vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

540 επισκέπτες, 1 χρήστης
Jorge

Twitter

Hussar RTA Clone

Αποσυνδεδεμένος Ηρακλης

  • ***
  • 587
  • Φύλο: Άντρας
  • Γιωργος
Απ: Hussar RTA Clone
« Απάντηση #615 στις: Ιουνίου 15, 2017, 17:20 »
Το μικρό τανκ δίνει καλύτερη γευση νομίζω και εγω , λόγω της μικρής απόστασης ( καμπάνας ) Χρήστο καλοατμηστος :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος lagoudakis

  • *****
  • 2374
  • Φύλο: Άντρας
  • ρουφαμε και τα λεμε...Γιαννης ο κλαρινογαμπρος
Απ: Hussar RTA Clone
« Απάντηση #616 στις: Ιουνίου 15, 2017, 17:34 »
με φτιαξατε με το κοντο....επεσε παραγγελια,θα με πεθανετε ρε ;D ;D

Αποσυνδεδεμένος Ηρακλης

  • ***
  • 587
  • Φύλο: Άντρας
  • Γιωργος
Απ: Hussar RTA Clone
« Απάντηση #617 στις: Ιουνίου 15, 2017, 17:41 »
 :lotpot: :lotpot: :lotpot: :lotpot: :lotpot:Ρε  Γιαννη δεν πήρες όλα τα αξεσουάρ ? τωρα θα βγάλουν και αεροτομή  :eyesplash:

Αποσυνδεδεμένος lagoudakis

  • *****
  • 2374
  • Φύλο: Άντρας
  • ρουφαμε και τα λεμε...Γιαννης ο κλαρινογαμπρος
Απ: Hussar RTA Clone
« Απάντηση #618 στις: Ιουνίου 15, 2017, 18:00 »
δυστυχως δεν τα πηρα ρε γ@#ώτο...βασικα δεν ειμουνα σιγουρος οτι θα μου κατσει για αυτο :-[ τωρα φορτωσα οτι υπαρχει,δεν πειραζει,υπομονη ενα μηνα

Απ: Hussar RTA Clone
« Απάντηση #619 στις: Ιουνίου 15, 2017, 19:22 »
O αλήτης με κάνει καμιά φορά να κλείνω το juice flow control για μερικές τζούρες. TOΣΟ έντονη γεύση βγάζει!

Αποσυνδεδεμένος doctor_pan

  • **
  • 142
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Hussar RTA Clone
« Απάντηση #620 στις: Ιουνίου 15, 2017, 19:27 »
@lagoudakis: Έλα, παραδέξου το, γουστάρεις το σασπένς... :tongue_smilie:


Το mtl pin βγήκε αρκετά γρήγορα τελικά, δεν έπαιρνα καθόλου καλή γεύση, καμία ανάλυση.
Επανήλθα στο μεσαίο pin και είναι πολύ καλύτερα.
Αν και είναι ακόμα νωρίς για τελικά συμπεράσματα και ο πειραματισμός θα συνεχιστεί, όσο ευρύτερο μπουρί από κάτω, τόσο καλύτερα αποδίδει ο πολεμιστής.

Θέλει τον αέρα του! :cigar:

Αποσυνδεδεμένος pngtszs1976

  • *****
  • 3446
  • ὓβρις→ἂτη→νέμεσις→τίσις
Απ: Hussar RTA Clone
« Απάντηση #621 στις: Ιουνίου 15, 2017, 21:16 »
Επιτέλους ηρθε το top cup, σε συνδυασμο drip tip τεφλον ειναι  πολυ καλος

Αποσυνδεδεμένος Ηρακλης

  • ***
  • 587
  • Φύλο: Άντρας
  • Γιωργος
Απ: Hussar RTA Clone
« Απάντηση #622 στις: Ιουνίου 15, 2017, 21:57 »
Τωρα με αυτό που γράφω κάποιοι μπορεί να διαφωνήσουν , αλλα ειναι προσωπική άποψη ,( γιατι υπάρχουν και άτομα εδω μέσα που ειναι όλο ειρωνεία ,ο αλλος δεν ήξερε τη ειναι τα έτοιμα υγρά , βλέπεις στο Χαρβατ δεν του τα έμαθαν αυτα ) καλός πολλη καλός ατμό αλλα δεν ειναι ούτε φενομενο ούτε κλαουντ απο πολλές απόψεις ( για κάποιους που ρωτούν για σύγκριση αυτό )  :respect_hat:

Αποσυνδεδεμένος mimis

  • ****
  • 1315
  • Φύλο: Άντρας
  • Λατρεύω τις δίχρονες γαλέρες
    • Webcam - Κέρκυρα
Απ: Hussar RTA Clone
« Απάντηση #623 στις: Ιουνίου 16, 2017, 00:03 »
Δεν εχουν καμία σχέση, ετούτος ειναι για αεράτος, τον στραγγάλισα στο pin με το 1.3 και δεν με ευχαρίστησε με κανένα τρόπο. 
Εβαλα το 2άρι και ειδα φως, αλλά εκει παίζει και το τέρας απόδοσης ο Hurricane που με συμπαθησε από την πρώτη μερα. 
Ο Hussar με παιδεύει 10 μέρες με την τροφοδοσία στα γεμάτα watt, αν λύσω αυτό το θέμα τότε θα μείνει βασικός. Αν όχι, μη σώσει..

Αποσυνδεδεμένος Orion

  • **
  • 273
  • Φύλο: Άντρας
  • Παράδειγμα προς απομίμηση
Απ: Hussar RTA Clone
« Απάντηση #624 στις: Ιουνίου 16, 2017, 00:40 »
Αν και δεν με ενδιαφέρει ( έιναι πααααρα πολυ νωρίς για μένα , μετα απο 200 σελιδες μπορει να σκεφτω , μηπως να κοιταξω τι λέει  αυτός ο κλώνος...να σκεφτώ ) 
εχω να πώ οτι δεν εχω χάσει επεισόδιο απο τον πρωτο κύκλο της σειράς Ηussar  "περιμενοντας τον κλώνο" και βλέπω φανατικά και τον δευτερο " τα βάσανα του ατμιστή " για την σούπερ ερμηνεία του "χαρακτηρα" lagoudakis :)) , αμα τύχει και τον πετύχω πουθενα θα ζητήσω και αυτόγραφο , εννοείται πως θέλω και χαπυ εντ στο τελευταίο επεισόδιο του κύκλου  ;D

Αποσυνδεδεμένος lagoudakis

  • *****
  • 2374
  • Φύλο: Άντρας
  • ρουφαμε και τα λεμε...Γιαννης ο κλαρινογαμπρος
Απ: Hussar RTA Clone
« Απάντηση #625 στις: Ιουνίου 16, 2017, 01:39 »
@lagoudakis: Έλα, παραδέξου το, γουστάρεις το σασπένς... :tongue_smilie:


Το mtl pin βγήκε αρκετά γρήγορα τελικά, δεν έπαιρνα καθόλου καλή γεύση, καμία ανάλυση.
Επανήλθα στο μεσαίο pin και είναι πολύ καλύτερα.
Αν και είναι ακόμα νωρίς για τελικά συμπεράσματα και ο πειραματισμός θα συνεχιστεί, όσο ευρύτερο μπουρί από κάτω, τόσο καλύτερα αποδίδει ο πολεμιστής.

Θέλει τον αέρα του! :cigar:
γιατρε μου εισαι με το 2αρι πιν;και εγω αυτο εχω νομιζω ειναι η μεση λυση και παιζει πολυ καλα

Αποσυνδεδεμένος netsplit

  • ****
  • 1358
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Hussar RTA Clone
« Απάντηση #626 στις: Ιουνίου 16, 2017, 02:00 »
..... καλός πολλη καλός ατμό αλλα δεν ειναι ούτε φενομενο ούτε κλαουντ απο πολλές απόψεις ( για κάποιους που ρωτούν για σύγκριση αυτό )  :respect_hat:
   Φυσικά...
Είναι ελαφρά ανώτερος σε ανάλυση γεύσης από το φαινόμενο και μακράν καλύτερος από τον cloud.
Όσον αφορά τώρα τις τεχνολογικές του καινοτομίες-ευκολίες, είναι έτη φωτός ψηλότερα από τους προαναφερθέντες.
Α ! ξέχασα... μειονεκτεί κάπου. 
Ο αθεόφοβος δεν δακρύζει με τίποτα. Πολύ cold blooded βρε αδελφέ μου  ;D

Αποσυνδεδεμένος Alexis7

  • ***
  • 708
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Hussar RTA Clone
« Απάντηση #627 στις: Ιουνίου 16, 2017, 10:42 »
καλός πολλη καλός ατμό αλλα δεν ειναι ούτε φενομενο ούτε κλαουντ απο πολλές απόψεις ( για κάποιους που ρωτούν για σύγκριση αυτό )  :respect_hat:
Και τώρα ξεκινάει εμφύλιος.Εγω μαζί σου,σαν τον zest v2 δε θα βγεί ποτέ.Οσο για τον cloud είναι ο αμέσως δεύτερος που έρχεται (νομίζω ότι το smoke φτιάχτηκε συγκεκριμένα για αυτόν). Πολύ καλός όμως και ο hussar αλλά για να του βάλεις μόνο lemon tart  ;D.

Αποσυνδεδεμένος vagskarm

  • ****
  • 1468
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Hussar RTA Clone
« Απάντηση #628 στις: Ιουνίου 16, 2017, 10:58 »
Παιδιά κάποιοι που τον έχομε τον hussar δεν μπορούμε να καταλάβουμε τι λέτε γιατί απλά δεν έχουμε τους ατμοποιητές που αναφέρετε, άρα δεν μπορούμε να διαφωνήσουμε ή να συμφωνήσουμε.
Απλώς :baby: (πιπίλα) :))

Αποσυνδεδεμένος lagoudakis

  • *****
  • 2374
  • Φύλο: Άντρας
  • ρουφαμε και τα λεμε...Γιαννης ο κλαρινογαμπρος
Απ: Hussar RTA Clone
« Απάντηση #629 στις: Ιουνίου 16, 2017, 11:10 »
λοιπον για να ριξω λαδι στην φωτια και εγω ;D μια και μιλαμε για τους 3,τα φαινομενα(καιρικα και μη) ποτε δεν τα συμπαθησα ιδιαιτερα και δεν τα βρηκα μαζι τους,λιγο ο τροπος γεμισματος λιγο οτι μου εδιναν διαρροες στο ασχετο δεν δεσαμε,ο cloud οκ ερωτας απο την πρωτη ματια,εδω και 1,5 χρονο παιζει τις πιο πολλες ωρες της ημερας βασικα με smoke μεσα που μου το δινει οπως μου αρεσει(περιμενω απο μερα σε μερα σαν τρελος τον v3) ο hussar τωρα...εβαλα το αγαπημενο μου smoke οκ καλο αλλα μεχρι εκει ισως επειδη δινει εντονη γευση με χαλασε οπως το εχω μαθει(ιδια με τον ταιφουν) αλλα οταν του εβαλα την φραουλα abuelos τρελαθηκα!!!κλασεις καλυτερη απο τον cloud,περιμενω λιγες μερες ακομα να ωριμασει το λεμονακι απο boss,που πιστευω θα το δωσει καλα,προσωπικα θα παιζει με γλυκα ο συγκεκριμενος για μενα,τα καπνικα μονο cloud.....την καλημερα μου σε ολους ;)

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
VOOPOO Doric Galaxy Pod kit [AIO (Όλα σε ένα)] 7 291 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 20:07
από Aoratix
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 126 34537 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 15:45
από Haruspex
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2707 556947 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 11:43
από Tem
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1689 181581 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 06:50
από Tem
Σωστό μαγνητικό καλώδιο usb, πως να μην χαλάσετε ποτέ την θύρα φόρτισης του mod Μπαταρίες, USB pass-through και φορτιστές 0 113 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 00:54
από ipomonias
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 21 8821 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 29, 2024, 17:49
από KORG N364
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4914 538193 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 15:18
από kkoumas
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 229 60446 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 13:39
από Chris66
La Tabaccheria (Αρώματα Εκχυλίσματος Καπνού - ΝΕΤ) [Αρώματα] 3047 238701 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:41
από Milarepa
Υγρα νετ απο παλιά! ΥΓΡΑ (γενικά) 2 1509 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:13
από tsep12
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 185 16703 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 20, 2024, 20:16
από e-akapnos
Υγρά Αναπλήρωσης Dinner Lady Έτοιμα υγρά 1239 139210 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 12:53
από Apostolosz