vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

199 επισκέπτες, 1 χρήστης
camber

Twitter

INAWERA FLAVORS

Αποσυνδεδεμένος capable

  • ***
  • 599
  • Φύλο: Άντρας
Απ: INAWERA FLAVORS
« Απάντηση #1335 στις: Ιανουαρίου 07, 2012, 12:28 »
Για παράδειγμα

http://zerobacco.gr/el/
     σωστος.   δεν ειμαι ειδικος σε ελενχους. απλα θα περιμενα ενα χαρτι με εγκριση απο το υγειονομικο η δεν ξερω και εγω απο που αλλου για να με πεισει οτι ειναι ελεγμενο.   αντε βουρρρρρρρ τα βρισκουμε φτηνα και πεφτουμε με τα μουτρα... απο εμενα τελος τα καραγκιοζηλικια..

Αποσυνδεδεμένος snapy13

  • **
  • 134
  • Φύλο: Άντρας
Απ: INAWERA FLAVORS
« Απάντηση #1336 στις: Ιανουαρίου 07, 2012, 12:28 »

Αποσυνδεδεμένος Νικος

  • ****
  • 1124
  • Φύλο: Άντρας
Απ: INAWERA FLAVORS
« Απάντηση #1337 στις: Ιανουαρίου 07, 2012, 12:32 »
@capable
Δεν εχω σκοπο να σου παω κοντρα,
αλλωστε δεν εχει και νοημα, ουτε ειναι αυτος ο σκοπος μου.
Απλα ειναι τα πραγματα, οι Αρχες οριζουν τις προδιαγραφες
και οι παρασκευαστες ειναι υποχρεωμενοι να τις τηρουν.
Υπαρχουν προδιαγραφες πουθενα για τα υγρα σε ολη την ΕΕ,
εγω δεν εχω δει.
Αρα, πως θα γινει ο ελεγχος.

Αποσυνδεδεμένος capable

  • ***
  • 599
  • Φύλο: Άντρας
Απ: INAWERA FLAVORS
« Απάντηση #1338 στις: Ιανουαρίου 07, 2012, 12:43 »
προς θεου φιλε... δεν εχω κατι μαζι σου.. συζητηση κανουμε και ειμαστε πολιτισμενοι. οπως ειπες ..οι παρασκευαστες οφιλουν τα τις τηρουν... φανταζομαι οτι σε μεγαλες εταιριες παρασκευης.. οπως η flayvorart τα φτιαχνει ολα βαση νομου. κανονες υγειηνης ασφαλειας και χιλια 2.. οταν ομως φτανει στην ελλαδα σε λιτρο-5 λιτρο και δεν ξερω και εγω σε τι.. και αρχιζουν οι μιρασιες σε μικροτερα μπουκαλακια χωρις ασφαλεια υγειηνης... ποιος μου εγγυηατε εμενα οτι δεν επεσε καποιο μικροβιο μεσα στο μπουκαλακι με το υγρο το οποιο εχω θα το βαλω στα πνευμονια μου? μπορει να φενεται γελειο αυτο που λεω... αλλα νομιζω οτι ειναι η πραγματικοτητα που δεν την υπολογιζει κανενας... λεμε για ιδιοκατασκευες...αλλα υπο ποιες συνθηκες?  νομιζω οτι πρεπει να ξυπνησουμε..
« Τελευταία τροποποίηση: Ιανουαρίου 07, 2012, 12:57 από Βασίλης »

Αποσυνδεδεμένος Νικος

  • ****
  • 1124
  • Φύλο: Άντρας
Απ: INAWERA FLAVORS
« Απάντηση #1339 στις: Ιανουαρίου 07, 2012, 12:53 »
Να μην εισαι σιγουρος για τιποτε, εγω εχω μεγαλυτερη εμπιστοσυνη
σε εναν μικρο παραγωγο που τον ξερω παρα σε μια Πολυεθνικη.
Μην ξεχνας την μελαμινη στις παιδικες τροφες, την σιλικονη για το στηθος,
το νοθευμενο λαδι στην Ισπανια, τα μολυσμενα κοτοπουλα, τις τρελες αγελαδες
και ποσα αλλα σκανδαλα που εγιναν παρα τις αυστηρες προδιαγραφες.
Και εμεις χωρις προδιαγραφες, τι ψαχνουμε,
αλλωστε πριν ειμασταν στην ασφαλεια των προδιαγραφων του κ/τ ?

Αποσυνδεδεμένος capable

  • ***
  • 599
  • Φύλο: Άντρας
Απ: INAWERA FLAVORS
« Απάντηση #1340 στις: Ιανουαρίου 07, 2012, 12:56 »
νομιζω οτι εχεις ξεφυγει απο το θεμα.. και μου φαινεται σαν να το καλυβεις.. :confused1: :confused1: :confused1:

Αποσυνδεδεμένος Νικος

  • ****
  • 1124
  • Φύλο: Άντρας
Απ: INAWERA FLAVORS
« Απάντηση #1341 στις: Ιανουαρίου 07, 2012, 13:06 »
Φιλε μου ,
σε ευχαριστω για την συζητηση  ειπαμε τις αποψεις μας διαφωνησαμε,
με προσεβαλες, αλλα δεν πειραζει εχω μαθει να συγχωρω.

"Και ο Νοων νοειτω"


Αποσυνδεδεμένος dimspy

  • **
  • 179
  • Φύλο: Άντρας
  • https://secure.avaaz.org/campaign/el/free_ahed
Απ: INAWERA FLAVORS
« Απάντηση #1342 στις: Ιανουαρίου 07, 2012, 13:07 »
εχω απογοητευθει με αυτα που διαβαζω....εχω κανει μια αρκετα μεγαλη παραγγελια απο inawera απο 26 Δεκεμβρη κ εχω αγχωθει οτι τα αρωματα κ οι βασεις θα ειναι στο τελος μουφα.......δυστυχως μεχρι τοτε δεν ειχα ακουσει τιποτα για το zerobacco k ετσι κατεληξα στην inawera......

οσον αφορα για την ποιοτητα μεγαλων εταιρειων κ μικρων παραγογων τα παντα ειναι σχετικα ειδικα σε ενα θεμα οπως το Η.Τ. .....πολλες φορες οι μικροι παραγωγοι εχουν πολυ καλυτερα προιοντα κ αυτο ισχυει σε ολουσ τους τομεις μιας κ τους ενδιαφερει περισσοτερο να αποκτησουν καποιο ονομα στον χωρο πρωτα με αποτερο σκοπο το μελλοντικο κερδος....αντιθετα οι μαζικες παραγωγες οδηγουν σε παραβλεψεις κ σε αμφιβολου ποιοτητας πρωτες υλες αφου σε αυτες πλεον το κερδος ειναι το μονο που τους ενδιαφερει.....οπως πχ η inawera που ενω στην αρχη ειχε προιοντα ποιοτητας με το που απεκτησε ονομα κ εγινε ευρεως γνωστη  αρχισε τις αλχημειες με μονο στοχο το κερδος βαση των λεγομενων των ''συμφορουμιτων''.....
« Τελευταία τροποποίηση: Ιανουαρίου 07, 2012, 13:31 από dimspy »

Αποσυνδεδεμένος capable

  • ***
  • 599
  • Φύλο: Άντρας
Απ: INAWERA FLAVORS
« Απάντηση #1343 στις: Ιανουαρίου 07, 2012, 13:15 »
Φιλε μου ,
σε ευχαριστω για την συζητηση  ειπαμε τις αποψεις μας διαφωνησαμε,
με προσεβαλες, αλλα δεν πειραζει εχω μαθει να συγχωρω.

"Και ο Νοων νοειτω"
   πλακα κανεις τωρα ετσι?  παρεξηγηθηκες?  δεν υπαρχει λογος για παρεξηγηση.. θα μπορουσα και εγω να το νιωσω αφου καθησαμε και συζητησαμε ενα θεμα... και με τα λεγομενα σου ηταν σαν τα με αγνοεις.. τ.π.εληξε το θεμα. ο καθενας εχει πρωτοβουλια για τις επιλογες του και φυσικα για τις αγορες τους. το φουρουμ υπαρχει για καθε ειδος συζητησης κ ελευθερια λογου.

Αποσυνδεδεμένος Νικος

  • ****
  • 1124
  • Φύλο: Άντρας
Απ: INAWERA FLAVORS
« Απάντηση #1344 στις: Ιανουαρίου 07, 2012, 13:23 »
νομιζω οτι εχεις ξεφυγει απο το θεμα.. και μου φαινεται σαν να το καλυβεις.. :confused1: :confused1: :confused1:

Αυτο δεν ειναι συζητηση, στα πλαισια της ελευθεριας του λογου?

Κανω εγω λαθος η εσυ εχεις το ακαταλογιστον.





Αποσυνδεδεμένος Βασίλης

  • *****
  • 2116
  • Φύλο: Άντρας
Απ: INAWERA FLAVORS
« Απάντηση #1345 στις: Ιανουαρίου 07, 2012, 13:42 »
Ας παραμείνουμε στο θέμα μας παρακαλώ πολυ

Αποσυνδεδεμένος KINGGREECE

  • *****
  • 1670
  • Φύλο: Άντρας
  • ΣΤΟΠ ΣΤΗΝ ΜΟΥΦΑ....................
Απ: INAWERA FLAVORS
« Απάντηση #1346 στις: Ιανουαρίου 07, 2012, 13:49 »
τσαμπα μαλωνετε και <χτυπιεστε> . απλα οι πολωνοι λιγδωσαν το εντερο τους και ξεκινησαν και τις νοθειες....καπνιζεις 24αρα και νομιζεις οτι ειναι 6αρα......και οι ελληνες οπως παντα ερχονται να καλυψουν το κενο νομου και την ασαφεια του ΕΟΦ φερνοντας υγρα και αυτοι ..........!!
καποιοι που διαφημησαμε τα πολωνικα υγρα σαν να ηταν θρησκεια υμνουμε και τον ελληνα..........
τοσο απλα........!!! μεχρι να βγει κανενα βουλγαρικο σαιτ που θα τα εχει ακομα ποιο κατω και θα τον κανουμε θεο και αυτον..........!!!!
ειμαστε ΛΑΟΣ του ΖΗΤΩ και του ΧΕΙΡΟΚΡΟΤΗΜΑΤΟΣ........αλλα και με ετοιμα καρφια και σφυρι να ΣΤΑΥΡΩΣΟΥΜΕ!!!!!
 ερχομαι στο θεμα του νηματος τωρα.
Τα αρωματα ηταν καλα και φθηνα μεχρι πριν τις εορτες...απο εκει και περα ειναι μονο φθηνα!!!!!!!!!!! :idiot1:

Αποσυνδεδεμένος manton

  • **
  • 153
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Allnetworks
Απ: INAWERA FLAVORS
« Απάντηση #1347 στις: Ιανουαρίου 07, 2012, 14:39 »
Οι φίλοι που πήραν κατά την άποψή τους αραιωμένα υγρά, μπορούν να μας πουν από ποιό από τα δύο site παρήγγειλαν;
Επίσης, αναρωτιέμαι, αν το ίδιο αραιωμένα θα ήταν τα υγρά της inawera αν τα λαμβάναμε μέσω παραγγελίας από κάποιον άλλο μεταπωλητή και αναφέρομαι σε αυτούς που αναφέρει δεξιά σε μπανεράκια η inawera.com...

Αποσυνδεδεμένος KINGGREECE

  • *****
  • 1670
  • Φύλο: Άντρας
  • ΣΤΟΠ ΣΤΗΝ ΜΟΥΦΑ....................
Απ: INAWERA FLAVORS
« Απάντηση #1348 στις: Ιανουαρίου 07, 2012, 14:56 »
και απο τα 2 πηρα   και απο τα 2 δεν ειμαι ικανοποιημενος πλεον

Αποσυνδεδεμένος Zioa

  • ***
  • 525
  • Φύλο: Άντρας
Απ: INAWERA FLAVORS
« Απάντηση #1349 στις: Ιανουαρίου 07, 2012, 15:18 »
τσαμπα μαλωνετε και <χτυπιεστε> . απλα οι πολωνοι λιγδωσαν το εντερο τους και ξεκινησαν και τις νοθειες....καπνιζεις 24αρα και νομιζεις οτι ειναι 6αρα......και οι ελληνες οπως παντα ερχονται να καλυψουν το κενο νομου και την ασαφεια του ΕΟΦ φερνοντας υγρα και αυτοι ..........!!
καποιοι που διαφημησαμε τα πολωνικα υγρα σαν να ηταν θρησκεια υμνουμε και τον ελληνα..........
τοσο απλα........!!! μεχρι να βγει κανενα βουλγαρικο σαιτ που θα τα εχει ακομα ποιο κατω και θα τον κανουμε θεο και αυτον..........!!!!
ειμαστε ΛΑΟΣ του ΖΗΤΩ και του ΧΕΙΡΟΚΡΟΤΗΜΑΤΟΣ........αλλα και με ετοιμα καρφια και σφυρι να ΣΤΑΥΡΩΣΟΥΜΕ!!!!!
 ερχομαι στο θεμα του νηματος τωρα.
Τα αρωματα ηταν καλα και φθηνα μεχρι πριν τις εορτες...απο εκει και περα ειναι μονο φθηνα!!!!!!!!!!! :idiot1:
Άμα θες μπορείς και μόνος σου να υπολογίσεις την περιεκτικότητα της νικοτίνης και να μας γράψεις τα αποτελέσματα .
Ένα video άμα είναι εφικτό θα βοηθούσε πολύ στο FORUM   

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
INNOKIN ZENITH II Ατμοποιητές "εμπορίου" 41 9124 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 02, 2024, 23:53
από Xxristos
Ποιά σύρματα θεωρείτε Κορυφή (ποιοτικά), (Kanthal A1, Nichrome, SS, Εξωτικά....) [Περί αντιστάσεων (τεχνικά)] 202 42542 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 02, 2024, 20:48
από Tem
VOOPOO Doric Galaxy Pod kit [AIO (Όλα σε ένα)] 7 362 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 20:07
από Aoratix
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 126 34632 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 15:45
από Haruspex
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2707 557224 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 11:43
από Tem
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1689 181747 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 06:50
από Tem
Σωστό μαγνητικό καλώδιο usb, πως να μην χαλάσετε ποτέ την θύρα φόρτισης του mod Μπαταρίες, USB pass-through και φορτιστές 0 143 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 00:54
από ipomonias
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 21 8859 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 29, 2024, 17:49
από KORG N364
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4914 538490 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 15:18
από kkoumas
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 229 60527 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 13:39
από Chris66
La Tabaccheria (Αρώματα Εκχυλίσματος Καπνού - ΝΕΤ) [Αρώματα] 3047 238877 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:41
από Milarepa
Υγρα νετ απο παλιά! ΥΓΡΑ (γενικά) 2 1612 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:13
από tsep12