vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

Twitter

INAWERA FLAVORS

Αποσυνδεδεμένος nikosqt

  • **
  • 326
  • Φύλο: Άντρας
Απ: INAWERA FLAVORS
« Απάντηση #1650 στις: Φεβρουαρίου 04, 2012, 10:11 »
ερωτηση το black cherry σε σχεση με το tribeca ποσο χειροτερο ειναι ?

Δηλαδη universal ή dirty με black cherry η αλλιως σκετη dirty η universal σε σχεση με το tribeca ειναι πολυ χειροτερες ?


μπορουμε να κανουμε μια σουμα με τα top απο inawera σαν το black cherry ?

Θα σας πω τωρα και μια νεα πατεντα αν θελετε μεντα παρτε φιλτρακια μεντας swan (σαν αυτα http://www.everyonedoesit.com/online_headshop/swan-menthol-filter-tips---120-pack.cfm?iProductID=4656 )pου βαζουνε στα στριφτα τσιγαρα και βγαλτε ενα κοματακι απο το φιλτρακι ωστε να μην σφηνωνει στο drip tip και κοβει την παροχη αερα και ατμιστε φοβερο αρωμα και χωρις να το βαζεις μεσα στο υγρο.
« Τελευταία τροποποίηση: Φεβρουαρίου 04, 2012, 10:24 από nikosqt »

Αποσυνδεδεμένος AchisaeL

  • ****
  • 1291
  • Φύλο: Άντρας
Απ: INAWERA FLAVORS
« Απάντηση #1651 στις: Φεβρουαρίου 05, 2012, 01:17 »
απο ολα που διαβασα γιατι ναι το διαβασα ολο το νημα !! υπαρχουν διαφορετικες αποψεις.
ποιο συχνα συναντησα καποια αρωματα.

αλλα ενα πραγμα μου κανει εντυπωση.
ολοι μα ολοι βριζουμε το Κ.Τ. αλλα γιατι μαγκες ολες ψαχνεστε για τσιγαρισια αρωματα ? οεο ?

καπου παραπανω ειδα φιλο να λεει δεν θελω φραουλες σοκολατες κτλ.. το θεμα δεν ειναι να απαλαγουμε απο το ΚΤ ?
Τεσπα δεν λεω οτι εγω δεν επρνω αλλα ειλικρινα μου φαινεται χαζομαρα ! και το ξαναλεω το κανω και εγω !  :idiot1:

Αποσυνδεδεμένος nikoshat

  • **
  • 169
  • Χαμογελάστε σήμερα...το αύριο θα είναι χειρότερο.
Απ: INAWERA FLAVORS
« Απάντηση #1652 στις: Φεβρουαρίου 05, 2012, 02:23 »

ολοι μα ολοι βριζουμε το Κ.Τ. αλλα γιατι μαγκες ολες ψαχνεστε για τσιγαρισια αρωματα ? οεο ?


Αλλο το ενα και αλλο το αλλο...
Δεν ειναι η συνηθεια που σε σπρωχνει προς την τσιγαρισια γευση, αλλα το οτι σε ξενιζει το πεπονι, το κερασι και τα λοιπα φρουτα.

Το θεμα ειναι ψυχολογικο και εχει να κανει με το ποιες γευσεις εχεις συνδεσει με το καπνισμα και ποιες οχι.

Αποσυνδεδεμένος slammer

  • *****
  • 1837
  • Φύλο: Άντρας
  • Dripάρω....
Απ: INAWERA FLAVORS
« Απάντηση #1653 στις: Φεβρουαρίου 05, 2012, 02:40 »
Σε πρώτο στάδιο όλοι αναζητούν καλή καπνική-τσιγαρίσια γεύση κοντινή σε κτ. Στη συνέχεια και όσο απομακρύνεται κανείς από το κτ, γίνεται πιο δεκτικός σε πιο όμορφες αντικειμενικά, πιο περίπλοκες γεύσεις... ισως να παιζει και η ψυχολογία κάποιο ρόλο....

Μια και βρισκόμαστε στο θέμα της INAWERA, αυτή η Dirty βγάζει σε κανέναν "τασάκι"? εμένα μια απροσδιόριστη πατσουλί μου φέρνει....  :shock_sick_01:

Αποσυνδεδεμένος MichalisF

  • ***
  • 579
  • Φύλο: Άντρας
  • Η μετριοφροσύνη είναι για τους μέτριους!
    • https://www.flickr.com/photos/97769829@N08/
Απ: INAWERA FLAVORS
« Απάντηση #1654 στις: Φεβρουαρίου 05, 2012, 03:12 »
Σε πρώτο στάδιο όλοι αναζητούν καλή καπνική-τσιγαρίσια γεύση κοντινή σε κτ. Στη συνέχεια και όσο απομακρύνεται κανείς από το κτ, γίνεται πιο δεκτικός σε πιο όμορφες αντικειμενικά, πιο περίπλοκες γεύσεις... ισως να παιζει και η ψυχολογία κάποιο ρόλο....

Συμφωνώ μαζι σου φίλε μου,σε μένα τουλάχιστον αφτο συμβαίνει ,με τον πρωινό καφέ θέλω μια τσιγαρισια γεύση αλλα την υπόλοιπη μέρα μόνο φρουτάκια και καραμέλα  :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος Jacob13

  • **
  • 238
  • Φύλο: Άντρας
Απ: INAWERA FLAVORS
« Απάντηση #1655 στις: Φεβρουαρίου 06, 2012, 14:14 »
H VG της inawera θελει περαιτερω αραιωση?

Αποσυνδεδεμένος navy

  • ***
  • 530
  • Φύλο: Άντρας
  • PROVARI V2.5+GGTS+ΟΔΥΣΣΕΑΣ-ΙΑΤΤΥ-ΠΗΝΕΛΟΠΗ-SKYLINE
Απ: INAWERA FLAVORS
« Απάντηση #1656 στις: Φεβρουαρίου 06, 2012, 14:33 »
Oχι ,εγω την ατμιζω μια χαρα!

Αποσυνδεδεμένος georgevtrs

  • ***
  • 697
  • Φύλο: Άντρας
Απ: INAWERA FLAVORS
« Απάντηση #1657 στις: Φεβρουαρίου 06, 2012, 14:53 »
Χαιρετώ τους φίλους και συνατμιστές.
Έχω ανοίξει μια ψηφοφορία για τα υγρά τις INAWERA FLAVORS, έχω βάλει όλες της Βάσης άτμισης όλες τις γεύσης και όλα τα έτυμα υγρά της INAWERA FLAVORS οποίος επιθυμεί να ψηφίσει τις αγαπημένες γεύσεις και βάσης του ας το κάνει εδώ http://e-kapnisma.gr/index.php/topic,6708.0.html  :bye:

Αποσυνδεδεμένος georgis4

  • **
  • 204
  • Φύλο: Άντρας
Απ: INAWERA FLAVORS
« Απάντηση #1658 στις: Φεβρουαρίου 06, 2012, 17:23 »
απο ολα που διαβασα γιατι ναι το διαβασα ολο το νημα !! υπαρχουν διαφορετικες αποψεις.
ποιο συχνα συναντησα καποια αρωματα.

αλλα ενα πραγμα μου κανει εντυπωση.
ολοι μα ολοι βριζουμε το Κ.Τ. αλλα γιατι μαγκες ολες ψαχνεστε για τσιγαρισια αρωματα ? οεο ?


καπου παραπανω ειδα φιλο να λεει δεν θελω φραουλες σοκολατες κτλ.. το θεμα δεν ειναι να απαλαγουμε απο το ΚΤ ?
Τεσπα δεν λεω οτι εγω δεν επρνω αλλα ειλικρινα μου φαινεται χαζομαρα ! και το ξαναλεω το κανω και εγω !  :idiot1:
Αμα ηταν να εκοβα το τσιγαρο με φραουλες και μπανανες ηλεκτρονικο θα επαιρνα βρε μαστορα?ΠΑΓΩΤΑ θα επαιρνα! :)) ;D

Απ: INAWERA FLAVORS
« Απάντηση #1659 στις: Φεβρουαρίου 06, 2012, 17:28 »
σωστός...αν θες φράουλα κόβεις το κ.τ χωρίς η.τ!!!

Αποσυνδεδεμένος Νικος

  • ****
  • 1124
  • Φύλο: Άντρας
Απ: INAWERA FLAVORS
« Απάντηση #1660 στις: Φεβρουαρίου 06, 2012, 17:32 »
Παράθεση
Ειπε ο Tzimisce
Το να ψάχνεις όμως για υγρό που έχει γεύση τσιγάρου είναι σαν να σε πηγαίνουν στην έπαυλη του Hugh Hefner και εσύ να ψάχνεις να βρεις Playmate που μοιάζει με τη γυναίκα σου για να πηδήξεις...

 :yes: :yes: :yes: :yes:

Αποσυνδεδεμένος AchisaeL

  • ****
  • 1291
  • Φύλο: Άντρας
Απ: INAWERA FLAVORS
« Απάντηση #1661 στις: Φεβρουαρίου 06, 2012, 17:37 »
ε οκ.. μην βαρατε ...!!!  :laugh1: :laugh1:

Αποσυνδεδεμένος AchisaeL

  • ****
  • 1291
  • Φύλο: Άντρας
Απ: INAWERA FLAVORS
« Απάντηση #1662 στις: Φεβρουαρίου 07, 2012, 00:21 »
τα tobacco coffe , cappucino & σοκολατα λενε τιποτα ?

Αποσυνδεδεμένος Tegian

  • **
  • 183
  • Φύλο: Άντρας
Απ: INAWERA FLAVORS
« Απάντηση #1663 στις: Φεβρουαρίου 07, 2012, 13:23 »
Cappucino και σοκολατα ειναι πολυ καλα και δυνατα αρωματα! Δοκιμασε απο καπνικα αν θελεις το Tobacco Smoke and Prunes και το Tobacco Symphony, οπως επισης και το 3 five! Τα παρελαβα τωρα τελευταια και εχω παθει τρελη πλακα !!! Μιλαμε γεματα αρωματα και κρατανε παρα πολυ !!! Ειχα δωσει την προσοχη μου στα γλυκα αρωματα και τα αρωματα φρουτων αλλα τελικα και τα καπνικα της Inawera ειναι παρα πολυ καλα !!! Tobacco kai Tobacco C ειναι τελεια για ατμισμα ολη μερα αλλα τα ποιο πανω ειναι πολυ ιδιαιτερα, καταπληκτικα !!!

Αποσυνδεδεμένος Jacob13

  • **
  • 238
  • Φύλο: Άντρας
Απ: INAWERA FLAVORS
« Απάντηση #1664 στις: Φεβρουαρίου 07, 2012, 13:27 »
Cappucino και σοκολατα ειναι πολυ καλα και δυνατα αρωματα! Δοκιμασε απο καπνικα αν θελεις το Tobacco Smoke and Prunes και το Tobacco Symphony, οπως επισης και το 3 five! Τα παρελαβα τωρα τελευταια και εχω παθει τρελη πλακα !!! Μιλαμε γεματα αρωματα και κρατανε παρα πολυ !!! Ειχα δωσει την προσοχη μου στα γλυκα αρωματα και τα αρωματα φρουτων αλλα τελικα και τα καπνικα της Inawera ειναι παρα πολυ καλα !!! Tobacco kai Tobacco C ειναι τελεια για ατμισμα ολη μερα αλλα τα ποιο πανω ειναι πολυ ιδιαιτερα, καταπληκτικα !!!

ποια σοκολατα?εχω παρει σοκολατα γαλακτος και δεν εχω προλαβει να την δοκιμασω απλα οταν την μυρισα δεν ειχε τοσο εντονο αρωμα..Το cappucino οντως φαινεται δυνατο οπως και η φραουλα.

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1814 279389 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 14:12
από Ηρακλης
Ερωτήσεις - απορίες για clearomizers Ατμοποιητές "εμπορίου" 1397 207516 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 22:52
από Xxristos
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 234 64576 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 17:26
από axilleaspro
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1462 173564 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 15:31
από Olga68
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2111 311629 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 15:05
από ThioVag
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 26 13340 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 18:21
από Sergios
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 980 124168 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 12:15
από Chris66
HCIGAR VT 75 Nano (DNA 75) [Ηλεκτρονικά mods] 1127 93190 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 09, 2024, 03:53
από Tem
Αλλοίωση γεύσης υγρού Shake and Vape 3 4005 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 07, 2024, 13:07
από Aoratix
PULSE AIO V2 [AIO (Όλα σε ένα)] 5 1260 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 07, 2024, 11:40
από axilleaspro
GeekVape Aegis Solo [Ηλεκτρονικά mods] 83 15698 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:55
από ipomonias
Vaporesso Swag 2 [Ηλεκτρονικά mods] 56 14455 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:15
από ipomonias