vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

199 επισκέπτες, 2 χρήστες
aalex, TasMan

Twitter

INAWERA FLAVORS

Αποσυνδεδεμένος gewre

  • ***
  • 649
  • Φύλο: Άντρας
    • Παρουσιάσεις και κριτικές ειδών ηλεκτρονικού καπνίσματος
Απ: INAWERA FLAVORS
« Απάντηση #1950 στις: Φεβρουαρίου 25, 2012, 16:27 »
Πριν μερικές μέρες μου χάρισε ένας φίλος ένα μπουκαλάκι με μια μείξη που είχε κάνει ο ίδιος από σε VG με Virginia και μόκα. Είναι ότι πιο εύγευστο έχω δοκιμάσει σε ατμό (προσωπική άποψη πάντα).
Μόλις χθες ανακάλυψα ότι όλα τα συστατικά είναι από την INAWERA. Το σοκ το έπαθα κυρίως από τις τιμές.

Να γιατί το φιλαράκι δίνει απλόχερα πολλές και διάφορες γεύσεις  ;D

Έκανα παραγγελία έβαλα και το κουπόνι, έπαιξε κανονικά 15% έκπτωση.  :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος VWA

Απ: INAWERA FLAVORS
« Απάντηση #1951 στις: Φεβρουαρίου 25, 2012, 18:12 »
εχω παρει και εγω απο την inaweraflavours αλλα με χαλαει η βαση τους
Νομιζω οτι το ιδιο συμβαινει και σε μενα. Θα δειξει η πορεια.

Αποσυνδεδεμένος nektarios1974

  • **
  • 258
  • Φύλο: Άντρας
Απ: INAWERA FLAVORS
« Απάντηση #1952 στις: Φεβρουαρίου 25, 2012, 18:59 »
μια χαρά βάση είναι :yes: :yes:

Αποσυνδεδεμένος georgevtrs

  • ***
  • 697
  • Φύλο: Άντρας
Απ: INAWERA FLAVORS
« Απάντηση #1953 στις: Φεβρουαρίου 25, 2012, 21:37 »
Πριν μερικές μέρες μου χάρισε ένας φίλος ένα μπουκαλάκι με μια μείξη που είχε κάνει ο ίδιος από σε VG με Virginia και μόκα. Είναι ότι πιο εύγευστο έχω δοκιμάσει σε ατμό (προσωπική άποψη πάντα).
Μόλις χθες ανακάλυψα ότι όλα τα συστατικά είναι από την INAWERA. Το σοκ το έπαθα κυρίως από τις τιμές.

Να γιατί το φιλαράκι δίνει απλόχερα πολλές και διάφορες γεύσεις  ;D

Έκανα παραγγελία έβαλα και το κουπόνι, έπαιξε κανονικά 15% έκπτωση.  :thumpup:
Και ποιο είναι το κουπόνι των 15% φίλε μου εγώ ξέρω μόνο το (e-kapnisma 10%) υπάρχει και με κουπόνι με 15% :confused1:

Αποσυνδεδεμένος gewre

  • ***
  • 649
  • Φύλο: Άντρας
    • Παρουσιάσεις και κριτικές ειδών ηλεκτρονικού καπνίσματος
Απ: INAWERA FLAVORS
« Απάντηση #1954 στις: Φεβρουαρίου 25, 2012, 21:46 »
Και ποιο είναι το κουπόνι των 15% φίλε μου εγώ ξέρω μόνο το (e-kapnisma 10%) υπάρχει και με κουπόνι με 15% :confused1:

first purchase

Εδώ μέσα το είδα από κάποιον και απλά το έβαλα. Μάλλον παίζει στην πρώτη παραγγελία μόνο. Πάντως το δοκιμάζεις και βλέπεις.

Αποσυνδεδεμένος G

  • **
  • 394
  • Φύλο: Άντρας
  • GG Extremist
Απ: INAWERA FLAVORS
« Απάντηση #1955 στις: Φεβρουαρίου 25, 2012, 21:51 »
To "first purchase" είναι το γνωστό κουπόνι που δίνει το site inawera.com και ΟΧΙ το inaweraflavours.com και το λέει και στην αρχική του σελίδα. είναι μόνο για την ΠΡΩΤΗ αγορά και αν δεν το χρησιμοποίησες δεν μπορείς στην δεύτερη. Βέβαια μπορείς απλά να ανοίξεις ένα άλλο λογαριασμό σε όνομα μάνας/πατέρας/φίλου/πεθερού/γκόμενας/γυναίκας κτλ και να έχεις πάντα -15%. Βέβαια έτσι δεν έχει τα "loyalty points" που βέβαια είναι πολύ λίγα εάν κάνεις παραγγελίες 50ευρώ και πάνω... ;) εγώ μέχρι τώρα έχω δύο λογαριασμούς... σςςςςςςςςς ;) τσιμουδιά.

Ο άλλος τρόπος είναι να μείνεις με έναν λογαριασμό και να έχεις τα loyalty points + το e-kapnisma ή PTVapers για ένα extra -10% σε ΟΛΕΣ τις παραγγελίες σου.

Χρήσιμο tip: Όταν κάνεις μία πρώτη παραγγελία και κερδίσεις πχ 100 points αν στην δεύτερη παραγγελία πεις ότι θέλεις να τα χρησιμοποιήσεις τότε από εκείνη την παραγγελία ΔΕΝ θα κερδίσεις points! Δηλαδή στην τρίτη παραγγελία θα έχεις 0 points. ;)

Αποσυνδεδεμένος georgevtrs

  • ***
  • 697
  • Φύλο: Άντρας
Απ: INAWERA FLAVORS
« Απάντηση #1956 στις: Φεβρουαρίου 25, 2012, 22:38 »
Σωστός  :thumpup:
Από inawera.com δεν έχω παραγγείλει ακόμα τα έχει ελαφρός ποιο ακριβά από inaweraflavours.com ή κάνω λάθος; :confused1:

Αποσυνδεδεμένος gewre

  • ***
  • 649
  • Φύλο: Άντρας
    • Παρουσιάσεις και κριτικές ειδών ηλεκτρονικού καπνίσματος
Απ: INAWERA FLAVORS
« Απάντηση #1957 στις: Φεβρουαρίου 26, 2012, 09:17 »
To "first purchase" είναι το γνωστό κουπόνι που δίνει το site inawera.com και ΟΧΙ το inaweraflavours.com
Έχεις δίκιο  :-[
Μετά από 131 σελίδες που έχει το θέμα κάπου έχασα τη μπάλα φαίνεται.  :idiot1:

Αποσυνδεδεμένος gewre

  • ***
  • 649
  • Φύλο: Άντρας
    • Παρουσιάσεις και κριτικές ειδών ηλεκτρονικού καπνίσματος
Απ: INAWERA FLAVORS
« Απάντηση #1958 στις: Φεβρουαρίου 26, 2012, 09:32 »
Σωστός  :thumpup:
Από inawera.com δεν έχω παραγγείλει ακόμα τα έχει ελαφρός ποιο ακριβά από inaweraflavours.com ή κάνω λάθος; :confused1:

Δοκίμασα να κάνω την ίδια παραγγελία και από τα δύο (βασικά ήθελα λίγα πραγματάκια για αρχή) και είδα ότι το inawera.com μου έβγαζε λιγότερα μεταφορικά για βάρος κάτω από 500γρ. Μαζί με την έκπτωση 15% μου βγήκε πιο φτηνά. Τώρα αν θες περισσότερα πράγματα νομίζω σου έρχεται μία η άλλη από όπου και να πάρεις.  :hmmm:

Αποσυνδεδεμένος ecigfun

  • ***
  • 593
  • Φύλο: Άντρας
  • Τα έχω κόψει όλα ! Τελος !!
Απ: INAWERA FLAVORS
« Απάντηση #1959 στις: Φεβρουαρίου 26, 2012, 12:12 »
Δοκίμασα να κάνω την ίδια παραγγελία και από τα δύο (βασικά ήθελα λίγα πραγματάκια για αρχή) και είδα ότι το inawera.com μου έβγαζε λιγότερα μεταφορικά για βάρος κάτω από 500γρ. Μαζί με την έκπτωση 15% μου βγήκε πιο φτηνά. Τώρα αν θες περισσότερα πράγματα νομίζω σου έρχεται μία η άλλη από όπου και να πάρεις.  :hmmm:

Το εχω δοκιμασει και γω αυτο. Ετσι ειναι .Απλα στο inaweraflavours.com,πρεπει η παραγγελια να ειναι ή να ξεπερνα τα 20 δολλαρια για να στα στειλουν.
"A minimum purchase total of 20,00 € is required in order to validate your order."

Αποσυνδεδεμένος BigRed

  • ****
  • 1204
  • Φύλο: Άντρας
  • Το κριάρι κυκλοφορεί κ' Drippάρει. !!! Ελεύθερο!!!
    • HandMade By Pandoras
Απ: INAWERA FLAVORS
« Απάντηση #1960 στις: Φεβρουαρίου 26, 2012, 19:10 »
To "first purchase" είναι το γνωστό κουπόνι που δίνει το site inawera.com και ΟΧΙ το inaweraflavours.com και το λέει και στην αρχική του σελίδα. είναι μόνο για την ΠΡΩΤΗ αγορά και αν δεν το χρησιμοποίησες δεν μπορείς στην δεύτερη. Βέβαια μπορείς απλά να ανοίξεις ένα άλλο λογαριασμό σε όνομα μάνας/πατέρας/φίλου/πεθερού/γκόμενας/γυναίκας κτλ και να έχεις πάντα -15%. Βέβαια έτσι δεν έχει τα "loyalty points" που βέβαια είναι πολύ λίγα εάν κάνεις παραγγελίες 50ευρώ και πάνω... ;) εγώ μέχρι τώρα έχω δύο λογαριασμούς... σςςςςςςςςς ;) τσιμουδιά.

Ο άλλος τρόπος είναι να μείνεις με έναν λογαριασμό και να έχεις τα loyalty points + το e-kapnisma ή PTVapers για ένα extra -10% σε ΟΛΕΣ τις παραγγελίες σου.

Χρήσιμο tip: Όταν κάνεις μία πρώτη παραγγελία και κερδίσεις πχ 100 points αν στην δεύτερη παραγγελία πεις ότι θέλεις να τα χρησιμοποιήσεις τότε από εκείνη την παραγγελία ΔΕΝ θα κερδίσεις points! Δηλαδή στην τρίτη παραγγελία θα έχεις 0 points. ;)

Πολύ ωραία η ιδέα σου... :thumpup:
Για πές μας, με το ίδιο μέιλ ή χρειαζόμαστε διαφορετικό?  :dontknow:

Αποσυνδεδεμένος panais

  • *
  • 78
  • Φύλο: Άντρας
Απ: INAWERA FLAVORS
« Απάντηση #1961 στις: Φεβρουαρίου 26, 2012, 19:21 »
To "first purchase" είναι το γνωστό κουπόνι που δίνει το site inawera.com και ΟΧΙ το inaweraflavours.com και το λέει και στην αρχική του σελίδα. είναι μόνο για την ΠΡΩΤΗ αγορά και αν δεν το χρησιμοποίησες δεν μπορείς στην δεύτερη. Βέβαια μπορείς απλά να ανοίξεις ένα άλλο λογαριασμό σε όνομα μάνας/πατέρας/φίλου/πεθερού/γκόμενας/γυναίκας κτλ και να έχεις πάντα -15%. Βέβαια έτσι δεν έχει τα "loyalty points" που βέβαια είναι πολύ λίγα εάν κάνεις παραγγελίες 50ευρώ και πάνω... ;) εγώ μέχρι τώρα έχω δύο λογαριασμούς... σςςςςςςςςς ;) τσιμουδιά.

Ο άλλος τρόπος είναι να μείνεις με έναν λογαριασμό και να έχεις τα loyalty points + το e-kapnisma ή PTVapers για ένα extra -10% σε ΟΛΕΣ τις παραγγελίες σου.

Χρήσιμο tip: Όταν κάνεις μία πρώτη παραγγελία και κερδίσεις πχ 100 points αν στην δεύτερη παραγγελία πεις ότι θέλεις να τα χρησιμοποιήσεις τότε από εκείνη την παραγγελία ΔΕΝ θα κερδίσεις points! Δηλαδή στην τρίτη παραγγελία θα έχεις 0 points. ;)



 το first purchase χρησιμοποιειται μια φορα αλλα δεν ειναι αναγκη να το χρησιμοποιήσεις στην πρωτη αγορα σου....ειχα ψωνισει πριν βγει αυτο το κουπονι....οταν εκανα την δευτερη αγορα μου εστειλα μειλ και ρωτησα αν θα μπορουσα να το χρησιμοποιήσω...και μου απαντησαν πως μπορεις να το βαλεις οποτε θες...απλα ισχυει μια φορα μονο

Αποσυνδεδεμένος Yannis74

  • **
  • 333
  • Φύλο: Άντρας
Απ: INAWERA FLAVORS
« Απάντηση #1962 στις: Φεβρουαρίου 26, 2012, 23:43 »
.........τι διαφορα εχουν...το inawera.com με το  inaweraflavours.com 

Αποσυνδεδεμένος Artist_gr

  • **
  • 158
  • Φύλο: Άντρας
  • Little Greece Dicodes with GG Tilemahos
Απ: INAWERA FLAVORS
« Απάντηση #1963 στις: Φεβρουαρίου 27, 2012, 00:26 »
ίδια προϊόντα, διαφορετικό μαγαζί.

Αποσυνδεδεμένος gewre

  • ***
  • 649
  • Φύλο: Άντρας
    • Παρουσιάσεις και κριτικές ειδών ηλεκτρονικού καπνίσματος
Απ: INAWERA FLAVORS
« Απάντηση #1964 στις: Φεβρουαρίου 27, 2012, 09:37 »
.........τι διαφορα εχουν...το inawera.com με το  inaweraflavours.com

Έχω την εντύπωση ότι είναι το ίδιο ακριβώς μαγαζί απλά το παίζουν δίπορτο ίσως για λόγους εφορίας, αποθηκών, τζίρου ή οτιδήποτε άλλο.  :hmmm:

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
INNOKIN ZENITH II Ατμοποιητές "εμπορίου" 41 9098 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 02, 2024, 23:53
από Xxristos
Ποιά σύρματα θεωρείτε Κορυφή (ποιοτικά), (Kanthal A1, Nichrome, SS, Εξωτικά....) [Περί αντιστάσεων (τεχνικά)] 202 42529 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 02, 2024, 20:48
από Tem
VOOPOO Doric Galaxy Pod kit [AIO (Όλα σε ένα)] 7 359 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 20:07
από Aoratix
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 126 34618 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 15:45
από Haruspex
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2707 557196 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 11:43
από Tem
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1689 181725 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 06:50
από Tem
Σωστό μαγνητικό καλώδιο usb, πως να μην χαλάσετε ποτέ την θύρα φόρτισης του mod Μπαταρίες, USB pass-through και φορτιστές 0 141 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 00:54
από ipomonias
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 21 8857 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 29, 2024, 17:49
από KORG N364
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4914 538452 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 15:18
από kkoumas
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 229 60521 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 13:39
από Chris66
La Tabaccheria (Αρώματα Εκχυλίσματος Καπνού - ΝΕΤ) [Αρώματα] 3047 238853 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:41
από Milarepa
Υγρα νετ απο παλιά! ΥΓΡΑ (γενικά) 2 1603 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:13
από tsep12