vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

494 επισκέπτες, 8 χρήστες
maprix, dkostas, Sergios, camber, Jorge, grag, manoslykos, th3ofilos

Twitter

Ποιον επισκευασιμο ατμοποιητη ??

Αποσυνδεδεμένος RebuiltMaster

  • *
  • 14
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Ποιον επισκευασιμο ατμοποιητη ??
« Απάντηση #435 στις: Σεπτεμβρίου 07, 2014, 18:28 »
Μυστικό είναι;


σε εμενα απευθύνεσαι?

Αποσυνδεδεμένος Vrs5

  • *****
  • 2526
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Ποιον επισκευασιμο ατμοποιητη ??
« Απάντηση #436 στις: Σεπτεμβρίου 07, 2014, 18:33 »
και 3 και σημαντικότερο οποιος θέλει να του προτείνω εταιρία όπου μπορεί να ψωνίσει μεγάλη ποσότητα εξαιρετικής ποιότητας και σε παρα πολύ καλή τιμή μπορεί να μου στείλει p.m
Σε σενα  :yes:  αλλα δεν ειναι αυτο το θεμα που συζηταμε εδω  :nope:
Εδω θα εισαι οκ http://e-kapnisma.gr/index.php/board,247.0.html

Αποσυνδεδεμένος RebuiltMaster

  • *
  • 14
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Ποιον επισκευασιμο ατμοποιητη ??
« Απάντηση #437 στις: Σεπτεμβρίου 07, 2014, 18:38 »
Όχι δεν είναι μυστικό αλλα δεν βρίσκω τον λόγο να κάνω δωρεάν διαφήμιση χωρίς λόγο. Anyway

Αποσυνδεδεμένος Vrs5

  • *****
  • 2526
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Ποιον επισκευασιμο ατμοποιητη ??
« Απάντηση #438 στις: Σεπτεμβρίου 07, 2014, 18:43 »
Δεν κανεις διαφημιση αλλα ενημερωση, + οτι εσυ το ανεφερες 1ος  :)




Ας ληξει λοιπον εδω και ας επανελθουμε στο θεμα μας


Αποσυνδεδεμένος foxergr

  • *
  • 50
  • Φύλο: Άντρας
  • Όλα, είναι ατμός....
Απ: Ποιον επισκευασιμο ατμοποιητη ??
« Απάντηση #439 στις: Σεπτεμβρίου 07, 2014, 22:42 »
Γεια σας και από εμένα... καλησπερίζω την παρέα... Λοξοδρόμησα λιγάκι και γύρισα στο κανονικό τσιγάρο... Tις τελευταίες εβδομάδες όμως το παλεύω και πάλι... Για τα δικά μου γούστα ο μονός που με κάνει να απέχω από το κανονικό τσιγάρο είναι ο Steammachine VsT.

Αποσυνδεδεμένος agialas

  • ***
  • 700
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Ποιον επισκευασιμο ατμοποιητη ??
« Απάντηση #440 στις: Σεπτεμβρίου 09, 2014, 00:16 »



Γιαννη , εχει ο SEB ενα Bulli A1 ......... πες του να στον δωσει...... ;D 


Κρυο ατμο , βρηκα στον Kayfun 3.1  Oχι τον plus...




RebuiltMaster....
Παλικαρι , για τη Mesh Company μιλας ;;
αν τον εχει μετατρεψει σε ΤΜΜ (σα να λεμε ΧΧL) :tongue_smilie:θα μου το δωσει σιγουρα   :))
ετσι δεν ειναι μαστροβαγγο??  :D

Αποσυνδεδεμένος shadockan

  • *****
  • 4512
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Ποιον επισκευασιμο ατμοποιητη ??
« Απάντηση #441 στις: Σεπτεμβρίου 09, 2014, 01:03 »
Η αληθεια ειναι οτι δε νομιζω να ειναι μαμα..............Ολο και κατι θα του εχει κανει....
Ακομα και πουρο εκανε επισκευασιμο , τον Α1 λες να τον εχει αφησει ετσι ;;;    :laugh1:




Και για να ειμαστε και στο θεμα του νηματος , να πω με τη σειρα μου και 'γω για ενα ατμ/τη που εχω εδω και λιγο καιρο και ειναι ο EVIVA.


Ειναι παρα πολυ ευκολος και η αποδωση που εχει ειναι παρα πολυ καλη.  Το αρωμα το ενισχυει παρα πολυ και αναγκαστικά βαζω λιγοτερο πλεον.

Αποσυνδεδεμένος antonishart

  • ***
  • 528
  • Φύλο: Άντρας
  • watch your back..
Απ: Ποιον επισκευασιμο ατμοποιητη ??
« Απάντηση #442 στις: Σεπτεμβρίου 12, 2014, 09:06 »
καλημερα,αποφασισα να παρω τον πρωτο μου επισκευασιμο ατμοποιητη κ θελω την γνωμη σας για εναν απο τους 3 παρακατω.νομιζω οτι ειναι ολοι κλονοι.
αυτο που ενδιαφερει ειναι να αγορασω καποιον που θα αξιζει τα λεφτα του.
fogger v1

aqua style

τυπου kayfun lite

« Τελευταία τροποποίηση: Σεπτεμβρίου 12, 2014, 10:59 από antonishart »

Αποσυνδεδεμένος rexakos

  • ***
  • 580
  • Φύλο: Άντρας
  • Παλι με χρονια με καιρους,παλι δικα μας θα ναι!!!!
Απ: Ποιον επισκευασιμο ατμοποιητη ??
« Απάντηση #443 στις: Σεπτεμβρίου 12, 2014, 09:38 »
Επειδη τυχαινει να τους εχω και τους τρεις,θα σου πω (παντα απο προσωπικη αποψη).1)FOGGER,5/10 γιατι,εκτος οτι ειναι τεραστιος δεν εχει να σου προσφερει τιποτα παραπανω απο τους αλλους δυο που γραφεις.2)Αqya9/10.δουλευει αψογα μονο με δυο αντιστασεις και σε ψιλα watt.Γευση και ντουμανι στον θεο!!Εαν στηθει σωστα,0 διαροες,ευκολο γεμισμα.Εαν το εχεις, με το microcoil στον συστηνω ανεπιφυλακτα.3)kayfoyn lite plys(αυτον εχω εγω)10/10,+++++++σε ολα!!Και εφοσον λες οτι ειναι ο πρωτος σου επισκευασιμος,δεν το συζηταω!!Πανευκολος στο στησιμο,φουλ γευση και ντουμανι και καταλληλος για πολλα πειραματα χωρις να ανησυχεις για διαροες κ.τ.λ :thumpup: :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος antonishart

  • ***
  • 528
  • Φύλο: Άντρας
  • watch your back..
Απ: Ποιον επισκευασιμο ατμοποιητη ??
« Απάντηση #444 στις: Σεπτεμβρίου 12, 2014, 10:58 »
ο kayfun ειναι κλονος.
εχει κατω απο 30 ευρω κ ειναι "τυπου kayfun lite" οποτε δεν μιλαμε για τον ιδιο.
μαλλον εγω δεν το εγραψα σωστα,το διορθωνω.

Αποσυνδεδεμένος Red Led

  • **
  • 135
  • Φύλο: Άντρας
  • To be a rock and not to roll
Απ: Ποιον επισκευασιμο ατμοποιητη ??
« Απάντηση #445 στις: Σεπτεμβρίου 12, 2014, 11:15 »
Kayfan Lite, και ας είναι κλώνος. Δοκιμασμένος, και έχει περάσει όλα τα τεστ από πολλούς.

Αποσυνδεδεμένος Nemesis_rds

  • *****
  • 5569
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Ποιον επισκευασιμο ατμοποιητη ??
« Απάντηση #446 στις: Σεπτεμβρίου 12, 2014, 13:27 »
Κι απο μενα KF+.
Τον fogger δεν τον εχω, τον εχω απλα δοκιμασει, αλλα μονο και μονο απο θεμα μεγεθους κοβεται.
Ο Aqua ειναι σχετικα δυσκολος στο σεταρισμα, ειδικα για πρωτο επισκευασιμο. Εκτος αυτου η γευση που δινει ειναι πολυ εντονη και ο ατμος πολυ θερμος για τα γουστα μου.
Ο KF+ απο την αλλη, ειναι πανευκολος στο στησιμο και η γευση κι ο ατμος αρκετα ικανοποιητικος για τον κοπο και τα χρηματα που καταθετεις.

Κλωνοι υπαρχουν δεκαδες. Αν πας να παρεις τον φτηνοτερο (ειτε απο Ελλαδα, ειτε απο εξωτερικο) αυξανεις πολυ τις πιθανοτητες να εμφανισει προβληματακια
(διαρρορες, σφυριγματα, σκουριασμενες βιδες κτλ). Αν πας προς εκει τελικα διαβασε το νημα των κλωνο-kayfun να δεις λιγο ποιοι αξιζουν.

Αποσυνδεδεμένος antonishart

  • ***
  • 528
  • Φύλο: Άντρας
  • watch your back..
Απ: Ποιον επισκευασιμο ατμοποιητη ??
« Απάντηση #447 στις: Σεπτεμβρίου 12, 2014, 13:54 »
αυτος ο kayfun ειναι ο πιο φθηνος κλονος που εχω βρει.
το ρισκαρεις να παρεις τον πιο φθηνο kayfun??μηπως να επερνα τον aqua?θα τα καταφερω με το στησιμο?
τελοσπα θα δω τι θα κανω..
ευχαριστω!

Αποσυνδεδεμένος metmat

  • **
  • 470
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Ποιον επισκευασιμο ατμοποιητη ??
« Απάντηση #448 στις: Σεπτεμβρίου 12, 2014, 14:00 »
Τα αρνητικά του aqua είναι το ότι παίρνει λίγο υγρό μέσα, έχει πιο δύσκολο στήσιμο, και δεν βλέπεις την στάθμη του υγρού. Επίσης αυτό με την μικρή χωρητικότητα γίνεται εντονότερο σαν "πρόβλημα" καθώς με την διπλή αντίσταση η κατανάλωση είναι μεγαλύτερη και κατά συνέπεια θα θέλει πιο συχνό γέμισμα.

Το στήσιμο που είναι πιο δύσκολο μπορεί να μην το καταφέρεις με την πρώτη, αλλά με 2-3 προσπάθειες θα το καταφέρεις λογικά.

Κayfun θα σου πρότεινα κι εγώ αλλά βρες έναν πιο αξιόπιστο κλώνο που να έχεις δει και μερικές κριτικές.

Αποσυνδεδεμένος antonishart

  • ***
  • 528
  • Φύλο: Άντρας
  • watch your back..
Απ: Ποιον επισκευασιμο ατμοποιητη ??
« Απάντηση #449 στις: Σεπτεμβρίου 12, 2014, 14:17 »
αλλη μια γνωμη γιυτον παιδια,ευχαριστω κ παλι.

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 19 8458 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 10:26
από Ηρακλης
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1687 180857 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 27, 2024, 13:33
από funes
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 125 34091 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 19:13
από ΛΥΚ
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4914 537142 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 15:18
από kkoumas
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 229 59988 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 13:39
από Chris66
La Tabaccheria (Αρώματα Εκχυλίσματος Καπνού - ΝΕΤ) [Αρώματα] 3047 237967 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:41
από Milarepa
Υγρα νετ απο παλιά! ΥΓΡΑ (γενικά) 2 616 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:13
από tsep12
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 185 16212 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 20, 2024, 20:16
από e-akapnos
Υγρά Αναπλήρωσης Dinner Lady Έτοιμα υγρά 1239 136236 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 12:53
από Apostolosz
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8819 1085500 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 00:26
από Σταύρος 63
Taifun GTR clones [Κλώνοι επισκευάσιμων] 169 35549 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 20:19
από axilleaspro
Υγρα net ΥΓΡΑ (γενικά) 24 10398 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 17:45
από tsep12