vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

523 επισκέπτες, 4 χρήστες
Jorge, manoslykos, th3ofilos, FaniFox

Twitter

ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ: Η ίδρυση του 1ου Πανελλήνιου Συλλόγου Ατμιστών είναι γεγονός!

Αποσυνδεδεμένος Atoner

  • **
  • 298
  • Φύλο: Άντρας
  • Σοβαρος ΝΑΙ σοβαροφανης ΠΟΤΕ!!!
Μαζί με τόν Chip....

OTIKATSI ....

O καλός ο μύλος ΟΛΑ τα αλέθει .....

Εδιτ ...Για υγρά μιλάμε έτσι...

Αποσυνδεδεμένος Atoner

  • **
  • 298
  • Φύλο: Άντρας
  • Σοβαρος ΝΑΙ σοβαροφανης ΠΟΤΕ!!!
Και εγώ γιατί δεν πήρα ούτε ένα;;;
Εμμμ νααα ..Εμμμ ( πώς του το λένε τώρα ),,,εεεε να τί Ωραίαααααα η στολή....
Το τελευταίο τμήμα τις ,εεμμμμμ ...ννναααα ξέρεις ..
Η Φώκιααα ,μπάς λέωωω καλέεε,,,,μπάς και τρομάζει τίς νύφες..
Ενώ Ο CP ...σού λέει εδώ ήμαστε..Κομψότις..ΤΙΙΙ Αρχοντιάαααα..ΤΙ παράστημα..Τι τραγουδισταράςςς..
.Οπα όπα ..οχι τραγουδισταράς.
Σαν να γρατζουνάς κατσαρόλα ακούγετε..
Αλλά Παθιάρικο γρατζούνισμα..ΕΕΕ αυτό το τελευταίο τίς αποτελειώνει..
Και πάρε CP Π.Μ αβέρταααα....
ΤΕΛΟΣ το offtopic ...
Μέ έτρωγαν τα δάχτυλα κάτι να γράψω soryyyyyyyy !
Αντε καλό ξημέρωμα σε όλους με υγεία...

Αποσυνδεδεμένος Atmos

  • *****
  • 5632
  • Φύλο: Άντρας
    • Ηλεκτρονικό κάπνισμα
Την είδα ετεροχρονισμένα και ευτυχώς άρχισα με το δεύτερο μέρος (μετά είδα το πρώτο) και δεν ξενέρωσα από την αρχή με τα τεχνικά προβλήματα του πρώτου μέρους.
Σπύρο ήσουν αναλυτικότατος και πιστεύω ότι κάλυψες σχεδόν όλες τις ερωτήσεις.  :respect_hat:

Κι όπως είπες, αν έμειναν και κάποιες αναπάντητες ή προκύψουν κι άλλες καινούργιες, εδώ θα είσαι να τις απαντήσεις.
Αυτό που εύχομαι είναι ο σύλλογος να έχει όσο το δυνατόν μεγαλύτερο αριθμό μελών, γιατί, στις περισσότερες περιπτώσεις διεκδικήσεων, μόνο ο αριθμός των μελών είναι αυτός που δίνει δύναμη σε έναν σύλλογο, αλλιώς θα είναι μόνο για να λέμε ότι υπάρχει.

Αποσυνδεδεμένος ramon

  • **
  • 427
  • Φύλο: Άντρας
καλημερα παιδια...σπυρο συγχαρητηρια για την εκπομπη εχθες εισουν παρα πολυ καλος μεχρι τις δυο που εκατσα...
καλα για την κυρια αυτη δεν υπαρχουν λογια πιο εκνευριστικη μαζι με την αλλη την katya ....

Αποσυνδεδεμένος craven.gr

  • *
  • 1238
  • Φύλο: Άντρας
  • Αν δεν είμαι εδώ... μάλλον κάτι μαστορεύω..
Καλημέρα σε όλους.. :bye:
Συνχαρητήρια για την τόσο αξιόλογη προσπάθεια, και εύχομαι καλή δύναμη και κουράγιο.. :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος savo

  • *****
  • 1548
  • Φύλο: Άντρας
Tώρα θα το δω. Λίγο ειδα ψες τον χείμαρο Σπύρο αλλά πολλά τα προβλήματα και με πήρε ο ύπνος. Κόντεψα να πάθω καρδιά μόλις ξεκόλησε το live και άκουσα τον spy πάνω που με πήρε.

Αποσυνδεδεμένος alldaynews

  • ***
  • 629
  • Φύλο: Άντρας
Συγχαρητήρια Σπύρο για την συνέντευξη.Νομίζω δόθηκαν απαντήσεις σε όλα τα ερωτήματα που τέθηκαν και παρ`οτι στην αρχή υπήρχαν τεχνικά προβλήματα στην συνέχεια άλλαξε και το αρνητικό κλίμα που υπήρχε για τον σύλλογο.Επειδή ήμουν υπεύθυνος για να μεταφέρω της ερωτήσεις στον Κώστα νομίζω πως απαντήθηκαν όλες.
Τώρα είναι στο χέρι του καθενός ώστε να ενισχύσει τον σύλλογο και να πάμε ένα βήμα παρακάτω.

Αποσυνδεδεμένος ΜΑΡΙΑ ΝΕΦΕΛΗ

  • *****
  • 2184
  • Φύλο: Γυναίκα


Μπράβο Σπύρο, σε αγαπάει η κάμερα και ο λόγος σου είναι ουσιαστικός και χειμαρρώδης, όπως παρατήρησε κι ο savo.

Ευχαριστούμε για όλα! :bow:

Αποσυνδεδεμένος caros

  • *****
  • 1707
  • Φύλο: Άντρας
Παρακολούθησα σήμερα ετεροχρονισμένα τη συνέντευξη. Πολύ καλη και σχετικα ηρεμη η παρουσία του Σπυρου. Σε σχεση με τις πολλές και επαναλαμβανομενες ερωτησεις, αρκετες απο τις οποιες ασχετες, αστοχες και πονηρες τα πηγε μια χαρα. :thumpup: Ελπιζω να εγιναν κατανοητα ολα οσα ανεφερε και να μην εμειναν αναπαντητες οι οποιες αποριες.

Αποσυνδεδεμένος JoeBarTeam

  • *****
  • 2478
  • 01.11.2015 00:00
[justify]Παρακολούθησα κι εγώ τον αγαπητό Σπύρο κατά τη ζωντανή σύνδεση, θα επαναλάβω κι εγώ πως ήταν ο ιδανικός άνθρωπος γι' ακόμα μια φορά. Δυσαρεστήθηκα όμως από πολλά άλλα πράγματα. Το κυριότερο, πως δεν επιθυμεί να θέσει υποψηφιότητα για προεδρείο. Ένα δεύτερο, κατά μέσο όρο ήταν περίπου 200 άτομα που παρακολουθούσαν, έβλεπα δεξιά στην οθόνη ελάχιστους, όπου έγραφαν τα πιο απίθανα, τα πιο άσχετα καουμποϊλίκια,(είτε, “ξέρω από άτμισμα και κάνω και χαβαλέ”, είτε, “εγό είμε ΑΤΜΟΙΣΤΥΣ κε εσοις τα περναιται”, μέχρι και επώνυμους είδα να τσεκάρουν φιλαράκια και fb). Ασφαλώς, πάντα θα υπάρχουν αυτά, όμως για μένα το κοινό πήρε ένα τεράστιο μηδενικό. [ένα δικό μου μυστικό: σε καμία περίπτωση δεν θα ήθελα να πορευτώ μαζί με τόση ηλιθιότητα].[/justify]

Αποσυνδεδεμένος Ribot

  • *****
  • 4112
  • Φύλο: Άντρας
  • Των γαρ ηλιθίων απείρων γένεθλα
Το κοινό αυτό είναι, έχει και ΑΤΜΟΙΣΤΑΙΣ, έχει και :idiot1: έχει και σοβαρά άτομα και νέους και γέρους και γυναίκες και παπούδες και γιαγιάδες. Έχει τους πάντες και θέλουμε τους πάντες. Είτε συμφωνούμε, είτε διαφωνούμε μαζί τους, μπορούν να γραφτούν στο σύλλογο (και καλώς) και μπορούν και να ψηφίσουν και να θέσουν υποψηφιότητα (επίσης καλώς).
Ή θα πορευτείς μ' αυτούς ή θα πορευτείς μόνος!

Κι όπως έγραφε κι ο Βάρναλης και ασπάζομαι τη σοφία του:
“Πώς από δώ θα βγούμε; Όχι ένας-ένας.
Όλοι μαζι, και μοναχός κανένας”

Αποσυνδεδεμένος sensk3

  • ***
  • 858
  • Φύλο: Άντρας
  • Η πραγματικότητα ξεπερνάει την ανθρώπινη φαντασία!
Κι εγώ θα συμφωνήσω οτι ο Σπύρος ήταν εξαιρετικός.

Παρακολουθώντας τα σχόλια, αλλά και τα σχόλια σε ομάδες, νομίζω οτι ένα σημαντικό κομμάτι αμφιβολιών οφείλεται στο οτι οτι αρκετοί δεν διάβασαν ή δεν κατανόησαν το καταστατικό ή δεν είχαν προηγούμενη εμπειρία από συλλόγους. Έτσι, νομίζουν οτι οι ιδρυτές είναι ο σύλλογος και τα μέλη μόνο πληρώνουν συνδρομή χωρίς να έχουν κανένα δικαίωμα.

Θεωρώ λοιπόν, οτι από την αρχή μιας συζήτησης ή συνέντευξης, θα πρέπει να τονίζονται και να γίνονται όσο το δυνατόν πιο ξεκάθαρα, οτι:

1) Όλοι ανεξαιρέτως έχουν ίσα δικαιώματα και υποχρεώσεις.
 α) ο καθένας μπορεί να θέσει υποψηφιότητα για το ΔΣ,
 β) ο καθένας μπορεί να καταθέσει τις προτάσεις του για δράσεις ή τη διαφωνία του σε κάποιο θέμα... Οι απόψεις του μπορούν να συζητηθούν και να τεθούν σε ψηφοφορία αν χρειαστεί.

2) Τα μέλη προτείνουν, ψηφίζουν και αποφασίζουν. Το ΔΣ καλείται να κάνει πράξη τις αποφάσεις των μελών

Αν αυτά κατανοηθούν, θεωρώ οτι θα μειωθούν οι αμφιβολίες και εκφράσεις του τύπου "να δω πρώτα τι θα κάνετε και μετά θα γραφτώ". Γιατί αυτόματα μπαίνει η απάντηση "ποιοί τι θα κάνουν?...αφού είσαι μέλος και μπορείς να ψηφίζεις ή να είσαι στο ΔΣ, τότε εσύ θα κάνεις και όχι κάποιος άλλος. Άρα περιμένεις ουσιαστικά να δεις τι θα κάνεις εσύ, χωρίς να γραφτείς και χωρίς να κάνεις...  :tongue-eyes:

Άρα, αν παρατηρήσατε, οι αντιδράσεις στα σχόλια της συνέντευξης, άρχισαν να μαλακώνουν όταν άρχισαν να ξεκαθαρίζουν κάπως τα παραπάνω και ιδίως προς το τέλος που ο Σπύρος τα ανέφερε ξεκάθαρα και με τρόπο που και παιδί να υπήρχε απέναντί του, θα καταλάβαινε.

Μπράβο Σπύρο άλλη μια φορά και.........ζηλεύω το στομάχι σου ;) :))


Edit: Ξέχασα να πω μπράβο και στον Κώστα για την συνέντευξη και να παρατηρήσω οτι ήταν πολύ καλύτερος από το παρελθόν. Μπράβο ακόμη και στον συνατμιστή που συγκέντρωνε τις ερωτήσεις και υπήρχε πολύ καλή ροή. :thumpup:
« Τελευταία τροποποίηση: Φεβρουαρίου 12, 2017, 17:13 από sensk3 »

Αποσυνδεδεμένος savo

  • *****
  • 1548
  • Φύλο: Άντρας
@joe Δεν παρακολουθώ ποτέ το τσατ σε τέτοιες φάσεις. Γι αυτό είναι εκεί ο Κώστας για να φιλτράρει λίγο την βλακεία την εξυπνάδα και την νοήμων ερώτηση.
Δεν είναι δίκαιο να λες ότι θα πορευτείς με την ηλιθιότητα η την κάθε βλακεία του κάθε τσατ που μπορεί να πληκτρολογεί δεκατετράχρονο εκεινη την στιγμή.

Μια χαρά θα πορευτουμε όλοι με την όποια συμετοτοχή μας σε κάτι συλλογικό.Ένα κ ένα κάνουν δύο. Όποιος μπορεί και θέλει.
Και ξαφνικά μετά από χρόνια έστω και έτσι, θα δούμε και ποιος μπορεί, και ποιος θέλει, και ποιος λίγο παραπάνω η λίγο λιγότερο.Ιδού η Ρόδος...
Πρώτη φόρα που μας δίνετε η ευκαιρία να αφήσουμε στην άκρη το εγώ , και να συζητήσουμε για το εμείς. 

Στο δια ταύτα είδα έναν Σπύρο ενωτικό α μη τι άλλο και να λέει τα πράγματα ως έχουν. Για μένα τα πήγε περίφημα ο παρλαπίπας.Ακόμα και για παρεξηγήσεις πήρε θέση και απάντησε. Σαν ένας από μας. Αυτός είναι Σπύρος ο γραφίστας λοιπόν. Ούτε σεητ είναι, ούτε μαγαζάτορας, ούτε μπλε. Τα υπόλοιπα γράφτηκαν.
@tip Μην πάτε για καφε μαζί του θα σας ζαλίσει. :tongue_smilie:

Συγχαρητήρια και από μένα λοιπόν και ας ελπίσουμε ότι όλα θα πάνε καλά, αλλά για να συμβεί αυτό θα πρέπει να είμαστε πολλοί και ως προς το πλείστον ενωμένοι.Χίλιοι καλοί χωράμε.

Δεν βάζω υποψηφιότητα και από χθες είμαι μέλος. :thumpup: 
Καλή αρχή στον σύλλογο και χίλια ευχαριστώ στον καθένα ξεχωριστά που ανέλαβαν δράση για να τρέξουν όλο αυτό.

Να στε καλά και πάμε για άλλα :tongue_move_02: :tongue_move_02: :tongue_move_02:

Αποσυνδεδεμένος microchip

  • ****
  • 1436
  • Φύλο: Άντρας
  • 11/01/2013 18:30
Επί προσωπικού, μία είναι η ουσία.



...

...  "να δω πρώτα τι θα κάνετε και μετά θα γραφτώ".
...
"ποιοί τι θα κάνουν?...αφού είσαι μέλος και μπορείς να ψηφίζεις ή να είσαι στο ΔΣ, τότε εσύ θα κάνεις και όχι κάποιος άλλος.
Άρα περιμένεις ουσιαστικά να δεις τι θα κάνεις εσύ, χωρίς να γραφτείς και χωρίς να κάνεις ...


...


Αποσυνδεδεμένος JoeBarTeam

  • *****
  • 2478
  • 01.11.2015 00:00
[justify]@Ribot, καλησπέρα. Ναι, έχεις δίκιο, και δεν αναιρώ όσα είχα πει σε πιο πίσω ανάρτηση. Όλοι μα όλοι είναι ίσοι, όλοι μα όλοι πρέπει να είναι στην ίδια ζυγαριά. Εδώ όμως λέω κάτι άλλο. [/justify]

[justify]Δεν ακούω τίποτα απ' όσα μου λες και άμεσα σε σταυρώνω. Δεν κοιτάζω ποτέ να βελτιωθώ σαν άνθρωπος (άνθρωπος λέω) και χλευάζω όσα λες. Να το πάω παρακάτω; Δεν μιλάω για γιαγιά, δεν μιλάω για παππού, δεν μιλάω για ανισότητες, μιλάω για επικίνδυνες καρικατούρες, (έχω ίντερνετ, έχω σελίδες, έχω youtube, fb, έχω κι εγώ δεν ξέρω τι, και δεν ξέρω να μιλήσω γιατί δεν με νοιάζει).[/justify]

Ακόμα παρακάτω; δεν θα δω τίποτα ατμιστικό από εσένα, έτσι, γιατί δεν είσαι φιλαράκι. Να βάλω λίγο Βάρναλη κι εγώ;  

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 18 8358 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 27, 2024, 22:14
από Chris66
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1687 180685 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 27, 2024, 13:33
από funes
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 125 33999 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 19:13
από ΛΥΚ
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4914 536415 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 15:18
από kkoumas
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 229 59821 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 13:39
από Chris66
La Tabaccheria (Αρώματα Εκχυλίσματος Καπνού - ΝΕΤ) [Αρώματα] 3047 237578 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:41
από Milarepa
Υγρα νετ απο παλιά! ΥΓΡΑ (γενικά) 2 593 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:13
από tsep12
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 185 15744 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 20, 2024, 20:16
από e-akapnos
Υγρά Αναπλήρωσης Dinner Lady Έτοιμα υγρά 1239 136162 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 12:53
από Apostolosz
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8819 1085355 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 00:26
από Σταύρος 63
Taifun GTR clones [Κλώνοι επισκευάσιμων] 169 35434 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 20:19
από axilleaspro
Υγρα net ΥΓΡΑ (γενικά) 24 10279 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 17:45
από tsep12