vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

507 επισκέπτες, 5 χρήστες
Tem, th3ofilos, athmichalop, bloodlessz, Ηρακλης

Twitter

ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ: Η ίδρυση του 1ου Πανελλήνιου Συλλόγου Ατμιστών είναι γεγονός!

Αποσυνδεδεμένος modivin

  • *****
  • 3672
  • Φύλο: Άντρας
banneraki για το avatar που βρίσκωωωωωωω; (καλα μη βαράτε!)

Sooooooon :)

Αποσυνδεδεμένος ThioVag

  • ***
  • 602
  • Φύλο: Άντρας
Η εγγραφη εγινε. Καλη συνεχεια σε ολες/ους μας. !!!!!! ;)

Αποσυνδεδεμένος ati

  • ***
  • 501
  • Φύλο: Άντρας
Καλή αρχή, επιβάλλονταν η δημιουργία του. 

Αποσυνδεδεμένος e-spy

  • *****
  • 2471
  • Φύλο: Άντρας
  • Χιούμορ είναι η τέχνη να κρύβεις τις πληγές σου...
    • 99designs
banneraki για το avatar που βρίσκωωωωωωω;
(καλα μη βαράτε!)
Άντε, επειδή σε αγαπάμε...  ;)

Αποσυνδεδεμένος Atoner

  • **
  • 298
  • Φύλο: Άντρας
  • Σοβαρος ΝΑΙ σοβαροφανης ΠΟΤΕ!!!
       GVC Paypal...           


             


Επόμενος παρακαλώ !      


              

Αποσυνδεδεμένος Dhmfot

  • **
  • 299
  • Φύλο: Άντρας
Μια ερωτηση για τον τιτλο του νηματος. Υπαρχει καποιος μη Πανελληνιος Σύλλογος Ατμιστών δηλαδη Τοπικός? Αν ναι μηπως θα μπορουσε να ενσωματωθεί στον Πανελληνιο.
Εφοσον ξερουμε οτι αυτός ειναι ο πρωτος δεν χρειαζετε το αρηθμιτικό. Αν ανοιξει 2ος ας το βαλει εκείνος.

Αποσυνδεδεμένος Atoner

  • **
  • 298
  • Φύλο: Άντρας
  • Σοβαρος ΝΑΙ σοβαροφανης ΠΟΤΕ!!!
Καλησπέρα .
Sory για τίς φατσούλες ,αλλά επειδή μια εικόνα χίλιες λέξεις ,και λαμβάνοντας εις τα υπ'οψιν ,οτι μέχρι πρίν 2 ώρες δεν ειχα ουτε ιντερνετ μπανκινγ ,ουτε κάρτες συνδεδεμένες πουθενά ,ουτε paypal ,ουτε τίποτα ,10 επικοινωνίες με τράπεζες  μερικά Γαλλικά σε κάποιους μπούφους ,λάθη ,έγραφές ,και στο τέλος ήθελα και το Avatar μου στόν σύλλογο ,ΕΕΕΕΕ καταλαβαίνετε.

Και χωρίς πλάκα ( οχι οτι τα παραπάνω είναι ) ,ευχαριστώ γιατί κάτι το οποίο μου χρειαζόταν εδώ και καιρό ,και το αμελούσα τώρα βρήκα ισχυρό κίνητρο και   το ολοκλήρωσα.

Doggyasa ,αλλά τα κατάφερα..


Υ.Γ Chip είχες για μια ακόμα φορά δίκιο..
Οτι ΔΕΝ θέλουμε δεν καταφέρνουμε...( Οκ και εγώ το εχω πεί ) :)







« Τελευταία τροποποίηση: Φεβρουαρίου 10, 2017, 23:48 από Atoner »

Αποσυνδεδεμένος firvain

  • ****
  • 1084
  • Φύλο: Άντρας
  • What can change the nature of a man?
Άντε, επειδή σε αγαπάμε...  ;)
respect :respect: :respect: :respect: bow  :thumpup:
edit: αν δεν προλάβουμε ηλεκτρονική ψηφοφορία θα στείλω γράμμα με περιστέρι!

Αποσυνδεδεμένος Π. Γιούρσης

  • **
  • 492
  • Φύλο: Άντρας
  • Το μή χείρον εστί βέλτιστον
Στο Κοινοβούλιο, σε ονομαστικές ψηφοφορίες, οι βουλευτές που είναι δικαιολογημένα απόντες (είναι στο εξωτερικό ή σε αποστολές) πώς ψηφίζουν ??
Γιατί βλέπω τον πρόεδρο της Βουλής να διαβάζει κάτι σαν ΦΑΧ ή κάτι παρόμοιο.
Ισως να ξέρει ο Cruizer79,αν όχι μπορεί να μάθει  και αν μπορεί να εφαρμοστεί αυτό και σε μας.

Αποσυνδεδεμένος Psitgr

  • ***
  • 761
  • Φύλο: Άντρας
Επιστολικά ψηφίζουν, αλλά αυτό δεν προβλέπεται στο καταστατικό το δικό μας. Αυτό μπορεί να γίνει γιατί είναι συγκεκριμένοι άνθρωποι και άντε να λοίπουν δυο τρεις. Σε εμάς δεν είναι εφικτό. Για τους μακρυά , βάλαμε την ηλ. ψηφοφορία ώστε να μπορεί να είναι ξεκάθαρη και εύκολη για όλους.

Αποσυνδεδεμένος Cruiser79

  • *****
  • 9074
  • Φύλο: Άντρας
  • Ομορφαίνει, δεν παχαίνει!
    • Cruiser's e-liquid reviews
Ακριβώς αυτό. Ας ελπίσουμε να είμαστε πολύ περισσότεροι από 300 στις εκλογές...

Από κινητό.


Αποσυνδεδεμένος Π. Γιούρσης

  • **
  • 492
  • Φύλο: Άντρας
  • Το μή χείρον εστί βέλτιστον
Μήπως μια εναλλακτική λύση.
Να σου στείλω εξουσιοδότηση-πληρεξούσιο να με αντιπροσωπεύσεις (θεωρημένο στα ΚΕΠ για το γνήσιο της υπογραφής με πλήρη τα στοιχεία μου ) και να ψηφίσεις για λ/μό μου, όπως μπορεί να γίνει σε ΑΕ ??(εντάξει συνάδελφε, χωρίς κατάθεση των μετοχών) 
μόνον σαν σκέψη.
« Τελευταία τροποποίηση: Φεβρουαρίου 10, 2017, 22:00 από PGIOURSIS »

Αποσυνδεδεμένος Psitgr

  • ***
  • 761
  • Φύλο: Άντρας
Αυτό γίνεται.. Να ψηφίσει κάποιος δι' αντιπροσώπου, αρκεί να υπάρχει επικυρωμένη με το γνήσιο της υπογραφής εξουσιοδότηση από ΚΕΠ ή ΑΤ . :thumpup: ;)

Αποσυνδεδεμένος Cruiser79

  • *****
  • 9074
  • Φύλο: Άντρας
  • Ομορφαίνει, δεν παχαίνει!
    • Cruiser's e-liquid reviews
Ρε συ Ψιτ, φτου μη σε ματιάσω, παρέα θα πάμε για τις εξετάσεις του Δικηγορικού Συλλόγου!

Από κινητό.


Αποσυνδεδεμένος Atoner

  • **
  • 298
  • Φύλο: Άντρας
  • Σοβαρος ΝΑΙ σοβαροφανης ΠΟΤΕ!!!
ΚΕΠ είπεεεεεεεεεεε κεπ ...Στην Στάν ΚΕΠ ..   .

Αχ Παναγια μου αυτοί θα με πεθάνουν παντελώς....

Αν μπορούσα να φτάσω σε ΚΕΠ θα έφτανε και ο Μένιος μ στα Αθήνας βρε ,να μπώ με το ταγάρ να έχω και να τσιμπολογάω κατά τίς συνελεύσεις το κατι τίς ,και όχι ξεροσφύρι να σας ακούω.

την υπογραφή μου οριστ..την στέλνω με main...     + 

Αντε με το χαλαρό να φτιάχνουμε τήν ηλεκτρονική ψηφοφορία.


Υ.Γ Χρησιμότατη η "Λύση " τού αγαπητού , PGIOURSIS , σέ αυτό το θέμα ,και ουχί μόνο σε αυτό .

Είπαμε οταν υπάρχει θέληση ,ο τρόπος θα βρεθεί ! :)

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 18 8392 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 27, 2024, 22:14
από Chris66
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1687 180782 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 27, 2024, 13:33
από funes
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 125 34049 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 19:13
από ΛΥΚ
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4914 536774 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 15:18
από kkoumas
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 229 59909 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 13:39
από Chris66
La Tabaccheria (Αρώματα Εκχυλίσματος Καπνού - ΝΕΤ) [Αρώματα] 3047 237799 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:41
από Milarepa
Υγρα νετ απο παλιά! ΥΓΡΑ (γενικά) 2 609 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:13
από tsep12
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 185 15982 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 20, 2024, 20:16
από e-akapnos
Υγρά Αναπλήρωσης Dinner Lady Έτοιμα υγρά 1239 136196 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 12:53
από Apostolosz
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8819 1085433 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 00:26
από Σταύρος 63
Taifun GTR clones [Κλώνοι επισκευάσιμων] 169 35502 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 20:19
από axilleaspro
Υγρα net ΥΓΡΑ (γενικά) 24 10337 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 17:45
από tsep12