vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

282 επισκέπτες, 5 χρήστες
mathimatikos1966, manoslykos, treloneritis, Jorge, lagoudakis

Twitter

The Vape Laboratory - Mix Shots by Lamda

Απ: The Vape Laboratory - Mix Shots by Lamda
« Απάντηση #150 στις: Ιουλίου 25, 2017, 09:10 »
Προσωπικα γεμιζω μεχρι τα 3/4, ανακατευω για δυο μερες, γεμιζω μεχρι πανω, ανακατευω αλλες δυο και μετα ατμιζω. Κομπλέ 

Αποσυνδεδεμένος jimmy08

  • **
  • 174
  • Φύλο: Άντρας
Απ: The Vape Laboratory - Mix Shots by Lamda
« Απάντηση #151 στις: Ιουλίου 25, 2017, 10:56 »
Και γω σήμερα παρά το ότι πρέπει να έχω απόθεμα για κανένα χρόνο, θα τα αγοράσω για δοκιμή.

Οι προσδοκίες μου και για τα δύο υγρά είναι υψηλές.

Είδωμεν...

Απ: The Vape Laboratory - Mix Shots by Lamda
« Απάντηση #152 στις: Ιουλίου 25, 2017, 11:13 »
jimmy08: το shisha να το πάρεις όπως και δήποτε. το latte κι αυτό πολύ καλό, αν σ' αρέσει ο καφές. το fidel δεν μου έκατσε- πολύ μυρωδάτο για καπνικό κατά τη γνώμη μου

τα άλλα δύο δεν τα έχω δοκιμάσει ακόμα. αλλά θα τα πάρω σίγουρα

Αποσυνδεδεμένος jimmy08

  • **
  • 174
  • Φύλο: Άντρας
Απ: The Vape Laboratory - Mix Shots by Lamda
« Απάντηση #153 στις: Ιουλίου 25, 2017, 11:22 »
Για τα δύο καινούργια πήγαινα αλλά αφού ακούω τόσους διθυράμβους, θα δοκιμάσω και το shisha.

Δε βαριέσαι, χαμένο δε θα πάει  ;D

Αποσυνδεδεμένος pugsang

  • *****
  • 1972
  • Φύλο: Άντρας
  • Riding the line between hobby and mental illness
Απ: The Vape Laboratory - Mix Shots by Lamda
« Απάντηση #154 στις: Ιουλίου 25, 2017, 13:48 »
Μολις παρέλαβα τα 2 καινούρια και τα ετοίμασα. Κλασικά έσταξα λίγο στον Apollo έτσι για το καλό. Σε shake n vape φάση λοιπον εχουμε τα εξής:

Το Lemon Bunz είναι ΝΑΝΟΥ donuts λεμονι. Παίζει να είναι το πρωτο υγρό που λεει donuts και να είναι donuts οπως μυρίζει έξω από τα ΝΑΝΟΥ και το γευεσαι οταν το δαγκώνεις. Το λεμονι είναι κρέμα απαλή και θεσπέσια. Αν αυτό το υγρό δεν κάνει το hype του Lemon Tart θα σταματήσω το ατμισμα. Κοινώς την κάτσαμε τη βάρκα και Long Live Lamda. Για τον δημιουργό της συνταγής απλά θα πω:

"Ποιος είσαι παιχταρά μου? Εγώ είσαι?"



Το Strawmurder μοιάζει με αρκετά με το Crema De Fresca της Abuelos πος το παρόν. Το υγρό αυτό το λατρευω γιατί δεν είναι όπως το Unicorn Milk το οποίο με αηδιάζει. Ισως να ήθελα λίγο μπισκότο ακόμα. Θα δείξει μετά το steeping. Το άρωμά του πάντως βγάζει κατι σαν καμμένη καραμελα φραόυλα και κατ επέκταση έχει WAF>9 :))

Νεες εντυπώσεις σε μια βδομάδα, όπως λεει και ο κατασκευαστής.

Προς το παρόν τα θεωρώ καλύτερα από τα 3 πρώτα της σειράς. Μπραβο στη λ για την κίνηση και στους δημιουργός για την έμπνευση.
« Τελευταία τροποποίηση: Ιουλίου 25, 2017, 14:14 από pugsang »

Αποσυνδεδεμένος jimmy08

  • **
  • 174
  • Φύλο: Άντρας
Απ: The Vape Laboratory - Mix Shots by Lamda
« Απάντηση #155 στις: Ιουλίου 25, 2017, 13:57 »
Έλεγα να περιμένω λίγες μέρες να δέσουν, αλλά θα υποκύψω μετά τις προτροπές σου..

Απ: The Vape Laboratory - Mix Shots by Lamda
« Απάντηση #156 στις: Ιουλίου 25, 2017, 14:21 »
@pugsang έτσι μου ρχεται να ρουφήξω όλο το shisha που μου έχει απομείνει και να πάω να πάρω τα 2 καινούρια για να μην το θεωρήσω υπερβολή ΡΕ

Αποσυνδεδεμένος demisgr

  • *
  • 13
  • Φύλο: Άντρας
Απ: The Vape Laboratory - Mix Shots by Lamda
« Απάντηση #157 στις: Ιουλίου 25, 2017, 14:37 »
Δεν είπα ότι υπάρχει πρόβλημα απλώς με παραξενεύει που η lamda χρησιμοποίησε συνταγές όχι δικές της
Ελπίζω να έγιναν οι κατάλληλες δοκιμές και διορθώσεις, αν χρειάστηκαν, από την μεριά της

Και επίσης η περιγραφή που παρέθεσε ο φίλος demisgr Είναι λίγο υπερβολική και αστεία θα έλεγα

Φίλε Superuser, δεν πιστεύω ότι η δημοσίευσή μου είναι αστεία, αλλά επειδή έκρινες την δημοσίευσή μου, διάβασε πιο πάνω τα σχόλια της δοκιμής του φίλου pugsang στα 2 αρώματα. Τα σχόλιά του σφραγίζουν τα όσα ανέφερα και για σένα αστεία.

Με  στεναχωρεί το γεγονός όταν ένα μέλος θέλει να μοιραστεί κάτι σε μια κοινότητα- ομάδα, πάντα θα υπάρχει ένας κριτής στα λεγόμενά του.
« Τελευταία τροποποίηση: Ιουλίου 25, 2017, 14:51 από demisgr »

Συνδεδεμένος lagoudakis

  • *****
  • 2374
  • Φύλο: Άντρας
  • ρουφαμε και τα λεμε...Γιαννης ο κλαρινογαμπρος
Απ: The Vape Laboratory - Mix Shots by Lamda
« Απάντηση #158 στις: Ιουλίου 25, 2017, 14:40 »
Μολις παρέλαβα τα 2 καινούρια και τα ετοίμασα. Κλασικά έσταξα λίγο στον Apollo έτσι για το καλό. Σε shake n vape φάση λοιπον εχουμε τα εξής:

Το Lemon Bunz είναι ΝΑΝΟΥ donuts λεμονι. Παίζει να είναι το πρωτο υγρό που λεει donuts και να είναι donuts οπως μυρίζει έξω από τα ΝΑΝΟΥ και το γευεσαι οταν το δαγκώνεις. Το λεμονι είναι κρέμα απαλή και θεσπέσια. Αν αυτό το υγρό δεν κάνει το hype του Lemon Tart θα σταματήσω το ατμισμα. Κοινώς την κάτσαμε τη βάρκα και Long Live Lamda. Για τον δημιουργό της συνταγής απλά θα πω:

"Ποιος είσαι παιχταρά μου? Εγώ είσαι?"

(Image removed from quote.)

Το Strawmurder μοιάζει με αρκετά με το Crema De Fresca της Abuelos πος το παρόν. Το υγρό αυτό το λατρευω γιατί δεν είναι όπως το Unicorn Milk το οποίο με αηδιάζει. Ισως να ήθελα λίγο μπισκότο ακόμα. Θα δείξει μετά το steeping. Το άρωμά του πάντως βγάζει κατι σαν καμμένη καραμελα φραόυλα και κατ επέκταση έχει WAF>9 :))

Νεες εντυπώσεις σε μια βδομάδα, όπως λεει και ο κατασκευαστής.

Προς το παρόν τα θεωρώ καλύτερα από τα 3 πρώτα της σειράς. Μπραβο στη λ για την κίνηση και στους δημιουργός για την έμπνευση.
με εφτιαξες ασχημα ρε αληταρα τωρα!!!!!!!

Αποσυνδεδεμένος jimmy08

  • **
  • 174
  • Φύλο: Άντρας
Απ: The Vape Laboratory - Mix Shots by Lamda
« Απάντηση #159 στις: Ιουλίου 25, 2017, 14:44 »
Όλους μας έφτιαξε  :laugh1:

Απ: The Vape Laboratory - Mix Shots by Lamda
« Απάντηση #160 στις: Ιουλίου 25, 2017, 14:46 »
Είμαι έτοιμος να κάνω κοπάνα απ' το γραφείο να παώ σε ένα atmosfaira ΜΕ ΤΟΝ ΑΛΗΤΗ ΜΕΣΗΜΕΡΙΑΤΙΚΑ

Αποσυνδεδεμένος pugsang

  • *****
  • 1972
  • Φύλο: Άντρας
  • Riding the line between hobby and mental illness
Απ: The Vape Laboratory - Mix Shots by Lamda
« Απάντηση #161 στις: Ιουλίου 25, 2017, 14:52 »
Τα λιγουρευεστε;  :)) :))



Sent from my A0001 using Tapatalk


Αποσυνδεδεμένος jimmy08

  • **
  • 174
  • Φύλο: Άντρας
Απ: The Vape Laboratory - Mix Shots by Lamda
« Απάντηση #162 στις: Ιουλίου 25, 2017, 14:56 »
Σας παρακαλώ κύριε, τι τρόποι είναι αυτοί;  :laugh1:

@arathorngr Φύγαμε! Σε ποια ατμόσφαιρα να δώσουμε ραντεβού;

Αποσυνδεδεμένος Superuser

  • **
  • 397
  • Φύλο: Άντρας
Απ: The Vape Laboratory - Mix Shots by Lamda
« Απάντηση #163 στις: Ιουλίου 25, 2017, 15:06 »
Φίλε Superuser, δεν πιστεύω ότι η δημοσίευσή μου είναι αστεία, αλλά επειδή έκρινες την δημοσίευσή μου, διάβασε πιο πάνω τα σχόλια της δοκιμής του φίλου pugsang στα 2 αρώματα. Τα σχόλιά του σφραγίζουν τα όσα ανέφερα και για σένα αστεία.

Με  στεναχωρεί το γεγονός όταν ένα μέλος θέλει να μοιραστεί κάτι σε μια κοινότητα- ομάδα, πάντα θα υπάρχει ένας κριτής στα λεγόμενά του.
Απλώς είπα ΓΙΑ ΜΕΝΑ η κριτική του τρίτου που παρέθεσες μου φάνηκε υπερβολική και αστεία
Και συγκεκριμένα:

"...κατάφερε να τοποθετήσει τη γέμιση μέσα στο doughnut και όχι σαν γλάσσο είναι αξιοθαύμαστο..."

Πχ
Θα μπορούσε να πει ότι η κρέμα δεν Είναι έντονη και δεν καλύπτει την γεύση του ντονατ

Ο φιλος pugsang έκανε μια κριτική προσγειωμένη χωρίς σάλτσες και υπερβολές

Φιλικά πάντα




Αποσυνδεδεμένος pugsang

  • *****
  • 1972
  • Φύλο: Άντρας
  • Riding the line between hobby and mental illness
Απ: The Vape Laboratory - Mix Shots by Lamda
« Απάντηση #164 στις: Ιουλίου 25, 2017, 15:14 »
Εχεις δικιο οτι δεν έβαλα σάλτσες, αλλά εγώ δεν θέλω να πουλήσω. :)) :))

Και για να είμαστε δίκαιοι. Ναι είναι κάπως υπερβολική η περιγραφή (την οποια bythe way αλλαξαν στο site τους), αλλά από την αλλη είναι από τις λίγες φορές που είναι κοντά στη πραγματικότητα - πράγμα σπάνιο στα υγρά και αρωματα.

Eγώ φυσικά από την περιγραφή διάβασα:

Μπλα μπλα μπλα donut μπλα μπλα μπλα μπλα λεμόνι μπλα μπλα μπλα

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1810 278564 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 21:25
από antiklitos140
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 26 12860 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 18:21
από Sergios
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 980 123743 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 12:15
από Chris66
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 233 63941 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 10, 2024, 14:19
από Ελένη Π
Ερωτήσεις - απορίες για clearomizers Ατμοποιητές "εμπορίου" 1395 206607 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 09, 2024, 23:14
από Xxristos
HCIGAR VT 75 Nano (DNA 75) [Ηλεκτρονικά mods] 1127 92956 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 09, 2024, 03:53
από Tem
Αλλοίωση γεύσης υγρού Shake and Vape 3 3904 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 07, 2024, 13:07
από Aoratix
PULSE AIO V2 [AIO (Όλα σε ένα)] 5 1132 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 07, 2024, 11:40
από axilleaspro
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1461 173116 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 06, 2024, 09:00
από treloneritis
GeekVape Aegis Solo [Ηλεκτρονικά mods] 83 15573 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:55
από ipomonias
Vaporesso Swag 2 [Ηλεκτρονικά mods] 56 14291 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:15
από ipomonias
INNOKIN ZENITH II Ατμοποιητές "εμπορίου" 41 9650 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 02, 2024, 23:53
από Xxristos