vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

520 επισκέπτες, 9 χρήστες
dkostas, ZoeM, bloodlessz, Ηρακλης, testament, Tazz, manoslykos, Jorge, GeorgeGTS

Twitter

Ποιον επισκευασιμο ατμοποιητη ??

Αποσυνδεδεμένος makis206

  • *****
  • 3524
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Ποιον επισκευασιμο ατμοποιητη ??
« Απάντηση #1470 στις: Νοεμβρίου 19, 2015, 00:10 »

Άλλος υπερβάλει μάλλον..

Και τον βάζεις (expromizer v2) και στη κατάψυξη για ξεβιδωσεις τη Βάση να κάνει παρέα στα παγάκια αλιως θα πας νοςοκομειο με κομμένο δάχτυλο.

Ποτέ δεν είχα πρόβλημα με το να ξεβιδώσω κάτι στον expromizer v2, φυσικά και πιστεύω ότι κάπου σου έκατσε στραβή για να το λες αλλά "νοσοκομεία" "κομμένα δάχτυλα" κλπ κλπ εντάξει, ακούγονται υπερβολή.  :D


Αποσυνδεδεμένος steve35

  • **
  • 453
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Ποιον επισκευασιμο ατμοποιητη ??
« Απάντηση #1471 στις: Νοεμβρίου 19, 2015, 01:56 »
Εντάξει το νοσοκομείο κλπ σίγουρα ήταν υπερβολή αλλά μάλλον δεν είμαι ο μόνος που δεν ειναι τόσο ικανοποιημένος....ο tsabasid που τον υποςτηριξε πιο πάνω, βλέπω έχει βάλει δυο expromizer για πούλημα. Εσυ πριν 2-3 βδομάδες έλεγες "γευσαρα" σήμερα ειδα είπες  "καλή γεύση" και ξεκάθαρη προτίμηση σε v4 κλώνο άρα.....
Τελώσπαντων σε φόρουμ είμαστε και ο καθένας έχει δικαίωμα να λέει τη γνώμη του ακόμα και Αν ειναι βιαστική η ειναι λάθος...δεν κρίνετε η ατμιστικη εμπειρία του καθενός αν εγω έχω αυτή τη γνώμη έστω και προς το παρόν γιατί μπορεί σε ένα μήνα να δω κάτι άλλο η να δοκιμάσω κάποιο στήσιμο και να αλλάξω γνώμη και σαφώς δεν μειώνει η γνώμη μου τους δικούς σας ούτε την επιλογή σας...

Sent from my iPhone 6 using Tapatalk
« Τελευταία τροποποίηση: Νοεμβρίου 19, 2015, 02:14 από steve35 »

Αποσυνδεδεμένος makis66

  • *****
  • 3076
  • Φύλο: Άντρας
  • Ζήσε την κάθε μέρα σου σα νάναι η τελευταία σου
Απ: Ποιον επισκευασιμο ατμοποιητη ??
« Απάντηση #1472 στις: Νοεμβρίου 19, 2015, 03:19 »
Γι αυτό ο Kayfun Lite plus είναι best seller και value for money.
Σε όλο τον κόσμο έχει τις περισσότερες πωλήσεις και όχι άδικα.
Έχω δοκιμάσει πάμπολλους αλλά την ποιότητα και την ευκολία του δεν την φθάνουν πολλοί.
Tον αφήνω για λίγο στην άκρη και μετά από λίγο ξαναγυρνάω σ' αυτόν.
Τα κάνει όλα σχεδόν άριστα.
Και λέω σχεδόν για να μην φανώ υπερβλικός. :))

Αποσυνδεδεμένος giorgosmc

  • ***
  • 667
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Ποιον επισκευασιμο ατμοποιητη ??
« Απάντηση #1473 στις: Νοεμβρίου 19, 2015, 05:57 »
Σαφως σαν πρωτη μερα κατοχος του kfl+ φοβερος επισκευασιμος σε ολα για μενα κερδισε τη πρωτια, πριν ειχα subtank, μετα ομως απο τον kayfun απλα τον εχω ξεγραψει σε καθε τομεα, αλλα ενα παραπονο, μονο ενα, δε θα πω το γεμισμα γιατι εμενα δεν με ενοχλει λογω οτι δεν κανω πολλα  ml αλλα θα ηθελα να υπαρχει καποιος τροπος να αδειασω το τανκ χωρις να πλημυρισουν ολα, εκτος του να το τραβηξω με βελονα πχ να κανω καποιες διορθωσεις στην αντισταση κτλπ η για οποιοδηποτε αλλο λογο και μετα πας στον V4 που υπαρχει αυτη η δυνατοτητα, αλλα πρεπει να πιανουν τα χερια σου γιατι παμε σε πιο πολυπλοκα μονοπατια λυσε στησε και δεν μιλαω για το deck που ειναι το ιδιο αλλα για τα 45-48 κομματια που πρεπει να λυνεις και να πλενεις καθε φορα σε σχεση με τα 4-5 που λυνεις στον kl+ μου αλλα θα μου πεις δε μπορουμε να τα εχουμε και ολα σ' αυτη τη ζωη.
Και παλι ομως μετα τη σημερινη εμπειρεια που ειχα με kfl+ & microcoil δεν νομιζω να αλλαξω βασικο ατμοποητη για πολυ καιρο και τον προτεινω σε καθε νεο ή παλιο ατμιστη.

Αποσυνδεδεμένος giorgos maniadakis

  • *****
  • 2157
  • Φύλο: Άντρας
  • Ποτε μην εκλαβεισ : την σιωπη μου ωσ αδιαφορια ...
Απ: Ποιον επισκευασιμο ατμοποιητη ??
« Απάντηση #1474 στις: Νοεμβρίου 19, 2015, 06:42 »
Γιώργο και σε αυτό που λέσ υπάρχει λύση αν σε ενδιαφέρει παρε αυτο  https://www.fasttech.com/p/2184401
μια λύση για ν  μπορείς και με γεμάτο τανκ να βλέπεις την αντίστασή σου

Στάλθηκε από το Hive V 3G μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Αποσυνδεδεμένος giorgosmc

  • ***
  • 667
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Ποιον επισκευασιμο ατμοποιητη ??
« Απάντηση #1475 στις: Νοεμβρίου 19, 2015, 06:50 »
Πολύ ενδιαφέρων! Υπάρχει βιντεακι να δω πως δουλεύει? Και κάνα ελληνικό κατάστημα που να το έχει γιατι δε παίζει ούτε χρεωστική ούτε πιστωτική για fastech, γενικώς μου είναι αδύνατον να αγοράζω απέξω δυστυχώς

Αποσυνδεδεμένος giorgos maniadakis

  • *****
  • 2157
  • Φύλο: Άντρας
  • Ποτε μην εκλαβεισ : την σιωπη μου ωσ αδιαφορια ...
Απ: Ποιον επισκευασιμο ατμοποιητη ??
« Απάντηση #1476 στις: Νοεμβρίου 19, 2015, 06:57 »
Γιώργο δεν ξέρω πέρα απο ft απο Ελλάδα δεν ξέρω αλλά για βίντεο Γράψε στο you tupe και θα δεισ ίσως υπάρχει κάποιο αν και θεωρο οτι δεν έχει κάποιο; βαθμο δυσκολίας  βγάζεισ το τριπ τιπ το περνάσ και αρχίζει να ξεβιδωνησ

Στάλθηκε από το Hive V 3G μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Αλλά είναι απο οτι είδα σε τανκ με καμινάδα και όχι σε ανοιχτό όπως στων δικο σου
« Τελευταία τροποποίηση: Νοεμβρίου 19, 2015, 07:07 από giorgos maniadakis »

Αποσυνδεδεμένος achatzi

  • ***
  • 694
  • Φύλο: Άντρας
  • 14/10/2014 -> Όχι άλλο κάρβουνο!
Απ: Ποιον επισκευασιμο ατμοποιητη ??
« Απάντηση #1477 στις: Νοεμβρίου 19, 2015, 08:24 »
Δεν δουλεύει αυτό σε εσένα, θέλει το κανονικό top cap και μάλιστα το v2 και την καμινάδα για να μπορέσεις να το χρησιμοποιήσεις.

Στάλθηκε από το Nexus 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Αποσυνδεδεμένος makis66

  • *****
  • 3076
  • Φύλο: Άντρας
  • Ζήσε την κάθε μέρα σου σα νάναι η τελευταία σου
Απ: Ποιον επισκευασιμο ατμοποιητη ??
« Απάντηση #1478 στις: Νοεμβρίου 19, 2015, 19:36 »
Πολύ ενδιαφέρων! Υπάρχει βιντεακι να δω πως δουλεύει? Και κάνα ελληνικό κατάστημα που να το έχει γιατι δε παίζει ούτε χρεωστική ούτε πιστωτική για fastech, γενικώς μου είναι αδύνατον να αγοράζω απέξω δυστυχώς

Αν έχεις τον γνήσιο KL+ τον V2 ταιριάζει το Kayfil. Nα και ένα βιντεάκι:




Αποσυνδεδεμένος achatzi

  • ***
  • 694
  • Φύλο: Άντρας
  • 14/10/2014 -> Όχι άλλο κάρβουνο!
Απ: Ποιον επισκευασιμο ατμοποιητη ??
« Απάντηση #1479 στις: Νοεμβρίου 19, 2015, 20:12 »
Μάκη έχει μόνο το tiny, δεν θα δουλέψει το kayfill  :nope:

Απ: Ποιον επισκευασιμο ατμοποιητη ??
« Απάντηση #1480 στις: Νοεμβρίου 19, 2015, 20:15 »
Και εγώ το vtc mini έχω δεν έδωσα σημασία ότι είναι 23αρης. Για τον tilemahos κάποια γνώμη;
Έχω τον v1 και τον v2 ο πρώτος στα 21mm και ο δεύτερος στα 22mm και οι δύο πολύ καλοί αν και ο v2 είναι λίγο πιο αερατος


Στάλθηκε από το GT-I9505 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Αποσυνδεδεμένος mpol

  • **
  • 353
  • Φύλο: Άντρας
  • Μιχάλης
Απ: Ποιον επισκευασιμο ατμοποιητη ??
« Απάντηση #1481 στις: Νοεμβρίου 19, 2015, 23:16 »
Πολύ χρήσιμο εργαλειάκι - και μπράβο στα παιδιά που το ανήρτησαν!
Αυτό που παρατηρώ τελευταία , είναι τα πολλά "out of stock". Παντού βρε παιδί μου!
Προσπαθείς να βρεις στριφτήρια αντιστάσεων, ιαπωνικό βαμβάκι (Nakamichi) ,
Kayfun κλπ,  και δεν υπάρχουν για μέρες! Ακόμα και υγρά ή σύρματα.
Φαινόμενο , κυρίως στα ελληνικά μαγαζιά...

Αποσυνδεδεμένος makis66

  • *****
  • 3076
  • Φύλο: Άντρας
  • Ζήσε την κάθε μέρα σου σα νάναι η τελευταία σου
Απ: Ποιον επισκευασιμο ατμοποιητη ??
« Απάντηση #1482 στις: Νοεμβρίου 20, 2015, 01:39 »
Μάκη έχει μόνο το tiny, δεν θα δουλέψει το kayfill  :nope:

Γι αυτό έγραψα ότι κάνει μάνο για τον γνήσιο, δηλαδή όπως έρχεται από την εταιρεία. :yes:

Αποσυνδεδεμένος achatzi

  • ***
  • 694
  • Φύλο: Άντρας
  • 14/10/2014 -> Όχι άλλο κάρβουνο!
Απ: Ποιον επισκευασιμο ατμοποιητη ??
« Απάντηση #1483 στις: Νοεμβρίου 20, 2015, 09:57 »
Νόμιζα ότι αναφερόσουν συγκεκριμένα όχι γενικά, για αυτό το ανέφερα  :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος tsabasid

  • **
  • 487
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Ποιον επισκευασιμο ατμοποιητη ??
« Απάντηση #1484 στις: Νοεμβρίου 20, 2015, 10:02 »
Εντάξει το νοσοκομείο κλπ σίγουρα ήταν υπερβολή αλλά μάλλον δεν είμαι ο μόνος που δεν ειναι τόσο ικανοποιημένος....ο tsabasid που τον υποςτηριξε πιο πάνω, βλέπω έχει βάλει δυο expromizer για πούλημα. Εσυ πριν 2-3 βδομάδες έλεγες "γευσαρα" σήμερα ειδα είπες  "καλή γεύση" (Image removed from quote.) και ξεκάθαρη προτίμηση σε v4 κλώνο άρα.....
Τελώσπαντων σε φόρουμ είμαστε και ο καθένας έχει δικαίωμα να λέει τη γνώμη του ακόμα και Αν ειναι βιαστική η ειναι λάθος...δεν κρίνετε η ατμιστικη εμπειρία του καθενός αν εγω έχω αυτή τη γνώμη έστω και προς το παρόν γιατί μπορεί σε ένα μήνα να δω κάτι άλλο η να δοκιμάσω κάποιο στήσιμο και να αλλάξω γνώμη και σαφώς δεν μειώνει η γνώμη μου τους δικούς σας ούτε την επιλογή σας...

Sent from my iPhone 6 using Tapatalk

Φίλε μου, το γεγονός πως είναι σε αγγελία ένα προιόν δε σημαίνει πως δεν είναι καλό στην κατηγορία του. Αγγελίες θα βρεις για Κάλιξ, φαινόμενο, Εβίβα, Απόλλο και πάει λέγοντας. Αυτό σημαίνει πως δεν είναι καλά προϊόντα;   Οι αγοραπωλησία και το διαρκές turnover του εξοπλισμού, είναι αναπόφευκτο αν θες να δοκιμάσεις νέα πράγματα...

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 17 8318 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 20:56
από Ηρακλης
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1687 180599 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 13:33
από funes
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 125 33958 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 19:13
από ΛΥΚ
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4914 536214 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 15:18
από kkoumas
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 229 59778 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 13:39
από Chris66
La Tabaccheria (Αρώματα Εκχυλίσματος Καπνού - ΝΕΤ) [Αρώματα] 3047 237438 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:41
από Milarepa
Υγρα νετ απο παλιά! ΥΓΡΑ (γενικά) 2 582 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:13
από tsep12
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 185 15602 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 20, 2024, 20:16
από e-akapnos
Υγρά Αναπλήρωσης Dinner Lady Έτοιμα υγρά 1239 136126 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 12:53
από Apostolosz
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8819 1085318 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 00:26
από Σταύρος 63
Taifun GTR clones [Κλώνοι επισκευάσιμων] 169 35410 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 20:19
από axilleaspro
Υγρα net ΥΓΡΑ (γενικά) 24 10239 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 17:45
από tsep12