vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

77 επισκέπτες, 3 χρήστες
camber, manoslykos, infernity

Twitter

Ημερολόγιον ατμίσματος...ημέρα εξηκοστή έκτη.

Αποσυνδεδεμένος GIORGOS1969

  • ***
  • 634
  • Φύλο: Άντρας
   Ατμίζετε 8 μήνες?1 μήνα?2 μέρες?
Αισθάνεστε ότι πετάτε?Αναρωτιέστε πως είναι δυνατόν να είναι τόσο εύκολο?...Σας λείπει ο.... αναπτήρας?Ολα χωράνε εδώ...
   Γραψτε τις εμπειρίες σας,τις τυχόν δυσκολίες που αντιμετωπίσατε,κάτι σημαντικό απο την μέρα που ξεκινήσατε,ή απλά πως αισθάνεστε σήμερα (και αύριο και όποτε θέλετε)ατμίζοντας ηλεκτρονικό τσιγάρο.
« Τελευταία τροποποίηση: Ιουνίου 08, 2009, 20:50 από GIORGOS1969 »

Αποσυνδεδεμένος taxtsom

  • ***
  • 514
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Ημερολόγιον ατμίσματος...ημέρα εξηκοστή έκτη.
« Απάντηση #1 στις: Ιουνίου 08, 2009, 19:52 »
Καλησπέρα στην παρέα και από εμένα. Όντως είναι πολύ εύκολο μέχρι τώρα , σχεδόν ένα μήνα χωρίς .... καρκίνο. Το μόνο που λείπει είναι ο αναπτήρας γι' αυτό  φροντίζω να έχω έναν μαζί μου.  :D

Αποσυνδεδεμένος imeothanasis

  • *
  • 698
  • Φύλο: Άντρας
  • Achilles was a modder
    • GG-GoldenGreek
Απ: Ημερολόγιον ατμίσματος...ημέρα εξηκοστή έκτη.
« Απάντηση #2 στις: Ιουνίου 08, 2009, 20:00 »
Ασ εχεις εναν μαζι σου μηπως κανενα καλο κοριτσι σου ζητησει φωτια  :D

Αποσυνδεδεμένος andreas_scorpio

  • **
  • 377
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Ημερολόγιον ατμίσματος...ημέρα εξηκοστή έκτη.
« Απάντηση #3 στις: Ιουνίου 08, 2009, 20:09 »
Ασ εχεις εναν μαζι σου μηπως κανενα καλο κοριτσι σου ζητησει φωτια  :D
εεετσι....αν ειναι κακο το κοριτσι ακομα καλυτερα :)
Μετα τους πρωτους 2 μηνες ατμισματος(τωρα ειμαι στον 6ο 8) ) παρατηρησα πως οταν καπνισω 3-4 συμβατικα (1 το πολυ 2 φορες τη βδομαδα,μπορει και καθολου) την επομενη μερα ποναω το λαιμο μου παρα πολυ σαν να τον εχω γδαρει απο μεσα

Αποσυνδεδεμένος GIORGOS1969

  • ***
  • 634
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Ημερολόγιον ατμίσματος...ημέρα εξηκοστή έκτη.
« Απάντηση #4 στις: Ιουνίου 08, 2009, 20:19 »
και εγω εξακολουθω να εχω ενα στοιχειωμενο σφραγισμενο πακετο τσιγαρα στο μηχανακι.ισως το κρατησω σαν ....αναμνηστικο.δεν με φοβιζει πλεον οτι θα με πιασει η τρελα και θα αναψω τσιγαρο.
ηδη αλλωστε η μυρωδια του τσιγαρου με ενοχλει αφανταστα.
και απο υγρο που εμεινα αυτη την βδομαδα μια χαρα την εβγαλα με ενα low που μου ειχε μεινει.
οσο εχω 2 ατομαιζερ ετοιμοπολεμα και μπαταριες φορτισμενες δεν φοβαμαι τιποτα!!!!  :dance:

Αποσυνδεδεμένος andreas_scorpio

  • **
  • 377
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Ημερολόγιον ατμίσματος...ημέρα εξηκοστή έκτη.
« Απάντηση #5 στις: Ιουνίου 08, 2009, 20:25 »
Αν χαλασει η μπαταρια ειμαι οκ τωρα εχω το USB Passthrough...Αλλα αν χαλασει το atomiser...την εβαψα :-\

Αποσυνδεδεμένος GIORGOS1969

  • ***
  • 634
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Ημερολόγιον ατμίσματος...ημέρα εξηκοστή έκτη.
« Απάντηση #6 στις: Ιουνίου 13, 2009, 23:07 »
και το αναμνηστικο πακετο μου επιανε χωρο...παει και αυτο.

Αποσυνδεδεμένος greenEcig

  • *
  • 20
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Ημερολόγιον ατμίσματος...ημέρα εξηκοστή έκτη.
« Απάντηση #7 στις: Ιουνίου 14, 2009, 11:35 »
αισιως εχω συνειδητοποιησει(η οπως γραφεται τελος παντων  :P) πως πλεον τα χαμηλης περιεκτικοτητας με ενοχλουν!!οπως σας ειχα πει ριχνω ανακατεμενα στη θηκουλα που εχω χαμηλης κ χωρις, κ οτι τραβηξω  :))
κ χθες που εβαλα ενα χαμηλης ενιωσα να με χτυπαει αρκετα που σημαινει πως ειχα κανει καμποσα στη σειρα χωρις κ δε το χα παρει χαμπαρι...οποτε το γυρναμε σιγα σιγα( στα χωρις νικοτινη, μη παρεξηγηθουμε κιολας  :dance:) κ πλεον απλα θα ατμιζουμε για τον χαβαλε κ μονο μιας κ η νικοτινη δε μας λεει τπτ πια  8)  :idiot1:  :dance2: :yahoo:

Αποσυνδεδεμένος GIORGOS1969

  • ***
  • 634
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Ημερολόγιον ατμίσματος...ημέρα εξηκοστή έκτη.
« Απάντηση #8 στις: Ιουνίου 14, 2009, 11:51 »
εγω χθες που ημουν σπιτι με μια μπαταρια εβγαλα ολη τη μερα.
φυσικα δεν εγιναν καλυτερες οι μπαταριες,εγω το ατμισα ελαχιστα.

Αποσυνδεδεμένος Cyan

  • *****
  • 477
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Ημερολόγιον ατμίσματος...ημέρα εξηκοστή έκτη.
« Απάντηση #9 στις: Ιουνίου 14, 2009, 11:55 »
εγω χθες που ημουν σπιτι με μια μπαταρια εβγαλα ολη τη μερα.
φυσικα δεν εγιναν καλυτερες οι μπαταριες,εγω το ατμισα ελαχιστα.

Το ιδιο κι εγω. Και με ενα φιλτρακι σχεδον.

Αποσυνδεδεμένος GIORGOS1969

  • ***
  • 634
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Ημερολόγιον ατμίσματος...ημέρα εξηκοστή έκτη.
« Απάντηση #10 στις: Ιουνίου 16, 2009, 00:45 »
υστερα απο πολυ καιρο αποφασισα για λογους υγιεινης να κανω ενα μπανιο με οινοπνευμα.
...οχι εγω :laugh1:το ατμ.
ενα μάχιμο μπαρουτοκαπνισμενο προπολεμικο που ειχα.
το εβαλα χθες καμια ωρα.το αφησα να χαλαρωσει ολη την μερα σημερα και...παπαλα.
προφανως με χαιρετησε εκτος αν εχουμε καποια στιγμη καποια νεκρανασταση μιας και υποπτευομαι πως κατι συμβαινει με τα μπανια απλα δεν το εχω βρει ακομα.


Αποσυνδεδεμένος andreas_scorpio

  • **
  • 377
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Ημερολόγιον ατμίσματος...ημέρα εξηκοστή έκτη.
« Απάντηση #11 στις: Ιουνίου 16, 2009, 13:52 »
Εμενα παντως αυτο που μου τυχαινει με ολα τα ατομαιζερ ειναι αφου τα κανω μπανιο και τα αφησω να στεγνωσουν καμια μερα αναποδογυρισμενα πανω σενα χαρτομαντηλο,δεν δουλευουν.Και μετα απο καμια βδομαδα που τα δοκιμαζω ετσι απο περιεργεια,δουλευουν μια χαρα  :)

Αποσυνδεδεμένος Atmos

  • *****
  • 5632
  • Φύλο: Άντρας
    • Ηλεκτρονικό κάπνισμα
Απ: Ημερολόγιον ατμίσματος...ημέρα εξηκοστή έκτη.
« Απάντηση #12 στις: Ιουνίου 16, 2009, 14:31 »
Μάλλον δεν στεγνώνουν εύκολα.
Και τότε, αν επιμείνεις θα δουλέψουν μετά από καμιά πενηνταριά τζούρες αλλά θα σου βγάλουν την πίστη. Αλλά από τη στιγμή που έχεις καβάντζα, ποιος ο λόγος!

Πάντως αν παρα-στραγγίξει το ατομάιζερ (π.χ. μετά από καθαρισμό), θέλει 2-3 σταγόνες υγρό και κάνα δεκάλεπτο αναμονή για να απορροφηθεί από τον ατμοποιητή στο εσωτερικό του.

Αποσυνδεδεμένος GIORGOS1969

  • ***
  • 634
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Ημερολόγιον ατμίσματος...ημέρα εξηκοστή έκτη.
« Απάντηση #13 στις: Ιουνίου 17, 2009, 21:25 »
δευτερη μερα αποκλειστικα με φιλτρακι low.
αντεχω....
και σκεφτομαι οτι πριν 2 βδομαδες ειχα παρει μεχρι και V.High :tongue_smilie:
και οχι απλα low,ενα φιλτρακι τη μερα.
γινεται...δεν ξερω αν ειμαι ετοιμος για να το συνεχισω τωρα και να το κοψω εντελως αλλα γινεται.ιδιως αν δεν καθομαι σε γραφειο ανετα.

Αποσυνδεδεμένος Atmos

  • *****
  • 5632
  • Φύλο: Άντρας
    • Ηλεκτρονικό κάπνισμα
Απ: Ημερολόγιον ατμίσματος...ημέρα εξηκοστή έκτη.
« Απάντηση #14 στις: Ιουνίου 17, 2009, 21:41 »
Αμ εγώ που άτμιζα πάνω από τη μισή μέρα NON (Janty Cappuccino) και δε μου φάνηκε καθόλου!! Παίζει μεγάλο ρόλο το υγρό τελικά.
Αυτό δε σημαίνει βέβαια ότι όλλοι θα την καταβρούν τόσο όσο εγώ με το εν λόγω υγρό. Δεν έχουμε όλοι τα ίδια γούστα.

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Lost Vape Thelema Nexus [AIO (Όλα σε ένα)] 0 60 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 18:10
από zamploutos
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 186 20316 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 13:11
από georgeboy
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1814 280044 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 14, 2024, 14:12
από Ηρακλης
Ερωτήσεις - απορίες για clearomizers Ατμοποιητές "εμπορίου" 1397 207783 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 22:52
από Xxristos
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 234 65119 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 17:26
από axilleaspro
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1462 173831 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 15:31
από Olga68
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2111 312347 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 15:05
από ThioVag
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 26 13587 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 18:21
από Sergios
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 980 124395 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 12:15
από Chris66
HCIGAR VT 75 Nano (DNA 75) [Ηλεκτρονικά mods] 1127 93403 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 09, 2024, 03:53
από Tem
Αλλοίωση γεύσης υγρού Shake and Vape 3 4122 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 07, 2024, 13:07
από Aoratix
PULSE AIO V2 [AIO (Όλα σε ένα)] 5 1400 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 07, 2024, 11:40
από axilleaspro