vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

Twitter

Ποιους reviewers συμβουλεύεστε και εμπιστεύεστε;

Αποσυνδεδεμένος e-spy

  • *****
  • 2471
  • Φύλο: Άντρας
  • Χιούμορ είναι η τέχνη να κρύβεις τις πληγές σου...
    • 99designs
Απ: Ποιους reviewers συμβουλεύεστε και εμπιστεύεστε;
« Απάντηση #195 στις: Απριλίου 27, 2016, 11:56 »
Θα συμφωνήσω απόλυτα με το Κώτσο παραπάνω.
Το πιο παλιό του video το ανέβασε πριν 1 μήνα.
Οι σελίδες του στο facebook και στο twitter δημιουργήθηκαν τον Νοέμβριο του 2015 (πριν 4 μήνες).
Και το blog του το ίδιο (Νοέμβριος 2015).

Τα περί ατμίσματος από το 2009 κλπ. τα ακούω λίγο βερεσέ.
Το περισπούδαστο ύφος αιώνων εμπειρίας και τις μακρόσυρτες παύσεις επιπέδου Αγγελόπουλου δεν τις σχολιάζω καν.
Αν ήθελα να κοιμηθώ ξέρω να μετράω και προβατάκια...

Απ: Ποιους reviewers συμβουλεύεστε και εμπιστεύεστε;
« Απάντηση #196 στις: Απριλίου 27, 2016, 11:59 »
ρένος (ares mares) και ξερό ψωμί :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect:

Αποσυνδεδεμένος nikos523

  • ****
  • 1249
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Ποιους reviewers συμβουλεύεστε και εμπιστεύεστε;
« Απάντηση #197 στις: Απριλίου 27, 2016, 12:23 »
Καλά ότι να ναι. Ο τύπος μας λέει ότι δεν θα μιλάει για προϊόντα με κουσουρια για να μην τον κάνουν ντα αυτοί που του το έδωσαν και για να είναι αυτός εντάξει; Κατάλαβα καλά; Αν όχι ζητώ συγνώμη.
Τότε μεγάλε δεν πρόκειται να σε δω ποτέ. (Όχι ότι τον είχα δει) αλλά αν θέλω να μάθω κάτι δεν θα το μάθω από εσενα.
Όχι, φίλε μου. Ξέχασες ότι λέει στην αρχή πως παρουσίαση συσκευής θα γίνει μόνο αν το ζητήσουν αναγνώστες!
Δηλαδή, αν το ζητήσει κάποιος, τι θα γίνει;
Θα πάει να αγοράσει ότι του ζητήσει;
Θα ζητήσει την συσκευή από καταστήματα άσχετα με αυτά που έλεγε γιατί το ζήτησε κάποιος; ( δεν ξέρω αν το άλλαξε μετά βέβαια, 1 λεπτό είδα )
Και αν του ζητήσουν 10 άτομα 10 διαφορετικά μοντ; Θα πάει να τα πάρει;
Και αν δεν έχει πρόβλημα να πάρει οτιδήποτε ζητήσει κάποιος, γιατί δεν πάει να πάρει από πριν τα πιο γνωστά εργαλεία  για την πάρτη του και να τα παρουσιάσει;

Προφανώς δεν υπάρχει απάντηση, αλλά κάτι τέτοια ερωτήματα δημιουργείς όταν εξηγείς τους λόγους που δεν παρουσιάζεις συσκευές και ταυτόχρονα λες ότι θα παρουσιάσες αν στο ζητήσει αναγνώστης. Δηλαδή δεν παρουσιάζω για "αυτό κι αυτό", αλλά αν με δει κανείς και ζητήσει κάτι, ξεχάστε ότι σας είπα, θα παρουσιάσω ;D

Αποσυνδεδεμένος kotsos75

  • *****
  • 3454
  • Φύλο: Άντρας
  • φυσα ρουφα τραβα τονε
Απ: Ποιους reviewers συμβουλεύεστε και εμπιστεύεστε;
« Απάντηση #198 στις: Απριλίου 27, 2016, 12:43 »
ποιος είπε πως δεν παρουσιάζει ορίστε αναλυτική παρουσίαση


έλεγα να κρατηθώ και να μην γράψω τίποτα άλλο για αυτόν αλλα όσο βλέπω τα βιντεάκια του δεν κρατιέμαι
καλά έχει πολύ πλακα ο τύπος αλλα είναι και επικίνδυνος
αν παρακολούθηση κανεις μερικά βιντεάκια εύκολα βλέπει ποσο παραπληροφορημένος και άσχετος είναι 

το κορυφαίο όλον
τον κάλεσαν στην συνάντηση κορυφής που θα γίνει στο παρίσι αλλα δεν θα μπορέσει να παραβρεθεί
δηλαδή θα γίνει συνάντηση κορυφής χωρίς την κορυφή?


Αποσυνδεδεμένος chzamp

  • ****
  • 1000
  • Φύλο: Άντρας
  • Χρήστος.....χάρηκα...
Απ: Ποιους reviewers συμβουλεύεστε και εμπιστεύεστε;
« Απάντηση #199 στις: Απριλίου 27, 2016, 12:50 »
Τι άλλο θα δούμε... Τι άλλο θα ξεφυτρώσει προσπαθώντας να πάρει θεσούλα στην αγορά και τα τεκταινόμενα του ΗΤ... 
Δεν μπόρεσα καν να τον παρακολουθησω πόσο μάλλον να τον συμβουλευτώ και εμπιστευτώ.. Άσε που είμαστε off topic γιατί δεν τον κόβω για reviewer αλλά για στοχαστή...  

Απ: Ποιους reviewers συμβουλεύεστε και εμπιστεύεστε;
« Απάντηση #200 στις: Απριλίου 27, 2016, 12:51 »
Εμένα πάντως μ αρέσει ο Ρένος.
Και με προβλημάτισε αρκετά όταν λέει οτι δεν πρέπει να ατμίζουμε πάνω απο 5 μλ τη μερα. Σήμερα απ το πρωί έχω σκαλώσει και το σκέφτομαι συνέχεια.

Αποσυνδεδεμένος e-spy

  • *****
  • 2471
  • Φύλο: Άντρας
  • Χιούμορ είναι η τέχνη να κρύβεις τις πληγές σου...
    • 99designs
Απ: Ποιους reviewers συμβουλεύεστε και εμπιστεύεστε;
« Απάντηση #201 στις: Απριλίου 27, 2016, 13:12 »
δεν τον κόβω για reviewer αλλά για στοχαστή...  
Εσύ αγόρι μου έχεις πολύ χιούμορ!  :laugh1:
Μας έχεις ξεπεράσει όλους!  :thumpup:

(άκου στοχαστή..., έχω λιώσει λέμε...)  :lotpot: :hapy_crazy: :tongue-eyes: :palios: :pare:

Αποσυνδεδεμένος chzamp

  • ****
  • 1000
  • Φύλο: Άντρας
  • Χρήστος.....χάρηκα...
Απ: Ποιους reviewers συμβουλεύεστε και εμπιστεύεστε;
« Απάντηση #202 στις: Απριλίου 27, 2016, 13:13 »
Εσύ το ξεκίνησες..  :laugh1: άκου παυσεις επιπεδου Αγγελόπουλου.... ;D

Αποσυνδεδεμένος burku318

  • ***
  • 626
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Ποιους reviewers συμβουλεύεστε και εμπιστεύεστε;
« Απάντηση #203 στις: Απριλίου 27, 2016, 13:38 »
Ε ναι δίκιο έχει οι παύσεις του είναι αεροπλάνο να πούμε.
Πάντως δεν πρέπει να μιλάμε για youtuber και μάλιστα για το Η.Τ
Δεν μπορείς να δεις βίντεο όχι μόνο γιατί δεν σε βοηθάει αλλά είναι και ποιότητα χάλια.
Θες ρε άνθρωπε να κάνεις κάτι; Κάνε το τουλάχιστον με μία σωστή βάση. Πάρε μία κάμερα πάρε ένα μικρόφωνο και ξεκίνα. Τουλάχιστον να σε ακούμε καλά και να βλέπουμε καλά. Εγώ αν δεν δω σωστή δομή σε βίντεο το κλείνω. Γνώμη μου ίσως επειδή ασχολούμαι με το αντικείμενο

Αποσυνδεδεμένος parabol

  • **
  • 168
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Ποιους reviewers συμβουλεύεστε και εμπιστεύεστε;
« Απάντηση #204 στις: Απριλίου 27, 2016, 14:42 »


συμβουλή
μέχρι 220c αλλιώς θα αρρωστήσετε :idiot1:
το ντόσει το πενάλτι

life in slow motion ο τυπος 
με κουρασε αφανταστα περα απ το τι λεει ειναι και το πως το λεει
δεν ειμαι και ο πιο εμπειρος ατμιστης αλλα αρκετα εμπειρος για να καταλαβαινω οτι 
αυτα που λεει ειναι αρλουμπες

δεν ειναι τυχαιο που λενε οτι η ημιμαθεια ειναι χειροτερη της αμαθειας...

Αποσυνδεδεμένος Cruiser79

  • *****
  • 9074
  • Φύλο: Άντρας
  • Ομορφαίνει, δεν παχαίνει!
    • Cruiser's e-liquid reviews
Απ: Ποιους reviewers συμβουλεύεστε και εμπιστεύεστε;
« Απάντηση #205 στις: Απριλίου 27, 2016, 14:51 »
Αμέσως να πέσετε να τον φάτε τον άνθρωπο... Κοράκια... Μια χαρά σχετικά άρθρα με το άτμισμα γράφει: http://www.ηλεκτρονικότσιγάρο.com/2016/03/iran-exoplismos-oplon-apo-russia-kai-symferonta.html

Αποσυνδεδεμένος chzamp

  • ****
  • 1000
  • Φύλο: Άντρας
  • Χρήστος.....χάρηκα...
Απ: Ποιους reviewers συμβουλεύεστε και εμπιστεύεστε;
« Απάντηση #206 στις: Απριλίου 27, 2016, 14:53 »

το κορυφαίο όλον
τον κάλεσαν στην συνάντηση κορυφής που θα γίνει στο παρίσι αλλα δεν θα μπορέσει να παραβρεθεί
δηλαδή θα γίνει συνάντηση κορυφής χωρίς την κορυφή?



Κλαίω !!! στο 2,47 που λέει ο άνθρωπος για την πρόσκληση , ξυνει την μύτη και κρύβει το στόμα του. Δεν ξέρω αν έχεις ασχοληθεί με γλώσσα σώματος αλλά φίλε αν διαβάζεις εδώ, μια συμβουλή... Μην παίξεις πόκα... Ποτέ...

Αποσυνδεδεμένος domaze

  • ***
  • 922
  • Φύλο: Άντρας
  • Say Hello to my little friend!
Απ: Ποιους reviewers συμβουλεύεστε και εμπιστεύεστε;
« Απάντηση #207 στις: Απριλίου 27, 2016, 16:16 »


...Το περισπούδαστο ύφος αιώνων εμπειρίας και τις μακρόσυρτες παύσεις επιπέδου Αγγελόπουλου δεν τις σχολιάζω καν. Αν ήθελα να κοιμηθώ ξέρω να μετράω και προβατάκια...
Λίγα με τον Μετρ παρακαλώ... Αγαπάμε Αγγελόπουλο! :fight_knuppel: :fight_knuppel:

Αποσυνδεδεμένος e-spy

  • *****
  • 2471
  • Φύλο: Άντρας
  • Χιούμορ είναι η τέχνη να κρύβεις τις πληγές σου...
    • 99designs
Απ: Ποιους reviewers συμβουλεύεστε και εμπιστεύεστε;
« Απάντηση #208 στις: Απριλίου 27, 2016, 16:42 »
Κι εμείς. Γι αυτό στιλιτεύουμε (πως με βρίσκεις;) του κλώνους του!  :tanevramou:

Αποσυνδεδεμένος domaze

  • ***
  • 922
  • Φύλο: Άντρας
  • Say Hello to my little friend!
Απ: Ποιους reviewers συμβουλεύεστε και εμπιστεύεστε;
« Απάντηση #209 στις: Απριλίου 27, 2016, 16:58 »
Το βρίσκω (εκτός από εύστοχο) δικαιολογία να πουλάς λεξικά :) :)

Στάλθηκε από το GT-I9505 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
DIY υγρό μέντας αλλά πολύ παγωμένο [Αρώματα] 2 251 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 17, 2024, 10:38
από Geraki
Lost Vape Thelema Nexus [AIO (Όλα σε ένα)] 0 206 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 18:10
από zamploutos
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 186 21104 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 13:11
από georgeboy
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1814 282040 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 14, 2024, 14:12
από Ηρακλης
Ερωτήσεις - απορίες για clearomizers Ατμοποιητές "εμπορίου" 1397 208048 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 22:52
από Xxristos
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 234 66488 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 17:26
από axilleaspro
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1462 174991 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 15:31
από Olga68
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2111 313245 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 15:05
από ThioVag
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 26 14683 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 18:21
από Sergios
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 980 125067 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 12:15
από Chris66
HCIGAR VT 75 Nano (DNA 75) [Ηλεκτρονικά mods] 1127 93755 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 09, 2024, 03:53
από Tem
Αλλοίωση γεύσης υγρού Shake and Vape 3 4256 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 07, 2024, 13:07
από Aoratix