vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

253 επισκέπτες, 1 χρήστης
camber

Twitter

INAWERA FLAVORS

Αποσυνδεδεμένος gioupi

  • ***
  • 709
  • Φύλο: Άντρας
Απ: INAWERA FLAVORS
« Απάντηση #915 στις: Δεκεμβρίου 13, 2011, 15:20 »
Να φτιαχνεται μικρες ποσοτητες, γενικα.

Αποσυνδεδεμένος Tegian

  • **
  • 183
  • Φύλο: Άντρας
Απ: INAWERA FLAVORS
« Απάντηση #916 στις: Δεκεμβρίου 13, 2011, 15:41 »
Πολλή καλησπέρα σε όλους σας.

Θα ήθελα να δώσω συγχαρητήρια σε όλους για την τόσο καλή και κατατοπιστική δουλειά που κάνετε με το να μας ενημερώνετε για τα τόσα πολλά θέματα που έχουν προκύψει.
Θα ήθελα και εγώ με τη σειρά μου να πω ότι παρήγγειλα από το http://www.inaweraflavours.com/en/ και ότι είμαι απόλυτα ευχαριστημένος με την ποιότητα όσο και την ταχύτητα της αποστολής του πακέτου μου. Θα ήθελα να προτείνω επίσης 3 υγρά που έφτιαξα και είναι καταπληκτικά για να τα δοκιμάσετε.

Cherry  = 10ml Dirty στα 6mg + 4,5 ml σκέτη VG + 5 Tabacco Cherry drops
Chocó Banana = 5 ml σκέτη VG + 5 Banana drops + 2 Chocolate Drops
Old Havana  = 5ml σκέτη VG + 2.5ml Dirty στα 6mg + 3 Tabacco Old Havana drops

Γνώμη μου οτι το Old Havana είναι από τα ωραιότερα αρώματα που κυκλοφορούν. Ελαφριά γεύση tobacco με τσιχλόφουσκα.

Φιλιά σε Όλους !!!

Αποσυνδεδεμένος malamadre

  • ***
  • 717
  • Φύλο: Άντρας
Απ: INAWERA FLAVORS
« Απάντηση #917 στις: Δεκεμβρίου 13, 2011, 16:12 »
τι μας κανεις τωρα ρε φιλε......έχω ήδη παραγγείλει αλλά το havana δεν το έβαλα μεσα γιατί το φοβήθηκα :(

Αποσυνδεδεμένος djfloor

  • **
  • 199
  • Φύλο: Άντρας
Απ: INAWERA FLAVORS
« Απάντηση #918 στις: Δεκεμβρίου 13, 2011, 16:36 »
Και μια συνταγή απο μένα:

5ml υγρό = 4ml Dirty + 1ml VG + 2 σταγόνες LittleSpaceDrop + 1 σταγόνα Madagaskar Vanilla.
Ευκολοάτμιστο όλες τις ώρες.

Αποσυνδεδεμένος KINGGREECE

  • *****
  • 1670
  • Φύλο: Άντρας
  • ΣΤΟΠ ΣΤΗΝ ΜΟΥΦΑ....................
Απ: INAWERA FLAVORS
« Απάντηση #919 στις: Δεκεμβρίου 13, 2011, 17:08 »
Δυστυχώς οι τύποι είναι ερασιτέχνες .
Πήρα τα πράματα σήμερα μετά απο 18 μέρες και 4 μειλ που είχα στείλει και λείπουν αρκετά πράματα απο μέσα.
Συγκεκριμένα λείπουν 2 eliquid 60ml και αλλο ενα που είχα παραγγείλει στα 60ml το στείλαν στα 10 :idiot1:
Και επίσης λείπει και μια flavour τησ flavourart που κοστολογείται και τη πλήρωσα 7 ευρώ.
Δηλαδή σύνολο μου φάγαν σχεδόν 30 ευρώ.
Και μιλάω για το flavours.
Τους έστειλα μειλ αλλα αντε βγάλε άκρη τώρα τι να πω ρε γμτ περίμενα τόσες μέρες και με σκίσανε  :angry_orange:
στειλε μειλ και ζητα να στα στειλουν εστω και με απλο ταχυδρομειο.......ειναι πολλα τα λεφτα.......εγω εστειλα μειλ και μου ειπαν οτι θα μου στειλουνε το βιρτζινια με την επομενη παραγγελια......ριχτους στα αυτια......πολυ ερασιτεχνες...παρα πολυ.

Αποσυνδεδεμένος Tegian

  • **
  • 183
  • Φύλο: Άντρας
Απ: INAWERA FLAVORS
« Απάντηση #920 στις: Δεκεμβρίου 13, 2011, 17:13 »
τι μας κανεις τωρα ρε φιλε......έχω ήδη παραγγείλει αλλά το havana δεν το έβαλα μεσα γιατί το φοβήθηκα :(

Χαμός φίλε. Έχει πραγματικά πολλά ωραία αρώματα. Εγώ πηρα 14 και μετανιώνω που δεν πήρα και άλλα. Αυτό που άρεσε πάρα πολύ είναι το γεγονός οτι όπως μυρίζει το άρωμα από το μπουκαλάκι, αυτή τη γεύση έχει και στο στόμα. Κορυφή !!! Εγώ μετανιώνω που δεν πήρα το Little Space Drop γιατί έχω ακούσει τα καλύτερα τελικά γιαυτό!!!

Αποσυνδεδεμένος KINGGREECE

  • *****
  • 1670
  • Φύλο: Άντρας
  • ΣΤΟΠ ΣΤΗΝ ΜΟΥΦΑ....................
Απ: INAWERA FLAVORS
« Απάντηση #921 στις: Δεκεμβρίου 13, 2011, 17:19 »
Χαμός φίλε. Έχει πραγματικά πολλά ωραία αρώματα. Εγώ πηρα 14 και μετανιώνω που δεν πήρα και άλλα. Αυτό που άρεσε πάρα πολύ είναι το γεγονός οτι όπως μυρίζει το άρωμα από το μπουκαλάκι, αυτή τη γεύση έχει και στο στόμα. Κορυφή !!! Εγώ μετανιώνω που δεν πήρα το Little Space Drop γιατί έχω ακούσει τα καλύτερα τελικά γιαυτό!!!
παιδια με το συμπαθειο αλλα η μεγαλη γκαμα σε παραγγελια δεν ειναι λογικο.....κατα 90% ολοι οι ατμιστες καποια στιγμη καταληγουν σε ενα αρωμα και ακομα ποιο πολλοι ατμιζουν σκετες βασεις. οσο για το αρωμα που μυριζει απο το μπουκαλακι θα δεις οτι ειναι παροδικο.......σε μια εβδομαδα θα νομιζεις οτι εχασες την οσφρηση σου.
σε αυτο το κομματι αφηνω εκτος τα αρωματα της flavorart τα οποια ειναι πραγματι ποιοτικα.......τα δικα τους ειναι ΚΥΡΙΑΚΗ ΧΑΡΑ ΚΑΙ ΔΕΥΤΕΡΑ ΛΥΠΗ........... :idiot1:

Αποσυνδεδεμένος Tegian

  • **
  • 183
  • Φύλο: Άντρας
Απ: INAWERA FLAVORS
« Απάντηση #922 στις: Δεκεμβρίου 13, 2011, 17:45 »
παιδια με το συμπαθειο αλλα η μεγαλη γκαμα σε παραγγελια δεν ειναι λογικο.....κατα 90% ολοι οι ατμιστες καποια στιγμη καταληγουν σε ενα αρωμα και ακομα ποιο πολλοι ατμιζουν σκετες βασεις. οσο για το αρωμα που μυριζει απο το μπουκαλακι θα δεις οτι ειναι παροδικο.......σε μια εβδομαδα θα νομιζεις οτι εχασες την οσφρηση σου.
σε αυτο το κομματι αφηνω εκτος τα αρωματα της flavorart τα οποια ειναι πραγματι ποιοτικα.......τα δικα τους ειναι ΚΥΡΙΑΚΗ ΧΑΡΑ ΚΑΙ ΔΕΥΤΕΡΑ ΛΥΠΗ........... :idiot1:

'Εχεις δικιο φίλε μου, αλλά για να καταλήξεις κάπου πρέπει πρώτα να δοκιμάσεις. Μετά παραγγέλνεις μόνο αυτό που σου άρεσε και κατασταλάζεις στη γεύση σου. Όσον αφορά τη γεύση και αυτή στο τεστάρισμα θα φανεί. Για να δούμε.

Οι υπολοιποί που έχουν καιρό που ατμίζουν αυτά τα αρώματα τι έχουν να πουν; Οντώς χάνεται η γευση τους παρωδικά;

Αποσυνδεδεμένος Tegian

  • **
  • 183
  • Φύλο: Άντρας
Απ: INAWERA FLAVORS
« Απάντηση #923 στις: Δεκεμβρίου 13, 2011, 17:48 »
Και μια γρήγορη ερώτηση. Στα 5μλ βάσης πόσες σταγόνες άρωμα βάζετε συνήθως; Στα κανονικά αρώματα και όχι σ'αυτα της Wera Garden.

Αποσυνδεδεμένος pet_cor

  • *
  • 62
  • Φύλο: Άντρας
Απ: INAWERA FLAVORS
« Απάντηση #924 στις: Δεκεμβρίου 13, 2011, 17:59 »
Στα 5μλ, 3-4 σταγ.

Μη σε πιανει ευκολα ο ενθουσιασμος. Διαβασε και μερικα ποστ πιο πριν.
Εχουν απαντηθει οσα ρωτας.

Αποσυνδεδεμένος Lancerlot

  • **
  • 407
  • Φύλο: Άντρας
Απ: INAWERA FLAVORS
« Απάντηση #925 στις: Δεκεμβρίου 13, 2011, 18:01 »
Γιατί τα Wera είναι imitation ? Κάθε άρωμα αναφέρει τη δοσολογία του στα χαρακτηριστικά, καλύτερα ξεκίνα με 1 σταγόνα/5ml βάσης και αν δεν σε ικανοποιεί ανεβαίνεις ανάλογα. Οι 3-4 σταγόνες στα 5ml είναι  πολύ. Όσο για το  άρωμα δεν χάνεται, απλά το συνηθίζεις και σου φαίνεται άοσμο.

Αποσυνδεδεμένος Tegian

  • **
  • 183
  • Φύλο: Άντρας
Απ: INAWERA FLAVORS
« Απάντηση #926 στις: Δεκεμβρίου 13, 2011, 18:19 »
Γιατί τα Wera είναι imitation ? Κάθε άρωμα αναφέρει τη δοσολογία του στα χαρακτηριστικά, καλύτερα ξεκίνα με 1 σταγόνα/5ml βάσης και αν δεν σε ικανοποιεί ανεβαίνεις ανάλογα. Οι 3-4 σταγόνες στα 5ml είναι  πολύ. Όσο για το  άρωμα δεν χάνεται, απλά το συνηθίζεις και σου φαίνεται άοσμο.

Θα συμφωνήσω μαζί σου στο γεγονός οτι τα συνηθίζεις γι'αυτό ίσως μερικοί νομίζουν οτι αλλοιώνονται τα αρώματα. Εγώ πάντως εδώ και 1 και 1/2 βδομάδα δεν παρατηρώ διαφορά. Σημείωση ατμίζω4 γευσεις εναλλαξ και χρησιμοποιώ πάντα γυάλινα μπουκαλάκια για αποθήκευση γιατί τα πλαστικά απορροφούν μυρωδιές.

Αποσυνδεδεμένος thanos_rr

  • **
  • 246
  • Φύλο: Άντρας
    • Δρομοκρατία
Απ: INAWERA FLAVORS
« Απάντηση #927 στις: Δεκεμβρίου 13, 2011, 18:46 »
στειλε μειλ και ζητα να στα στειλουν εστω και με απλο ταχυδρομειο.......ειναι πολλα τα λεφτα.......εγω εστειλα μειλ και μου ειπαν οτι θα μου στειλουνε το βιρτζινια με την επομενη παραγγελια......ριχτους στα αυτια......πολυ ερασιτεχνες...παρα πολυ.

Τους έστειλα φίλε μου και είπαν συγνώμη και οτι η μπορούν να μου βάλουν κάποια φράγκα πίσω η να πάρω κάτι άλλο.
Επίσης μου είπαν οτι αυτά που δεν ήρθαν δεν υπάρχουν,αρα μπορεί και επίτηδες να μη τα βάλαν για τόσο ερασιτεχνισμό μιλάμε,τι να πώ.
Πάντως οι βάσεις τους που πήρα και το άρωμα desert ship που έριξα (flavorart το αρωμα απ αυτους)τα σπάει βρήκα τη γεύση που μου αρέσει και εχω αρκετούτσικα ακόμα για δοκιμές για να δούμε...

Αποσυνδεδεμένος smartmedia

  • *
  • 81
  • Φύλο: Άντρας
Απ: INAWERA FLAVORS
« Απάντηση #928 στις: Δεκεμβρίου 13, 2011, 19:54 »
Γεια χαρά,

Επειδή βλέπω οτι πάρα πολύ απο μας (e-kapnisma) είτε έχουν παραγγείλει είτε είναι στη διαδικασία παραγγελίας, θα πρότεινα κάποιος απο τους administrators να τους κάνουν μια νίξη και στα δυο αυτά site για έκπτωση. Να επισημανθεί πως όλοι που ψωνίζουν απο Ελλάδα είναι απο το e-kapnisma. Δεν έχουμε να χάσουμε τπτ, αντίθετα μπορεί να κερδίσουμε κάτι..

Αποσυνδεδεμένος KINGGREECE

  • *****
  • 1670
  • Φύλο: Άντρας
  • ΣΤΟΠ ΣΤΗΝ ΜΟΥΦΑ....................
Απ: INAWERA FLAVORS
« Απάντηση #929 στις: Δεκεμβρίου 13, 2011, 20:05 »
Τους έστειλα φίλε μου και είπαν συγνώμη και οτι η μπορούν να μου βάλουν κάποια φράγκα πίσω η να πάρω κάτι άλλο.
Επίσης μου είπαν οτι αυτά που δεν ήρθαν δεν υπάρχουν,αρα μπορεί και επίτηδες να μη τα βάλαν για τόσο ερασιτεχνισμό μιλάμε,τι να πώ.
Πάντως οι βάσεις τους που πήρα και το άρωμα desert ship που έριξα (flavorart το αρωμα απ αυτους)τα σπάει βρήκα τη γεύση που μου αρέσει και εχω αρκετούτσικα ακόμα για δοκιμές για να δούμε...
πατσισετα σε ατμιστικες βασεις η ας σου βαλουν τα λεφτα στην καρτα ξανα......και εκει ερασσιτεχνες....επρεπε ανα ειδος να υπαρχει το αποθεμα και σε καθε παραγγελια να μειωνετε αναλογα........μολις μηδενιση καποιο προιον να λεει out of stock...........τοσο απλα::::: :idiot1:

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
INNOKIN ZENITH II Ατμοποιητές "εμπορίου" 41 9124 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 02, 2024, 23:53
από Xxristos
Ποιά σύρματα θεωρείτε Κορυφή (ποιοτικά), (Kanthal A1, Nichrome, SS, Εξωτικά....) [Περί αντιστάσεων (τεχνικά)] 202 42542 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 02, 2024, 20:48
από Tem
VOOPOO Doric Galaxy Pod kit [AIO (Όλα σε ένα)] 7 362 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 20:07
από Aoratix
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 126 34632 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 15:45
από Haruspex
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2707 557225 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 11:43
από Tem
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1689 181748 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 06:50
από Tem
Σωστό μαγνητικό καλώδιο usb, πως να μην χαλάσετε ποτέ την θύρα φόρτισης του mod Μπαταρίες, USB pass-through και φορτιστές 0 143 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 00:54
από ipomonias
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 21 8859 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 29, 2024, 17:49
από KORG N364
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4914 538491 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 15:18
από kkoumas
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 229 60527 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 13:39
από Chris66
La Tabaccheria (Αρώματα Εκχυλίσματος Καπνού - ΝΕΤ) [Αρώματα] 3047 238877 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:41
από Milarepa
Υγρα νετ απο παλιά! ΥΓΡΑ (γενικά) 2 1612 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:13
από tsep12