vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

520 επισκέπτες, 6 χρήστες
Tem, Sergios, dkostas, maprix, Takis D.M, bloodlessz

Twitter

INAWERA FLAVORS

Αποσυνδεδεμένος rocket-1

  • **
  • 289
  • Φύλο: Άντρας
  • Bitcoin expert
Απ: INAWERA FLAVORS
« Απάντηση #3390 στις: Μαΐου 05, 2014, 18:28 »
δεν νομιζω να τα εχεις μεχρι παρασκευη φιλε μου,,εγω εκανα παραγγελια στις 26 απριλιου κ ακομα τα περιμενω

Απ: INAWERA FLAVORS
« Απάντηση #3391 στις: Μαΐου 05, 2014, 18:33 »
Αλήθεια; Τόσο πολύ κάνουν; Γιατί στην παραγγελία έλεγε 2-5 εργάσιμες ημέρες.

διαγραφή άμεσης παράθεσης
Μην χρησιμοποιείτε την "παράθεση" όταν απαντάτε στο αμέσως προηγούμενο ποστ, διότι γίνεται ανάγνωση του ίδιου κειμένου δύο φορές χωρίς λόγο.
Ευχαριστούμε.
« Τελευταία τροποποίηση: Μαΐου 05, 2014, 18:43 από spectrum »

Αποσυνδεδεμένος rocket-1

  • **
  • 289
  • Φύλο: Άντρας
  • Bitcoin expert
Απ: INAWERA FLAVORS
« Απάντηση #3392 στις: Μαΐου 05, 2014, 18:36 »
στο tracking number που παρακολουθω μου λεει οτι εσταλησαν απο βαρσοβια την πρωτη μαιου,,λογικα μεχρι τελος της εβδομαδας θα τα εχω παραλαβει,,επειδη ψωνιζω τακτικα απο inawera,,ο χρονος παιζει απο μια βδομαδα ως 10 μερες το πολυ

Απ: INAWERA FLAVORS
« Απάντηση #3393 στις: Μαΐου 05, 2014, 19:47 »
Ευχαριστώ πολύ. Ελπίζω να μην καθυστερήσουν πολύ. Ανυπομονώ να τα δοκιμάσω!

διαγραφή άμεσης παράθεσης
Μην χρησιμοποιείτε την "παράθεση" όταν απαντάτε στο αμέσως προηγούμενο ποστ, διότι γίνεται ανάγνωση του ίδιου κειμένου δύο φορές χωρίς λόγο.
Ευχαριστούμε.
« Τελευταία τροποποίηση: Μαΐου 05, 2014, 20:18 από spectrum »

Αποσυνδεδεμένος sensk3

  • ***
  • 858
  • Φύλο: Άντρας
  • Η πραγματικότητα ξεπερνάει την ανθρώπινη φαντασία!
Απ: INAWERA FLAVORS
« Απάντηση #3394 στις: Μαΐου 06, 2014, 04:17 »
Στο αίτημά σου για κριτική σ' αυτά που αγόρασες, θα σου πω οτι όλα είναι υποκειμενικά. Αυτό που θεωρώ οτι είναι κοινώς αποδεκτό, είναι το black cherry. Όποιο κι αν είναι το γούστο σου, το συγκεκριμένο άρωμα μπορεί να συνδιαστεί με τα περισσότερα άλλα αρώματα, καπνικά, φρουτένια κλπ. Άρα αυτό νομίζω είναι το καλύτερο απ' όλα.
Το tobacco c έχει πολλούς φίλους, αλλά και το φουντούκι. Αν δεν σου αρέσουν, δοκίμασέ τα σε συνδιασμό με το black cherry  ;)

Αποσυνδεδεμένος Cruiser79

  • *****
  • 9074
  • Φύλο: Άντρας
  • Ομορφαίνει, δεν παχαίνει!
    • Cruiser's e-liquid reviews
Απ: INAWERA FLAVORS
« Απάντηση #3395 στις: Μαΐου 06, 2014, 10:22 »
Ένα μήνυμα διαγράφηκε.

Παρακαλούμε: Μην κάνετε χωρίς σοβαρό λόγο παράθεση του προηγούμενου μηνύματος όταν απαντάτε αμέσως από κάτω. Δεν υπάρχει λόγος να συναντάμε συνεχόμενα τα ίδια πράγματα δυο και τρεις φορές!
Για σωστή χρήση της παράθεσης διαβάστε κι εδώ.
Για μηνύματα επιδοκιμασίας, χρησιμοποιήστε το "bravo".
Διαβάστε επίσης: Μηνύματα χωρίς ουσιαστικό περιεχόμενο θα σβήνονται
και Πού πήγε το μήνυμά μου; (ή ένα μήνυμα που διάβαζα;)

Αποσυνδεδεμένος rexakos

  • ***
  • 580
  • Φύλο: Άντρας
  • Παλι με χρονια με καιρους,παλι δικα μας θα ναι!!!!
Απ: INAWERA FLAVORS
« Απάντηση #3396 στις: Μαΐου 08, 2014, 12:37 »
ο κωδικος οχι δεν ισχυει.οσο για το black cherry το εβαλα στην παραγγελια οπως επισης και gold dygat,tabbaco c,maxx blend και ry4 :hmmm: και ο θεος βοηθος!!!!
παραγγελια στις 30/4/14 παραλαβη σημερα :thumpup: .απο μυρωδια παμε καλα,φτειαχνω και νεοτερα σε 5 μερες,(για να δουμε θα ισχυσει η παροιμια το καλο πραγμα αργει να γινει)υπομονη :'( !!

Απ: INAWERA FLAVORS
« Απάντηση #3397 στις: Μαΐου 13, 2014, 18:04 »
Για το καρπούζι έχει κανείς άποψη;

Αποσυνδεδεμένος vladimirus

  • **
  • 413
  • Φύλο: Άντρας
Απ: INAWERA FLAVORS
« Απάντηση #3398 στις: Μαΐου 15, 2014, 22:14 »
Μια ευχάριστη έκπληξη για μένα ήταν το BAHRAINI APLLE GOLD.
Είναι ένα καπνικό ισορροπημένο άρωμα που κυριαρχεί το μήλο. Όχι το πράσινο και όξινο αλλά περισσότερο το κόκκινο χωρίς να είναι πολύ γλυκό. Σίγουρα υπάρχουν νότες που θυμίζουν ανατολίτικα μπαχαρικά και γι'αυτό συνολικά θυμίζει το αντίστοιχο άρωμα που συναντά κανείς σε ναργιλέδες. Στις πρώτες τζούρες με ξένισε, αλλά σύντομα μου άρεσε και το βρίσκω ελαφρώς εθιστικό. Το άρωμα στον χώρο δεν περνά απαρατήρητο. Εμένα μου φάνηκε ευχάριστο. Κάποιοι μου είπαν ότι θυμίζει αμπαρόριζα την οποία δεν ξέρω πως είναι  :nope: .
DIY με 50/50 VPG και 10 σταγόνες άρωμα σε 10 ml βάσης.
 :thumpup:

Απ: INAWERA FLAVORS
« Απάντηση #3399 στις: Μαΐου 20, 2014, 17:32 »
Μετά από πολύ ψάξιμο, διάβασμα, σύγκριση κτλ κτλ μπήκα στον πειρασμό να δοκιμάσω τα υγρά της inawera. Σημειώστε δε ότι είμαι φαν του menthol και του σκέτου 50%-50%.
Μετά φόβου παρήγγειλα ένα 35ml dirty 12mg, ένα άρωμα BAHRAINI APLLE GOLD (εδώ να σημειωθεί και η απίστευτη ευγενής και γρήγορη εξυπηρέτηση από το κατάστημα egotube.gr).

Και συνεχίζω. Ετοιμάζω υγρό και ατμίζω υγρό... και κάπου εδώ παθαίνω πλάκα καταλαβαίνοντας τι ακριβώς εννοούσε ο συμφορουμίτης "kritikos727" όταν ανέφερε σε μια του ανάρτηση:
"Πριν λίγο δοκίμασα το  BAHRAINI APPLE GOLD αφού πέρασε μία ώρα να συνέλθω από το σοκ είπα να γράψω εντυπώσεις ....."

Απλά τέλειοοοοοοο!!!!!!!!!!! :thumpup:

Όσο για την dirty είναι ακριβώς ότι μου ταιριάζει μια και αφήνει μια ευχάριστη αίσθηση μέντας ή κάτι παρόμοιο τέλος πάντων. Εκείνο που με ενόχλησε ελαφρά ήταν ότι ένιωσα ένα έντονο χτύπημα στο λαιμό. Σα να έκανα υγρό με 18gr νικοτίνης. Συνέβει και σε κάποιον από εσάς ή εμένα μου φάνηκε?

Όπως και να έχει η αγορά μου έπιασε τόπο και θα μπουν στην λίστα των αγαπημένων μου. :bye:


Αποσυνδεδεμένος rocket-1

  • **
  • 289
  • Φύλο: Άντρας
  • Bitcoin expert
Απ: INAWERA FLAVORS
« Απάντηση #3400 στις: Μαΐου 20, 2014, 18:40 »
dirty κανω εδω κ 2 χρονια,,,δεν νομιζω οτι εχει γευση μεντολ...καθε αλλο,,,καθαρα τσιγαρισια γευση χωρις καμμια αισθηση γλυκαδας..αν εισαι fun της μεντας σου προτιμω την εξης βαση που ατμιζεται ευχαριστα κ εχει μια αισθηση δροσιας μεντας :bye:
http://www.inaweraflavours.com/en/2df-2d-fresh-mint-/483-2df-2d-fresh-mint-6-mg.html

Απ: INAWERA FLAVORS
« Απάντηση #3401 στις: Μαΐου 20, 2014, 19:35 »
rocket-1 μια νότα μέντας ή παρόμοιου αρώματος επιμένω ότι έχει. Τουλάχιστον ο δικός μου ουρανίσκος αυτό αντιλαμβάνεται... ;D

Όμως μια και είσαι φαν του dirty, μήπως έχεις κάποια απάντηση για το έντονο χτύπημα στο λαιμό? Εσύ το έχεις νιώσει αυτό στα 2 χρόνια που το ατμίζεις? Ενώ μου αρέσει πολύ εως και που σκέφτομαι να το κάνω μόνιμο υγρό, με προβληματίζει λίγο...Ίσως αν κατεβάσω λίγο το 12mg και το παω στα 10mg νικοτίνης? Αν είναι βέβαια αυτός ο λόγος...

Αποσυνδεδεμένος rocket-1

  • **
  • 289
  • Φύλο: Άντρας
  • Bitcoin expert
Απ: INAWERA FLAVORS
« Απάντηση #3402 στις: Μαΐου 20, 2014, 19:43 »
ισως εχεις την γευση της μεντας απο αλλα υγρα που κανεις,,,για μενα ειναι πολυ ατοφια τσιγαρισια γευση η dirty κ σε αυτο συμφωνουν κ οσοι την εχουν δοκιμασει,,,μαζι με ενα αλλο υγρο(tobacco tuscan reserve της flavorart)ειναι τα 2 υγρα που εχω κατασταλαξει,εχει οντως εντονο χτυπημα αν κ τελευταια πια περνω μονο σε 6 mg νικοτινη
 

Απ: INAWERA FLAVORS
« Απάντηση #3403 στις: Μαΐου 20, 2014, 19:58 »
Οκ rocket-1. Θα το καταναλώσω έτσι τώρα και θα φροντίσω να πάρω και μια μηδενική να το κατεβάσω λιγάκι (δε θέλω να πέσω στα 6mg). Αν εξαλειφθεί το προβληματάκι θα την υιοθετήσω, γιατί είναι πολύ ξεκούραστο υγρό και μου αρέσει πολύ.

Για την πρόταση σου επίσης σχετικά με το 2DF-2D FRESH mint θα την έχω υπόψην μου όταν κάνω την επόμενη παραγγελία. Όπως επίσης θα δοκιμάσω και την VPG - POWER, την οποία την έχω αγοράσει και με κοιτάει.... ;D για να δω αν έχει το ίδιο χτύπημα στο λαιμό. Εις το επανιδείν!!! :bye:

Αποσυνδεδεμένος renesis

  • **
  • 399
  • Φύλο: Άντρας
  • Tango's dirty only if it's done right...
Απ: INAWERA FLAVORS
« Απάντηση #3404 στις: Μαΐου 20, 2014, 21:41 »
Εδώ και μερικές μέρες ατμίζω inawera gold ducat, tobacco c και dark fire. Το ducat είναι πολύ καλό, μόλις ωρίμασε το ρούφηξα.
Το tobacο c μετά από μια εβδομάδα ωρίμανσης μου βγάζει μια απαλή νότα πορτοκαλιού. Το έχει παρατηρήσει κανείς άλλος η είναι ιδέα μου;

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1461 172249 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 09:00
από treloneritis
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1808 276585 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 21:18
από antiklitos140
GeekVape Aegis Solo [Ηλεκτρονικά mods] 83 15417 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:55
από ipomonias
Vaporesso Swag 2 [Ηλεκτρονικά mods] 56 14051 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:15
από ipomonias
INNOKIN ZENITH II Ατμοποιητές "εμπορίου" 41 9411 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 02, 2024, 23:53
από Xxristos
Ποιά σύρματα θεωρείτε Κορυφή (ποιοτικά), (Kanthal A1, Nichrome, SS, Εξωτικά....) [Περί αντιστάσεων (τεχνικά)] 202 43217 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 02, 2024, 20:48
από Tem
VOOPOO Doric Galaxy Pod kit [AIO (Όλα σε ένα)] 7 436 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 20:07
από Aoratix
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 126 35779 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 15:45
από Haruspex
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2707 559362 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 11:43
από Tem
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1689 182719 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 06:50
από Tem
Σωστό μαγνητικό καλώδιο usb, πως να μην χαλάσετε ποτέ την θύρα φόρτισης του mod Μπαταρίες, USB pass-through και φορτιστές 0 215 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 00:54
από ipomonias
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 21 10675 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 29, 2024, 17:49
από KORG N364