τον σύλλογο με 100.000 μέλη...
Αυτόματα ρίχνεις την συνδρομή στα 5€ ετησίως...
100.000 χ 5€ = 500.000€ !!! = Τους ξετινάζεις στις αγωγές!  :fight_knuppel:  
Ξεκινάς και κάποιες έρευνες...  :)

Με 5€ συνδρομή, τον επόμενο χρόνο κάνεις 200.000 τα μέλη... Έτσι κι αλλοιώς οι ατμιστές θα έχουν αυξηθεί...
Μειώνεις αν θέλεις την συνδρομή, αλλά με 1.000.000 (200.000 χ 5€) γιατί να μην καταφύγεις και σε ευρωπαϊκά δικαστήρια? .... Συν οτι μπορείς να χρηματοδοτήσεις πολλές έρευνες...
Αλλά με 200.000 μέλη φτιάχνεις και κόμμα ατμιστών...:popcorn:....... :hmmm:.......

Αν σκεφτείς πόσοι καπνίζουν σήμερα και πόσοι θα ατμίζουν στο μέλλον...... :hmmm:


Μετά από λίγα χρόνια που οι ατμιστές θα αυξηθούν δραματικά, θα έχεις τόσα μέλη που γίνεσαι κυβέρνηση και φτιάχνεις εσύ τους νόμους!!! :hapy_crazy:

Αυτά είναι κύριοι και κυρίες.... σήμερα γραφόμαστε στον σύλλογο και αύριο είμαστε κυβέρνηση!
οκ, μεθαύριο... :))

Τι πρόεδρος...? Για πρωθυπουργός βάζω υποψηφιότητα από τώρααααα!!!



.... :hmmm:.....το 'καψα ε?..... Είπα λίγο να γελάσουμε και να ονειρευτούμε ρε παιδιά.... Όλα από ένα όνειρο ξεκινάνε και γίνονται πραγματικότητα αν το θέλεις πολύ και το πιστέψεις ;)


Ας φανταστούμε πόση δύναμη μπορούμε να έχουμε και πόσα να πετύχουμε με πολλά μέλη... Ξέρω οτι 21 άτομα ήδη φαντάστηκαν και ονειρεύτηκαν... ;)

Αποσυνδεδεμένος kotsos75

  • *****
  • 3454
  • Φύλο: Άντρας
  • φυσα ρουφα τραβα τονε
πρωθυπουργός ε? :hmmm:
δεν είναι κακό
ψηφίστε ψηφίστε :tongue_smilie:

Αποσυνδεδεμένος chzamp

  • ****
  • 1000
  • Φύλο: Άντρας
  • Χρήστος.....χάρηκα...
Τελικά ο Σπύρος έχει δίκιο να ψωνίζεται!! :tongue_smilie:

Πέραν από το ότι χειρίζεται μια χαρά τον λόγο, είχε και την υπομονή και την ενωτική διάθεση να ακούει σχόλια όπως "απατεώνες" "λαμόγια"  "καταστηματάρχες" κλπ από περίεργα nicknames όντας εκεί με έργο και ονοματεπώνυμο. Αυτό του το αναγνωρίζω περισσότερο και χαρά στο κουράγιο του και εγώ δεν θα μπορούσα να το κάνω....
Έχουμε ξαναπεί ότι είμαστε μια ετερόκλητη ομάδα, διαφόρων ηλικιών, επαγγελμάτων και ενδιαφερόντων. Κάναμε κάτι διαδικαστικού χαρακτήρα, όσο ποιο σοβαρά και υπεύθυνα  μας επέτρεψε ο χρόνος του καθενός μας  και οι γνώσεις μας και τα οικονομικά μας και ελεύθερα το δώσαμε σε οποιονδήποτε θέλει να ασχοληθεί, να συνεργαστεί, να το συνεχίσει και γιατί όχι, να το κάνει καλύτερο. Δεν διεκδικήσαμε ψήφο, βοήθεια στην προσπάθεια ζητήσαμε και προσφέρουμε. Ακόμη και λάθη να έχουν γίνει λογικό είναι, όποιος δουλεύει κάνει λάθη, όποιος δεν δουλεύει δεν κάνει. Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί πρέπει σε αυτήν την φάση και με δεδομένη αυτήν την κατάσταση να είμαστε απολογούμενοι.

Τέλος πάντων προχωράμε γερά.  

Φίλοι συνατμιστές. Εγινα και είμαι απλό μέλος της " Κοινότητας Ελλήνων Ατμιστών"
Θα επισημάνω δύο πραγματάκια.
1. Ο Σπύρος ο Τσιμούρης δήλωσε ότι ο "Η κοινότητα ελλήνων ατμιστών" ήδη έγινε μέλος του "Ευρωπαικού Δικτύου Ατμιστικών Κοινοτήτων"
   Αυτό σημαίνει ότι Δεν χάνεται καθόλου χρόνος για επικείμενες δράσεις
ΚΑΙ  2ο. που μόνον όσοι γνωρίζουν νομοτεχνικά ή από συλλόγους μπορούν να κατανοήσουν.
   ΟΛΟΙ ΑΝΕΞΑΙΡΕΤΩΣ οι σύλλογοι, οι ενώσεις  κλπ μέχρι σήμερα, εκλέγουν τα μέλη του 1ου τους Διοικητικού τους Συμβουλίου από την 1η τους Γενική συνέλευση όπου συμμετέχουν ΜΟΝΟΝ τα 21-30 ΙΔΡΥΤΙΚΑ τους μελη.
   Και αυτό για λόγους ευνόητους, δηλ τα ιδρυτικά μέλη να έχουν για 2 ή παραπάνω χρόνια τον έλεγχο του συλλόγου που αυτοί ίδρυσαν. Από τις δεύτερες αρχαιρεσίες  και μετά, συμμετέχουν τα μέλη που εγγράφηκαν μετά και μάλιστα με προυποθέσεις.
   ΘΕΩΡΩ ΛΟΙΠΟΝ και έτσι είναι , ότι η ΠΔΕ της κοινότητα ελλήνων ατμιστών με την απόφασή της να δώσει τη δυνατότητα να συμμετάσχουν στις αρχαιρεσίες για την εκλογή των μελών του προεδρίου είτε σαν υποψήφιοι είτε σαν εκλέκτορες ΟΛA ανεξαιρέτως τα φυσικά πρόσωπα που θα εγγραφούν σαν μέλη και θα είναι ταμιακά ενήμερα,
ΑΠΟΔΕΙΚΝΥΕΙ έμπρακτα σε όσουν είναι γνώστες αλλά και σε όσους δεν είναι ότι πρόκειται για μία Υπεύθυνη, Σοβαρή και απολύτως καθαρή προσπάθεια.
 Για να το κάνω πιό κατανοητό.
 21 ιδρυτικά μέλη, ιδρύουν τον σύλλογο. Τι πιό φυσικό να θέλουν και το ΔΣ να είναι από τα άτομα που το ίδρυσαν. ΑΛΛΑ ΠΡΟΣΕΞΤΕ το σενάριο.
Μέχρι τις αρχαιρεσίες εγγράφονται και άλλα 600 μέλη που έχουν το δικαίωμα του εκλέγειν και εκλέγεστε.
Αυτό σημαίνει ότι μπορεί από τα 21 ιδρυτικά μέλη, ΚΑΝΕΝΑ να μην εκλεγεί για το προεδρείο.
Αν αυτή η πρωτοτυπία δεν σημαίνει Καθαρότητα, Σοβαρότητα και ανιδιοτέλεια όσον αφορά τη λειτουργία του συλλόγου μας, τότε μάλλον ζούμε σε άλλο πλανήτη. Παύλος Γιούρσης




Κάποιες διευκρινίσεις στο σχόλιο του κ. Γιουρση.

1 ΒΑΣΙΚΗ προϋπόθεση του να γίνει κάποια ομάδα μέλος του "Ευρωπαϊκού Δικτύου Ατμιστικών Κοινοτήτων" είναι να είναι επίσημα θεσμοθετημένη. Αν θυμάστε είχε υποστηρίξει την προσπάθεια μας με επιστολή της αλλά μέλος γίναμε μόνο μετά την ίδρυση.

2 Δεν θα μπορούσατε να έχετε περισσότερο δίκιο. Το σύνηθες είναι οι σύλλογοι αμέσως μετά την ίδρυση τους να πηγαίνουν σε εκλογές με τα ιδρυτικά τους μέλη και  να εμφανίζονται με έτοιμο ΔΣ, να κάνουν έργο και να διεκδικούν μέλη. Ακόμη και η νομική μας σύμβουλος αισθάνθηκε την ανάγκη πολλάκις να μας τονίσει την διαφορά.  Ποτέ όμως δεν ήταν αυτή η πρόθεση της ομάδας μας και θεωρώ  ότι το έχουμε εξηγήσει και αποδείξει πλέον σε όσους καλοπροαίρετα το εξετάζουν. Για το αστείο της υπόθεσης θα μας γλίτωνε και από ώρες συζητήσεων και δουλειάς μέχρι τις εκλογές, καθώς και το ΑΦΜ αλλά και οι λογαριασμοί σε Τράπεζα θα ήταν ευκολότερα να αποκτηθούν  διαδικαστικά, με εκλεγμένο ΔΣ.  

Αποσυνδεδεμένος Π. Γιούρσης

  • **
  • 492
  • Φύλο: Άντρας
  • Το μή χείρον εστί βέλτιστον
ΠΡΟΣΟΧΗ OFF TOPIC  αλλά πιστεύω ΧΡΗΣΙΜΟ.

Προς << sensk3 replay #301 >>
Φίλε μου θίγεις (με άλλο σκεπτικό και για άλλο λόγο και με άλλο πνεύμα) ένα σοβαρό θέμα, δηλ σκέψεις που θα κάνουμε όλοι μας φυσιολογικά και δικαιολογημένα ΟΤΑΝ τα μέλη του συλλόγου φτάσουν αισίως και υπερβούν τα  4.000 μέλη ήτοι έσοδα από συνδρομές Χ 15 ευρώ > 60,000 ευρώ ετησίως
Επειδή από χρόνια είμαι ιδρυτής ,πρόεδρος και CEO αθλητικού και πολιτιστικού συλλόγου μη κερδοσκοπικου χαρακτήρα στον τόπο μου, σε ενημερώνω υπεύθυνα ότι.

1. Οπως δρομολόγησε τις αρχαιρεσίες η ΠΔΕ του συλλόγου με την επωνυμία "Κοινότητα Ελλήνων Ατμιστών" είναι πολύ πιθανόν τα ιδρυτικά μέλη του συλλόγου να ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ (αν δεν ψηφιστούν) στη διοίκηση και στη διαχείριση των εσόδων και των δαπανών. Συνεπώς για τους κακόπιστους και τους καχύποπτους-Ανθρακες ο υποτιθέμενος θησαυρός

2.  Οσον αφορά τα έσοδα, ο σύλλογος για κάθε είσπραξη (από εγγραφή, συνδρομή, χορηγία, δωρεά κλπ)
εκδίδει διπλότυπη απόδειξη είσπραξης την οποία και καταχωρεί στο θεωρημένο από το Πρωτοδικείο της       έδρας, βιβλίο Εσόδων-Εξόδων που τηρεί.
Οσον αφορά τις δαπάνες για ΟΛΕΣ ανεξαιρέτως λαμβάνει τα σχετικά παραστατικά (Τιμολόγια, ΑΠΥ κλπ)
τα οποία και καταχωρεί επίσης στο παραπάνω βιβλίο.
Kάθε χρόνο εκτός των άλλων φορολογικών υποχρεώσεων και οικονομικών καταστάσεων, υποβάλει στην Εφορία Φορολογική Δήλωση  στην οποία αναγράφει τα δεδομένα των βιβλίων ήτοι τα έσοδα από πάσης φύσεως πηγές και τις δαπάνες κατά κατηγορίες.
ΑΥΤΟ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ότι αν ο σύλλογος δηλώσει (πάντα σύμφωνα με τα δεδομένα που είναι καταχωρημένα στα βιβλία του)  στην εφορία Εσοδα  πχ 60,000 ευρώ και Δαπάνες που πληρώθηκαν 45.000 ευρώ αυτό σημαίνει  ότι στο ταμείο του συλλόγου και στον Τραπεζικό λ/μο του συλλόγου θα πρέπει να υπάρχουν συνολικά 15.000 ευρώ πράγμα που διαπιστώνεται αμέσως από την ελεγκτική-οικονομική επιτροπή του συλλόγου.

3, Αν λάβεις δε υπόψιν σου
α) κάθε συναλλαγή πάνω από 500 ευρώ-σήμερα-περνάει από τον τραπεζικό λ/μο του συλλόγου,
β) υπάρχει ελεγκτική επιτροπή που θα είναι και οικονομική που ΕΜΕΙΣ θα εκλέξουμε
γ) για κάθε δαπάνη πλην των λειτουργικών δαπανών  που θα είναι πάνω πχ από 1.000 ευρώ θα απαιτείται έγκριση του ΔΣ που και αυτό (το ΔΣ)  ΕΜΕΙΣς θα εκλέξουμε                                                                                            και το κυριότερο ότι η ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΝΕΛΕΥΣΗ των μελών δηλ ΕΜΕΙΣ θα κληθούμε να εγκρίνουμε τον Ισολογισμό και τα οικονομικά πεπραγμένα του προηγουμένου έτους ΟΧΙ μόνο ως προς το ύψος τους αλλά και ως προς την ΑΝΑΓΚΑΙΟΤΗΤΑ και την απόδοσή τους και έχουμε το δικαίωμα να μην τον ψηφίσουμε και να ζητήσουμε και εξηγήσεις

ΘΕΩΡΩ ότι είναι εξαιρετικά δύσκολο και για μένα ΑΔΥΝΑΤΟ να υπάρχουν ατασθαλίες και κενά στη διαχείριση των οικονομικών του συλλόγου ακόμη και όταν τα μέλη γίνουν 10,000 ή 50,000 ή 100,000 και τα ποσά των εσόδων γίνουν μεγάλα.
Σε βεβαιώνω ότι υπάρχουμε στο σύλλογο Λογιστές ,Φοροτεχνικοί, Νομικοί, Δικηγόροι  και άλλοι ως απλά μέλη οι οποίοι όμως γνωρίζουμε πολύ καλά το άθλημα και ξέρουμε τι μας γίνεται.

« Τελευταία τροποποίηση: Φεβρουαρίου 13, 2017, 03:10 από PGIOURSIS »

Αποσυνδεδεμένος JoeBarTeam

  • *****
  • 2478
  • 01.11.2015 00:00
Να κάναμε έτσι για τα χιλιάδες ευρώ που μας κόψανε όλα αυτά τα χρόνια ή ότι άλλο που χάσαμε από τους ανεκδηιγητους πολιτικούς θα είχαμε βγει από τα μνημόνια.
Δυστυχώς κοιτώντας λίγο δεξία αριστερά αντλαμβάνομαι  ότι μερικούς τους πονάει και τους πονάει πολύ αλλά δεν ξέρω το λόγο. Το εικοσάευρο να είναι ; :hmmm: λες και μπήκε κάποιος στο σπίτι μας και το πήρε παρά την θέληση μας. Αληθεια τωρα, σε όλα αυτά διυλίζουμε τον κώνωπα τόσο πολύ ;  H απλά επειδή είναι στη φύση μας η καχυποψία, ψάχνουμε το άλοθι να μην συμμετάσχουμε κάπου επειδή δεν μας αρέσει η φάτσα του άλλου?   Τέλος πάντων δεν συνεχιζω γιατί θα ξεφύγω τώρα το αισθάνομαι.  Καλό βράδυ σε όλους και αγάπη.
Υ.Γ Καπελάκια και κονκάρδες να βγάλει ο σύλλογος. Αναπτήρες να μην βγάλει. ;)
[justify]@savo, καλημέρα. Εδώ είσαι λάθος. Θα ήθελες πρόβατα συνατμιστές; Πρέπει να είναι κοινή μας απαίτηση το αντίθετο απ' αυτό που λες, πρέπει να απαιτούμε: διάβασε τα πάντα απ΄ όσα σου παρουσιάζω, ψάξε τα πάντα, ρώτησε ό,τι θέλεις, αμφισβήτησέ με. Ο άλλος δεν ήξερε -λέει- όταν έβαζε την υπογραφή του για τα μνημόνια. Η κάθε ψήφος είναι ιερό πράγμα, και η άγνοια καταστρέφει. [/justify]

Αποσυνδεδεμένος sensk3

  • ***
  • 858
  • Φύλο: Άντρας
  • Η πραγματικότητα ξεπερνάει την ανθρώπινη φαντασία!
@PGIOURSIS

Ειλικρινά δεν καταλαβαίνω γιατί μου τα λες όλα αυτά.... Προφανώς δεν έχεις διαβάσει κανένα από τα μηνύματά μου στο παρόν θέμα...

Κι εγώ έτυχε να είμαι ταμίας και αργότερα πρόεδρος συλλόγου και τώρα μέλος συλλόγου. Ότι γράφεις, τα ξέρω πάρα πολύ καλά και έτσι ακριβώς είναι. Αλλά γιατί μου τα λες δεν ξέρω... Δεν αμφέβαλα σε κάτι σχετικά με τον σύλλογο και αν διαβάσεις τα μηνύματά μου, θα δεις οτι τον υποστηρίζω ένθερμα και προσπαθώ να βοηθήσω στις αμφιβολίες που εκφράζουν κάποιοι...

Καλά κάνεις και τα γράφεις για να μαθαίνουν όσοι δεν γνωρίζουν, αλλά εγώ τι σχέση έχω?... :dontknow:


ΥΓ Τα μηνύματά μου που σε παρακαλώ να διαβάσεις:
http://vaping.gr/index.php/topic,33622.msg1158415.html#msg1158415
http://vaping.gr/index.php/topic,33622.msg1158425.html#msg1158425
http://vaping.gr/index.php/topic,33622.msg1159815.html#msg1159815
« Τελευταία τροποποίηση: Φεβρουαρίου 13, 2017, 08:54 από sensk3 »

Αποσυνδεδεμένος savo

  • *****
  • 1548
  • Φύλο: Άντρας
Ωραία πολιτισμένη συζήτηση κάνουμε πάντως.  
Εκφράζουμε και παράπονα λογικό είναι. Οπως λογικό είναι να υπαρχούν και πάλι "παρατράγουδα" εφόσον υπήρξαν και στην συνεντεύξη τύπου!

Ένας κούκος δεν φέρνει την άνοιξη πάντως πουθενά.
Και θα παραθέσω κάτι,  σίγουρα όχι Βάρναλη .

Οι παλιές απόψεις βασίζονται στον φυλετικό
 φαλλοκρατικό και θρησκευτικό σοβινισμό
 στον λυσσαλέο εθνικιστικό ζήλο
 που πλέον δεν δείχνει να αποδίδουν.
 Μια νέα αντίληψη γεννιέται που βλέπει την Γη σαν μοναδικό οργανισμό.
 ...και που αναγνωρίζει ότι ένας οργανισμός που πολεμά με τον εαυτό του..
 είναι ΚΑΤΑΔΙΚΑΣΜΕΝΟΣ.

Καλημερα
Ολα καλα αλλα αν δεν εμπαινα εδω δεν θα το μαθαινα.  Γραφτηκε πουθενα αλλου ? 

Αποσυνδεδεμένος Psitgr

  • ***
  • 761
  • Φύλο: Άντρας
Καλημέρα, γράφτηκε επίσης στα άλλα δυο φόρουμ και σχεδόν σε όλες (τουλάχιστον σε αυτέ που γνωρίζαμε και συμφώνησαν οι διαχειριστές τους) ομάδες στο fb.
Μάλλον θα τρέξει και μία καμπάνια γι αυτούς που δεν έχουν επαφή με ομάδες και φόρουμ τις επόμενες μέρες..

Αποσυνδεδεμένος sensk3

  • ***
  • 858
  • Φύλο: Άντρας
  • Η πραγματικότητα ξεπερνάει την ανθρώπινη φαντασία!
Να ρίξω μια ιδέα που αν είναι εφικτή, ίσως βοηθήσει...

Το φόρουμ έχει κάτι χιλιάδες μέλη... Προφανώς και τα e-mail τους... Κατά πόσο θα ήταν δυνατό να φύγουν ενημερωτικά e-mail προς όλα τα μέλη?...


Αποσυνδεδεμένος gipsy

  • *****
  • 1261
  • Φύλο: Άντρας
Τα email αυτά είναι "προσβάσιμα" από τον διαχειριστή του φόρουμ.
Τα μέλη έχουν συμφωνήσει να δέχονται email από τον διαχειριστή του φόρουμ μόνο (συνήθως ή ούτε κι αυτό).
Δεν μπορεί ο Σύλλογος που δεν έχει καμία σχέση με το φόρουμ να ζητήσει την πρόσβαση σε αυτά τα email (προσωπικά δεδομένα του κάθε χρήστη).

Αποσυνδεδεμένος sensk3

  • ***
  • 858
  • Φύλο: Άντρας
  • Η πραγματικότητα ξεπερνάει την ανθρώπινη φαντασία!
Ναι, συμφωνώ. Ουσιαστικά στον Atmos απευθύνεται το μήνυμα, με όλο τον σεβασμό προς τον ίδιον και τα μέλη. Και είπα την ιδέα διότι θεώρησα οτι ένα μόνο e-mail ενημερωτικό για την ίδρυση του συλλόγου (και όχι διαφήμιση κάποιου προϊόντος), ίσως δεν ενοχλούσε κανέναν....

Αποσυνδεδεμένος 30SmokingYears

  • *****
  • 1731
  • Φύλο: Άντρας
  • Everything you can imagine is real (Pablo Picasso)
Συμφωνώ απόλυτα με την ιδέα της ομαδικής αποστολής ενημερωτικού e-mail από τον διαχειριστή, μόνο που αυτό θα πρέπει να συνοδεύεται από το κατάλληλο κείμενο και τις κατάλληλες παραπομπές, προσεκτικά διατυπωμένα. Ζούμε σε χώρα παρεξηγησιάρηδων, τι να κάνουμε;


( πως λέμε: "Εγώ χαλί να γίνω να με πατήσεις, αλλά βάστα μην και καταλάβω ότι πας να με κοροϊδέψεις..." - και άντε μετά να αποδείξεις πως δεν είσαι λεοπάρδαλη των Ιμαλαΐων... )

Αποσυνδεδεμένος Π. Γιούρσης

  • **
  • 492
  • Φύλο: Άντρας
  • Το μή χείρον εστί βέλτιστον
Προς ' Sensk3  # 306 "
Φίλε μου σου ζητάω δημόσια συγνώμη για την παρανόηση που άθελά μου δημιούργησα.
Εχω διαβάσει όλα τα μηνύματα από την αρχή για το θέμα. Γνωρίζω το ενδιαφέρον σου για το άτμισμα και χαίρομαι που ο σύλλογος έχει ένθερμους υποστηρικτές  και γνώστες όπως και σύ. Μακάρι να γίνουμε περισσότεροι.
Η αναφορά μου σε σένα ήταν διότι στο post σου, με πολύ όντως χιούμορ, ανάφερες αριθμό μελών.
Βρήκα λοιπόν την ευκαιρία, να εκφράσω τις σκέψεις μου και να ενημερώσω τους συνατμιστές ότι ακόμη και με τους αριθμούς που εσύ χιουμοριστικά ανάφερες, ο σύλλογος μπορεί να λειτουργήσει ρολόι.
Ειλικρινά λυπάμαι για την παρανόηση, καμία πρόθεση μομφής ή κριτικής.
Ας τελειώσει εδώ το θέμα. Παύλος Γιούρσης
« Τελευταία τροποποίηση: Φεβρουαρίου 13, 2017, 16:12 από PGIOURSIS »

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 19 8450 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 10:26
από Ηρακλης
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1687 180835 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 27, 2024, 13:33
από funes
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 125 34086 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 19:13
από ΛΥΚ
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4914 537095 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 15:18
από kkoumas
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 229 59977 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 13:39
από Chris66
La Tabaccheria (Αρώματα Εκχυλίσματος Καπνού - ΝΕΤ) [Αρώματα] 3047 237935 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:41
από Milarepa
Υγρα νετ απο παλιά! ΥΓΡΑ (γενικά) 2 613 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:13
από tsep12
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 185 16174 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 20, 2024, 20:16
από e-akapnos
Υγρά Αναπλήρωσης Dinner Lady Έτοιμα υγρά 1239 136231 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 12:53
από Apostolosz
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8819 1085487 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 00:26
από Σταύρος 63
Taifun GTR clones [Κλώνοι επισκευάσιμων] 169 35539 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 20:19
από axilleaspro
Υγρα net ΥΓΡΑ (γενικά) 24 10386 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 17:45
από tsep12