vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

391 επισκέπτες, 2 χρήστες
camber, bloodlessz

Twitter

Ανακοινώσεις μελών

Αποσυνδεδεμένος zoobi

  • ****
  • 1159
  • Φύλο: Άντρας
  • Όπου υπάρχει καπνός... μπορεί να είναι ατμός.
Απ: Ανακοινώσεις μελών
« Απάντηση #45 στις: Ιουλίου 20, 2010, 10:31 »
Καλωσήρθες dimistre :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος DARK ANGEL

  • *****
  • 1508
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠοτΕ ΔεΝ ΕφΥγα ΑΠο ΕδΩ.....
Απ: Ανακοινώσεις μελών
« Απάντηση #46 στις: Ιουλίου 20, 2010, 11:19 »
Παιδια θελω να σας πω οτι απο τις 27-7-10 θα λειψω για εναν μηνα.
Θα παρω την αδεια μου μα εκει που θα ειμαι δεν θα εχω την δυνατοτητα να μπω καθολου στο φορουμε αφου δεν θα εχω καθολου internet  :angry_orange:    :wall:     :'(

Θα μου λειψετε ολοι σας πολλυ!!!!  :yes: :yes: :yes: :yes: :yes:

Θελω να ευχαριστησω ολους κ ολες σας για την καλοσυνη κ την την κατανοηση σας!!!

Σας ευχαριστω που σε οτι απορια ειχα παντα καποιο παιδι βρισκοταν να με βοηθησει.

Παντα με υπομονη μου δεινατε συμβουλες!!! Ακομα κ σε ηλιθιες μου ερωτησεις παντα καποιος ηταν εκει να μου εξηγησει!!!  :)

Αυτο το φορουμ ειναι η αιτια που σταματησα το κτ!!!! κ δεν προκειτε να το αγγιξω ποτε!!!!!!!!!!!!!!!! :yes:

Σας ευχομαι να εχετε ενα πολλυ ομορφο καλοκαιρι!!
Οταν με το καλο επιστρεψω ευχομαι να σας βρω ολους εδω!!

Σας ευχαριστω κ παλι ολους σας!! θα τα πουμε τελος Αυγουστου αν ο Θεος θελει  :)





Αποσυνδεδεμένος Tem

  • *****
  • 9594
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Ανακοινώσεις μελών
« Απάντηση #47 στις: Ιουλίου 20, 2010, 11:34 »
χωρίς internet είναι δύσκολη η κατάσταση. Σε κάθε περίπτωση σου ευχόμαστε να περάσεις καταπληκτικά  :bye:

Αποσυνδεδεμένος DARK ANGEL

  • *****
  • 1508
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠοτΕ ΔεΝ ΕφΥγα ΑΠο ΕδΩ.....
Απ: Ανακοινώσεις μελών
« Απάντηση #48 στις: Ιουλίου 20, 2010, 11:39 »
χωρίς internet είναι δύσκολη η κατάσταση. Σε κάθε περίπτωση σου ευχόμαστε να περάσεις καταπληκτικά  :bye:
Χιλια ευχαριστω Tem   :) :) ναι θα ειναι λιγο δυσκολα αλλα θα ασχοληθω με μερικα που εχω αφησει κ ετσι ευχομαι να περασουν γρηγροα οι μερες  ;)

Αποσυνδεδεμένος zoobi

  • ****
  • 1159
  • Φύλο: Άντρας
  • Όπου υπάρχει καπνός... μπορεί να είναι ατμός.
Απ: Ανακοινώσεις μελών
« Απάντηση #49 στις: Ιουλίου 20, 2010, 12:31 »
Dark Angel να περάσεις καλά στις διακοπές σου, σε ζηλεύω! Έστω και χωρίς internet :yes:

Και δεν υπάρχουν ηλίθιες ερωτήσεις ;) :)

Αποσυνδεδεμένος DARK ANGEL

  • *****
  • 1508
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠοτΕ ΔεΝ ΕφΥγα ΑΠο ΕδΩ.....
Απ: Ανακοινώσεις μελών
« Απάντηση #50 στις: Ιουλίου 20, 2010, 12:34 »
Dark Angel να περάσεις καλά στις διακοπές σου, σε ζηλεύω! Έστω και χωρίς internet :yes:

Και δεν υπάρχουν ηλίθιες ερωτήσεις ;) :)
Σε ευχαριστω πολλυ πολλυ!!!! μην ζηλευεις!! δεν θα παω καπου ιδιαιτερα!! απλα κοντα σε θαλασσα θα ειμαι να κανω κανενα μπανακι. :)

Αποσυνδεδεμένος zoobi

  • ****
  • 1159
  • Φύλο: Άντρας
  • Όπου υπάρχει καπνός... μπορεί να είναι ατμός.
Απ: Ανακοινώσεις μελών
« Απάντηση #51 στις: Ιουλίου 20, 2010, 12:37 »
Σε ευχαριστω πολλυ πολλυ!!!! μην ζηλευεις!! δεν θα παω καπου ιδιαιτερα!! απλα κοντα σε θαλασσα θα ειμαι να κανω κανενα μπανακι. :)
Ναι, ναι, δε ζηλεύω :wall: :wall: :wall: :wall:
:laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1:

Αποσυνδεδεμένος DARK ANGEL

  • *****
  • 1508
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠοτΕ ΔεΝ ΕφΥγα ΑΠο ΕδΩ.....
Απ: Ανακοινώσεις μελών
« Απάντηση #52 στις: Ιουλίου 20, 2010, 12:40 »
Ναι, ναι, δε ζηλεύω :wall: :wall: :wall: :wall:
:laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1:
:'( :'( :'( :'( συγγνωμη που σε εκανα να νοιωσεις ασχημα   :'( :'( :'( :'(

μην στενοχωριεσαι! ισως βρεις κ εσυ τον χρονο να πας καπου για λιγες μερες ναι?  ;) ;)

Αποσυνδεδεμένος zoobi

  • ****
  • 1159
  • Φύλο: Άντρας
  • Όπου υπάρχει καπνός... μπορεί να είναι ατμός.
Απ: Ανακοινώσεις μελών
« Απάντηση #53 στις: Ιουλίου 20, 2010, 12:47 »
:'( :'( :'( :'( συγγνωμη που σε εκανα να νοιωσεις ασχημα   :'( :'( :'( :'(

μην στενοχωριεσαι! ισως βρεις κ εσυ τον χρονο να πας καπου για λιγες μερες ναι?  ;) ;)
Ναι, ναι, είμαι ανάμεσα σε Μαλδίβες και Κανάρια νησιά :laugh1: :laugh1: :laugh1:

Δεν νιώθω άσχημα, πλάκα κάνω. Κάνω αυτό που χρειάζεται να κάνω :yes: Όταν ελευθερωθώ λίγο θα χαλαρώσω κι εγώ σαν παιδί :))

Αποσυνδεδεμένος DARK ANGEL

  • *****
  • 1508
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠοτΕ ΔεΝ ΕφΥγα ΑΠο ΕδΩ.....
Απ: Ανακοινώσεις μελών
« Απάντηση #54 στις: Ιουλίου 20, 2010, 12:54 »
Ναι, ναι, είμαι ανάμεσα σε Μαλδίβες και Κανάρια νησιά :laugh1: :laugh1: :laugh1:

Δεν νιώθω άσχημα, πλάκα κάνω. Κάνω αυτό που χρειάζεται να κάνω :yes: Όταν ελευθερωθώ λίγο θα χαλαρώσω κι εγώ σαν παιδί :))
μπραβο!! σιγουρα θα βρεθει η καταληλη στιγμη να πας καπου ομορφα κ διχως να εχει ζεστη οπως εδω!! Σημερα εχουμε 47 βαθμους ναι ζεστη!!!!!! αρα? η θαλασσα μας βραζει!!! σοβαρα το λεω δεν ειναι παγομενα τα νερα εδω οπως στην Ελλαδα!!


Αποσυνδεδεμένος oldseaman

  • **
  • 364
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Ανακοινώσεις μελών
« Απάντηση #55 στις: Ιουλίου 20, 2010, 12:59 »
κξαλες διακοπες τυχερη αλοιμονο σ,εμας......προσεχε τους ατμοποιητες σου κοντα στη θαλασσα :laugh1:

Αποσυνδεδεμένος DARK ANGEL

  • *****
  • 1508
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠοτΕ ΔεΝ ΕφΥγα ΑΠο ΕδΩ.....
Απ: Ανακοινώσεις μελών
« Απάντηση #56 στις: Ιουλίου 20, 2010, 13:10 »
κξαλες διακοπες τυχερη αλοιμονο σ,εμας......προσεχε τους ατμοποιητες σου κοντα στη θαλασσα :laugh1:
αμαν!!! αυτο δεν το ΣΚΕΦΤΗΚΑ!!! ειπες κοντα στην θαλασσα?

Θεε μου!!!!! θα τους προσεχω κ μαλλον στην θαλασσα διπλα δεν εχει ατμισμα  :yes: :yes: :yes: 

Λες να παθω οτι εσυ?????? τοτε θα ειμαστε δυο οι γκαντεμιδες!!!  :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1:

Αποσυνδεδεμένος Τριπολίτης

  • *****
  • 2016
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Ανακοινώσεις μελών
« Απάντηση #57 στις: Ιουλίου 20, 2010, 14:30 »
δηλαδη οι καντεμιδες θα γινουν δυο?γιατι να το κρυψωμεν αλλοστε?ειμαστε καταδικασμενοι :helpsmilie: :laugh1: :laugh1:

Αποσυνδεδεμένος DARK ANGEL

  • *****
  • 1508
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠοτΕ ΔεΝ ΕφΥγα ΑΠο ΕδΩ.....
Απ: Ανακοινώσεις μελών
« Απάντηση #58 στις: Ιουλίου 20, 2010, 15:28 »
δηλαδη οι καντεμιδες θα γινουν δυο?γιατι να το κρυψωμεν αλλοστε?ειμαστε καταδικασμενοι :helpsmilie: :laugh1: :laugh1:
Μα αν παθω κ εγω τα ιδια??? τοτε δεν σας σωνει κανεις!!!!!  :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1:

Απ: Ανακοινώσεις μελών
« Απάντηση #59 στις: Νοεμβρίου 06, 2010, 14:07 »
Παιδιά σας χαιρετώ! Νέος στο φόρουμ και ενός μήνα ατμιστής. Για όποιον δεν βαριέται να διαβάσει η ιστορία μου στο άτμισμα έχει ως εξής..Πριν κανένα χρόνο και χωρίς ψάξιμο αγόρασα το gamucci micro...μεγάλη αποτυχία-απογοήτευση. Όπως καταλαβαίνετε συνέχισα να καπνίζω κανονικότατα και το παράτησα πάνω στη βδομάδα. Πριν ένα μήνα λοιπόν και αφού παρακολούθησα άπειρα reviews στο youtube αποφάσισα να δώσω μια ευκαιρία στο tornado (ego) από totally wicked. Αφού το είχα παραγγείλει όμως είδα ότι παρέχεται και από την nobacco στην Ελλάδα και θα μπορύσα να το είχα πολύ πιο γρήγορα. Πήγα λοιπόν και το αγόρασα πριν έρθει η παραγγελία από Αγγλία σκεπτόμενος ότι θα έχω το ego με 4 μπαταρίες, 4 άτμο και 2 κώνους. Φουλ ανταλακτικά για αρκετό χρόνο για έναν πρωτάρη. Εν ολίγης αυτή τη στιγμή είμαι κάτοχος ενός ego και ενός tornado (και αναμένω να έρθει το GGTS στο ταχυδρομίο από e-cigz.co.uk). Οι διαφορές tornado-ego για όποιον ενδιαφέρεται είναι:

Αν και τα δύο λένε ότι χρησιμοποιούν 3.7 V 650 mAH η μεν μπαταρία του ego (τουλάχιστον αυτή που έχω εγώ) είναι 8.5 εκ (μπλε φωτάκι) ενώ του tornado είναι 7 εκ (άσπρο φωτάκι). Μιλάμε ότι το tornado είναι σημαντικά μικρότερο.
Επίσης στο manual του ego λέει ότι θέλει χρόνο φόρτισης 2 ώρες ενώ στου tornado λέει για 4 ώρες.
Τέλος το ego είναι μαύρο γυαλισμένο ενώ το tornado είναι μαύρο ματ χρώμα και υφή. Αν οι μπαταρίες έχουν διαφορά στην διάρκεια δεν μπορώ να πώ ακόμα γιατί είναι η πρώτη μέρα που χρησιμοποιώ το tornado. Θα ενημερώσω όταν βγάλω άκρη.

Αυτά για την ώρα, λίγο μεγάλο για πρώτο μήνυμα, ελπίζω να μην κούρασα.


 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1461 172471 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 06, 2024, 09:00
από treloneritis
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1808 277354 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 21:18
από antiklitos140
GeekVape Aegis Solo [Ηλεκτρονικά mods] 83 15458 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:55
από ipomonias
Vaporesso Swag 2 [Ηλεκτρονικά mods] 56 14098 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:15
από ipomonias
INNOKIN ZENITH II Ατμοποιητές "εμπορίου" 41 9437 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 02, 2024, 23:53
από Xxristos
Ποιά σύρματα θεωρείτε Κορυφή (ποιοτικά), (Kanthal A1, Nichrome, SS, Εξωτικά....) [Περί αντιστάσεων (τεχνικά)] 202 43493 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 02, 2024, 20:48
από Tem
VOOPOO Doric Galaxy Pod kit [AIO (Όλα σε ένα)] 7 445 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 20:07
από Aoratix
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 126 36132 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 15:45
από Haruspex
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2707 559988 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 11:43
από Tem
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1689 182962 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 06:50
από Tem
Σωστό μαγνητικό καλώδιο usb, πως να μην χαλάσετε ποτέ την θύρα φόρτισης του mod Μπαταρίες, USB pass-through και φορτιστές 0 226 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 00:54
από ipomonias
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 21 11102 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 29, 2024, 17:49
από KORG N364