vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

524 επισκέπτες, 6 χρήστες
dkostas, camber, Jorge, giorgos1999, Tazz, ZoeM

Twitter

ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ: Η ίδρυση του 1ου Πανελλήνιου Συλλόγου Ατμιστών είναι γεγονός!

Αποσυνδεδεμένος modivin

  • *****
  • 3672
  • Φύλο: Άντρας
Συμφωνώ 100% με τον netpoet.

Βέβαια άλλο "Θα περιμένω να δω" και άλλο "Δεν έχετε κάνει καμία δράση στα 15 λεπτά που έχουν περάσει από την ίδρυση σας, άρα είσαστε απατεώνες".

Φυσικά ακόμα και σε αυτούς δεν πρέπει να είναι κανείς επιθετικός. Δεν θα κερδηθεί τίποτα, και μάλλον θα χάθει.

Αποσυνδεδεμένος e-spy

  • *****
  • 2471
  • Φύλο: Άντρας
  • Χιούμορ είναι η τέχνη να κρύβεις τις πληγές σου...
    • 99designs
καποιος ομως θα πρεπει να απαντησει ομορφα και ωραια, γιατι αποτελειται απο 2500 μελη που πολυ πιθανον να το εφαγαν αμασητο...
λυπαμαι πραγματικα που δεν το εκανα εγω :(
Μην ανησυχείς. Έφαγα μισή ώρα σε μηνύματα αλλά απάντησα μια χαρά.
Και την δημοσίευση θα την κάνω εγώ τώρα, και ΔΕΝ θα κατέβει.  ;)

Αποσυνδεδεμένος Atoner

  • **
  • 298
  • Φύλο: Άντρας
  • Σοβαρος ΝΑΙ σοβαροφανης ΠΟΤΕ!!!
Μια απο τα ιδια με το payayto....

Ούτε να το προφέρω δεν μπορώ,.
Σίγουρα και άμεσα, πρέπει κατά την ταπεινή μου γνώμη να βρεθεί μία λύση   για όσους δεν έχουν .

Ιδικά για άτομα που ενδιαφέρονται ,και δέν γνωρίζουν  άλλα μέλη του φορουμ  ,και τού συλλόγου γενικότερα.

Μην ξεχνάμε ,οτι στην βράση κολλάει το σίδερο ..

Αποσυνδεδεμένος modivin

  • *****
  • 3672
  • Φύλο: Άντρας
Βράση ξε-βράση, δεν είναι στο χέρι τους.



Αποσυνδεδεμένος kotsos75

  • *****
  • 3454
  • Φύλο: Άντρας
  • φυσα ρουφα τραβα τονε
εγώ paypal έχω
λεφτά δεν έχω :laugh1:
αλλα που θα πάει θα ταχτοποιηθεί και αυτό
ελπίζω σύντομα

Αποσυνδεδεμένος thenetpoet

  • *****
  • 6415
  • Φύλο: Άντρας
  • Πανορατμίξ
Μην ανησυχείς. Έφαγα μισή ώρα σε μηνύματα αλλά απάντησα μια χαρά.
Και την δημοσίευση θα την κάνω εγώ τώρα, και ΔΕΝ θα κατέβει.  ;)
Τους μιλαγαμε και οι δύο με διαφορά φάσης Σπυρο... Εγώ σε άλλη αντμιν βέβαια.
Μόλις είδα ότι ανέβηκε το ποστ σου εκεί.

Αποσυνδεδεμένος kotsos75

  • *****
  • 3454
  • Φύλο: Άντρας
  • φυσα ρουφα τραβα τονε
μπορείς να το κανεις ένα copy paste να το διαβάσουμε και εμείς που δεν ασχολούμαστε με ομάδες
εκτος και αν αρκεί ένα link

Αποσυνδεδεμένος Atoner

  • **
  • 298
  • Φύλο: Άντρας
  • Σοβαρος ΝΑΙ σοβαροφανης ΠΟΤΕ!!!
modivin είναι κατανοητότατο ,αυτό που βάζεις σαν παράθεση ,το διάβασα και στο προηγούμενο post.

Η ουσία δεν ειναι τό τί ,αλλά το πώς.

Δεν λέω οτι είναι κάτι εύκολο ,αλλά ισως...λέω ισως υπάρχει και κάποιος άλλος νόμιμος τρόπος.

Δηλ πρίν το Paypal η Γή δεν γύριζε ?


( πρός θεού δεν κάνω αντιπαράθεση ..λύσεις χρειαζόμαστε εξάλλου :) )

Αποσυνδεδεμένος BigSur

  • *****
  • 2958
  • Φύλο: Άντρας
  • Την παλεύω...
    • Vapeorama
Πριν το Paypal μαζεύονταν 30 γνωστοί, έκαναν εκλογές μεταξύ τους και μετά παρουσίαζαν σύλλογο κομπλέ με ΔΣ.
Θελήσαμε να κάνουμε κάτι πιο ανοιχτό, να μην αποκλείει κόσμο. Αυτό δυστυχώς έχει τίμημα...

Αποσυνδεδεμένος e-spy

  • *****
  • 2471
  • Φύλο: Άντρας
  • Χιούμορ είναι η τέχνη να κρύβεις τις πληγές σου...
    • 99designs

Αποσυνδεδεμένος thenetpoet

  • *****
  • 6415
  • Φύλο: Άντρας
  • Πανορατμίξ
μπορείς να το κανεις ένα copy paste να το διαβάσουμε και εμείς που δεν ασχολούμαστε με ομάδες
εκτος και αν αρκεί ένα link
Ορίστε δύο παραδείγματα, το post του Σπύρου σε μία ομάδα και το post ενός admin μιας άλλης ομάδας.
Δυστυχώς link αν δεν είσαι μέλος στις ομάδες, δεν μπορείς να δεις.

Μήπως είναι ένας καλός λόγος να "βάλουν" και FB όσοι δεν έχουν? O σύλλογος θέλει και τα like του :)


Αποσυνδεδεμένος e-spy

  • *****
  • 2471
  • Φύλο: Άντρας
  • Χιούμορ είναι η τέχνη να κρύβεις τις πληγές σου...
    • 99designs
Δεν λέω οτι είναι κάτι εύκολο ,αλλά ισως...λέω ισως υπάρχει και κάποιος άλλος νόμιμος τρόπος.

Δηλ πρίν το Paypal η Γή δεν γύριζε ?


Αποσυνδεδεμένος skordoman

  • *
  • 84
  • Φύλο: Άντρας
  • Τι δεν καταλαβαίνεις ;
Χαιρετίζω και εγώ την κίνηση, εύγε στους μπροστάρηδες τόσο για την κίνηση όσο και για το γεγονός ότι αποφάσισαν να εκτεθούν στα καλά αλλά κυρίως στα αρνητικά που θα ακολουθήσουν σίγουρα (άλλωστε στην Ελλάδα είμαστε).

Επί του σημαντικού έχω μια παρατήρηση να κάνω και αφού πρώτα διάβασα το καταστατικό, κατά την γνώμη μου θα έπρεπε να υπάρχει πρόβλεψη ώστε να μην μπορούν να εγγραφούν ως μέλη άνθρωποι οι οποίοι βιοπορίζονται από το άτμισμα (καταστηματάρχες, κατασκευαστές κλπ). 
Για τρεις λόγους τους οποίους και εξηγώ:
1) Ήδη εκπροσωπούνται από το όργανο τους 
2) Τυχόν ενασχόληση τους με τα κοινά του συλλόγου σε περιπτώσεις αντικρουόμενων συμφερόντων θα δημιουργήσουν προβλήματα παρά θα λύσουν.
3) Η ύπαρξη τέτοιων μελών δίνει βήμα υπονόμευσης του συλλόγου στους πολέμιους και σίγουρα θα γίνει εκμετάλλευση αυτού του γεγονότος.

Είμαι πεπεισμένος ότι τον παραπάνω προβληματισμό των είχαν και τα ιδρυτικά μέλη, αλλά δεν είμαι σε θέση να ξέρω γιατί και με ποια κριτήρια αποφάσισαν να μην κάνουν τον διαχωρισμό. 

Αποσυνδεδεμένος papoys

  • ****
  • 1068
  • Φύλο: Άντρας
Καιρό έλεγα να φτιάξω ένα paypal,οι λίγες γνώσεις στο ίντερνετ και το κουρασμένο μου μυαλό με φρενάριζαν.

Μάλλον αύριο θα το βάλω μπροστά γιατί και άλλες φορές μου έχει χρειαστεί και έτρεχα.
Θα έλεγα ότι εδώ στην Αθήνα θα μπορούσαν να καθοριστούν ένα δύο σημεία (π.χ. κάποιο κατάστημα ατμιστικών ειδών
που θα είχε τη διάθεση)  κάποια ή κάποιες συγκεντρώσεις όπου θα μπορούσε να γίνει και κάποια πρώτη συζήτηση από κοντά,
για να πληρώσουν όσοι δεν έχουν paypal.

Υ.Γ.Και σένα βρε φίλε από το facebook (δεν έχω τέτοιο και θα σου απαντήσω εδώ) το 20ευρο σε πείραξε;;;;
Κανένας δεν υποχρεώνει κανέναν να το δώσει.
Θέλει;;;; κάνει εγγραφή.
Δεν θέλει;;; δεν κάνει.
Θέλεις να κάνεις την κριτική σου κάνε τη με ωραίο τρόπο και πολιτισμένα.
Θα σε ακούσουν περισσότεροι και ίσως σεβαστούν την άποψή σου.
Το να βγαίνεις και να λές ότι κάποιος ή κάποιοι είναι απατεώνες και πάνε να τα κονομήσουν,δεν νομίζεις ότι είναι υπερβολικό
και πέραν πάσης σοβαρότητας;;;;

Θα συνιστούσα στην από δω πλευρά ψυχραιμία,σύνεση,σοβαρότητα.
Εξάλλου εκεί φαίνεται και η διαφορά.

Υ.Γ.Τρελλαίνομαι όταν κάποιοι σκέφτονται ένα 20ευρο όχι μόνο μπροστά στα χρήματα που μας γλίτωσε ο ατμός, αλλά για το
μεγάλο καλό που έκανε κυρίως στην υγεία μας.
Σίγουρα στις δύσκολες εποχές που ζούμε κάποιοι θα ζορίζονται να το δώσουν και αυτό τους καταλαβαίνω και ζητώ όταν συγκροτηθεί
η Επιτροπή δει αν μπορεί να γίνει κάτι σε ειδικές περιπτώσεις.

Αποσυνδεδεμένος boson

  • **
  • 176
  • Φύλο: Άντρας
 :thumpup: :thumpup: :thumpup: :thumpup:

μπράβο σας

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1687 180539 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 13:33
από funes
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 16 8304 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 26, 2024, 17:10
από Sergios
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 125 33940 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 19:13
από ΛΥΚ
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4914 536091 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 15:18
από kkoumas
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 229 59760 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 13:39
από Chris66
La Tabaccheria (Αρώματα Εκχυλίσματος Καπνού - ΝΕΤ) [Αρώματα] 3047 237358 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:41
από Milarepa
Υγρα νετ απο παλιά! ΥΓΡΑ (γενικά) 2 576 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:13
από tsep12
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 185 15513 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 20, 2024, 20:16
από e-akapnos
Υγρά Αναπλήρωσης Dinner Lady Έτοιμα υγρά 1239 136109 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 12:53
από Apostolosz
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8819 1085279 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 00:26
από Σταύρος 63
Taifun GTR clones [Κλώνοι επισκευάσιμων] 169 35379 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 20:19
από axilleaspro
Υγρα net ΥΓΡΑ (γενικά) 24 10214 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 17:45
από tsep12