vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

517 επισκέπτες, 6 χρήστες
Tem, manoslykos, Jorge, thanos1071, th3ofilos, camber

Twitter

ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για έτοιμα υγρά που δεν κυκλοφορούν στην Ελλάδα

Αποσυνδεδεμένος Cruiser79

  • *****
  • 9074
  • Φύλο: Άντρας
  • Ομορφαίνει, δεν παχαίνει!
    • Cruiser's e-liquid reviews
Σε αυτόν τον πίνακα, θα ανοίγονται θέματα που θα αφορούν Έτοιμα Υγρά Αναπλήρωσης τα οποία δεν κυκλοφορούν στην Ελλάδα.

Παρακαλούνται τα μέλη τα οποία επιθυμούν να ανοίξουν θέμα, να κάνουν και μία σύντομη παρουσίαση για το υγρό το οποίο αναφέρουν, όπως και μια υποτυπώδη έρευνα για το αν κυκλοφορεί στην Ελλάδα.

Παρακαλούμε να μην ανοίγετε θέμα χωρίς να έχετε το υγρό στην κατοχή σας και γενικά χωρίς να το έχετε δοκιμάσει.


Για ερωτήσεις και νέες κυκλοφορίες γύρω από υγρά του εξωτερικού που δεν κυκλοφορούν στην Ελλάδα, χρησιμοποήστε το παρόν θέμα.
« Τελευταία τροποποίηση: Μαρτίου 01, 2015, 21:06 από Atmos »

Αποσυνδεδεμένος Xainis

  • **
  • 239
  • Φύλο: Άντρας
The milkman e liquid
Ξέρει κανείς κάποιο e shop απο ΗΠΑ που να στέλνει Ελλάδα; Ψάχνω τα συγκεκριμένα e liquid και όπου τα βρίσκω δεν στέλνουν εδώ.

Καθώς επίσης και τα cuttwood. Βλέπω και γίνεται πανικός Αμερική.

Sent from my iPad using Tapatalk HD


Συγχώνευση συνεχόμενων μηνυμάτων
« Τελευταία τροποποίηση: Μαρτίου 01, 2015, 21:07 από Atmos »

Αποσυνδεδεμένος Harris

  • ***
  • 682
  • Φύλο: Άντρας
  • Chef of e-Liquids.
    • Vape Greece
Τα cuttwood ψάχνω και εγώ  να τα δοκιμάσω και να αγοράσω έχω ακούσει τρομερά λόγια. .
Εάν βρεις κάτι ενημέρωσε με


Αποσυνδεδεμένος its

  • **
  • 299
  • Φύλο: Άντρας
http://www.zappecigs.co.uk/#!the-vaping-rabbit/c1gv4
Το milkman δεν είναι το έχει ακόμα αλλά αφού έχει όλη την υπόλοιπη σειρά λογικά σε λίγο θα το έχει.

Αποσυνδεδεμένος acupuncturist

  • **
  • 242
  • Φύλο: Άντρας
σερφαροντας επεσα πανω σε αυτα τα υγρα.τα εχει δοκιμασει κανεις?
http://www.blacknote.com/

Αποσυνδεδεμένος Nick-The-Greek

  • **
  • 156
  • Φύλο: Άντρας
Δυστυχώς όχι δεν πρόκειται για παρουσίαση των υγρών από την Midgard Vapor αλλά για ερώτηση..

Που μπορώ να τα αγοράσω; Και δεν εννοώ Ελλάδα, αλλά γενικά οπουδήποτε.

Μου ήρθε η γεύση viking pie στο zamplebox και έχω πάθει πλάκα (και με τα άλλα που μου ήρθαν έπαθα πλάκα αλλά εκείνα τα βρήκα να πουλιούνται) και έχω φάει το ίντερνετ να τα ψάχνω αλλά πουθενά! Ούτε καν κάποια official σελίδα, μόνο μια scam σελίδα στο facebook βρήκα.

Έχει κανένας σας καμία ιδέα;

Από συγχώνευση
« Τελευταία τροποποίηση: Μαρτίου 09, 2015, 13:38 από Cruiser79 »

Αποσυνδεδεμένος renesis

  • **
  • 399
  • Φύλο: Άντρας
  • Tango's dirty only if it's done right...
Γιατί δεν επικοινωνείς με τους ανθρώπους του zamplebox; Δεν έχεις να χάσεις κάτι. Το πολύ πολύ να σου πουν ότι είναι exclusive υγρά που φτιάχνονται μόνο για αυτούς, κάτι που παίζει να ισχύει, οπότε τα παίρνεις από εκεί.  ;)

Αποσυνδεδεμένος Nick-The-Greek

  • **
  • 156
  • Φύλο: Άντρας
Αυτό έκανα τελικά, αν και απ' όσο ξέρω δεν πουλάνε απευθείας οι ίδιοι υγρά. Θα δείξει.

EDIT: Τελικά είχες δίκιο.. δεν είχα πάρει είδηση ότι πουλάνε κιόλας υγρά.
« Τελευταία τροποποίηση: Μαρτίου 09, 2015, 01:55 από Nick-The-Greek »

Αποσυνδεδεμένος Dimitrisbo

  • ****
  • 1120
  • Φύλο: Άντρας
Έχει δοκιμάσει κανείς υγρά της nicoticket?Είναι πολύ δημοφιλή στην άλλη πλευρά του ατλαντικού και έχουνε ψιλοσαρώσει τα βραβεία του αμερικάνικου ecf.Εχουνε βγάλει κωδικό για 50% έκπτωση (BOGO ο κωδικός και ισχύει για μία παραγγελία) και σκέφτομαι να τα δοκιμάσω.

Αποσυνδεδεμένος Cruiser79

  • *****
  • 9074
  • Φύλο: Άντρας
  • Ομορφαίνει, δεν παχαίνει!
    • Cruiser's e-liquid reviews
Να τα δοκιμάσεις και να μας κάνεις και ένα review!!!  :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος Dimitrisbo

  • ****
  • 1120
  • Φύλο: Άντρας
Με 5 μήνες στο άθλημα δε νομίζω ότι έχω γράψει αρκετά χιλιόμετρα στο κοντέρ ώστε να κανω ένα σωστό review για υγρά.Αν τα παραγγείλω και αξίζουν πάντως κάποιες εντυπώσεις θα τις γράψω!

Αποσυνδεδεμένος chriscorfu88

  • **
  • 186
  • Φύλο: Άντρας
Έχει δοκιμάσει κανείς υγρά της nicoticket?Είναι πολύ δημοφιλή στην άλλη πλευρά του ατλαντικού και έχουνε ψιλοσαρώσει τα βραβεία του αμερικάνικου ecf.Εχουνε βγάλει κωδικό για 50% έκπτωση (BOGO ο κωδικός και ισχύει για μία παραγγελία) και σκέφτομαι να τα δοκιμάσω.


σε ευχαριστώ για την πληροφορία με το κουπόνι  :thumpup:
έβαλα ήδη παραγγελία και είναι καθ' οδόν....
περίπου 6 μήνες είναι που τα είχα πρωτοδεί... τώρα θα δώ και τι αξίζουν

Αποσυνδεδεμένος geomak

  • *
  • 20
  • Φύλο: Άντρας
Εγω εχω κανει αγορες απο το redjuice με αρκετα φτηνα μεταφορικα μεγαλη ποικιλια και γρηγορο delivery .
αγοραζει κανενας αλλος γενικα απεξω και χωρις να δοκιμασει διαβαζοντας μονο κριτικες και βαθμολογιες?

Αποσυνδεδεμένος Andreas81

  • *
  • 42
  • Φύλο: Άντρας
  • Child_In_Time
Αγοραζω προιοντα απο εξωτερικο αλλα ποτε δεν προκειται να αγορασω ενα υγρο πριν το δοκιμασω , οτι κριτικες και αν εχει παρει απο κοσμο !!! ;) ;) ;)
Εαν το ειχα δοκιμασει πριν π.χ απο εναν φιλο , θα το αγοραζα με επιφυλαξεις , παντα με πολυ ψαξιμο για ενα αξιοπιστο καταστημα !!!

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 18 8381 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 27, 2024, 22:14
από Chris66
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1687 180751 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 27, 2024, 13:33
από funes
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 125 34034 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 19:13
από ΛΥΚ
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4914 536648 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 15:18
από kkoumas
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 229 59885 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 13:39
από Chris66
La Tabaccheria (Αρώματα Εκχυλίσματος Καπνού - ΝΕΤ) [Αρώματα] 3047 237724 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:41
από Milarepa
Υγρα νετ απο παλιά! ΥΓΡΑ (γενικά) 2 603 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:13
από tsep12
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 185 15893 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 20, 2024, 20:16
από e-akapnos
Υγρά Αναπλήρωσης Dinner Lady Έτοιμα υγρά 1239 136178 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 12:53
από Apostolosz
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8819 1085403 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 00:26
από Σταύρος 63
Taifun GTR clones [Κλώνοι επισκευάσιμων] 169 35469 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 20:19
από axilleaspro
Υγρα net ΥΓΡΑ (γενικά) 24 10320 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 17:45
από tsep12