vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

541 επισκέπτες, 1 χρήστης
Jorge

Twitter

DVARW MTL RTA Clone

Αποσυνδεδεμένος ΜΑΚΕΔΟΝΑΣ

  • **
  • 235
  • Φύλο: Άντρας
Απ: DVARW MTL RTA Clone
« Απάντηση #75 στις: Ιανουαρίου 02, 2019, 22:31 »
στο βίντεο του φίλου η καμπάνα έμεινε πάνω στο τανκ λογικά έτσι παίρνει 6  .

ωραίο το βιντεακι μπράβο στο παλικάρι . :thumpup:

2 ερωτήσεις να κάνω και εγώ . έχει γεύση ? .  έχει χτύπημα ? η μονό εγώ τα πιάνω . θα ήθελα και την δική του άποψη

Αποσυνδεδεμένος kotsos75

  • *****
  • 3454
  • Φύλο: Άντρας
  • φυσα ρουφα τραβα τονε
Απ: DVARW MTL RTA Clone
« Απάντηση #76 στις: Ιανουαρίου 02, 2019, 22:55 »
βγαίνει η καμπάνα από εκείνο το κομμάτι?  :confused1:
νόμιζα πως είναι ενιαίο κομμάτι
πανάθεμα με το παίζω και reviewer  :lotpot:

ατμίζω πλέον μονο άτονα υγρά με 1-2% άρωμα και έτσι δεν θα μιλήσω για γεύση
χτύπημα έχει κανονικό
δηλαδή δεν είδα διαφορα σε σχέση με τον skyline 
ίσος είναι λίγο πιο δυνατό το χτύπημα στον dvarw

Αποσυνδεδεμένος ΜΑΚΕΔΟΝΑΣ

  • **
  • 235
  • Φύλο: Άντρας
Απ: DVARW MTL RTA Clone
« Απάντηση #77 στις: Ιανουαρίου 02, 2019, 23:16 »
μια χαρά τα πήγες με την παρουσίαση και ευχαριστούμε . :yes:

όσο γεια την καμπάνα εγώ την δουλεύω πάντα έτσι όπως εσύ στο βίντεο . και περισσότερο παίρνει και ελέγχο σε κάθε γέμισμα την κατάσταση στο βαμβάκι .

Αποσυνδεδεμένος kotsos75

  • *****
  • 3454
  • Φύλο: Άντρας
  • φυσα ρουφα τραβα τονε
Απ: DVARW MTL RTA Clone
« Απάντηση #78 στις: Ιανουαρίου 05, 2019, 11:36 »
Κοίτα να δεις που αυτός ο ατμό ήρθε για να μείνει  :thumpup:
είναι εντελώς απροβλημάτιστος
2 στησίματα και όπως νάνε τα έχω κάνει έως τώρα και δεν κάνει ούτε γκουκ ούτε μουκ
τον γεμίζω μια φορα το πρωί και μου βγάζει άνετα όλη την μέρα
περισσεύει κιόλας δηλαδή
αν έπαιρνε και γυαλί αντί για πλαστικό θα ήτανε τελείως
μήπως ξέρουμε αν υπάρχει πουθενά ελλάδα το ατσάλινο tank?

Αποσυνδεδεμένος annastas

  • ****
  • 1254
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Ο,τι θελω θα κανω....
Απ: DVARW MTL RTA Clone
« Απάντηση #79 στις: Ιανουαρίου 05, 2019, 11:39 »
Κότσο τα ίδια κι εγώ...μόνο το οριγκακι στο δαχτυλίδι του άλλαξα με το γνησιο..αν δεν έχει nexxton μετά του γνήσιου από vapeland... :)

Αποσυνδεδεμένος ΜΑΚΕΔΟΝΑΣ

  • **
  • 235
  • Φύλο: Άντρας
Απ: DVARW MTL RTA Clone
« Απάντηση #80 στις: Ιανουαρίου 06, 2019, 23:11 »
Κοίτα να δεις που αυτός ο ατμό ήρθε για να μείνει  :thumpup:
είναι εντελώς απροβλημάτιστος
2 στησίματα και όπως νάνε τα έχω κάνει έως τώρα και δεν κάνει ούτε γκουκ ούτε μουκ
τον γεμίζω μια φορα το πρωί και μου βγάζει άνετα όλη την μέρα
περισσεύει κιόλας δηλαδή
αν έπαιρνε και γυαλί αντί για πλαστικό θα ήτανε τελείως
μήπως ξέρουμε αν υπάρχει πουθενά ελλάδα το ατσάλινο tank?
για αυτό προτίμησα την έκδοση με το PEI  το κιτρινάκι δεν παθαίνει τίποτα .
αλλά και πάλι αν θέλεις γυαλί μπορείς να του βάλεις από άλλον ατμοποιητη .
το σημείο που σφίγγει το τανκ έχει αρκετό πάσο ώστε είτε να μεγαλώσει η και να κοντύνει  .
έχω δει να του έχουνε βάλει μπαμπολ , φούσκα , τζαμάκι . :D

Αποσυνδεδεμένος kotsos75

  • *****
  • 3454
  • Φύλο: Άντρας
  • φυσα ρουφα τραβα τονε
Απ: DVARW MTL RTA Clone
« Απάντηση #81 στις: Ιανουαρίου 06, 2019, 23:16 »
το πρόβλημα δεν είναι το ύψος αλλα το πάχος του γυαλιού
έχω γυαλί σε αυτό το μέγεθος αλλα δεν δοκίμασα να το βάλω επειδή φαίνεται αρκετά πιο παχύ από το πλαστικό και δεν νομίζω να μπει
θα το δοκιμάσω όμως στο επόμενο πλύσιμο

Αποσυνδεδεμένος ΜΑΚΕΔΟΝΑΣ

  • **
  • 235
  • Φύλο: Άντρας
Απ: DVARW MTL RTA Clone
« Απάντηση #82 στις: Ιανουαρίου 07, 2019, 00:13 »
έχεις δίκιο είναι η πατούρα και το δύσκολα θα μπει 22αρι  γυαλί αν προλάβω αύριο θα το ψάξω .

Αποσυνδεδεμένος mnrtzs

  • *
  • 72
  • Φύλο: Άντρας
Απ: DVARW MTL RTA Clone
« Απάντηση #83 στις: Ιανουαρίου 09, 2019, 14:20 »
Καλησπέρα κ από μενα. Κατοχος από σήμερα το πρωί του dvarw mtl coppervape. Διαρροές μηδεν με πολύ βιαστικο στησιμο. Τα oring πολύ σφιχτά σε σημειο να μην μπαίνει το drip tip. Σφιχτή τζουρα κ πολύ καλή γεύση. Βέβαια δουλευα με berserker, μεγαλη διαφορά στην γευση. Αν αλλάξω την καμπάνα με την μεγαλύτερη θα δω διαφορά στην γευση; Το έχει δουλέψει κανενας με την πιο μεγαλη καμπανα;

Αποσυνδεδεμένος Κώστας Άλεξ

  • *****
  • 3866
  • Φύλο: Άντρας
  • Προβοκάτορας και ισοβίτης - Watch Out!
Απ: DVARW MTL RTA Clone
« Απάντηση #84 στις: Ιανουαρίου 09, 2019, 14:36 »
Κάνει μεγάλη διαφορά στην τροφοδοσία η οβάλ καμπάνα. Στη γεύση έχει διαφορά λόγω τροφοδοσίας, αλλά και πάλι με φλατ θάλαμο ατμοποιητης μην περιμένεις ξαφνικά να γίνει τέρας γεύσεως. 

Αποσυνδεδεμένος mnrtzs

  • *
  • 72
  • Φύλο: Άντρας
Απ: DVARW MTL RTA Clone
« Απάντηση #85 στις: Ιανουαρίου 09, 2019, 18:20 »
Οκ σ ευχαριστώ για την απάντηση, θα το δοκιμάσω 

Αποσυνδεδεμένος ΜΑΚΕΔΟΝΑΣ

  • **
  • 235
  • Φύλο: Άντρας
Απ: DVARW MTL RTA Clone
« Απάντηση #86 στις: Ιανουαρίου 12, 2019, 20:48 »
Καλησπέρα κ από μενα. Κατοχος από σήμερα το πρωί του dvarw mtl coppervape. Διαρροές μηδεν με πολύ βιαστικο στησιμο. Τα oring πολύ σφιχτά σε σημειο να μην μπαίνει το drip tip. Σφιχτή τζουρα κ πολύ καλή γεύση. Βέβαια δουλευα με berserker, μεγαλη διαφορά στην γευση. Αν αλλάξω την καμπάνα με την μεγαλύτερη θα δω διαφορά στην γευση; Το έχει δουλέψει κανενας με την πιο μεγαλη καμπανα;
 φίλε μου δεν χρειάζεσαι σε mtl κατάσταση να βάλεις την οβάλ καμπάνα , εκτός αν το άλλαξες πινάκι και τον έκανες αεράτο .
βάλτου ενα 28αρι n80 σε 2αρι πυρήνα 5 σπείρες ανοιχτές , τέρμα χαμηλά και τα βαμβάκια του κόψτε σύριζα με την καμπάνα  . αφρατεμα λιγο και κατέβασε τα βαμβάκια χωρίς να τα πίεσης καθόλου ιδιαίτερα στο σημείο πίσω από της τρύπες .

Αποσυνδεδεμένος annastas

  • ****
  • 1254
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Ο,τι θελω θα κανω....
Απ: DVARW MTL RTA Clone
« Απάντηση #87 στις: Ιανουαρίου 30, 2019, 11:01 »
Και μετά από 15 μέρες περίπου θα πάει στην "ελιά" ...στήνεις όλα οκ..αν τον αφήσεις σε "απραξία" κάνα τρίωρο το ντεκ γίνεται πισίνα και τα παίρνεις στο χέρι όλα...τον σεταρα 5 φορές...άλλαξα βαμβάκι (prime,gods,candy),άλλαξα ο,τι οριγκ υπήρχε με γνήσιο,δοκίμασα με το δικό του tank μήπως έφταιγε το steam ,έσπασα το δικό του τανκ από τα νεύρα μου ....κρίμα γιατί η τζούρα του ήταν φοβερή...να ζήσω να τον θυμάμαι...

Αποσυνδεδεμένος Buliwyf

  • *****
  • 1931
  • Φύλο: Άντρας
  • ιέεεεεεεεεπ!!!! αστ ναγκλίτσα κατ ρε!!!
Απ: DVARW MTL RTA Clone
« Απάντηση #88 στις: Ιανουαρίου 30, 2019, 11:36 »
Ρε συ, ξέχνα την ελιά και πέτα τον στο Λία!!!!  ;D ;D
« Τελευταία τροποποίηση: Ιανουαρίου 31, 2019, 15:04 από Buliwyf »

Αποσυνδεδεμένος ΜΑΚΕΔΟΝΑΣ

  • **
  • 235
  • Φύλο: Άντρας
Απ: DVARW MTL RTA Clone
« Απάντηση #89 στις: Φεβρουαρίου 06, 2019, 01:53 »
Και μετά από 15 μέρες περίπου θα πάει στην "ελιά" ...στήνεις όλα οκ..αν τον αφήσεις σε "απραξία" κάνα τρίωρο το ντεκ γίνεται πισίνα και τα παίρνεις στο χέρι όλα...τον σεταρα 5 φορές...άλλαξα βαμβάκι (prime,gods,candy),άλλαξα ο,τι οριγκ υπήρχε με γνήσιο,δοκίμασα με το δικό του tank μήπως έφταιγε το steam ,έσπασα το δικό του τανκ από τα νεύρα μου ....κρίμα γιατί η τζούρα του ήταν φοβερή...να ζήσω να τον θυμάμαι...
το τέλος του κόσμου μπορεί να ερθη  ο dvarw να κάνει διαροει  δεν υπάρχει .  3s dvarw  έχω πότε μα πότε δεν
δάκρυσαν . μήπως έπεσες σε ελαττωματικο κομμάτι  , το τανκ περνει αερα .
πάντως αν τον έχεις για πέταμα  στείλε μου πμ , ΤΟ ΘΕΛΩ :hehe: :hehe: :hehe:


 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
VOOPOO Doric Galaxy Pod kit [AIO (Όλα σε ένα)] 7 291 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 20:07
από Aoratix
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 126 34537 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 15:45
από Haruspex
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2707 556946 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 11:43
από Tem
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1689 181581 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 06:50
από Tem
Σωστό μαγνητικό καλώδιο usb, πως να μην χαλάσετε ποτέ την θύρα φόρτισης του mod Μπαταρίες, USB pass-through και φορτιστές 0 113 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 00:54
από ipomonias
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 21 8821 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 29, 2024, 17:49
από KORG N364
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4914 538190 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 15:18
από kkoumas
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 229 60445 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 13:39
από Chris66
La Tabaccheria (Αρώματα Εκχυλίσματος Καπνού - ΝΕΤ) [Αρώματα] 3047 238699 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:41
από Milarepa
Υγρα νετ απο παλιά! ΥΓΡΑ (γενικά) 2 1509 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:13
από tsep12
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 185 16702 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 20, 2024, 20:16
από e-akapnos
Υγρά Αναπλήρωσης Dinner Lady Έτοιμα υγρά 1239 139208 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 12:53
από Apostolosz