vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

232 επισκέπτες, 4 χρήστες
Tem, camber, manoslykos, Jorge

Twitter

Ποιον επισκευασιμο ατμοποιητη ??

Αποσυνδεδεμένος ioan

  • **
  • 185
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Ποιον επισκευασιμο ατμοποιητη ??
« Απάντηση #1395 στις: Νοεμβρίου 02, 2015, 02:22 »
Δοκίμασα τον KF 4 σε φίλο κι ενθουσιάστηκα με την ένταση της γεύσης.
Επειδή όμως θα είναι ο πρώτος μου επισκευάσιμος είπα να παραγγείλω πρώτα τον κλώνο τον FFL κι όχι τον 4 για να μπω λίγο στο κλίμα. Πόσο να περιμένω ότι θα με δυσκολέψει στο στήσιμο του?
Υπάρχουν έτοιμες αντιστάσεις γιαυτόν?
Αν δω ότι πάει καλά τότε σκέφτομαι να πάρω τον τον γνήσιο.
Εχω κλωνo KFL+ εδω και 6 μηνες.Πρωτος μου επισκευασιμος.Γενικα ευκολος στο στησιμο.Μικρη δυσκολια βρηκα στο πιασιμο του συρματος λογω του οτι οι βιδες ειχαν μικρο κεφαλι.Χρησιμοποιουσα 0.32mm συρμα κ με παιδευε λιγο καποιες φορες στο πιασιμο του αλλα με καλο τεντωμα δεν ειχα προβλημα.Με καλυψε για τους πρωτους δυο μηνες αργοτερα ομως με περιοριζε η τζουρα του.Εχει σφιχτη τζουρα κ επισης τα καναλια τροφοδοσιας στο deck ειναι λιγο πιο μικρα απο του αυθεντικου.Γευση μετρια αλλα καλυτερη απο εργοστασιακους (Ναυτιλο κ GSAir) που χρησιμοποιουσα πριν + οτι γλυτωνεις τα εξοδα απο τις ετοιμες κεφαλες.Γνωμη μου αν σε καλυπτει η τσιγαρισια τζουρα κ το μετριο ντουμανι παρτον.Εγω παντως θα επαιρνα τον v4 γιατι μου δινει περισσοτερες επιλογες.Απλα ψαχτο λιγο με τους κλωνους να βρεις καποιον καλο.
Ελπιζω να βοηθησα εστω κ λιγο.

Αποσυνδεδεμένος giorgos maniadakis

  • *****
  • 2157
  • Φύλο: Άντρας
  • Ποτε μην εκλαβεισ : την σιωπη μου ωσ αδιαφορια ...
Απ: Ποιον επισκευασιμο ατμοποιητη ??
« Απάντηση #1396 στις: Νοεμβρίου 02, 2015, 08:46 »
Για όσους δεν έχουν προκαταλήψεις για τουσ κλώνους Αυτό εδώ https://www.fasttech.com/products/0/10009156/2091402-kayfun-bell-cap-kit-w-510-drip-tip Είναι ένας ωραίος συνδιασμός και με σπειρωματα πολύ καλά   και μονο 3 ευρώ
Βαση αγόρασα  αυτήν  https://www.fasttech.com/products/0/10009156/2019500-replacement-base-for-22mm-kayfun-lite-plus-v2 είναι παρα πολύ καλή η βιδεσ των πολων πιάνουν το συρμα με την μια και τα σπειρωματα μονο με 3.40 ευρω και εδώ πολύ καλά για αυτούς που θέλουν ποιο αέρατη τζούρα μπορούν να μεγαλώσουν με 2ρι τρυπάνι κοβαλτίου την τρύπα εισαγωγής του αέρα   

γεύση χτύπημα ντουμάνι μονο με 7.40 τι άλλο ζητάς

Στάλθηκε από το Hive V 3G μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Αποσυνδεδεμένος denial

  • **
  • 113
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Ποιον επισκευασιμο ατμοποιητη ??
« Απάντηση #1397 στις: Νοεμβρίου 02, 2015, 12:37 »
Μετα απο αρκετο διαβασμα, ψαξιμο και βοηθεια απο τα μελη εδω στις αποριες που ειχα κατεληξα να προχωρησω σε αγορα νεου ατμοποιητη με δυνατοτητα να ειναι επισκευασιμος εκτος απο τα stock coils της εκαστοτε εταιριας.
Αυτη τη στιγμη εχω ενα eleaf 30 και eVic-vt mini απο mods και χρησιμοποιω τον nautilus mini της aspire (τον δουλευω παντα στην μεγαλυτερη τρυπα) για mouth2lung τζουρες και για πνευμονικες (αν και δεν ειμαι τοσο fun) εναν melo2 που επεσε στα χερια μου απο φιλο.


Εχω καποιες "απαιτησεις" πριν προχωρησω σε νεα αγορα και χρειαζομαι την βοηθεια σας για να μην γινω συλλεκτης ατμοποιητων μιας και οικονομικα δεν με παιρνει ειναι δυσκολοι καιροι.


1)Θελω τζουρα "τσιγαρισια" οπως λετε δλδ. mouth2lung οπως βλεπω στο youtube και ψιλοαερατη οχι τοσο σφιχτη και δεν αντεχω την ζεστη τζουρα προτιμω να ειναι δροσερη σε λογικα πλαισια παντα αρκει να μην καιει η ειναι ζεστη δεν μου αρεσει.
Επισης θα ηθελα λιγο εντονο ατμο να δω οσο γινεται φυσικα απο τσιγαρισια τζουρα (ξερω παιζει ρολο και το υγρο , αυτη τη στιγμη εχω ενα 50/50 της eliquid france το chopin που μου αρεσει παρα πολυ η γευση του.Γενικως μου αρεσουν οι γλυκες γευσεις οχι οι φρουτενιες ομως (δεν ξερω αν εχετε να προτεινετε και δω κατι σε ετοιμο).
2)Καλο θα ηταν ο ατμοποιητης να παιρνει και δικα του coils οχι μονο επισκευασιμο (ξερω ζηταω πολλα) .
3)Ως νεος στα επισκευασιμα θελω να γινεται οσο ποιο απλα γινεται η επισκευη για να μην χασω την μπαλα.


Μου προτειναν τον Subtank mini της Kanger που μου αρεσει αρκετα (τον δοκιμασα στην πρωτη τρυπουλα με επισκευασιμο ηταν ποοολυυυυ ωραια η τζουρα με παρα πολυ καλη γευση (υγρο ομως φτιαγμενο απο τον ατμιστη) μπορω να πω οτι εντυπωσιαστηκα.Διαβασα επισης οτι με 1.5 αντιστασεις (αν δεν κανω λαθος) που βγαζει  και στην μονη τρυπα ειναι παρα πολυ καλη η τζουρα απο στομα σε πνευμονια, δεν δοκιμασα δεν ετυχε.
Διαβασα και για τον Kayfun light οτι ειναι αποκλειστικα καλυτερος για mouth2lung αλλα θα ηθελα να μπορω να κανω και πνευμονικες που και που (με βοηθαει να μην θελω ΚΑΝ τσιγαρο μετα ).Βεβαια με τοσα που διαβασα για τους κλωνους του kayfun και τις συσκευασιες να ειναι σχεδον πανομοιοτυπες φρικαρα γιατι δεν εχει οπως οι αλλοι χαρτακι με κωδικο ελεγχου μεσα και μπορει να παρω κλωνο και να μην το ξερω, και φυσικα ειναι καθαρα επισκευασιμος δεν εχω δυνατοτητα να βαλω δικο του coil.


Πιστευω να μην σας κουρασα ξερω οτι δεν υπαρχει το τελειο αλλα ψαχνω κατι να με κρατησει καιρο βαση των παραπανω οπως εκανε ο ναυτιλος πιστα τοσους μηνες .


Αραγε με 1.5ohm της Kanger και subtank mini και σιγα σιγα να αρχισω να φτιαχνω τις δικες μου στο επισκευασιμο θα κανω δουλεια ή να παω σε κατι αλλο να μην δωσω λεφτα τσαμπα παλι?
Περιμενω τις απαντησεις σας πριν κανω οτιδηποτε :)


Ευχαριστω !

Από συγχώνευση
Παρακαλούμε: πριν ανοίξετε νέο θέμα, ρίξτε μια ματιά στα περιεχόμενα ή χρησιμοποιήστε την αναζήτηση. Το πιθανότερο είναι να έχει απαντηθεί ήδη η ερώτησή σας.
« Τελευταία τροποποίηση: Νοεμβρίου 03, 2015, 12:45 από Cruiser79 »

Αποσυνδεδεμένος Ribot

  • *****
  • 4112
  • Φύλο: Άντρας
  • Των γαρ ηλιθίων απείρων γένεθλα
Απ: Ποιον επισκευασιμο ατμοποιητη ??
« Απάντηση #1398 στις: Νοεμβρίου 02, 2015, 12:44 »
Αφού δοκίμασες τον subtank, σου άρεσε, έχει και έτοιμες αντιστάσεις, εύκολο στήσιμο η επικευάσιμη, πολύ καλή ποιότητα κατασκευής, είναι και φτηνότερος, τι το βασανίζεις το πράγμα και δεν τον παίρνεις? :dontknow:

Αποσυνδεδεμένος mankar72

  • ****
  • 1240
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Ποιον επισκευασιμο ατμοποιητη ??
« Απάντηση #1399 στις: Νοεμβρίου 02, 2015, 12:48 »
Πιστεύω πως ο kanger subtank mini θα σε καλύψει απόλυτα στα 2 και 3 κριτήρια που θέτεις. Όσον αφορά το 1 πιστεύω πως δεν είναι το δυνατό του σημείο (δηλ. οι mouth to lung τζούρες), χωρίς αυτό βέβαια να σημαίνει πως δεν λειτουργεί έτσι. Εν κατακλείδι πιστεύω πως ο συγκεκριμένος άτμο μάλλον είναι αυτός που πληρεί περισσότερο όλα τα κριτήρια που θέτεις.

Αποσυνδεδεμένος IreneS

  • **
  • 280
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Ποιον επισκευασιμο ατμοποιητη ??
« Απάντηση #1400 στις: Νοεμβρίου 02, 2015, 12:49 »
Με τον Kayfun δε θα μπορέσεις να κάνεις τις πνευμονικές που θέλεις χωρίς να επέμβεις στον ατμοποιητή με άλλες μεθόδους (τρυπάνια κλπ). Ακόμα και με τελείως ανοιχτή τη ρύθμιση αέρα, η τζούρα του είναι αρκετά σφιχτή -περίπου όσο η μεγάλη τρύπα του Ναυτίλου. Αν θέλεις κάτι παραπάνω σε αέρα και με βάση τα όσα γράφεις, ο Subtank με τις καινούριες κεφαλές φαίνεται μια χαρά για την περίπτωσή σου. Αφού τον δοκίμασες κιόλας και στη μικρή τρύπα σε βολεύει για τις mouth to lung σου, θα έχεις και αρκετό περιθώριο να πειραματιστείς με μεγαλύτερο airflow, σε αντίθεση με τον Kayfun lite plus που έχει περιορισμένες δυνατότηες σε αυτό το κομμάτι.
Ο Subtank επίσης έχει το καλό ότι αν δε βολευτείς το επισκευάσιμο κομμάτι, γυρνάς εύκολα σε εργοστασιακές κεφαλές -με τον Kayfun δεν ισχύει αυτό.
Πάντως, είναι πολύ εύκολο να βρεις και να δοκιμάσεις και έναν Kayfun για να είσαι 100% σίγουρος πριν προχωρήσεις σε αγορά.

Αποσυνδεδεμένος Ntinlanden

  • ***
  • 638
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Ποιον επισκευασιμο ατμοποιητη ??
« Απάντηση #1401 στις: Νοεμβρίου 02, 2015, 12:52 »
Με αυτους τους δυο ειμαι. Εχω τον subtank για φρουτωδης-γλυκα υγρα και τον kf για καπνικα.
Αφου εχεις διαβασει κ για τους δυο ξερεις τι θα βρεις μπροστα σου και επισης οπως σου ειπαν τα παιδια απο πανω ξερεις οτι ο kf ειναι μονο επισκευασιμος ενω ο subtank εχει κ κεφαλες.
Δεν συγκρινω τη γευση (για τα δικα μου γουστα παντα) του sub, πολυ καλυτερος απο τον kf.
Ο sub με ταλαιπωρει με διαρροες ομως ενω ο kf τιποτα ολα οκ.

Αποσυνδεδεμένος geanagno

  • **
  • 497
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Ποιον επισκευασιμο ατμοποιητη ??
« Απάντηση #1402 στις: Νοεμβρίου 02, 2015, 12:53 »
Έχω τον Subtank Mini v2 και είναι πολύ καλός. Βέβαια, τον δουλεύω πλέον με το RBA γιατί 2-3 εργοστασιακές κεφαλές που χρησιμοποίησα μου δημιουργούσαν κάτι θεματάκια (διαρροές/δεν κρατούσαν πολύ). Αλλά είναι εύκολος όσον αφορά το επισκεύασιμο κομμάτι του και δεν θα σου δημιουργήσει προβλήματα.

Αποσυνδεδεμένος denial

  • **
  • 113
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Ποιον επισκευασιμο ατμοποιητη ??
« Απάντηση #1403 στις: Νοεμβρίου 02, 2015, 13:14 »
Αυτο με τις διαρροες οι γνωμοις διιστανται , αλλου διαβαζω subtank και διαρροη δεν παιζει αλλου διαβαζω με τον επισκευασιμο εχει διαρροες (πιθανως λαθος κατασκευη φυτιλι κλπ. απο χρηστη) με τις δικες του τις ετοιμες δεν παιζει διαρροη, τωρα μου λες εσυ το αντιθετο.
Αυτα ειναι θεματα για εμενα γιατι δεν θελω να εχω διαρροες το εχω μονιμα στην τσεπη δεν με βολευει ειδικα στην δουλεια να γεμισω υγρο.....
Ειχα την εντυπωση οτι ο subtank με την διαρροη ηταν πραγματα αντιθετα αλλα τελικα αλλα διαβαζω  :confused1: ..

Αποσυνδεδεμένος mankar72

  • ****
  • 1240
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Ποιον επισκευασιμο ατμοποιητη ??
« Απάντηση #1404 στις: Νοεμβρίου 02, 2015, 13:22 »
Διαρροές μπορεί να έχεις με όλους τους άτμο και οι αιτίες είναι πολλές (λάθος στήσιμο, χαλασμένο o-ring, ελαττωματικό κομμάτι κ.α.). Έχω την αίσθηση πάντως ότι ο subtank δεν είναι από τους άτμο που ταλαιπωρούν με διαρροές. Η δική μου εμπειρία μαζί του είναι μηδέν διαρροές τόσο με το επισκευάσιμο όσο και με τις εργοστασιακές κεφαλές. Καλό θα ήταν να ρίξεις μια ματιά στο νήμα του άτμο να δεις οι φίλοι που είχαν θέματα διαρροών πως τα έλυσαν και που οφείλονταν.

Αποσυνδεδεμένος danai

  • *
  • 60
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Ποιον επισκευασιμο ατμοποιητη ??
« Απάντηση #1405 στις: Νοεμβρίου 02, 2015, 13:27 »
Εχω κλωνo KFL+ εδω και 6 μηνες.Πρωτος μου επισκευασιμος.Γενικα ευκολος στο στησιμο.Μικρη δυσκολια βρηκα στο πιασιμο του συρματος λογω του οτι οι βιδες ειχαν μικρο κεφαλι.Χρησιμοποιουσα 0.32mm συρμα κ με παιδευε λιγο καποιες φορες στο πιασιμο του αλλα με καλο τεντωμα δεν ειχα προβλημα.Με καλυψε για τους πρωτους δυο μηνες αργοτερα ομως με περιοριζε η τζουρα του.Εχει σφιχτη τζουρα κ επισης τα καναλια τροφοδοσιας στο deck ειναι λιγο πιο μικρα απο του αυθεντικου.Γευση μετρια αλλα καλυτερη απο εργοστασιακους (Ναυτιλο κ GSAir) που χρησιμοποιουσα πριν + οτι γλυτωνεις τα εξοδα απο τις ετοιμες κεφαλες.Γνωμη μου αν σε καλυπτει η τσιγαρισια τζουρα κ το μετριο ντουμανι παρτον.Εγω παντως θα επαιρνα τον v4 γιατι μου δινει περισσοτερες επιλογες.Απλα ψαχτο λιγο με τους κλωνους να βρεις καποιον καλο.
Ελπιζω να βοηθησα εστω κ λιγο.

Ευχαριστώ για την απάντηση. Τον έχω παραγγείλει ήδη και περιμένω να έρθει. Τον κλώνο τον KFL τον επέλεξα για να δω πως θα τα πάω με τους επισκευάσιμους. Αν δω ότι βολεύομαι τότε θα πάρω τον KF4 τον γνήσιο. Προτίμησα να δοκιμάσω πρώτα σε κάτι φτηνό πριν δώσω τα 150€ που κοστίζει ο 4.

Αποσυνδεδεμένος achatzi

  • ***
  • 694
  • Φύλο: Άντρας
  • 14/10/2014 -> Όχι άλλο κάρβουνο!
Απ: Ποιον επισκευασιμο ατμοποιητη ??
« Απάντηση #1406 στις: Νοεμβρίου 02, 2015, 14:33 »
Δανάη, με το καλό να σου έρθει και εύχομαι να τον ευχαριστηθείς. :thumpup:


Αν δεις ότι πας καλά και σου αρέσει το άθλημα, πριν δώσεις τα 150€ για Κ4, σου προτείνω να δεις και τις ελληνικές προτάσεις σε αυτό το εύρος τιμής.  Θεωρώ ότι Phenomenon, Calix, Eviva, Cloud One (αυτόν δεν τον έχω δοκιμάσει αλλά έχει εξαιρετικά σχόλια), είναι εξίσου καλές περιπτώσεις (για μένα καλύτερες αλλά αυτό είναι και υποκειμενικό) αν θέλεις να δώσεις ένα τέτοιο ποσό  ;)


EDIT: θα σου πρότεινα και τον Apollo αλλά είναι dripper και δεν ξέρω αν θα σε βολέψει  :dontknow: .

Αποσυνδεδεμένος Giannis.B

  • **
  • 367
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Ποιον επισκευασιμο ατμοποιητη ??
« Απάντηση #1407 στις: Νοεμβρίου 02, 2015, 14:38 »
Καλησπερα.
Φιλε danai καλος ο τροπος σκεψης σου,αργοτερα κοιτα για καλο κλωνο K4 αν δεις το νημα των κλωνων θα βρεις αξιολογους που υπαρχουν ελλαδα με 316 ατσαλι και χωρις κανενα προβλημα.Αλλωστε το 80/100 εδω μεσα κλωνο εχουν. Οπότε οταν ερθει η ωρα για Κ4 εδω ειμαστε. ;)
 

Αποσυνδεδεμένος denial

  • **
  • 113
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Ποιον επισκευασιμο ατμοποιητη ??
« Απάντηση #1408 στις: Νοεμβρίου 02, 2015, 15:43 »
Θα κοιταξω να δοκιμασω και τον kayfun light γιατι ειδα πως επισκευαζεται και δεν νομιζω να εχω προβλημα σε ολα τα video εγραφαν οτι οι αρχαριοι δεν θα εχουν προβλημα και πολυ καλη αντισταση να φτιαξεις θα εισια ευχαριστημενος οποτε αν δοκιμασω και μου κανει η σφιχτη τζουρα που ειναι καλυτερη για mouth2lung που μου αρεσει θα προτιμησω αυτον αλλωστε εχω και τον melo2 για τις πνευμονικες οταν με πιανει -:).
Οσον αφορα την αυθεντικοτητα βρηκα λυση, θα το παραγγειλω απευθειας απο το site http://www.svoemesto.de/ οποτε αν μη τι αλλο θα ειναι 100% αυθεντικος να μην το εχω και αυτο και ψυχωθω οτι εχω κλωνο.
Ειδα βεβαια καποια καταστηματα που τα εχει στους dealers atmosfaira/vapelands κλπ δεν εχει ΚΑΝΕΝΑΣ stock.η τιμη ειναι περιπου ιδια απο οσο θα μου βγει απο γερμανια.



Μια ερωτηση για τους κατοχους ΜΟΝΟ εχω..... ποσο περιπου κραταει μια αντισταση με αρκετο ατμισμα την ημερα? βγαζει εβδομαδα Η οχι?
Και για να βγαλω 1.6-1.8 αντισταση τι συρμα να αγορασω απο τα καταστηματα?


Ευχαριστω για ΟΛΑ ολους οσους απαντησαν να ειστε καλα παιδια.

Αποσυνδεδεμένος IreneS

  • **
  • 280
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Ποιον επισκευασιμο ατμοποιητη ??
« Απάντηση #1409 στις: Νοεμβρίου 02, 2015, 15:54 »
Η διάρκεια ζωής της αντίστασης στους επισκευάσιμους εξαρτάται από πάρα πολλά πράγματα και -συνήθως- όχι απο τον ατμοποιητή. Εξαρτάται από το βαμβάκι σου, το υγρό που κάνεις (αν αφήνει πολλά κατάλοιπα ή όχι), από την αντίστασή σου. Σε πολύ γενικές γραμμές, καλό θα είναι να αλλάζεις το βαμβάκι κάθε 10-15 ml (για λόγους υγιεινής) και την αντίσταση μέχρι και τα διπλάσια. Το κόστος σου σε κάθε περίπτωση δε συγκρίνεται με αυτό των έτοιμων αντιστάσεων που έχεις συνηθίσει -θα είναι ΠΟΛΥ μικρότερο ακόμα και αν αλλάζεις αντίσταση και βαμβάκι κάθε μέρα.

Για τα σύρματα επίσης, όποιο σύρμα και να πάρεις, οι αντιστάσεις έχουν να κάνουν με τις σπείρες που θα τυλίξεις και σε τί διάμετρο. Όσο πιο χοντρό το σύρμα, τόσο περισσότερες σπείρες χρειάζεται για μεγαλύτερη αντίσταση. Εγώ χρησιμοποιώ σύρμα 25άρι και 4-5 σπείρες ή 28άρι και 6-7 σπείρες για να πετύχω αντιστάσεις από 1.5 - 2Ω.

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 18 8376 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 27, 2024, 22:14
από Chris66
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1687 180734 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 27, 2024, 13:33
από funes
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 125 34031 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 19:13
από ΛΥΚ
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4914 536616 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 15:18
από kkoumas
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 229 59874 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 13:39
από Chris66
La Tabaccheria (Αρώματα Εκχυλίσματος Καπνού - ΝΕΤ) [Αρώματα] 3047 237705 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:41
από Milarepa
Υγρα νετ απο παλιά! ΥΓΡΑ (γενικά) 2 601 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:13
από tsep12
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 185 15880 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 20, 2024, 20:16
από e-akapnos
Υγρά Αναπλήρωσης Dinner Lady Έτοιμα υγρά 1239 136178 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 12:53
από Apostolosz
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8819 1085397 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 00:26
από Σταύρος 63
Taifun GTR clones [Κλώνοι επισκευάσιμων] 169 35466 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 20:19
από axilleaspro
Υγρα net ΥΓΡΑ (γενικά) 24 10314 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 17:45
από tsep12