vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

Twitter

ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΝΕΩΝ ΜΕΛΩΝ

Αποσυνδεδεμένος mouko

  • ***
  • 514
  • Φύλο: Γυναίκα
  • σήματα... ατμού!!!
Απ: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΝΕΩΝ ΜΕΛΩΝ
« Απάντηση #930 στις: Μαρτίου 09, 2012, 23:45 »
μπορεί να είναι διαφορετικά αλλα ούτε κάποιο μικρό σεμινάριο να μάθουν τα βασικα κ να μην λένε διαφορα στον κάθενα...
είναι franshise τα μαγαζιά.. δεν είναι υποχρεωμένοι να κάνουν σεμινάρια...
πχ: everest... πες μου ένα everest που κάνει τον ίδιο καφέ με κάποιο άλλο.. προσωπικά δεν έχω πετύχει κανένα.. (μπορεί και να υπάρχουν βέβαια..) και αυτό γιατί το αφεντικό απλώς προσλαμβάνει κόσμο που απλώς μπορεί να φτιάξει καφέ..
starburks... πόσες φορές έχεις πιει διαφορετικό καφέ??εγώ ποτέ!!! σε όσα έχω πάει.. και αυτό γιατί είναι αλυσίδα και ο κάθε υπάλληλος περνάει ένα μήνα εκπαίδευσης για να μάθει να φτιάχνει τα ροφήματα της εταιρείας...

επομένως, όσο δεν είναι αλυσίδα καταστημάτων μην περιμένεις να δεις προκοπή.. ο καθένας με το μακρύ του και το κοντό του!!! δυστυχώς...

Αποσυνδεδεμένος kallitexnis

  • *
  • 333
  • Φύλο: Άντρας
  • Όλα στη ζωή είναι θέμα Χημείας...
    • Atmos Lab Official Website
Απ: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΝΕΩΝ ΜΕΛΩΝ
« Απάντηση #931 στις: Μαρτίου 09, 2012, 23:45 »
εεε σταματάει να δουλεύει μήπως; ;)

Αν έχει σύστημα, πριν τελειώσει σου αναβοσβήνει καμιά 10ριά φορές την ώρα που την κοιτάς μήπως έπαθε κάτι, καθώς ρουφάς και ατμός δεν βγαίνει.
Αν δεν έχει φλασοσύστημα, πολύ απλά δεν παίζει.
Αν την συνδέσεις στο φορτιστή και δεν ανάψει το κόκκινο, βγήκε οφ.
Αν τώρα τη συνδέεις, αναβοσβήνει το φωτάκι στη μπαταρία και δεν φορτίζει (πράσινος ο φορτιστής), τη βγάζεις μετά από ώρα και απλά αναβοσβήνει όταν συνδέεις τον ατμοποιητή ενώ όταν πας να ατμίσεις δε γίνεται τίποτα, τότε έχει βραχυκυκλώσει.

Αποσυνδεδεμένος spithas

  • **
  • 181
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΝΕΩΝ ΜΕΛΩΝ
« Απάντηση #932 στις: Μαρτίου 09, 2012, 23:51 »
καλησπερα σας...χτες αγορασα το ovale ego -T και σημερα μου καηκε ο ατμοποιητης...πηγα σε ενα καταστημα οβαλε και μου ειπαν οτι καηκε γιατι ισως εμεινε απο μπαταρια και ειχε λιγο ρευμα μεσα και τον εκαψε...η αληθεεια ειναι πως οταν το αγορασα χτες δεν το φορτισα καθολου και αρχισα να το χρησιμοποιω με το ρευμα που εχει οταν το αγοραζεις για πρωτη φορα μεσα η μπαταρια....ισχυει αυτο που μου ειπανε? καθε ποτε το φορτιζουμε ρε παιδια? δεν αναβοσβησε το λαμπακι οταν εμενε απο μπαταρια οπως μου ειπανε για να το φορτισω μην την πατησω και το εκαψα δυστυχος.. ...η μηπος επρεπε να γινει πρωτα η αρχικη φορτιση για να σου δειχνει, μετα το λαμπακι οτι αποφορτιστικε? καταρχην πως αναβοσβηνει το λαμπακι συνεχεια οπως τα κινητα οταν μενουν απο μπαταρια?
ο ατμοποιητης δεν καιγετε απο χαμηλη ταση.αυτα που σου ειπαν ειναι βλακειες.η δεν ξερουν τι λενε η στο ειπαν για να μην στον αλλαξουν.αν ειναι οπως τα λενε τοτε καθε φορα που αδειαζει η μπαταρια θα θελεις και αλλο ατμοποιητη;απλα δεν γινεται

Αποσυνδεδεμένος XristosK

  • ***
  • 899
  • Φύλο: Άντρας
  • Γειά σου ρε Gojira, με τις τζούρες σου
Απ: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΝΕΩΝ ΜΕΛΩΝ
« Απάντηση #933 στις: Μαρτίου 09, 2012, 23:57 »
Eδω και 20 μέρες που ατμίζω εχω δοκιμάσει το golden margy στα 12mg,το valuto στα 12mg,και το Usa mix στα 11mg.Εχω την αίσθηση οτι το τελευταίο δεν μου αρκεί με αποτέλεσμα να ατμίζω περισσότερο σε σχέση μα τα 2 πρώτα.Μη φανταστείτε καμιά τρελλή διαφορά,αλλά σίγουρα υπάρχει.Αν δοκίμαζα να το πω σε ποσοστά θα έλεγα 20% παραπάνω περίπου
Να φταίει η διαφορά του 1mg μου ακούγεται χλωμό...τι άλλο μπορεί να είναι;
Πολύ πθανόν το συγκεκριμένο άρωμα να μειώνει το χτύπημα στον λαιμό και γι' αυτό να θέλεις περισσότερο. Για μένα, δεν παίζει τόσο το ποσοστό νικοτίνης, όσο το κάψιμο στον λαιμό.

Απ: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΝΕΩΝ ΜΕΛΩΝ
« Απάντηση #934 στις: Μαρτίου 10, 2012, 00:31 »
παντος απο οτι καταλαβα αν εχει ελαχιστο ρευμα δεν χαλαει ωπος μου ειπανε? οποτε να το φορτιζω οταν αναβει το λαμπακι αφοβα ετσι? ευχαριστω ολους εσας που με κατατοπισατε......ααα και δεν λεω ψεματα (Lady P) δεν εχω λογω.καινουργιος ειμαι στο ηλεκτρονικο και ρωταω να μαθω  :nope:

Αποσυνδεδεμένος LadyP

  • *
  • 64
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Πες μου τι ατμιζεις να σου πω ποιος εισαι.
Απ: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΝΕΩΝ ΜΕΛΩΝ
« Απάντηση #935 στις: Μαρτίου 10, 2012, 00:34 »
ναι βρε φυσικα και σε πιστεψα γενικα μιλησα και οχι συγκεκριμενα!  :) και εγω καινουρια ειμαι και ρωταω συνεχεια! μονο ετσι θα μαθεις και μακαρι να σου αρεσει το η.τ. και να μην ξαναγυρισεις στο κ.τ

Απ: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΝΕΩΝ ΜΕΛΩΝ
« Απάντηση #936 στις: Μαρτίου 10, 2012, 00:52 »
ευχαριστω γλυκα μου και εσυ το ιδιο να κανεις..... :-*

Αποσυνδεδεμένος tyxaios13

  • **
  • 178
  • Φύλο: Άντρας
  • BB+PVC+SUV+MP3
Απ: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΝΕΩΝ ΜΕΛΩΝ
« Απάντηση #937 στις: Μαρτίου 10, 2012, 02:15 »
 :_love_heart: :_love_heart: :_love_heart: :love_hearts: :thumbup_move_2:

Αποσυνδεδεμένος Gsouri

  • *
  • 29
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΝΕΩΝ ΜΕΛΩΝ
« Απάντηση #938 στις: Μαρτίου 10, 2012, 13:15 »
Έχτες αγορασα έναν ego t απο κατάστημα natura. Ρε παιδιά υπάρχει τρόπος να φύγει αυτή η πλαστικιλα που βγάζει;;;

Αποσυνδεδεμένος LadyP

  • *
  • 64
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Πες μου τι ατμιζεις να σου πω ποιος εισαι.
Απ: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΝΕΩΝ ΜΕΛΩΝ
« Απάντηση #939 στις: Μαρτίου 10, 2012, 13:26 »
Εγω απο το πακέτο με τα 2που πήρα του ενός δεν έφυγε ποτε η πλαστικούρα ενω ο άλλος ήταν μια χαρα!σταξε 2σταγονες απο το υγρό που άτμοζεισ στον ατμο.

Αποσυνδεδεμένος tasosvaps

  • **
  • 240
  • Φύλο: Άντρας
  • ntoumanii
Απ: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΝΕΩΝ ΜΕΛΩΝ
« Απάντηση #940 στις: Μαρτίου 10, 2012, 13:27 »
μου ειχε τυχει και εμενα και αλαξα τα τανκακια με σιλικωνησ

Αποσυνδεδεμένος Gsouri

  • *
  • 29
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΝΕΩΝ ΜΕΛΩΝ
« Απάντηση #941 στις: Μαρτίου 10, 2012, 13:39 »
Εσταξα μέσα υγρό γιατι το σκέφτηκα ότι μπορεί να μην επαρκεί η τροφοδοσία. Αλλα δεν είναι πλαστικιλα απο Καμενο. Είναι σαν να έχω βάλει το υγρο με Αρωμα πλαστικού. Μπορεί να φταινε τα ΤΑΝΚ.

Αποσυνδεδεμένος alexmach

  • *****
  • 2936
  • Φύλο: Άντρας
  • Dulcius Ex Asperis
Απ: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΝΕΩΝ ΜΕΛΩΝ
« Απάντηση #942 στις: Μαρτίου 10, 2012, 14:07 »
Τα τάνκ βγάζουν μια κάποια πλαστικίλα στην αρχή! η μεχρι αυριο θα εχει φύγει, ή καπου ακουσα για ελαφρύ βρασιμο σε γάλα, αλλα δεν θυμαμαι λεπτομερειες!
Η και βυθισμα σκέτο σε γάλα. Ασε κανα δυο τανκ σε λιγο γαλα μεχρι αυριο!

Αποσυνδεδεμένος Gsouri

  • *
  • 29
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΝΕΩΝ ΜΕΛΩΝ
« Απάντηση #943 στις: Μαρτίου 10, 2012, 14:15 »
ΑΝΤΕ να το εξηγήσω αυτο στην γυναίκα μου.

Αποσυνδεδεμένος Makis S

  • **
  • 196
  • Φύλο: Άντρας
  • provari mini + trap tank
Απ: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΝΕΩΝ ΜΕΛΩΝ
« Απάντηση #944 στις: Μαρτίου 10, 2012, 14:18 »
Δεν είναι ανάγκη να τα εξηγούμε όλα... :)) :)) :))

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
DIY υγρό μέντας αλλά πολύ παγωμένο [Αρώματα] 2 92 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 10:38
από Geraki
Lost Vape Thelema Nexus [AIO (Όλα σε ένα)] 0 110 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 18:10
από zamploutos
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 186 20496 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 13:11
από georgeboy
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1814 280544 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 14, 2024, 14:12
από Ηρακλης
Ερωτήσεις - απορίες για clearomizers Ατμοποιητές "εμπορίου" 1397 207826 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 22:52
από Xxristos
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 234 65400 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 17:26
από axilleaspro
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1462 173907 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 15:31
από Olga68
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2111 312540 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 15:05
από ThioVag
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 26 13731 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 18:21
από Sergios
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 980 124577 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 12:15
από Chris66
HCIGAR VT 75 Nano (DNA 75) [Ηλεκτρονικά mods] 1127 93457 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 09, 2024, 03:53
από Tem
Αλλοίωση γεύσης υγρού Shake and Vape 3 4139 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 07, 2024, 13:07
από Aoratix