vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

Twitter

INAWERA FLAVORS

Αποσυνδεδεμένος Ramone

  • *
  • 91
  • Φύλο: Άντρας
  • la vida es chula
Απ: INAWERA FLAVORS
« Απάντηση #1170 στις: Δεκεμβρίου 28, 2011, 00:10 »
...οντως η βασης ειναι καλες...αλλα εγω που κανω Τορκ 56 24αρι σε σχεση με το tabacco c 24αρι βρησκω διαφορα στο χτυπημα...δηλαδη το τορκ 56 χτυπαει  :respect:  :respect: ακομη και οταν η μπαταρια ειναι στα τελευτεα(καλα οταν ειναι φουλ φορτισμενη το Τορκ γραφει  :respect:  :respect: ) ενω το tabacco c 24αρι εχει ακομη και με γεματη μπαταρια λιγοτερο χτυπημα...ισως  το tabacco c 24αρι να μην ειναι πραγματικα 24αρι  :hmmm:  :hmmm:

Συγχώνευση μηνυμάτων: Δεκεμβρίου 28, 2011, 00:14
παντως για κατι ενδιαμεσο και οικονομια το προτημω το tabacco c σε σχεση με καποια αλλα....
« Τελευταία τροποποίηση: Δεκεμβρίου 28, 2011, 00:14 από Vrs5 »

Αποσυνδεδεμένος aTmOsIdErOs

  • **
  • 110
  • Φύλο: Άντρας
  • επεσα στην e-κοτινη...
Απ: INAWERA FLAVORS
« Απάντηση #1171 στις: Δεκεμβρίου 28, 2011, 00:32 »
σημερα παρελαβα και εγω για πρωτη φορα απο inawera com, μονο βασεις για να τσεκαρω τι παιζει, dirty 12mg ατμιζω εδω και μια ωρα και ειναι μια χαρα και χωρις αρωμα, vg biobaza επισης ικανοποιητικη, στην επομενη θα βαλω και μερικα αρωματακια επιλεκτικα για δω τι λενε, οι βασεις αρκετα καλες μπορω να πω με σωστη νικοτινη.
φιλε η dirty ειναι ολα τα λεφτααααα :)

Αποσυνδεδεμένος malamadre

  • ***
  • 717
  • Φύλο: Άντρας
Απ: INAWERA FLAVORS
« Απάντηση #1172 στις: Δεκεμβρίου 28, 2011, 02:39 »
...οντως η βασης ειναι καλες...αλλα εγω που κανω Τορκ 56 24αρι σε σχεση με το tabacco c 24αρι βρησκω διαφορα στο χτυπημα...δηλαδη το τορκ 56 χτυπαει  :respect:  :respect: ακομη και οταν η μπαταρια ειναι στα τελευτεα(καλα οταν ειναι φουλ φορτισμενη το Τορκ γραφει  :respect:  :respect: ) ενω το tabacco c 24αρι εχει ακομη και με γεματη μπαταρια λιγοτερο χτυπημα...ισως  το tabacco c 24αρι να μην ειναι πραγματικα 24αρι  :hmmm:  :hmmm:

Συγχώνευση μηνυμάτων: Δεκεμβρίου 28, 2011, 00:14
παντως για κατι ενδιαμεσο και οικονομια το προτημω το tabacco c σε σχεση με καποια αλλα....
το ότι ειναι 24άρια και τα δυο δεν σημαινει απολύτως τίποτα όσον αφορά στο χτύπημα.για το χτυπημα εκτός από τη νικοτίνη  παιζει μεγάλο ρόλο και η αναλογία σε pg.Στα halo η αναλογία αυτή ειναι περιπου 80pg-20vg .....άν στην inawera ειναι πχ 50-50 ή 60-50 τότε θα καταλαβεις διαφορά στο χτυπημα.Για αυτό αν θες χτυπημα την επόμενη φορά πάρε ξεχωριστές pg και vg και φτιάξε την δική σου αναλογία έτσι όπως θα την ήθελες....τότε να δεις χτυπημα.!!!  :wall:

Αποσυνδεδεμένος Buliwyf

  • *****
  • 1932
  • Φύλο: Άντρας
  • ιέεεεεεεεεπ!!!! αστ ναγκλίτσα κατ ρε!!!
Απ: INAWERA FLAVORS
« Απάντηση #1173 στις: Δεκεμβρίου 28, 2011, 03:01 »
Έτσι ακριβώς όπως τα λες Malamadre......

Αποσυνδεδεμένος zamc

  • ***
  • 558
  • Φύλο: Άντρας
Απ: INAWERA FLAVORS
« Απάντηση #1174 στις: Δεκεμβρίου 28, 2011, 11:30 »
Άρα περισσότερη Pg = περισσότερο χτύπημα? Καλά κατάλαβα?

Αποσυνδεδεμένος crisx

  • ***
  • 567
Απ: INAWERA FLAVORS
« Απάντηση #1175 στις: Δεκεμβρίου 28, 2011, 13:38 »
Ρε παιδιά παρέλαβα σήμερα dirty, space drop και tobacco C και για να είμαι ειλικρινής είμαι αρκετά απογοητευμένος από το αποτέλεσμα. Δε μου αρέσει κανένα! Μόνο η dirty σκέτη είναι έτσι και έτσι αλλά και πάλι μέτρια μου φαίνεται...Έχω την εντύπωση πως καλύτερα του φαρμακείου!...Θα τους δώσω λίγο χρόνο ακόμα και βλέπουμε. Ευτυχώς πήρα μικρές ποσότητες
(Προσωπικές απόψεις πάντα)

Αποσυνδεδεμένος ΓΙΩΡΓΟΣ 52

  • **
  • 191
  • Φύλο: Άντρας
Απ: INAWERA FLAVORS
« Απάντηση #1176 στις: Δεκεμβρίου 28, 2011, 14:24 »
(Προσωπικές απόψεις πάντα)

Το ίδιο κι¨απομένα.Μετά την ΤΡΙΤΗ αγορά απο inawera
λέω τη γνώμη μου

Μόνο βάσεις
Απο αρώματα μόνο flavourart

Θα χάσετε χρόνο,χρήμα, με τα αρώματα τους
Θα κερδίσετε απογοήτευση και εκνευρισμό για τις "συνθέσεις" σας

Είμαι περίεργος.αυτοί που ψήφισαν

1.tobacco c   2.llittle space τα δοκίμασαν ή .................


Αποσυνδεδεμένος e-aris

  • **
  • 315
  • Φύλο: Άντρας
Απ: INAWERA FLAVORS
« Απάντηση #1177 στις: Δεκεμβρίου 28, 2011, 14:28 »
Παντως εγω σε 5-6 ατομα, που εδωσα να δοκιμασουν tabacco c και little s d,εχω ακουσει τα καλυτερα,ειδικα για το tabacco c :yes:

Αποσυνδεδεμένος Ramone

  • *
  • 91
  • Φύλο: Άντρας
  • la vida es chula
Απ: INAWERA FLAVORS
« Απάντηση #1178 στις: Δεκεμβρίου 28, 2011, 14:34 »
... :idiot1:  :idiot1: οταν τα ελεγα εγω σε ενα αλλο ποστ καπιοι δεν με πιστευαν  :dontknow:  :dontknow: εγω παντως ειναι πρωτη και τελευτεα παραγγελια που εκανα πριν δυο μερες(και αυτη επειδη εκαναν λαθος και αντι για 60μλ μπουκαλακια μου εβαλαν 10μλ...τουλαχιστον το δεχτηκαν το λαθος τους) και μου ειπαν οτι θα βαλουν ενα μπουκαλακι 60μλ επιπλεον στην παραγγελια....αν και αυτη τη φορα κανουν λαθος σε υγρα και περιεχτηκοτητα....αντε για  :bye:  :bye: πες τους!!!!

Αποσυνδεδεμένος KINGGREECE

  • *****
  • 1670
  • Φύλο: Άντρας
  • ΣΤΟΠ ΣΤΗΝ ΜΟΥΦΑ....................
Απ: INAWERA FLAVORS
« Απάντηση #1179 στις: Δεκεμβρίου 28, 2011, 14:35 »
σημερα παρελαβα και εγω τις βασεις μου 36αρα και 6αρα (ενω ειχα ζητησει 0 αντι για 6) , και 2 αρωματα virginia , 1 που ειχα παραγγειλει και 1 που ειχανε κανει λαθος στην προηγουμενη παραγγελια.
οι βασεις ειναι καλες.το αρωμα  :confused1:  ποιο πολυ  σε ναφθαλινη φερνει......... :angry_orange:

Αποσυνδεδεμένος Νικος

  • ****
  • 1124
  • Φύλο: Άντρας
Απ: INAWERA FLAVORS
« Απάντηση #1180 στις: Δεκεμβρίου 28, 2011, 14:36 »
Εχουμε ξαναπει οτι μια γευση, που αρεσει στον ενα στο αλλον δεν αρεσει.

Πχ Δεν εχω φαει ποτε κοτοπουλο στην ζωη μου και κανενα πουλερικο,
αλλα δεν λεω σε κανενα πως το τρως αυτο το πραμα,
πεταξες και τα λεφτα σου που το αγορασες.
Αλλοι αηδιαζουν με το αυγοταραχο Μεσολογιου,
αλλοι πληρωνουν παρα πολλα ευρω να το αγορασουν.
Αντιθετα με αυτα που λετε,
εμενα οσα αρωματα της συγκεκριμενης εταιρειας δοκιμασα μου αρεσουν.

"περι ορεξεως, κολοκυθοπιτα"

Αποσυνδεδεμένος Ramone

  • *
  • 91
  • Φύλο: Άντρας
  • la vida es chula
Απ: INAWERA FLAVORS
« Απάντηση #1181 στις: Δεκεμβρίου 28, 2011, 14:37 »
...νομιζω οτι τα HALO ειναι μονο PG  :confused1:  :confused1: ....μεχρι στιγμης και τα INAWERA που εχω παρει ειναι μονο PG...αρα  :dontknow:  :dontknow: ???

Συγχώνευση μηνυμάτων: Δεκεμβρίου 28, 2011, 15:23
:laugh1:  :laugh1:  :laugh1: μου φενετε οτι αυτοι εκει πανω κατι αλλο..... ατμυζουν!!!!!
« Τελευταία τροποποίηση: Δεκεμβρίου 28, 2011, 15:23 από Βασίλης »

Αποσυνδεδεμένος e-aris

  • **
  • 315
  • Φύλο: Άντρας
Απ: INAWERA FLAVORS
« Απάντηση #1182 στις: Δεκεμβρίου 28, 2011, 14:40 »
Εχουμε ξαναπει οτι μια γευση, που αρεσει στον ενα στο αλλον δεν αρεσει.

Πχ Δεν εχω φαει ποτε κοτοπουλο στην ζωη μου και κανενα πουλερικο,
αλλα δεν λεω σε κανενα πως το τρως αυτο το πραμα,
πεταξες και τα λεφτα σου που το αγορασες.
Αλλοι αηδιαζουν με το αυγοταραχο Μεσολογιου,
αλλοι πληρωνουν παρα πολλα ευρω να το αγορασουν.
Αντιθετα με αυτα που λετε,
εμενα οσα αρωματα της συγκεκριμενης εταιρειας δοκιμασα μου αρεσουν.


"περι ορεξεως, κολοκυθοπιτα"
:thumpup: :thumpup:ακριβως! :yes:

Αποσυνδεδεμένος KINGGREECE

  • *****
  • 1670
  • Φύλο: Άντρας
  • ΣΤΟΠ ΣΤΗΝ ΜΟΥΦΑ....................
Απ: INAWERA FLAVORS
« Απάντηση #1183 στις: Δεκεμβρίου 28, 2011, 14:44 »
Εχουμε ξαναπει οτι μια γευση, που αρεσει στον ενα στο αλλον δεν αρεσει.

Πχ Δεν εχω φαει ποτε κοτοπουλο στην ζωη μου και κανενα πουλερικο,
αλλα δεν λεω σε κανενα πως το τρως αυτο το πραμα,
πεταξες και τα λεφτα σου που το αγορασες.
Αλλοι αηδιαζουν με το αυγοταραχο Μεσολογιου,
αλλοι πληρωνουν παρα πολλα ευρω να το αγορασουν.
Αντιθετα με αυτα που λετε,
εμενα οσα αρωματα της συγκεκριμενης εταιρειας δοκιμασα μου αρεσουν.

"περι ορεξεως, κολοκυθοπιτα"
αγαπητε συγκρινουμε τα αρωματα της ενλογο εταιρειας με αρωματα που κυκλοφορουν τυποποιημενα στην αγορα.
τωρα τα κοτοπουλα και τα κολοκυθια δεν ξερω τι ρολο παιζουν...αλλιως να κλεισουμε το νημα και να μην λεμε την αποψη μας.
εαν εγω που ατμιζω βιρτζινια δεν πω οτι ουτε κατα χιλιοστο δεν θυμιζουν τα αρωματα της εταιρειας αυτης το αρωμα βιρτζινια της flavorart η της nature τοτε ποιος ο λογος του νηματος. οποτε καποια λογοπαιγνια ειναι ατοπα καποιες στιγμες!!!!

θα συμφωνησω λοιπον με καποιον συνατμιστη που εγραψε ποιο πανω οτι μαζι με τις βασεις καλο ειναι να μην ασχοληστε με αρωματα της εταιρειας αυτης αλλα με flavorart που εχουν σε ειδικη κατηγορια.αλλωστε ειναι και εμφανη η ποιοτητα απο τις τιμες . οσοι λοιπον θελετε να φτιαξετε αρωματα που να προσομοιαζουν με αυτα του εμποριου καλο ειναι να προτιματε flavorart . εκτος εαν ακολουθησετε καποια <συνταγη> που ειναι δοκιμασμενη απο αλλο μελος οποτε εκει αξιζει!!!
« Τελευταία τροποποίηση: Δεκεμβρίου 28, 2011, 14:56 από KINGGREECE »

Αποσυνδεδεμένος Νικος

  • ****
  • 1124
  • Φύλο: Άντρας
Απ: INAWERA FLAVORS
« Απάντηση #1184 στις: Δεκεμβρίου 28, 2011, 15:02 »
Το θεμα ειναι για να λεμε την αποψη μας ,
δηλαδη αν μας αρεσει κατι η αν δεν μας αρεσει.
Οι επιπλεον χαρακτηρισμοι νομιζω οτι ειναι περιτοι.
Φανταζεσαι τι θα γινει αν ο καθενας απανταει στον αλλο
σε αυτους τους τονους.
Αν εχουμε συνηθισει μια γευση μιας εταιρειας
και δεν μας αρεσει μιας αλλης ειναι θεμα προσωπικο.
Μπορουμε να το λεμε απλα και χωρις χαρακτηρισμους.
Αν σου απαντησουν αναλογα αυτοι οι 37 και οι 22,
που τους αρεσει τι θα γινει?

ΥΓ σε 59 αρεσουν αυτα που εσυ απορριπτεις,
αρα πεταξαν τα λεφτα τους
η δεν τα δοκιμασαν και μας παραπλανησαν.

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1814 279405 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 14, 2024, 14:12
από Ηρακλης
Ερωτήσεις - απορίες για clearomizers Ατμοποιητές "εμπορίου" 1397 207532 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 22:52
από Xxristos
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 234 64587 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 17:26
από axilleaspro
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1462 173575 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 15:31
από Olga68
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2111 311656 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 15:05
από ThioVag
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 26 13350 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 18:21
από Sergios
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 980 124176 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 12:15
από Chris66
HCIGAR VT 75 Nano (DNA 75) [Ηλεκτρονικά mods] 1127 93199 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 09, 2024, 03:53
από Tem
Αλλοίωση γεύσης υγρού Shake and Vape 3 4012 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 07, 2024, 13:07
από Aoratix
PULSE AIO V2 [AIO (Όλα σε ένα)] 5 1268 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 07, 2024, 11:40
από axilleaspro
GeekVape Aegis Solo [Ηλεκτρονικά mods] 83 15706 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:55
από ipomonias
Vaporesso Swag 2 [Ηλεκτρονικά mods] 56 14463 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:15
από ipomonias