vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

312 επισκέπτες, 8 χρήστες
dkostas, manoslykos, dvelev, panoskatz, camber, giorgos1999, ZoeM, Jorge

Twitter

Επισκευάσιμοι ατμοποιητές για τους λάτρεις της σφιχτής "τσιγαρίσιας" τζούρας!

Αποσυνδεδεμένος Stepeha

  • *****
  • 3068
  • Φύλο: Άντρας
  • Ναυαγοσώστης σε πιτσαρία καλλυντικών
Ασε με μαζευω για το διαζύγιο τώρα.  :))

Αποσυνδεδεμένος Σταύρος 63

  • ***
  • 674
  • Φύλο: Άντρας
  • Τό γάρ περισσά πράσσειν ούκ έχει νούν ούδένα
Ταξε της καμία βδομάδα παραλία και γλυτωσες, "στριβειν δια της παραλίας ".
Eviva  V2 με 1,2 η 1,5 πινακί η Zest fhenomenon και τέρμα η αναζήτηση για mtl.


Αποσυνδεδεμένος Kostis101

  • *
  • 89
  • Φύλο: Άντρας
Toν hasturάκο τώρα με το νεο batch που συγκρατεί το τζαμάκι, θα τον συστήνατε ακόμα και σήμερα; Γιατί είναι σχετικά παλιός. Ψάχνω κάποιον 24αρη με απαλή και σχετικά αεράτη τσιγαρίσια στυλ Siren 2.
Eπίσης, έχω ακούσει πως οι μαύροι Hastur έχουν ένα θέμα με τη βαφή και βραχυκυκλώνουν. Ισχύει;
Ammit mtl rta?

Αποσυνδεδεμένος ΜΑΚΕΔΟΝΑΣ

  • **
  • 235
  • Φύλο: Άντρας
μια χαρα ο Ammit rta τίμιος , χτύπημα , γεύση , στα φρουτένια που δοκίμασα


..... Συμφωνώ για τον Ammit .... απόλυτα απροβλημάτιστος, αλλά ένα "κλικ" κάτω σε σχέση με το "χτύπημα" της νέας έκδοσης του Hastur ..........

Αποσυνδεδεμένος Today

  • *
  • 8
  • Φύλο: Άντρας
Γεια σας και απο εμένα. Εγώ γενικά δεν είμαι τόσο της σφιχτής γιατί μάλλον έχω πολύ άχρηστους γευστικούς κάληκες και μόνο με πιο αεράτους παίρνω χωρταστική γεύση. Απο φίλους που έχω δοκιμάσει μερικούς από τους κλασικούς δημοφιλείς mtl πχ doggy δεν με ικανοποίησαν καθόλου σε γεύση αν και μου αρέσει η αίσθηση της mtl τζούρας που δίνουν. Αυτές τις μέρες διαβάζοντας το thread αλλά και γενικά ψάχνοντας γλυκοκοιτάζω τον berseker rda τον 18mm. Κύριως λόγος της πολύ καλής τιμής του αλλά αν και οικονομικός επειδή τα λευτά δεν βγαίνουν και εύκολα δεν θα ήθελα να τα πετάξω. Διάβασα το αντίστοιχο thread για τον συγκεκριμένο αλλά δεν έβγαλα ξεκάθαρα συμπεράσματα. Μιας και μιλάμε για dripper και όχι τανκ, υπάρχει περίπτωση η γεύση του να είναι αρκετά καλύτερη απο τους τανκάτους που κυκλοορούν τύπου doggy, kayfun κλπ? Για να καταλάβετε δεν ψάχνω για μία επίδοση 20% καλύτερη γεύση πχ, ψάχνω για κάτι σε mtl που να είναι σκαλιά παραπάνω. Έχω σκοπό να παίζω σε χαμηλά watt 12-17 άλλωστε αυτό είναι και ένα από τα θετικά του mtl η εξοικονόμιση υγρού και μπαταρίας. 

Αποσυνδεδεμένος karmakoma

  • *****
  • 1634
  • Φύλο: Άντρας
  • Reboot: 8/9/15
Καλωσήρθες.
Θέλεις κάτι σε "γνήσιο" ή είσαι ανοικτός και σε κλώνους??

Αποσυνδεδεμένος Today

  • *
  • 8
  • Φύλο: Άντρας
Άμα είναι καλός κλώνος δεν έχω πρόβλημα . Μόνο που με περιορίζει μέχρι 22μμ το μοντάκι μου. 

Αποσυνδεδεμένος karmakoma

  • *****
  • 1634
  • Φύλο: Άντρας
  • Reboot: 8/9/15
Με σειρά γεύσης & οικονομίας:
1) Unfollow Momentus
2) Hussar
3) Dvarw mtl

Αποσυνδεδεμένος Today

  • *
  • 8
  • Φύλο: Άντρας
Ευχαριστώ για τις προτάσεις θα τα κοιτάξω να δω τι παίζει και από τιμές στην Ελλάδα. Παρόλα αυτά έκλεινα περισσότερο σε dripper και γιατί έχω ( ίσως και λανθασμένα) την εντύπωση ότι αποδίδουν καλύτερη σε γεύση αλλά και γιατί θα ήθελα να αλλάζω πιο εύκολα γεύσεις και να μην καθαρίζω τανκάκια όπως κάνω τώρα με τους αεράτους μου. Απο θέμα γεύσεις πάντως αυτοί που μου πρότινες πιστεύεις ότι έχουν αισθητή διαφορά σε σχέση με doggy Κλπ?  Διάβασα που μίλαγαν γι αυτούς και άλλα άτομα απλά δεν έχει τύχει να δοκιμάσω σχεδόν κανένα από αυτούς που προτίνουν πολλά άτομα για να ξέρω εάν όντως θα έχει ΜΕΓΑΛΗ διαφορα από άλλους mtl που έχω δοκιμάσει. Αλλιώς εάν παίζουν σε λεπτομέριες δεν νομίζω να αξίζει. Καταλαβαίνω ότι είναι και υποκειμενικό αυτό απλά γνώμες ψάχνω γιατί δεν έχω την δυνατότητα να τους δοκιμάσω απο 1ο χέρι.

Αποσυνδεδεμένος Today

  • *
  • 8
  • Φύλο: Άντρας
Μιας και δεν υπήρξε κάποιο άτομο που να μπορεί να απαντήσει στην ερώτηση μου τελικά αγόρασα τον berseker mtl rda και έχω μείνει πολύ ικανοποιημένος. Και πολλές επιλογές αέρα. Καλή κατασκευή αλλά και πολύ καλή γεύση για τα δικά μου γούστα. Επίσης τον βρήκα σουπερ φτηνό.  

Αποσυνδεδεμένος Ulaire

  • *
  • 69
  • Φύλο: Άντρας
Click-->Έγινε διαγραφή άμεσης παράθεσης<--Click


Εγώ παντός από τον berserker ότι και να δοκίμασα γεύση δεν βρήκα ακόμα κλαίω τα λεφτά του

Στάλθηκε από το ONEPLUS A6013 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

« Τελευταία τροποποίηση: Ιουλίου 04, 2019, 20:21 από Buliwyf »


Αποσυνδεδεμένος Today

  • *
  • 8
  • Φύλο: Άντρας
Ντάξη γούστα είναι αυτά. Εγώ το συρματάκι που έχει μέσα του πέταξα να φανταστείς στα πρόχειρα και πήρα πολύ ωραία γεύση. Από την άλλη υπάρχει και ένα τοπικ με αν δεν κάνω λάθος πάνω απο 100 σελίδες που "δοξάζετε" ο κλώνος του doggystyle και η δική μου γνώμη είναι ότι ούτε για χάρισμα δεν είναι αυτό το τανκάκι. Έπειτα το ίδιο συμβαίνει και με τα υγρά.Συνήθως όπου ακούω πολλές δοξασίες σε υγρά δεν κρατάω καν καλάθι όχι απλώς μικρό. Αλλά μπορεί να είμαι εγώ ο ανάποδος ( το πιο πιθανό).

Αποσυνδεδεμένος angelospower

  • **
  • 229
  • Φύλο: Άντρας
Ωραιος ο ammit mtl. Εύκολος στο στήσιμο. Την καλύτερη απόδοση και απροβληματιστη απόδοση μου τη δίνει με 2άρι πυρήνα. Αν το βρεις το στησιμο σου μετά ξεχνάς τα πάντα. Μπορεί να στηθεί και διαφορετικά αλλα ειναι θέμα γουστών. Πάντως γινεται από σφιχτή η τζουρα μεχρι σφιχτή πνευμονικά. Για όλα τα γουστα δηλαδή.

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
VOOPOO Doric Galaxy Pod kit [AIO (Όλα σε ένα)] 0 31 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 15:21
από Tem
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 21 8752 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 29, 2024, 17:49
από KORG N364
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1687 181222 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 27, 2024, 13:33
από funes
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 125 34271 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 19:13
από ΛΥΚ
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4914 537750 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 15:18
από kkoumas
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 229 60225 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 13:39
από Chris66
La Tabaccheria (Αρώματα Εκχυλίσματος Καπνού - ΝΕΤ) [Αρώματα] 3047 238432 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:41
από Milarepa
Υγρα νετ απο παλιά! ΥΓΡΑ (γενικά) 2 710 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:13
από tsep12
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 185 16539 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 20, 2024, 20:16
από e-akapnos
Υγρά Αναπλήρωσης Dinner Lady Έτοιμα υγρά 1239 137455 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 12:53
από Apostolosz
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8819 1085794 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 00:26
από Σταύρος 63
Taifun GTR clones [Κλώνοι επισκευάσιμων] 169 35708 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 20:19
από axilleaspro