vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

Twitter

ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ: Η ίδρυση του 1ου Πανελλήνιου Συλλόγου Ατμιστών είναι γεγονός!

Αποσυνδεδεμένος Psitgr

  • ***
  • 761
  • Φύλο: Άντρας
Το ζητήσατε, το οργανώσαμε.. Μεταξύ μας θα το κάναμε και χωρίς να το ζητήσετε :laugh1: :laugh1:..

Η πρώτη εβδομαδιαία μας συνάντηση για εγγραφές μελών θα γίνει

αύριο, Κυριακή 12/02 από τις 15:00 και μέχρι  τις 17:00, στον πεζόδρομο Χαλανδρίου, στην καφετέρια "Life" (χάρτης).

Θα προσπαθήσουμε να κάνουμε κάθε Κυριακή μέχρι τις εκλογές , σε διαφορετικό σημείο στην Αθήνα.

Για τις συναντήσεις αυτές, θα μπορείτε να ενημερώνεστε από το σχετικό νήμα

http://vaping.gr/index.php/topic,33665.0/topicseen.html

 Αντε να γίνουμε πολλοί.. ;) ;) :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος ramon

  • **
  • 427
  • Φύλο: Άντρας
καλημερα και απο μενα..συγχαρητηρια στα παιδια για την αρχη τις προσπαθειας που κανετε..και λεω αρχη γιατι μετα ευλπιστω να γινουμε παρα πολλοι και να ειμαστε ολοι μαζι σε καθε τι που χρειαζεται...μελος και εγω πλεον του συλλογου..
θα ηθελα να ρωτησω ανακοινωσεις και διαφορα αλλα θεματα που αφορα τον συλλογο που θα ανακοινωνονται ???

Συνδεδεμένος Tem

  • *****
  • 9582
  • Φύλο: Άντρας
Στην ιστοσελίδα του συλλόγου: www.gvc.gr
και στην επίσημη σελίδα του συλλόγου στο facebook: www.facebook.com/greekvapersclub
Yπάρχει επίσης και η θεματική ενότητα της Κοινότητας Ελλήνων Ατμιστών εδώ στο forum.
« Τελευταία τροποποίηση: Φεβρουαρίου 11, 2017, 13:18 από Tem »

Αποσυνδεδεμένος Apospol

  • ***
  • 547
  • Φριτέζας
Είδα υπάρχει και λογαριασμός στο Twitter. Μην το αμελειτε αυτό, είναι εξαιρετικό μέσο ενημέρωσης.

Αποσυνδεδεμένος billythekid

  • *****
  • 2380
  • Φύλο: Άντρας
Καταϊδρωμένος και εγώ έγινα μέλος μόλις πριν λίγο και εύχομαι όλα να πάνε κατ' ευχήν. Φυσικά εδώ είμαστε για να βοηθήσουμε σε οτιδήποτε μπορούμε.
Άντε και καλή μας επιτυχία :laugh_wave:

EDIT: Ά και να μην ξεχάσω το μπανεράκι πως μπαίνει?

Αποσυνδεδεμένος Atoner

  • **
  • 298
  • Φύλο: Άντρας
  • Σοβαρος ΝΑΙ σοβαροφανης ΠΟΤΕ!!!
Η συνέχεια ΕΔΩ ............


     Άλλαξε το Link






Αποσυνδεδεμένος antonelos

  • *****
  • 1899
  • Φύλο: Άντρας
  • Ξέρεις απο e-VESPA???
μπραβο Σπυρο μεχρι και η λιακη μαλακωσε




υγ. κατι μου λεει οτι αυτη εχει στραβωσει που δεν την φωναξατε στους 20
« Τελευταία τροποποίηση: Φεβρουαρίου 12, 2017, 02:48 από antonelos »

Αποσυνδεδεμένος Atoner

  • **
  • 298
  • Φύλο: Άντρας
  • Σοβαρος ΝΑΙ σοβαροφανης ΠΟΤΕ!!!
Βρε ποιά Λιάκη εδώ είχε πρόταση γάμου τι λές τώρα.:)

Σοβαρά ,από τήν στιγμή που αλαξε το λινκ ,ειρθε κοντά ,οι εκφράσεις ,ο τρόπος και οι απαντήσεις που κάλυψαν ακόμα και τα τρολ................

Σπυροοοοοοοοοο παντρεύεσεεεεεεεε  :) 

Συνδεδεμένος Tem

  • *****
  • 9582
  • Φύλο: Άντρας
Aν και υπήρξαν κάποια τεχνικά προβλήματα στην αρχή, τελικά έγινε μια πολύ  καλή συζήτηση που κράτησε αμείωτο το ενδιαφέρον μέχρι το τέλος. Ο Σπύρος και ο Σύλλογος κέρδισαν τις εντυπώσεις  :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος cpbaroque

  • *****
  • 3695
  • Φύλο: Άντρας
    • cpbaroqueTheBlog
Ο Σπύρος τα πήγε εξαιρετικά καθ' όλη την διάρκεια της συζήτησης. Θα φτάσω στο σημείο να πω πως πολλές φορές, ακούγοντας τις απαντήσεις του, έλεγα από μέσα μου πως απάντησε καλύτερα απ' ότι θα απαντούσα εγώ. Αυτό λέει πολλά γιατί είμαι ένας πολύ συγκεντρωτικός και ισχυρογνώμων άνθρωπος (ο Σπύρος το ξέρει καλά...). Kudos λοιπόν Σπύρο και επειδή η επόμενη συνέντευξη είναι με την Oprah, ούτε ψύλλος στον κόρφο σου!  :thumpup:

ΥΓ. Τι είναι ο/η/το λιακη; Γιατί έχω πάρει καμιά δεκαριά ΠΜ με αυτό το όνομα; Τι ξέρετε όλοι εσείς που δεν ξέρω εγώ;  :confused1:


Αποσυνδεδεμένος modivin

  • *****
  • 3672
  • Φύλο: Άντρας
Και εγώ γιατί δεν πήρα ούτε ένα;;;

Αποσυνδεδεμένος cpbaroque

  • *****
  • 3695
  • Φύλο: Άντρας
    • cpbaroqueTheBlog
Θα σου στείλω εγώ ένα τώρα να μη κλαις!  :laugh1: :laugh1: :laugh1:


Αποσυνδεδεμένος Atoner

  • **
  • 298
  • Φύλο: Άντρας
  • Σοβαρος ΝΑΙ σοβαροφανης ΠΟΤΕ!!!
Εγώ ντεν εχει καρντια μου πλέων φασεμπούκι να ξέρει λιάκι ,αλλά πολυυυυυυυυυυυυ ξινισμένη ήτανε αδελφέ μου..

Πρός τό τέλος ομωςςςςςς ..ΟΥΙΙΙΙΙΙ  μαλάκωσε μαλάκωσε !




Αποσυνδεδεμένος microchip

  • ****
  • 1436
  • Φύλο: Άντρας
  • 11/01/2013 18:30
Όχι μεταξύ σας, θέλω κι εγώ λιακη!

Είναι γκουρμέ;
Γιατί εγώ δεν ατμίζω ότι να 'ναι.

Αποσυνδεδεμένος antonelos

  • *****
  • 1899
  • Φύλο: Άντρας
  • Ξέρεις απο e-VESPA???
επισης βοηθαει για τους δυσπιστους οτι δεν βαζει υποψηφιοτητα ο Σπυρος για προεδρια, ο οποιος ειναι και ο μονος που εχει φανει...ετσι δεν αφηνει εντυπωσεις και σεναρια
συγχαρητηρια φιλε


 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 18 8388 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 27, 2024, 22:14
από Chris66
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1687 180777 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 27, 2024, 13:33
από funes
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 125 34046 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 19:13
από ΛΥΚ
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4914 536755 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 15:18
από kkoumas
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 229 59899 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 13:39
από Chris66
La Tabaccheria (Αρώματα Εκχυλίσματος Καπνού - ΝΕΤ) [Αρώματα] 3047 237787 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:41
από Milarepa
Υγρα νετ απο παλιά! ΥΓΡΑ (γενικά) 2 607 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:13
από tsep12
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 185 15956 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 20, 2024, 20:16
από e-akapnos
Υγρά Αναπλήρωσης Dinner Lady Έτοιμα υγρά 1239 136193 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 12:53
από Apostolosz
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8819 1085430 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 00:26
από Σταύρος 63
Taifun GTR clones [Κλώνοι επισκευάσιμων] 169 35484 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 20:19
από axilleaspro
Υγρα net ΥΓΡΑ (γενικά) 24 10332 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 17:45
από tsep12