vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

523 επισκέπτες, 2 χρήστες
Mimhsdr, camber

Twitter

ΓΕΥΣΕΙΣ ΓΛΥΚΕΣ - ΦΡΟΥΤΩΝ, ΠΟΤΩΝ, ΓΛΥΚΩΝ

Αποσυνδεδεμένος anima

  • **
  • 104
  • Φύλο: Γυναίκα
  • DD+Iatty--------super little choco..-)
Απ: ΓΕΥΣΕΙΣ ΓΛΥΚΕΣ - ΦΡΟΥΤΩΝ, ΠΟΤΩΝ, ΓΛΥΚΩΝ
« Απάντηση #45 στις: Δεκεμβρίου 09, 2011, 14:05 »
 ;) :tongue_smilie:

Ti να κανω...επιμενουν ολοι οτι πρεπει να κανω διαλλειματα απο τα halo....

Παντως παραδοξως αυτη η σοκολατα δεν ειναι καθολου γλυκια....εχει την πικριλα της μαυρης σοκολατας...και ειναι ΠΟΛΥ καλη!!!!!

Αποσυνδεδεμένος Chriss

  • *
  • 57
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΓΕΥΣΕΙΣ ΓΛΥΚΕΣ - ΦΡΟΥΤΩΝ, ΠΟΤΩΝ, ΓΛΥΚΩΝ
« Απάντηση #46 στις: Δεκεμβρίου 09, 2011, 15:25 »
ΚΑΜΙΑ ΤΕΤΟΙΑ ΣΟΚΟΛΑΤΑ (ΜΑΥΡΗ) ΚΥΚΛΟΦΟΡΕΙ ΣΕ ΕΤΟΙΜΟ ΥΓΡΟ ΑΠΟ ΚΑΠΟΙΑ ΜΑΡΚΑ?

Αποσυνδεδεμένος kallitexnis

  • *
  • 333
  • Φύλο: Άντρας
  • Όλα στη ζωή είναι θέμα Χημείας...
    • Atmos Lab Official Website
Απ: ΓΕΥΣΕΙΣ ΓΛΥΚΕΣ - ΦΡΟΥΤΩΝ, ΠΟΤΩΝ, ΓΛΥΚΩΝ
« Απάντηση #47 στις: Δεκεμβρίου 09, 2011, 18:25 »
Τελικά η σοκολάτα που άφησα εγώ στη συνάντηση, από ποιον καβαντζώθηκε; (για το ούζο ξέρω ότι καταναλώθηκε..)

Αποσυνδεδεμένος vaios61

  • **
  • 128
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΓΕΥΣΕΙΣ ΓΛΥΚΕΣ - ΦΡΟΥΤΩΝ, ΠΟΤΩΝ, ΓΛΥΚΩΝ
« Απάντηση #48 στις: Δεκεμβρίου 09, 2011, 19:05 »
Σοκολατα με Φραουλα :thumpup:Σε ιση  αναλογια

Αποσυνδεδεμένος porto13

  • **
  • 363
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΓΕΥΣΕΙΣ ΓΛΥΚΕΣ - ΦΡΟΥΤΩΝ, ΠΟΤΩΝ, ΓΛΥΚΩΝ
« Απάντηση #49 στις: Δεκεμβρίου 09, 2011, 19:09 »
Την συνταγή του Tribeca κανείς?? Έστω στο περίπου!!! :laugh1:

Αποσυνδεδεμένος NewHolborn

  • **
  • 439
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΓΕΥΣΕΙΣ ΓΛΥΚΕΣ - ΦΡΟΥΤΩΝ, ΠΟΤΩΝ, ΓΛΥΚΩΝ
« Απάντηση #50 στις: Δεκεμβρίου 09, 2011, 22:32 »
Δεν εχω ακομα μεγαλη εμπειρια στις γευσεις βεβαια..
Εχω δοκιμασει freedom, tribeca, (malboro,virginia,vanilia της FA μερικες τζουρες απο φιλο), και τωρα ατμιζω καραμελα της FA.
E αυτη η καραμελα μιλαμε την γουσταρω παρα πολυ γιατι το νιωθω τοσο δυνατο το αρωμα και γεματο που εχω την εντυπωση ωρες ωρες οτι καραμελωνει ο λαιμος μου... να φανταστεις την εχω αραιωση την δευτερη μερα με pg κατα 50% για να μιωσω την νικοτηνη γιατι απο το καταστημα που την πηρα ηταν η τελευταια με 18μγ το οποιο μου ηταν πολυ.
Στα τοπ βαζω και tribeca! To περιεργο ειναι οτι και τα δυο αυτα αρωματα την πρωτη μερα δεν μου αρεσαν και τοσο.
« Τελευταία τροποποίηση: Δεκεμβρίου 09, 2011, 22:45 από NewHolborn »

Αποσυνδεδεμένος Βασίλης

  • *****
  • 2116
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΓΕΥΣΕΙΣ ΓΛΥΚΕΣ - ΦΡΟΥΤΩΝ, ΠΟΤΩΝ, ΓΛΥΚΩΝ
« Απάντηση #51 στις: Δεκεμβρίου 09, 2011, 22:55 »
Τελικά η σοκολάτα που άφησα εγώ στη συνάντηση, από ποιον καβαντζώθηκε; (για το ούζο ξέρω ότι καταναλώθηκε..)

εγω εβαλα λιγη στα μπουκαλακια που είχα φερει αλλα την υπόλοιπη :dontknow:
και την καραμελα σου την τιμησα δεόντως :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος Silisav

  • **
  • 325
  • Φύλο: Άντρας
  • Αν δεν κοιτας εκει που πας, πας εκει που κοιτας.
Απ: ΓΕΥΣΕΙΣ ΓΛΥΚΕΣ - ΦΡΟΥΤΩΝ, ΠΟΤΩΝ, ΓΛΥΚΩΝ
« Απάντηση #52 στις: Δεκεμβρίου 09, 2011, 23:16 »
:thumpup: :thumpup: :thumpup: :thumpup:
δεν είναι καραμέλα , είπαμε είναι , μπισκότο που μέσα έχει (μπισκότο οργανικό,κανέλα+βανίλια από απόσταξη).

σε διορθώνω μονο k μονο για να ξέρεις τι "ατμιζις".

Ρε παιδια εσεις απο Αθηνα ειστε οργανωμενοι φουλ, γνωριζετε τα παντα για το ηλεκτρονικο τσιγαρο, τις γευσεις, τις μοντιφες.
Εμεις απο Θεσσαλονικη δεν ειμαστε πολυ γνωστες ακομα, τωρα σιγα σιγα κατι γινεται.
απλα θα ηθελα να ξερω αν στην Θεσσαλονικη υπαρχει καποιο μαγαζι με τετοιες γευσεις και ποικιλια σε γνωσεις για να μαθουμε και εμεις το κατι τις. Παντως παλι καλα που βρηκα αυτο το φορουμ για να ξεστραβωθω να μαθω 2-3 πραγματα.
 :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος NewHolborn

  • **
  • 439
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΓΕΥΣΕΙΣ ΓΛΥΚΕΣ - ΦΡΟΥΤΩΝ, ΠΟΤΩΝ, ΓΛΥΚΩΝ
« Απάντηση #53 στις: Δεκεμβρίου 10, 2011, 00:17 »
Φιλος μου ψωνιζει απο δω http://hlektroniko-tsigaro.com/ δες στο λινκ επικοινωνια την διευθυνση.

Αποσυνδεδεμένος Johnny_B

  • **
  • 106
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΓΕΥΣΕΙΣ ΓΛΥΚΕΣ - ΦΡΟΥΤΩΝ, ΠΟΤΩΝ, ΓΛΥΚΩΝ
« Απάντηση #54 στις: Δεκεμβρίου 23, 2011, 22:57 »
Παιδιά αν και γώ είμαι φαν περισσότερο σε τσιγαρογεύσεις δοκίμασα της nobacco(planB)
το pomblue και ξετρελάθηκα.Δίνει μια αίσθηση δροσιάς στο στόμα και η γεύση του θυμίζει
βύσινο.Αν και δυνατό γενικά σαν άρωμα,δεν σε μπουχτιζεί.
Δοκιμάστε το και θα με θυμηθείτε.

dksn20

Απ: ΓΕΥΣΕΙΣ ΓΛΥΚΕΣ - ΦΡΟΥΤΩΝ, ΠΟΤΩΝ, ΓΛΥΚΩΝ
« Απάντηση #55 στις: Δεκεμβρίου 25, 2011, 03:49 »
φρούτα του δάσους από το funstore. νομίζω ότι θα γίνει το μόνιμο μου.
μου έχει τελειώσει η βάση με νικοτίνη και καπνίζω από τα έτοιμα που είχα σοκολάτα και σοκολάτα μπανάνα και έχω ξενερώσει από τη ζωή μου να περιμένω μέχρι τη τρίτη να πάρω...

έφτιαξα ένα 50-50 PG VG φρούτα του δάσους αλλά δεν μου δίνει χτύπημα :( το έχω για την γεύση έστω μέχρι την τρίτη

Αποσυνδεδεμένος andreas_e

  • **
  • 186
  • Φύλο: Άντρας
    • nargiles
Απ: ΓΕΥΣΕΙΣ ΓΛΥΚΕΣ - ΦΡΟΥΤΩΝ, ΠΟΤΩΝ, ΓΛΥΚΩΝ
« Απάντηση #56 στις: Νοεμβρίου 14, 2014, 02:00 »
Μήπως είναι καιρός να ανανεώσουμε λίγο το θέμα; Όλο για καπνικά βλέπω χαχαχα

Τυχαία δοκίμασα το apple pie της TPA και μου άρεσε πάρα πολύ, θα ήθελα να βρω και άλλα (και πιο απλά) γλυκά αρώματα ή και ποτά (πχ irish dream πολύ ωραίο και αυτό) οπότε πείτε και εσείς τι προτιμήσεις έχετε στα γλυκά; Κάτι που να αξίζει :)

Αποσυνδεδεμένος chillo

  • *****
  • 1638
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΓΕΥΣΕΙΣ ΓΛΥΚΕΣ - ΦΡΟΥΤΩΝ, ΠΟΤΩΝ, ΓΛΥΚΩΝ
« Απάντηση #57 στις: Νοεμβρίου 15, 2014, 11:56 »
θυμίστε μου παρακαλώ τα ζαχαρένια αρώματα για diy, όνομα/εταιρία αφμ  :)
το μαλλί της γριάς πχ δε μπορώ να θυμηθώ πως το λέγαν κι απο ποια εταιρία ειναι
άλλα ανάλογα επίσης;



Αποσυνδεδεμένος Cruiser79

  • *****
  • 9074
  • Φύλο: Άντρας
  • Ομορφαίνει, δεν παχαίνει!
    • Cruiser's e-liquid reviews
Απ: ΓΕΥΣΕΙΣ ΓΛΥΚΕΣ - ΦΡΟΥΤΩΝ, ΠΟΤΩΝ, ΓΛΥΚΩΝ
« Απάντηση #58 στις: Νοεμβρίου 15, 2014, 12:25 »
ΤΟ μαλί της γριάς λέγεται cotton candy ή Ethyl Maltol από TPA. Κυκλοφορεί και υγρό και κρύσταλοι, οι οποίοι θέλουν προσοχή γιατί αν παραπέσουν μιλάμε για σερμπέτι!

Αποσυνδεδεμένος chillo

  • *****
  • 1638
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΓΕΥΣΕΙΣ ΓΛΥΚΕΣ - ΦΡΟΥΤΩΝ, ΠΟΤΩΝ, ΓΛΥΚΩΝ
« Απάντηση #59 στις: Νοεμβρίου 15, 2014, 12:48 »
cruiser αν φτιάξεις σούσι θα διαπρέψεις  !
το lukumi εχει σχέση με αυτό που ψάχνω;

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1460 172136 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 05, 2024, 21:09
από camber
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1808 276510 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 21:18
από antiklitos140
GeekVape Aegis Solo [Ηλεκτρονικά mods] 83 15405 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:55
από ipomonias
Vaporesso Swag 2 [Ηλεκτρονικά mods] 56 14042 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:15
από ipomonias
INNOKIN ZENITH II Ατμοποιητές "εμπορίου" 41 9402 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 02, 2024, 23:53
από Xxristos
Ποιά σύρματα θεωρείτε Κορυφή (ποιοτικά), (Kanthal A1, Nichrome, SS, Εξωτικά....) [Περί αντιστάσεων (τεχνικά)] 202 43142 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 02, 2024, 20:48
από Tem
VOOPOO Doric Galaxy Pod kit [AIO (Όλα σε ένα)] 7 431 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 20:07
από Aoratix
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 126 35622 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 15:45
από Haruspex
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2707 559109 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 11:43
από Tem
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1689 182620 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 06:50
από Tem
Σωστό μαγνητικό καλώδιο usb, πως να μην χαλάσετε ποτέ την θύρα φόρτισης του mod Μπαταρίες, USB pass-through και φορτιστές 0 208 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 00:54
από ipomonias
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 21 10589 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 29, 2024, 17:49
από KORG N364