vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

55 επισκέπτες, 2 χρήστες
Milarepa, manoslykos

Twitter

Υγρά NATURA by HEXOCELL (εντυπώσεις)

Αποσυνδεδεμένος Tribal

  • **
  • 241
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά NATURA by HEXOCELL (εντυπώσεις)
« Απάντηση #435 στις: Μαΐου 02, 2016, 20:05 »
Τα natura είναι τα βασικά μου υγρά,με το manhattan να είναι το αγαπημένο μου.
Το ry6 για εμένα είναι ίδιο το manhattan,τουλάχιστον έτσι μου φαίνεται εμένα,γιαυτό και σε ρώτησα αν το έχεις δοκιμάσει για να μου έλεγες και εσύ την γνώμη σου. 

Αποσυνδεδεμένος teo77

  • ****
  • 1450
Απ: Υγρά NATURA by HEXOCELL (εντυπώσεις)
« Απάντηση #436 στις: Μαΐου 02, 2016, 20:13 »
Δεν μου αρεσε καθολου το Project E δυστυχως οπως και τα περισσοτερα που ειχα για δοκιμη.

Αλλα εμεινα πολυ ικανοποιημενος με την αποδοση του Manhattan οπως και του RY6.
Συμφωνω και εγω οτι μου φαινονται παρομοια τα 2 υγρα.

Και τα 2 αυτα υγρα ειναι αξιοπρεπεστατα.

Αποσυνδεδεμένος JOHNLFC66

  • *
  • 77
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά NATURA by HEXOCELL (εντυπώσεις)
« Απάντηση #437 στις: Μαΐου 02, 2016, 20:55 »
Τα natura είναι εδώ και 2 μήνες τα βασικά υγρά μου. Ευτυχώς το μαγαζί που τα φέρνει στην πόλη μου, τα πουλάει 5 ευρώ, οπότε έχω την δυνατότητα πολλών δοκιμών. Τα πρώτα που πήρα ήταν μια μεγάλη απογοήτευση. Ζήτησα φρούτα του δάσους (έκανα πριν το νούμερο 5 της nobacco και θέλησα κάτι παρόμοιο) και μου έδωσαν frozen fruits. πολύ ωραίο αρωματικού χώρου, πολύ μέντα στον ουρανίσκο, νεροχύτης στα 3 λεπτά. δεν ξεμύριζε ο ατμοποιητής (subtank) με τίποτα. το δεύτερο που πήρα, την ίδια μέρα ήταν άρωμα mango. είχα έμπνευση. κι αυτό νεροχύτη. κι επειδή αυτό το δοκίμασα στον nautilo, πέταξα και την καινούργια αντίσταση γιατί δεν ξεμύριζε με τίποτα.είπα τέλος τα natura. κάποια στιγμή μου έδωσαν ένα manhattan. αυτό ήταν καλό. κάτι σε καπνό, με καμμένη ζάχαρη. το ξανά αγόρασα και αυτή τη στιγμή οριμάζει και το DIY manhattan. είναι αλήθεια ότι με λιγώνει κάποιες φορές και το αραιώνω με βάση. Το maxboro δεν μου άρεσε. λιγωτικό , πολύ μέλι. Το κάνω με δυο-τρεις σταγόνες σε σκέτη βάση. Ακριβώς η ίδια διαδικασία και με το πολυδιαφημισμένο project entropy.καθόλου του γούστου μου. Το RY6 μου φαίνεται ότι είναι manhattan. Δε βλέπω καμία διαφορά. Αυτά έχω δοκιμάσει μέχρι στιγμής. Το κοινό σημείο όλων είναι το λίγωμα...

Αποσυνδεδεμένος Tribal

  • **
  • 241
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά NATURA by HEXOCELL (εντυπώσεις)
« Απάντηση #438 στις: Μαΐου 02, 2016, 22:25 »
Που έχει natura στον Πύργο??

Έχει δοκιμάσει κάποιος,κανένα άλλο υγρό της σειράς RY από natuta,να μας πει αν είναι και αυτά ίδια με το Manhattan?  

Αποσυνδεδεμένος Foyle

  • **
  • 178
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά NATURA by HEXOCELL (εντυπώσεις)
« Απάντηση #439 στις: Μαΐου 03, 2016, 12:15 »
Νομίζω πως όλα τα RYx είναι ίδια. Μόνο το RY6 έχει κάτι παραπάνω (μαλτόλη?). Προσωπικά στο RY4 παίρνω κυρίως καραμέλα και λίγη βανίλια, στο RY6 το ακριβώς ανάποδο (βανίλια με λίγη καραμέλα). Επίσης το RY6 έχει γενικά μια πιο "smooth"/"βελούδινη" αίσθηση.

Αποσυνδεδεμένος mpikou

  • *
  • 93
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά NATURA by HEXOCELL (εντυπώσεις)
« Απάντηση #440 στις: Μαΐου 05, 2016, 22:56 »
Για δωρεάν Project Entropy και Baba's Bounty, παρακαλώ διαβάστε εδώ.

Αποσυνδεδεμένος JOHNLFC66

  • *
  • 77
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά NATURA by HEXOCELL (εντυπώσεις)
« Απάντηση #441 στις: Μαΐου 06, 2016, 15:53 »
Που έχει natura στον Πύργο??

Έχει δοκιμάσει κάποιος,κανένα άλλο υγρό της σειράς RY από natuta,να μας πει αν είναι και αυτά ίδια με το Manhattan?  

Sorry.. Τώρα το είδα.  Σου έστειλα pm..

Αποσυνδεδεμένος Natalia

  • *
  • 29
  • Φύλο: Γυναίκα
  • I want it all and I want it delivered!
Απ: Υγρά NATURA by HEXOCELL (εντυπώσεις)
« Απάντηση #442 στις: Μαΐου 08, 2016, 22:52 »
Που έχει natura στον Πύργο??

Έχει δοκιμάσει κάποιος,κανένα άλλο υγρό της σειράς RY από natuta,να μας πει αν είναι και αυτά ίδια με το Manhattan?  

Ένα μαγαζί που δεν ασχολείται κατά κύριο θέμα με η/τ. (Όχι το γνωστό που πήγες μάλλον ). Έχει γυναικεία αξεσουάρ , τσάντες και τα υγρά αυτά. Δεν θυμάμαι το όνομα του καταστήματος, η Ντίνα είναι η κάτοχος και βρίσκεται δίπλα από το μαγαζί με τα χειροποίητα σαπούνια (Στο ψαράδικο του φυντριλή στην ανηφόρα)

Αποσυνδεδεμένος JOHNLFC66

  • *
  • 77
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά NATURA by HEXOCELL (εντυπώσεις)
« Απάντηση #443 στις: Μαΐου 08, 2016, 22:58 »
diamond

Αποσυνδεδεμένος Tribal

  • **
  • 241
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά NATURA by HEXOCELL (εντυπώσεις)
« Απάντηση #444 στις: Μαΐου 09, 2016, 03:09 »
Ευχαριστώ πολύ παιδιά!!  8)

Αποσυνδεδεμένος Ribot

  • *****
  • 4112
  • Φύλο: Άντρας
  • Των γαρ ηλιθίων απείρων γένεθλα
Απ: Υγρά NATURA by HEXOCELL (εντυπώσεις)
« Απάντηση #445 στις: Μαΐου 09, 2016, 12:13 »
Η Ντίνα με τις τσάντες, τις ζώνες, τις καρφίτσες και άλλα αξεσουάρ, πουλάει και υγρά αναπλήρωσης? :o :o
Τι άλλες συγκινήσεις έχει να μας προσφέρει αυτή η natura τελικά? :eyesplash:

Αποσυνδεδεμένος Tem

  • *****
  • 9595
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά NATURA by HEXOCELL (εντυπώσεις)
« Απάντηση #446 στις: Μαΐου 09, 2016, 12:20 »
Δεν αποτελεί όμως αποκλειστικό προνόμιο της natura. Ειδικά παλαιότερα ήταν συνηθισμένο φαινόμενο.

Αποσυνδεδεμένος Ribot

  • *****
  • 4112
  • Φύλο: Άντρας
  • Των γαρ ηλιθίων απείρων γένεθλα
Απ: Υγρά NATURA by HEXOCELL (εντυπώσεις)
« Απάντηση #447 στις: Μαΐου 09, 2016, 12:37 »
Τι να πω βρε Tem, παλιότερα ήταν παλιότερα και σήμερα είναι σήμερα, μέχρι και το vir διαβάζω ότι κυκλοφόρησε!
Τέλος πάντων, αυτό που ξέρω εγώ, είναι ότι πήρα 2 μπουκαλάκια Irish Dream των 30ml, 0mg και 9mg για να βγάλω 60ml 4,5mg. Το υγρό το είχα δοκιμάσει από αυτά της προσφοράς στο φόρουμ και μου άρεσε πολύ.
Έκανα την ανάμιξη λοιπόν, γεμίζω ατμοποιητή, ατμίζω και αηδίασα. Εντελώς αλλοιωμένη γεύση και καμιά σχέση με αυτό που είχα δοκιμάσει. Να το αφήσω μερικές μέρες σκέφτηκα και χτες, μετά από 15 μέρες σχεδόν, ξαναδοκίμασα σε δύο ατμοποιητές. Τα ίδια χάλια.
Τα υγρά τα αγόρασα από κατάστημα που μου υπέδειξε ο εκπρόσωπος της εταιρείας στο φόρουμ, τα πλήρωσα 16€ με απόδειξη και σήμερα τα έχυσα στον νεροχύτη :wall:
Η συγκεκριμένη εταιρεία για μένα διαγράφηκε οριστικά!

Αποσυνδεδεμένος yian

  • **
  • 498
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά NATURA by HEXOCELL (εντυπώσεις)
« Απάντηση #448 στις: Μαΐου 09, 2016, 14:08 »
Πάντως το manhattan και το maxxboro σε DIY είναι ακριβώς ίδια με αυτά τις προσφοράς :thumpup:
Θα δοκιμάσω κάποια στιγμή και το project entropy που το περιμένω στη γωνία να βγει σε DIY.

Αποσυνδεδεμένος Natalia

  • *
  • 29
  • Φύλο: Γυναίκα
  • I want it all and I want it delivered!
Απ: Υγρά NATURA by HEXOCELL (εντυπώσεις)
« Απάντηση #449 στις: Μαΐου 09, 2016, 16:50 »
Η Ντίνα με τις τσάντες, τις ζώνες, τις καρφίτσες και άλλα αξεσουάρ, πουλάει και υγρά αναπλήρωσης? :o :o
Τι άλλες συγκινήσεις έχει να μας προσφέρει αυτή η natura τελικά? :eyesplash:

Ναι αυτή η Ντίνα φίλτατε συμφορουμίτη κι αύριο ίσως αυτή η Ντίνα να είναι το δεύτερο κατάστημα στον Πύργο που θα προωθεί το ηλεκτρονικό τσιγάρο. Και μπορεί να το κάνει αποκλειστικά. Γιατί με 30.000 κόσμο ο Πύργος έχει μόνο ένα κατάστημα με η/τ, έχει αυτά που έχει, αρνείται να βάλει όμως τα συγκεκριμένα υγρά για τους δικούς του λόγους και οφείλω να το σεβαστώ. Ακόμα κι αν διαφωνώ. 
Η Νατούρα θέλει να προωθήσει τα προϊόντα της και η Ντίνα πασχίζει να κρατήσει ένα μαγαζί εν καιρώ οικονομικού ''πολέμου''. Κι ήταν η επιμονή της να δοκιμάσω τα συγκεκριμένα  υγρά και η επιμονή ενός φίλου ατμιστή κι ήταν και η δελεαστική τιμή των 5 ευρώ που με έπεισαν και βρήκα κάποιες γεύσεις από αυτά που μου κάνουν και συνεχίζω το άτμισμα. Σέβομαι ότι δεν σου αρέσουν. Εγώ έτσι γνώρισα την εν λόγω εταιρία όμως. 
Γιαυτό και μόνο σεβασμό μου προκαλεί ο αγώνας και των δύο. 

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
DIY υγρό μέντας αλλά πολύ παγωμένο [Αρώματα] 2 272 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 17, 2024, 10:38
από Geraki
Lost Vape Thelema Nexus [AIO (Όλα σε ένα)] 0 216 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 18:10
από zamploutos
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 186 21315 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 13:11
από georgeboy
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1814 282353 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 14, 2024, 14:12
από Ηρακλης
Ερωτήσεις - απορίες για clearomizers Ατμοποιητές "εμπορίου" 1397 208153 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 22:52
από Xxristos
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 234 66762 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 17:26
από axilleaspro
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1462 175122 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 15:31
από Olga68
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2111 313510 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 15:05
από ThioVag
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 26 14794 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 18:21
από Sergios
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 980 125228 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 12:15
από Chris66
HCIGAR VT 75 Nano (DNA 75) [Ηλεκτρονικά mods] 1127 93860 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 09, 2024, 03:53
από Tem
Αλλοίωση γεύσης υγρού Shake and Vape 3 4436 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 07, 2024, 13:07
από Aoratix