vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

517 επισκέπτες, 6 χρήστες
dkostas, Sergios, white varadero, Jorge, vag21, Milarepa

Twitter

Ποιον επισκευασιμο ατμοποιητη ??

Αποσυνδεδεμένος kotsos75

  • *****
  • 3454
  • Φύλο: Άντρας
  • φυσα ρουφα τραβα τονε
Απ: Ποιον επισκευασιμο ατμοποιητη ??
« Απάντηση #3540 στις: Αυγούστου 06, 2017, 19:39 »
δεν έχει πόλους τσιγαρισιους και εύκολους στο στήσιμο που να είναι δυο σε ένα
ας πάρει έναν doggy που είναι εύκολος για να μάθει να στήνει και έναν εργοστασιακό

Αποσυνδεδεμένος makis206

  • *****
  • 3524
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Ποιον επισκευασιμο ατμοποιητη ??
« Απάντηση #3541 στις: Αυγούστου 06, 2017, 20:14 »
Αν ψάξει για pico-s κλώνο ίσως βρει κάπου.. μόνο ο "s" είχε τον αντάπτορα για να υποδεχτεί εργοστασιακές κεφαλές αν δεν κάνω λάθος..; :)

Αποσυνδεδεμένος liakosvita

  • *
  • 51
  • Φύλο: Άντρας
  • 27 χρονια βλαξ.και ορθογραφηκα εξογηινος.
Απ: Ποιον επισκευασιμο ατμοποιητη ??
« Απάντηση #3542 στις: Αυγούστου 06, 2017, 20:29 »
Ευχαριστω πολη παιδια θα του το πω.και κατι αλλο  o kanger subtank mini που εχει rba τι μπορη να χαρακτιριστη. Ημιπνευμονικος η τσιγαρισιος.ευχαριστω
« Τελευταία τροποποίηση: Αυγούστου 06, 2017, 20:38 από liakosvita »

Αποσυνδεδεμένος Orion

  • **
  • 273
  • Φύλο: Άντρας
  • Παράδειγμα προς απομίμηση
Απ: Ποιον επισκευασιμο ατμοποιητη ??
« Απάντηση #3543 στις: Αυγούστου 06, 2017, 20:40 »
Παιδιά να πεταχτω κι γω να πω πως για αναλυση γευσης υπαρχει κι ο EVIVA
Αυτόν τον έχω στο πλανο , προγραματισμενο για το μέλλον , εγω δε βιάζομαι , αλλα δεν πουλαει και κανενας  ... 
Κατσε να δοκιμάσω 
 Λαγουδάκη τώρα που πηρες τον unfollow τι να τον κανεις τον eviva ; Μου τον πουλάς , εκλεισε , σε καλη τιμουλα φιλική και τα λοιπα και τα λοιπα ...  ;D
( Σιγά μην απαντήσει   :laugh1:

Αποσυνδεδεμένος sergor

  • ****
  • 1048
  • Φύλο: Άντρας
  • Τώρα σε ρώτανε πότε θα κόψεις το άτμισμα.
    • http://e-kapnisma.gr/userbanners/banner_details_form.php
Απ: Ποιον επισκευασιμο ατμοποιητη ??
« Απάντηση #3544 στις: Αυγούστου 06, 2017, 21:04 »
Ευχαριστω πολη παιδια θα του το πω.και κατι αλλο o kanger subtank mini που εχει rba τι μπορη να χαρακτιριστη. Ημιπνευμονικος η τσιγαρισιος.ευχαριστω
Ημιπνευμονικος . αλλα συνιθιζεται απο αρχαριους. Εδωσα εναν σε μια φιλη πριν κανα 8μηνο, τον εχει ακομα χωρις παραπονα.

Αποσυνδεδεμένος liakosvita

  • *
  • 51
  • Φύλο: Άντρας
  • 27 χρονια βλαξ.και ορθογραφηκα εξογηινος.
Απ: Ποιον επισκευασιμο ατμοποιητη ??
« Απάντηση #3545 στις: Αυγούστου 06, 2017, 21:08 »
Ευχαριστω πολη φιλε..

Αποσυνδεδεμένος kotsos75

  • *****
  • 3454
  • Φύλο: Άντρας
  • φυσα ρουφα τραβα τονε
Απ: Ποιον επισκευασιμο ατμοποιητη ??
« Απάντηση #3546 στις: Αυγούστου 06, 2017, 22:38 »
σκέψου και το άλλο
άμα πάρει τον doggy δεν θα χρειαστεί εργοστασιακές κεφαλές
είναι τόσο εύκολο το στήσιμο και απροβλημάτιστος ατμο που δεν υπάρχει λόγος να ξοδεύετε σε εργοστασιακές κεφαλές
και είναι και στα μισά λεφτά από τον subtank

Αποσυνδεδεμένος Κώστας Άλεξ

  • *****
  • 3866
  • Φύλο: Άντρας
  • Προβοκάτορας και ισοβίτης - Watch Out!
Απ: Ποιον επισκευασιμο ατμοποιητη ??
« Απάντηση #3547 στις: Αυγούστου 07, 2017, 01:14 »
Κάτοχος ήδη ενός dripper (Hadaly SKX) και ενός Phenomenon Lite. Η ερώτηση ίσως να πηγαίνει και σε άλλο νήμα, αλλά είναι η εξής: Θα ήταν καλύτερα να προσανατολίζομαι στην αγορά ενός squonk mod για να έχω μόνιμα πάνω τον hadaly ή ενός πιο αεράτου ατμοποιητή στα περίπου ίδια λεφτά;

Ο Phenomenon προορίζεται για καθημερινή χρήση στη δουλειά, ενώ ο dripper για δοκιμές γεύσεων, αλλά και χαλαρωτικές στιγμές που θέλω πιο αεράτη τζούρα
 
Εν τέλει και οι δύο αγορές θα γίνουν (θεού επιτρέποντος), αλλά σκέφτομαι πιο πρέπει να γίνει πρώτο, για καλύτερη διαχείριση χρημάτων.

Το mod που έχω δει είναι το drone bf squonker dna166 box mod by lost vapes και ο ατμοποιητής είναι ο Skyline. 

Κάθε γνώμη καλοδεχούμενη.

Αποσυνδεδεμένος geanagno

  • **
  • 497
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Ποιον επισκευασιμο ατμοποιητη ??
« Απάντηση #3548 στις: Αυγούστου 07, 2017, 01:31 »
Κοίτα, ουσιαστικά το squonker έρχεται να λύσει την έλλειψη τανκ στον ντρίπερ. Αν έχεις στο μυαλό σου να πάρεις squonker για να δοκιμάζεις απλά άλλα υγρά, δεν αξίζει. Ωστόσο, από την ημέρα που πήρα squonker οι περισσότεροι τανκάτοι μου μπήκαν στο συρτάρι. 


Αποσυνδεδεμένος Κώστας Άλεξ

  • *****
  • 3866
  • Φύλο: Άντρας
  • Προβοκάτορας και ισοβίτης - Watch Out!
Απ: Ποιον επισκευασιμο ατμοποιητη ??
« Απάντηση #3549 στις: Αυγούστου 07, 2017, 01:34 »
Όχι. Ίσως δεν το διατύπωσα σωστά. Ο dripper είναι για δοκιμές νέων γεύσεων  και όταν θέλω περισσότερη ένταση - watt - κατάλαβες τι λέω. Στην δουλειά και στο τρέξιμο ο Pheno για ποιοτικό άτμισμα με χαμηλή κατανάλωση και φουλ γεύση. Εκεί κολλάει το squonk. Συν ότι ο phenomenon δείχνει να "δένεται" με το μοντάκι. Κοινώς για να τον βγάλω από πάνω μου βγάζει λίγο την πίστη χαχαχαχαχαχα

Αποσυνδεδεμένος geanagno

  • **
  • 497
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Ποιον επισκευασιμο ατμοποιητη ??
« Απάντηση #3550 στις: Αυγούστου 07, 2017, 01:47 »
Τότε πρέπει να σκεφτείς τί θα σε ευχαριστούσε περισσότερο στην καθημερινότητά σου. Αν μπορείς να συνηθίσεις με την ένταση και τα περισσότερα βατ στον hadaly για όλη την ημέρα, πήγαινε σε squonker. Αυτό έκανα εγώ ούτως ή άλλως, και αν μπορούσα να γυρίσω τον χρόνο, πάλι αυτό θα έκανα.
Αν πάλι θεωρείς ότι θα σε ικανοποιούσε περισσότερο ο πιο χαλαρός τρόπος ατμίσματος κατά τη διάρκεια της ημέρας....την ξέρεις την απάντηση 

Αποσυνδεδεμένος Κώστας Άλεξ

  • *****
  • 3866
  • Φύλο: Άντρας
  • Προβοκάτορας και ισοβίτης - Watch Out!
Απ: Ποιον επισκευασιμο ατμοποιητη ??
« Απάντηση #3551 στις: Αυγούστου 07, 2017, 01:57 »
Κατά τη διάρκεια της μέρας στάνταρ πιο χαλαρά. Έτσι κι αλλιώς με τόση ένταση στη δουλειά προτιμώ τον Phenomenon. 

Αλλά τα βράδια στο χαλαρό μπαίνει ο χανταλάκος. Εκεί μπαίνει η σκέψη για σκουόνκ. Στο ΣΚ και στο χαλαρό. 

Στις ώρες δουλειάς, ο Pheno μου βγάζει όλη μέρα με μία μπαταρία και με καλύπτει.

Εκεί είναι που μπαίνει η σκέψη. Δεύτερο μοντάκι (σκουόνκ) ή δεύτερος πιο αεράτος άτμο;

Αποσυνδεδεμένος cpbaroque

  • *****
  • 3695
  • Φύλο: Άντρας
    • cpbaroqueTheBlog
Απ: Ποιον επισκευασιμο ατμοποιητη ??
« Απάντηση #3552 στις: Αυγούστου 07, 2017, 10:22 »

Πρέπει να αγοράσεις οπωσδήποτε δεύτερο μοντάκι (και δεύτερο ατμοποιητή γεμάτο με υγρό) γιατί ποτέ δεν ξέρεις τι μπορεί να συμβεί. Μπορεί να σου πέσει και να σπάσει, μπορεί να πέσει στον υπόνομο, μπορεί να πέσει στη θάλασσα, μπορεί να στο κλέψουν, μπορεί να σταματήσει να δουλεύει γιατί έτσι γουστάρει, μπορεί, μπορεί, μπορεί...Τι θα κάνεις τότε; Εγώ πάντως θα πάω περίπτερο για καμελάκια κι ας είμαι τόσα χρόνια άκαπνος! Γι' αυτό σου λέω. Κάνε την χάρη στον εαυτό σου και αγόρασε του ένα δεύτερο πλήρες σετ για να έχεις το κεφάλι σου ήσυχο... :yes:


Αποσυνδεδεμένος Κώστας Άλεξ

  • *****
  • 3866
  • Φύλο: Άντρας
  • Προβοκάτορας και ισοβίτης - Watch Out!
Απ: Ποιον επισκευασιμο ατμοποιητη ??
« Απάντηση #3553 στις: Αυγούστου 07, 2017, 11:22 »
Κατατοπιστικότατος :) Οπότε μοντάκι σκουονκ εντός των ημερών και για τον Skyline βλέπουμε.

Αποσυνδεδεμένος lagoudakis

  • *****
  • 2374
  • Φύλο: Άντρας
  • ρουφαμε και τα λεμε...Γιαννης ο κλαρινογαμπρος
Απ: Ποιον επισκευασιμο ατμοποιητη ??
« Απάντηση #3554 στις: Αυγούστου 07, 2017, 11:30 »
Αυτόν τον έχω στο πλανο , προγραματισμενο για το μέλλον , εγω δε βιάζομαι , αλλα δεν πουλαει και κανενας  ...
Κατσε να δοκιμάσω
 Λαγουδάκη τώρα που πηρες τον unfollow τι να τον κανεις τον eviva ; Μου τον πουλάς , εκλεισε , σε καλη τιμουλα φιλική και τα λοιπα και τα λοιπα ...  ;D
( Σιγά μην απαντήσει   :laugh1:)
απαπαπαπα εβιβα πρεπει να υπαρχει παντα.ασχετα αν τον δουλευω πιο λιγο πια,και ο λογος ειναι οτι θελω λιγο αερα παραπανω,ειμαι και συναισθηματικα δεμενος με αυτον,ειχα 2 καποια στιγμη...μην μεινω με κανεναν ;D

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 19 8466 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 10:26
από Ηρακλης
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1687 180878 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 27, 2024, 13:33
από funes
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 125 34098 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 19:13
από ΛΥΚ
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4914 537206 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 15:18
από kkoumas
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 229 60002 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 13:39
από Chris66
La Tabaccheria (Αρώματα Εκχυλίσματος Καπνού - ΝΕΤ) [Αρώματα] 3047 238013 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:41
από Milarepa
Υγρα νετ απο παλιά! ΥΓΡΑ (γενικά) 2 618 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:13
από tsep12
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 185 16238 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 20, 2024, 20:16
από e-akapnos
Υγρά Αναπλήρωσης Dinner Lady Έτοιμα υγρά 1239 136246 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 12:53
από Apostolosz
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8819 1085513 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 00:26
από Σταύρος 63
Taifun GTR clones [Κλώνοι επισκευάσιμων] 169 35555 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 20:19
από axilleaspro
Υγρα net ΥΓΡΑ (γενικά) 24 10411 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 17:45
από tsep12