vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

252 επισκέπτες, 5 χρήστες
dkostas, aenaos, TasMan, antiklitos140, Jorge

Twitter

INAWERA FLAVORS

Αποσυνδεδεμένος Βασίλης

  • *****
  • 2116
  • Φύλο: Άντρας
Απ: INAWERA FLAVORS
« Απάντηση #120 στις: Οκτωβρίου 18, 2011, 11:10 »
Παιδια δε νομιζω....εγω εβαλα παλι την ιδια παραγγελεια που μου ηρθε πριν
κατι μερες και βγαζει παλι το ιδιο συνολο... :thumpup:

Και επισης οι τιμες ειναι σε ευρω οχι σε $...Μηπως κατι δεν κανεις καλα?
« Τελευταία τροποποίηση: Οκτωβρίου 18, 2011, 11:21 από billakosgr »

Αποσυνδεδεμένος VirusPlus

  • **
  • 168
  • Φύλο: Άντρας
Απ: INAWERA FLAVORS
« Απάντηση #121 στις: Οκτωβρίου 18, 2011, 11:28 »
False Alert παιδιά για τα μεταφορικά τούς ::) Απλά τα μεταφορικά είναι εξαρτώμενα της παραγγελίας και δεν το είχα προσέξει :-[
Μια μικρή άνοδο τιμών υπάρχει πάντως, που βέβαια μπορεί να οφείλεται και σε λόγους ισοτιμίας.

(Δεξιά η παραγγελία μου στης 6-10, αριστερά η ίδια σήμερα)

Αποσυνδεδεμένος matsakonas

  • ****
  • 1410
  • Φύλο: Άντρας
Απ: INAWERA FLAVORS
« Απάντηση #122 στις: Οκτωβρίου 18, 2011, 11:31 »
σα να τα τσίμπησαν λιγακι :hmmm: οχι βεβαια οτι δεν ειναι και πάλι πολυ φθηνα..

Αποσυνδεδεμένος VirusPlus

  • **
  • 168
  • Φύλο: Άντρας
Απ: INAWERA FLAVORS
« Απάντηση #123 στις: Οκτωβρίου 18, 2011, 11:32 »
Και επισης οι τιμες ειναι σε ευρω οχι σε $...Μηπως κατι δεν κανεις καλα?
Στο site πάνω αριστερά υπάρχει επιλογή νομίσματος (Currency) USD-EUR-PND.
Προσωπικά προτιμώ συναλλαγές σε USD μέσω PayPal (για ευνόητους λόγους).

Αποσυνδεδεμένος Βασίλης

  • *****
  • 2116
  • Φύλο: Άντρας
Απ: INAWERA FLAVORS
« Απάντηση #124 στις: Οκτωβρίου 18, 2011, 11:38 »
Οκ αλλα κ σε usd που το αλλαξα στο cart παλι το συνολο ιδιο μου βγαινει δεν βλεπω
εγω καμια αυξηση παντως φιλε μου..

Αποσυνδεδεμένος matsakonas

  • ****
  • 1410
  • Φύλο: Άντρας
Απ: INAWERA FLAVORS
« Απάντηση #125 στις: Οκτωβρίου 18, 2011, 11:39 »
εχει δοκιμ΄σαει κανεις καποιο απο τα έτοιμα e-lequid που εχουν? ???

Αποσυνδεδεμένος VirusPlus

  • **
  • 168
  • Φύλο: Άντρας
Απ: INAWERA FLAVORS
« Απάντηση #126 στις: Οκτωβρίου 18, 2011, 12:19 »
Τα eshops δεν ακολουθούν την ημερήσια ισοτιμία USD-EUR σε αντίθεση με το PayPal.
Αν έχεις USD στο PayPal (όπως εγώ) συμφέρει να αγοράζεις κατευθείαν με USD.
« Τελευταία τροποποίηση: Νοεμβρίου 22, 2011, 21:50 από Vrs5 »

Αποσυνδεδεμένος gihal

  • **
  • 217
  • Φύλο: Άντρας
Απ: INAWERA FLAVORS
« Απάντηση #127 στις: Οκτωβρίου 18, 2011, 12:22 »
εχει δοκιμ΄σαει κανεις καποιο απο τα έτοιμα e-lequid που εχουν? ???

Έχω δοκιμάσει το RY4 6mg και μπορώ να πω με σιγουριά οτι είναι πολύ καλό και θα ξαναπαραγγείλω.

Αποσυνδεδεμένος matsakonas

  • ****
  • 1410
  • Φύλο: Άντρας
Απ: INAWERA FLAVORS
« Απάντηση #128 στις: Οκτωβρίου 18, 2011, 12:30 »
γευση καπνου? ρωτάω γιατί δε βλέπω να κάνει καπου ανάλυση τι ειναι το κάθε υγρο
« Τελευταία τροποποίηση: Νοεμβρίου 22, 2011, 21:51 από Vrs5 »

Αποσυνδεδεμένος striftos

  • **
  • 285
  • Φύλο: Άντρας
Απ: INAWERA FLAVORS
« Απάντηση #129 στις: Οκτωβρίου 18, 2011, 12:50 »
False Alert παιδιά για τα μεταφορικά τούς ::) Απλά τα μεταφορικά είναι εξαρτώμενα της παραγγελίας και δεν το είχα προσέξει :-[
Μια μικρή άνοδο τιμών υπάρχει πάντως, που βέβαια μπορεί να οφείλεται και σε λόγους ισοτιμίας.

Έτσι ακριβώς είναι... το πιο πιθανο είναι ο λογαριασμός τους να είναι σε ευρώ... και μιας και το δολάριο έχει ένα 10ήμερο που χάνει αξία σε σχέση με το ευρώ, είναι λογικό να εμφανίζονται ελαφρός ανεβασμένες οι τιμές...

Και τώρα μια ερώτηση από εμένα (οκ, είναι 2 οι ερωτήσεις):

Περιμένω το πρώτο μου kit να φτάσει (έχω παραγγείλει το BUD EGΟ) και είμαι στην φάση που αναζητώ υγρά...

α) Θέλω γεύση καπνού και όχι βανίλιες και φράουλες... έχετε κάτι να μου προτείνετε? Συνήθως κάνω τσιγάρα τύπου American Blend και στριφτό καπνό.... Σκεφτόμουν το 'Camel' και το 'Tobacco-C'

β) Για πρώτο μου υγρό τι επίπεδο νικοτίνης μου προτείνετε?  Καπνίζω κάπου 15 χρόνια...

Ευχαριστώ εκ τον προτέρων!

Αποσυνδεδεμένος Βασίλης

  • *****
  • 2116
  • Φύλο: Άντρας
Απ: INAWERA FLAVORS
« Απάντηση #130 στις: Οκτωβρίου 18, 2011, 12:59 »
εγω πηρα να δοκιμασω tobacco-c και εμεινα ευχαριστημενος...Βεβαια εχω
κ το dark fire που δεν το εχω δοκιμασει ακομη αλλα γενικοτερα εχει
ενδιαφερουσες γευσεις..Οι προηγουμενοι κυριοι που εχουν αγορασει ολη
την εταιρεια για να δοκιμασουν θα σου πουν :laugh1: :laugh1:

Αποσυνδεδεμένος gihal

  • **
  • 217
  • Φύλο: Άντρας
Απ: INAWERA FLAVORS
« Απάντηση #131 στις: Οκτωβρίου 18, 2011, 13:01 »
Έτσι ακριβώς είναι... το πιο πιθανο είναι ο λογαριασμός τους να είναι σε ευρώ... και μιας και το δολάριο έχει ένα 10ήμερο που χάνει αξία σε σχέση με το ευρώ, είναι λογικό να εμφανίζονται ελαφρός ανεβασμένες οι τιμές...

Και τώρα μια ερώτηση από εμένα (οκ, είναι 2 οι ερωτήσεις):

Περιμένω το πρώτο μου kit να φτάσει (έχω παραγγείλει το BUD EGΟ) και είμαι στην φάση που αναζητώ υγρά...

α) Θέλω γεύση καπνού και όχι βανίλιες και φράουλες... έχετε κάτι να μου προτείνετε? Συνήθως κάνω τσιγάρα τύπου American Blend και στριφτό καπνό.... Σκεφτόμουν το 'Camel' και το 'Tobacco-C'

β) Για πρώτο μου υγρό τι επίπεδο νικοτίνης μου προτείνετε?  Καπνίζω κάπου 15 χρόνια...

Ευχαριστώ εκ τον προτέρων!

α)θα σου πρότεινα να δοκιμάσεις RY4 άμα σου άρεσε ο καπνός στριφτών ελαφρά αρωματικός (holborn, craven)

β)θα σου πρότεινα να ξεκινήσεις με 18+ νικοτίνη και αν "μπουκώσεις" κατέβασε το κατα βούληση.

Αποσυνδεδεμένος VirusPlus

  • **
  • 168
  • Φύλο: Άντρας
Απ: INAWERA FLAVORS
« Απάντηση #132 στις: Οκτωβρίου 18, 2011, 13:16 »
Το tobacco-c σε συνδυασμό με το Neutral base Dirty που δοκίμασα εγώ ήταν ότι πιο κοντά σε τσιγάρο έχω δοκιμάσει από αρώματα και σημειώνω πως ακόμα καπνίζω. Αν είσαι καπνιστής τύπου light τσιγάρων, στο 0.6 νικοτίνης περίπου πιστεύω πως 18αρα βάση θα σε ικανοποιήσει, προσωπικά θα πρωτινά,αν έχεις όρεξη και χρόνο, να πάρεις μια 24-36 κ μια 0 και να πειραματιστείς για αν βρεις το χτύπημα που σου αρέσει.

Αποσυνδεδεμένος striftos

  • **
  • 285
  • Φύλο: Άντρας
Απ: INAWERA FLAVORS
« Απάντηση #133 στις: Οκτωβρίου 18, 2011, 13:20 »
εγω πηρα να δοκιμασω tobacco-c και εμεινα ευχαριστημενος...Βεβαια εχω
κ το dark fire που δεν το εχω δοκιμασει ακομη αλλα γενικοτερα εχει
ενδιαφερουσες γευσεις..Οι προηγουμενοι κυριοι που εχουν αγορασει ολη
την εταιρεια για να δοκιμασουν θα σου πουν :laugh1: :laugh1:

πλακα πλακα τους πρέπει να ευλογούν τη μέρα που ανακάλυψαν οι Έλληνες το site τους   :D

α)θα σου πρότεινα να δοκιμάσεις RY4 άμα σου άρεσε ο καπνός στριφτών ελαφρά αρωματικός (holborn, craven)

β)θα σου πρότεινα να ξεκινήσεις με 18+ νικοτίνη και αν "μπουκώσεις" κατέβασε το κατα βούληση.

Ευχαριστώ για την συμβουλή... drum original καπνίζω... αλλά ένα craven το κάνω πάντα με ευχαρίστηση  :)... θα δοκιμάσω και το RY4 και το Tobacco-C...

Και εγώ για 18 νικοτίνη έλεγα, απλά σκέφτομαι πως αν τον πρώτο καιρό δεν καταφέρω να σταματήσω το κτ μήπως μου πέσει πολύ η νικοτίνη (απο ητ και κτ μαζί)...

Συγχώνευση μηνυμάτων: Νοεμβρίου 09, 2011, 00:08
Το tobacco-c σε συνδυασμό με το Neutral base Dirty που δοκίμασα εγώ ήταν ότι πιο κοντά σε τσιγάρο έχω δοκιμάσει από αρώματα και σημειώνω πως ακόμα καπνίζω. Αν είσαι καπνιστής τύπου light τσιγάρων, στο 0.6 νικοτίνης περίπου πιστεύω πως 18αρα βάση θα σε ικανοποιήσει, προσωπικά θα πρωτινά,αν έχεις όρεξη και χρόνο, να πάρεις μια 24-36 κ μια 0 και να πειραματιστείς για αν βρεις το χτύπημα που σου αρέσει.

Όχι τα lights δεν τα μπορώ με τπτ!  Τώρα κάνω στριφτό Drum και τσιγάρα Lucky Strike...

Όρεξη να πειραματιστώ έχω... αρά προτείνεις να πάω κατευθείαν σε βάση και γευσεις παρά να πάρω έτοιμα προς χρήση υγρά?
« Τελευταία τροποποίηση: Νοεμβρίου 09, 2011, 00:08 από Vrs5 »

Αποσυνδεδεμένος Βασίλης

  • *****
  • 2116
  • Φύλο: Άντρας
Απ: INAWERA FLAVORS
« Απάντηση #134 στις: Οκτωβρίου 18, 2011, 13:31 »
virus την netural base την αραιωσες με pg,vg η απλα εβαλες αρωμα κ δωστου...?

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Ποιά σύρματα θεωρείτε Κορυφή (ποιοτικά), (Kanthal A1, Nichrome, SS, Εξωτικά....) [Περί αντιστάσεων (τεχνικά)] 202 42507 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 20:48
από Tem
VOOPOO Doric Galaxy Pod kit [AIO (Όλα σε ένα)] 7 351 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 20:07
από Aoratix
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 126 34608 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 15:45
από Haruspex
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2707 557163 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 11:43
από Tem
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1689 181701 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 06:50
από Tem
Σωστό μαγνητικό καλώδιο usb, πως να μην χαλάσετε ποτέ την θύρα φόρτισης του mod Μπαταρίες, USB pass-through και φορτιστές 0 136 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 00:54
από ipomonias
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 21 8853 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 29, 2024, 17:49
από KORG N364
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4914 538421 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 15:18
από kkoumas
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 229 60510 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 13:39
από Chris66
La Tabaccheria (Αρώματα Εκχυλίσματος Καπνού - ΝΕΤ) [Αρώματα] 3047 238834 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:41
από Milarepa
Υγρα νετ απο παλιά! ΥΓΡΑ (γενικά) 2 1596 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:13
από tsep12
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 185 16748 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 20, 2024, 20:16
από e-akapnos